Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Бачу, вчора багато хто не спав :) А хто до компанії сьогодні збереться? :girl_crazy:
    Не сплю, хоч очі закриваються :morning1: та навіть кава не допомагає. Недавно вклала Артема, сиджу заповняю його щоденник, потім ще потрібно доробити альбом, помити посуд, прийняти ванні процедури і можна в люлю))
    Забула, посеред тих усіх справ ще вчасно прибігти на підсос до малюка :d25:
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я, що вчора , що сьогодні... Та ж історія... Не можу заснути. Сьогодні читаю книжку вже, бо просто лежати і силувати себе заснути не можу. Тяжкі думки в голову лізуть.
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене не те щоб зовсім тяжкі, але складні.
    не можу заснути вже кілька ночей, а потім вдень - о годинці 15 - думаю: от чого ти, немудре, не спало? Зараз би подушечку...
    а вночі та ж сама річ...
     
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    от і я вже декілька ночей поспіль займаюсь заповненням щоденника малявки, вклеєнням фото і т.д. - треба багато чого встигнути до дн малявки, а я як завжди - намагаюсь на ходу заскочити в останній вагон) от зараз доробила святкову "одиничку" і сідаю оформляти фото. після цього ще зробити вітальні листівки на Різдво для батьків і свекрів і можна буде йти спати) добре що творчого настрою на даний момент більше ніж бажання поспати)
     
  5. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Це вже ранок, але ніченька була зовсім безсонною. В Устимка вітрянка, температурить, чухається, ще й нижні двійки надумали прорізатися, зразу обидві :girl_crazy:. Він в мене хлопець не з терплячих, верещить голосно. Сусіди поверхом нижче, мабуть, пожаліли, що забавлялися до 2 ночі, бо Устим встав в 5 ранку з концертом. Але я оптимістка, навіть кави не п'ю, зараз старшого в садок і може якраз поспимо яку годинку-дві :girl_tender:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Міняється погода.Мій поперек реагує на найменші зміни і не дає спати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Багато думати проти ночі вредно, особливо коли попереду робочий день:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ноги крутять, Рудий хропе, курила два рази, нєрвна якась. Хочу когось прибити веслом. Нема кого, того й тусуюсь. Гррр!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    берем весла і пішли
    Не сплю бо цілий день профукала, а роботу то треба здавати. Хотіла забити, але мучить совість, спати не дає...Тож вибралась з свого тепленького ліжечка і труджусь в поті чола :sad:
     
    • Смішно Смішно x 5
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну і хто ще до кумпанії нині по неспанню?
     
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я, то капєц цілу ніч не могла заснути, чи то які магнітні бурі?
     
  12. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Я до вас. Теж не спала пів ночі. В хаті тиша, всі сопуть, а мені хоч збирайся і йди на найближчу стоянку підпрацьовувати, щоб безсоння хоч з користю було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @AdFeja, @Козенятко, і інші... ну і де ви були коли я кліч кидала :girl_flag_of_truce:? мітлу розпушувала?:girl_witch:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Вперто закрила очі з надією, що таки засну..
     
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Таж стоянку шукала, на якій по ночах працюватиму :girl_crazy::hunter:
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    думала лягти сьогодні пошвидше...Ага щас, мої таракани знову запускають феєрверки, може то якоїсь труйки купити...чи шо?
     
    • Смішно Смішно x 3
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я в компі, мала із 39 -- в телефоні. у нас не дівич вечір, а гаджет-нічка) Швидка залишила мені ампули він анальгіну і дімедролу, я накрапала, скільки вони сказали -- чекаю коли Т впаде. Доця дивиться якусь хрінь, а я теж -- усе гуглю: "як перестати панічно переживати за дітей". І знайшла купу форумів -- виявляється я не одна така, але мені від того не легше. Знаєте, вчора почитала інтервю Марічки Падалко. Типу вона почуває себе винуватою за те, що іншим зле, а їй добре. І не може навчитись отримувати задоволення від того, що є. Може то справді піти до якого психолога -- нехай трохи мозок прочисте. Бо то вже аж занадто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ото ж халепа: дитина спить, а я вже годину кукаю. І встати не маю як за якоюсь валеріанкою чи що...
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Як цікаво - я одна на форумі. Нема користувачів.Є роботи 28 штук і гості 38. А зареєстрованих коистуватів - адін, сааавсєм адін. Ще такого чуда не було.
    Не сплю, сон не йде. Дуже багато треба в найближчі дні зробити такого, що не робила ніколи. Добуваю інфу, вчуся, шукаю.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я ще тут...
    Спати не сниться, купа думок. Робота також не береться...якась печатка одним словом.