Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    А я вже виспалась...Забагато думок щоб знову заснути. Забагато всього і не хватає поличок щоб то все посортувати.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну що ? Перекличка?
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я тут!
    Мені вже страшно робиться. Невже ніколи не перейде те безсоння? Мені здається це вже увійшло в звичку.
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    не так швидко..
    он я вчора стрималась і більше не писала.. і в 3 -ночі на Дп не заходила..і в 5-ранку теж...:fool:
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мене не писання дратує, а безсоння. Дп я люблю ніжною любов'ю !
    П.С. Надіюся, сьогодні всі депешні сови будуть бачити рожеві сни .
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я цієі ночі поки тут, намагаюсь зробити вигляд, що то просто безсоння, а не щось більше. Хапає живіт, але я боюсь рахувати перейми. Не хочу я вночі народжувати. Хочу зранку). Хоча попередній досвід показує, що моі діти люблять ночі). Ех, страшно мені... Може якби не той страх, то ще б трохи поспала. Як пару останніх ночей. Хоч і хапало, але я солодко спала. А сьогодні щось ніяк. Завтра зранку мала б лягати в лікарню. Невже не дотерплю?)))
     
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Почався сезон нових епізодів улюблених серіалів :girl_dance:
    Завдяки Hola не треба чекати, коли викладуть у перекладі - дивлюся просто із сайтів CBS і NBC :girl_cool:
    Дивлюся новинки і вишиваю :d64:
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А що таке ця Hola ? Це сайт? А ще може підеажете, де дивитись онлайн фільми англійською без реєстрації і реклами?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Блін... так спати хочу, а ніяк. Лежу і нервуюся... Чоловік дуже неспокійно спить, крутиться, стогне. Прибила би! Заснути через нього не можу
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    От, мушу черкнути пару слів, бо таки не спиться, хоч вроді все ок.
     
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Вишиваю, дивлюся фільми і слухаю вітер. Нічогенький звіявся
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І мені не спиться ....вітер жахливий... хоч би до ранку припинився...а ще не спиться бо на роботі в мене пт важкий день, плюс маю дурнуватий графік через який порушується нормальний сон...
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2017
  15. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    І я не сплю... Завіває за вікном огого.. Не люблю безсоння, стільки думок всяких в голову лізе, як виключити тепер голову?..
     
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    У мене лиш думки про звільнення і як мене дістала та робота... як я маю весь день працювати коли поспала лиш 2 год.??? І сон не йде, то певно вже й не досплю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вітер вибив повністю вікно...де тут поспиш :sad:
     
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Поки маля і муж сплять, розгрібаю фото, що назбиралися за місяць. Вже зрозуміла, що наявність дитини і телефон з більш-менш нормальною камерою стрімко зменшують кількість вільного місця на компі :girl_crazy:
    А якщо місяць фотки не сортувати - робиться ще й неабияке звалище :girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не спиться.....вкладала малого і вирубалась...проспала 3год. і усьо....відчуття ,що я виспалась...
    Ку-ку , хто ще не спить??!!
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Плохо дєло :girl_haha:
    Шо ти там зробила? Ану спати лягай :acute:, бо вже на кнопочки не попадаєш :girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1