Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    От, блін, погуглила я тільки що на свою голову яскраворожеві трубочки для коктейлів, хотіла картинку вставити
    Єслі шо, таку не треба :girl_haha:
    Піду я спати, певно, поки ще якої дурні не нашукала :girl_crazy:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, зразу видно, хто на форумівки не ходить і хто голодний сидіти буде:haha::haha::haha:
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    нє, ну "Галя" таки балувана: і таке не хоче і тамте не підходить;)
    добраніч:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну якщо в себе вдома, то не думаю, тим більше треба скинути пару кг, а може і більше.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    То типу, татаро-монгольське іго?
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну не зовсім так буквально, але тиші і спокою нема. :girl_yes2: Зато, є купа емоцій, радості і сміху, голосного обговорення будь-яких тем.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2017 ---
    все, я теж здаю вахту. За 4 години підйом і ацький понеділок.:hang1::bye2:
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Надобраніч, бо завтра нікуди не втікне, зі всіма своїми прикрасами життя-буття.
     
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Так бачу веселились файно...Молодці!!

    Ніхто пра новенький не додався..але то таке..
     
  7. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Не сплю, бо маля спить і нарешті можу побути в тиші і спокої. Цілий день синулька верещав, коли вимагав щось, переважно у мене на руках сидів (а мені важко зараз носити його, бо маю великі проблеми із хребтом/кістками/суглобами і кінця-краю лікування не видно). Сусіди зверху зі своїм вічним ремонтом заколупали, ще й дрельку вмикають і починають товкти чимось важким, кидати щось на підлогу і їх діти починають гонити саме в той час, як малеча спить :girl_cray:. І нині - не виняток. А близько півночі почала зі стелі ванної текти вода... :hunter:Тож поки чекаю, коли заспокоюся, бавлюся бісером :d7:. Може, фільм якийсь цікавий знайду.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    Колись, коли я ще ходила на форумівки, у мене завжди були зелені :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    Між іншим, колись були такі форумівки лунатиків )). Щоправда, збиралися за дня, а далі вже, як кому виходило )).
    Я вперше приперлася саме на таку форумівку:connie_pull-pigtail, причому не дуже вникала, що вона для лунатиків (невдовзі після реєстрації на форумі) :girl_crazy:
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    хтось би мене стукнув. Вже другий тиждень лежить і ніяк налаштуватися не можу.
    запишемо. Пра, дівчата?
    геніальна ідея. А де вони проводились?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну що традиційно пильнуємо тему?
    @flame твоя законна година наближається....
    Не сплю,бо цей тиждень приніс аж занадто багато проблем і траблів...щойно лопату відкла:ed4d70def841dc74b57:dash1: + :download:, ту що завали розгрібати...
    А будильник тре накрутити на 5.43....
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    угу. Якраз закінчила з документами. Зараз на кухні приберу і на банта.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    викинь. Тебе і так збудять, коли стане треба.
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Хо...то ти теж лопату відклала щойно?
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та нє. Я спокійна від 20-45. Дзвінки робочі стишилися. задачі роздалися. Далі - домашні турботи, а потім хвости підтягувала за день.
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    @flame , там не було фіксованого місця зустрічей. :)
    Та, на якій я була, була у Масонах. От темка з цієї форумівки http://posydenky.lvivport.com/threads/vesnjana-forumivka-lunatikiv.68454/page-7
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    Мій настрій покращився, бо зробила капость :cools:. Записала на мужів телефон, як він хропе і поставила цей запис як мелодію дзвінка. Буде мати сюрприз зрання:hi:. І не буде більше розказувати, що він не хропе :rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оооо, класно. Але ж було то за "царя гороха". Можна спробувати повторити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А в мене малий кашляти почав.....тому заснути буде важко...ще одне хвилювання додалось...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я до вас :)
    Нарешті завершила Гру престолів (за місяць часу усі сезони, а до того навіть не знала про такий серіал :rock:), два пледи (один щойно буквально) і шарф зв'язались під нього + купа оброблених фото :yahoo:
    З відчуттям виконаного обов'язку піду в душ і і люлю :hang1:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Бачу в нас тема "лунатиків". Я знов не сплю, бо мала сьогодні стрес/переляк і досі відійти не можу. Завтра, напевно, піду в жилетку з тим ...
    От думаю, чи це може почитати? Але як почну, то вже точно не засну до ранку.
    П.С. Про їжу не говоримо. Бо я сьогодні мала морозиво на десерт після вечері, але мужньо запхнула його до холодильника. І бажано, щоб воно там залишалося до ранку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тепер до 19 року на продовження чекати. :girl_mad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    О, точно! Ще читнути перед сном треба) а то до кіндла вже тиждень руки не доберуться, вже й забула, що в книзі відбувається))