Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, хіба десь на потанцульках. Трохи напряжно десь розміститися після 23.00.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та нє, я не ображаюся :) , просто занадто гостро реагую, бо в мене тут свої всякі-різні лажі маленькі в купки позбиралися, а тут ще й форумівка, а потім ще й сьогодні... ех, навіть не хочу розказувати :)
    Ги, ми ж єжелі таки надумаємо квартиру орендувати (ну, "вареники ліпити" :girl_wink:) то на добу все одно - можна буде всю ніч сидіти поки мужья в розиск не подадуть :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, так теоретично варто би було то на 12 грудня замутити. Я стіко ворожіння на Андрія знаю, ггггг. Але, якщо реально, треба з власниками квартири момент збіговиська узгодити, бо як почнемо дружно реготати (як звикло) - сусіди можуть замельдувати і поженуть нас віником поганим.
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну то так на майбутнє, але думаю, пора себе вкладати спати, бо сон- то краса, а я хочу бути красивою, але ще думаю до 2 можу побути тут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так-так. А "Спляча красуня" - потребує поцілунків:girl_yes2::kisss:
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, а я б всіх прийняла в себе, хоча не знаю нікого вживу, але таке не відкидаю, бо ми всі люди і завжди зможемо домовитися. Тим більше на ніч, не думаю, що буде всіх багато, хоча, хто його знає? Отак!
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    Дуже би хотілося, але чоловік( з віком) став жмот на поцілунки Нічні.
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Козенятко то треба раз на форумівку прийти, щоб зрозуміти наш ураган. Діти і сусіди би втікали.
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Немає нічого кращого, ніж експромт(правильно?) а все решту мєлочі жизні, з яких складається наше життя!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    скупердяй? Страште, що в 45, буде йому "баба ягодка апять". ТОму, треба заздалегіть звикати:girl_wink:
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    теоретично. Але, я більше люблю все спланувати. Аж так до дрібниць спланувати, щоб потім ніхто мені не зіпсув кайффффф.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Страшу, але, щось не дуже діє. Але він мій "ведмедик" якого я знаю, ну то таке десь +, десь -.
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Козенятко, реально, так спланувати, щоб кожен мав свого кольору трубочку в коктейлі.:girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    ггг, в сплячку не збирається впадати?
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    flame, я так розумію, що ми не спимо, а всі решту, бачать кольорові сни? Може?
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    Мені це дуже подобається. Тим більше часу, дуууже багато.
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я теж не сплю. Але писати щось ліньки :)
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та не всі. Тут ще бачу 10 форумлянок. Але, добраніч. Нехай щось дуже приємне насниться. Так, щоб сон на понеділок - дав правильний заряд на весь тиждень.:girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    розкажи, як ви сьогодні принти розібрали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та напишіть, хоч, що вдягнутися завтра? Мені, для походу в садок, ну і може ще кудись?
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    Я кажу, що йому треба скидати вагу, бо спить на ходу.
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    мені рожеву будь ласка :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нєєє, спить, бо - добре годований. Буде трошки голодненький - заворушиться моментально.Порції на 25% зменшіть. Або знайдіть тарілку зі звиклим візерунком, але трошки меншу.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    я маю такі, з ІКЕА
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, то дуже файні поради, але він в мене Лев(в повному розумінні) і його в чомусь переконати(підсунути) майже не реально. То вже мабуть треба до спеціаліста звертатися, хоча себе дуже любить, але не зважає(поки).
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    А можем і без трубочок особистих обійтися, поставим одну для всіх, в кожного буде своя насадка.
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, таку не хочу, вона якась бляда. Я тепер повипендрююся - шукай для мене яскраворожеву і таку закручену. Ну раз уже пообіцяла всім догодити :girl_haha:
     
    • Креативно Креативно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    з метеликами?