Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А я не сплю, бо пробую дати вільні виловити на сайті ДМСУ. Поки удача не на моїй стороні, тому далі буде((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    щось мені часу критично на таке бракує. Он яка година, а я якісь товарно-транспортні накладні до заявок підкріплюю.
    Поїхати кудись, хоч на вихідні. Таке мені дуже допомагає. Бо оті 24 години чи то вдома чи то на роботі (переважно більше часу виходить, що працюю, а всі кажуть, що вдома сиджу) напрягають конкретно.
    --- дописи об"єднано, 15 Грудень 2017 ---
    ооо, успіху. Я теж недавно мала таку розвагу - спочатку нас з мамою реєструвала, а ще й сусідка мамина мене просила їй дату виловити. Реально в 00.01 є місця. Головне не завтикати, бо в 00.05 вже по всьому.
    В мене 23 грудня буде рівно 3 місяці, як здала документи на паспорт і глушняк повний - відправлено 30.10 до відділу персоналізації. А я так хотіла ще до НР в Польшу за продуктами до свят зганяти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    все, я спати. Ще поки в душ, то на сон залишиться максимум 4.5 години.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вчора мала твердий намір всіх провчити і ніяких миколайчиків :girl_devil: Але в 4 ранку у мене, певно, совість прокинулися і ніяк не заспокоїться :girl_crazy:я вже і подарунки розклала, і в хаті провітрила, і чаю напилася. Лежу тепер борюся з безсонням і бажанням піти унітаз помити :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 6
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    "Не опять, а снова" :) Розчаклуйте хтось мене. Бо у мене якесь прокляття Попелюшки, а точніше отої останньої ночі перед балом.
    Що я щоразу роблю о 1 годині в останню ніч перед Владовим виступом в садку? Правильно - шию костюм. Я ніколи не шию його за місяць чи хоч за 2 дні - ні-і-і-і, то для слабаків :) Бо остання ніч з її прозріннями і натхненням - це святе [​IMG]
    Ну от сяду робити заздалегідь і буду крутити туди-сюди, мудохатися, переробляти... А в останню ніч все прямо оптимізується до неймовірності, в руках горить, в голові кипить, робиться вдвічі швидше, креативніше і ефективніше. Може, хто раптом знає, як перенести суперпрацюючу голову і натхнення дедлайну хоча б на тиждень наперед? :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мене на роботі таке вже 15 років.... Теми можуть бути вже тиждень затвердженні, а робиш їх тільки у випусковий день... І щотижня злишся на себе: чому стільки днів мала, могла нормально зробити роботу... а тут все в останній момент... Те ж із темами. Ніби три дні перед нарадою шукаєш -- нічого нема... За годину перед нарадою сідаєш -- і до наради вже з десять. І ніби добре, ніби звиткни , дівчино, уже до цього графіку, але ж ні... Оці кілька днів, що шукаєш теми -- ходиш розбита, невпевена, нервова, незадоволена собою, а інколи й думаєш, що взагалі треба йти із професії раз не знаєш шо робити. Аж тут оця чарівна година до наради -- і знову все є. Знгач ці дні пготрібні на підзарядку приладу, щоб він вистрілив саме у час Х)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Це явно не про мене, а в таких ситуаціях лише псіхую, панікую, у мене все валиться з рук та нічого не виходить, і починаю ненавидіти роботу, яка мене так виснажує. І хоч зрештою я досягаю потрібного результату, але я вже нічого не хочу після того. А от якщо маю достатній запас часу, то роблю час від часу по-трошки, і виходить прекрасно і я спокійна та задоволена результатом:girl_angel:. Я Терези, тому люблю гармонію та рівновагу. Ліпше мої терези не розгойдувати і не будити в мені фурію:girl_witch::girl_witch::girl_witch:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Приталембалася додому. Був найкращий "корпоратив" який тільки можна уявити:girl_blum: Тихенько заповзла домів, а Ахіл то мені не Цезарчик:girl_impossible: влаштував дику істерику, вигнали на двір. Підняв на рівні ноги сусідів. Ще й тепер всі знають, що то таксо, яке барахталося і гурчало в болоті, мене привезло. О, та-ко ,май такого зрадника в хаті. Сон, як рукою зняло. Мандаринки тріскаю. Баланс врівноважую.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чому не спиться?
    Тому що знову замкнуте коло: свербіж-похід в туалет-спуститись вниз попити содову від печії-почухатись-туалет-печія...
    Сижу, вже почекаю наступний похід в туалет. :)
    Думала, тільки вночі свербіж приходить, а ні. Після обіду прилягла спати з малими - той самий свербіж був.
    Памятаю, как народила зранку другу дитину, що було потім вдень вже якось забулося... але потім ніч в пологовому, прокинулась від чергових криків породіль - і зрозуміла: нічо не чухається :).
    А поки кожен рух волосинки на тілі відчуваю. Ще й штовханина маляти не дає розслабитись.
    Ось чому не спиться :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дедлайн. Терпіти не можу і самі дедлайни, і це слово. Але вночі працездатність на диво висока. Мабуть, я якась суперсова =)
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Йшла третя година мого неспання. Таки буду пити валеріанку на ніч, бо сил вже нема. От як мала починає рухатись, поїсть і спить, а мені сон як «рукою зняло». А ще як згадую всякі невирішені питання і філософські теми...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Дивлюся "Швидкість" і вишиваю великодній рушничок синові :d64:
    Минулого року вишила нашвидкуруч, а тепер вишиваю нормальний :)
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще тут не відмічалась... А чого не спиться? Бо важкість в шлунку ( ето всьо потому, что коє- кто слишком много ест). Тобто той коє-кто зазвичай за правилами -60 вечеряє , а після 18 взагалі не їсть. І оці винятки чогось не проходять просто так. І ніби не багато, і пісне, але ж все й одразу... Кутяяяя... Я мушу наїстися , щоб не хотіти цілий рік... Тобто не кілька ложок для годиться, а так нормально, що в інший день потягнуло б на повноцінну порцію каші до сніданку... І хто кому дохтор тепер? І ніби конкретно так нічого не болить, треба було певно слухати рекламу і купити якого "мезиму", але хто ж то знав, що Остапа так понесе? :girl_crazy:.
     
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Останній тиждень переходжу в режим:
    Нічний сон під ранок 3-5 години
    Післяобідній сон 1-2 години (поки ласть молодший поспати)).
    І от знову безсоння, печія ще не прийшла (хоча цілий день була зі мною :)), збираю думки до купи.
    Щось мене вже турбує рівень підготовки до пологів. Ось 35-36 тижнів, а в мене куплені тільки памперси-прокладки-серветки...
    Тому, користуючись безсонням та двозонним лічильником, розпакувала немовлячий одяг, пелюшки, нарізала марлі "навсівипадкижиття" замочила, переться. 2 цикли буде.
    З вчорашньої ночі вичитую історії про пологи, у деяких і в 37т дитятко народилось. Трохи вже хвилююсь, так, предсвятково. Приємні хлопоти, так сказать :girl_dance:
    Завтра зранку останні аналізи загальні (більше не хочу здавати, а ось ці цікавлять, що там з гемоглобіном та білками).
    Діти вкладались пізненько, ще й я домовилась зі старшим - і вирвали другого вже молочного зуба, що хитався, а поза ним так вже 2 мм як росте корінний. Перший корінний вже гарненько виріс, встав на місце молочного і таким моцним виглядає :)
    Мешканець в животі штурхається, розминається. Тре буде ще розтяжечку зробити, поки переться прання.
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І знову я тут. Раз вже не спиться, то думаю на тему вакцинації. Ніяк не можу прийняти остаточне рішення. Просто постійно відтерміновую, то щось стається, то вакцини нема, то хворіємо, то аналізи погані з незрозумілих причин, а при перездачі вже добрі...
    І ще одна тема для нічних роздумів. Ховаю під спойлер і прошу вагітних не читати.
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    І знову купа питань в голові, для чого, навіщо, чому і як далі. Важко то все зєднати до купи і жити далі.
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    не розумію чому, але важко останніми тижнями засинаю, і що саме найдивніше для мене, зранку пам'ятаю ті дурощі, що снилися мені вночі. я ніколи, рельно, ніколи нічого не пам'ятала ... і я цим так тішилася, що мені нічого не сниться. бо вставала з легкістю, нічого не обтяжувало і в голові не крутилося. а тепер ці дурощі сидять в голові, якісь окремі моменти, цілий день крутяться там. і наніч я лягаю з ними і так з важкістю засинаю... і так день в день.... що це таке ? :girl_sad:
     
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Може Ви неспокійна якась ввечері? Чи дуже напружений день?? Я пам'ятаю, коли в мене був напружений період, такі страхіття снилися,що тупо плакала вночі...
    Може спробувати чайок м'ятний вечірком попити? Для заспокоєння)
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Зараз в мене такий період ,я б його назвала періодом нічогонероблення)) в день не напружуся, на роботу не ходжу. на вечір для сімейного перегляду стараюся обирати щось таке, де я не буду дуже сильно лякатися чи переживати...
    м'яту і мелісу п'ю кожного дня))) в мене ще в запасах з 5 пачок (і ромашка теж є)
    надіюся, що це скоро саме по собі пройде...