Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а ви не вагітні часом? бо мені ужастіки під час вагітності снились
     
  2. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Дуже хотілося б, але ні(
    сьогодні зранку робила тест. там навіть ні найменшого натяку на другу лінію...
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    от і ще одна відповідь -- переживання. тобто чекаєте, надієтесь, мучитесь(?) від очікування? тому і ужастіки. я минулої зими дуже за дітей переживала, то вночі такі ужаси (на іншу тему) снились, що просто сценарії писати для кіно можна було б п.с ну і мені з першою вагітністю 20 тестів її не показали, лише на 20 дні затримки, коли знудило -- тоді з"явилась друга смужка
     
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    в мене таке малоймовірно, але, будемо надіятися на краще) хочеться вірити в чудо.
    може дійсно переживаю. тобто, явно про це не думаю, але десь в підсвідомості думки сидять і можливо через дурацькі сни так проявляються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не спиться....
    Думаєте , слоненят рахую? Нєа...- переглянула видані оцінки на ДП за останній рік.
    Майже не було проколів критичних. Все підправила,тепер можна спробувати ще заснути...:lazy: .
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в голові купа думок, попробуй засни з тим всім. От як перестати думати? Як знати що краще, як просто плисти за течією...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Виписувати думки на папері. Мені допомагає зняти напругу від нападів такої нічної "ментальної жуйки".
    А я не сплю, бо збила знову собі режим. У вечері довго не можу влягтися, тому вранці довго сплю. На наступний день - все повторюється знов. Лежу, читаю і наганяю собі сон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Не сплю...малюк хворий...не спиться тому...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • мімімі мімімі x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Порю вишивку, дивлюся фільм і поглядаю у вікно - сніг :sad: . Весни хочу, зима дістала :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І справді сніг....незвично...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну так, як для лютого, то дуже незвично:girl_haha:
    І мені щось вже не спиться...певно тому, що вчора десь 10 год спала:girl_in_dreams:
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    І я вночі на той сніг стояла -заглядала у вікні! Лапатий і красивий))) Але головне на землю і болото не дивитися, бо враз романтика пропадає...
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ех...Уже не знаю яку ніч просинаюсь о 2 і засинаю 4-5...А потім цілий день варена.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Побігала по вулиці, ловила білих мух (ну та вночі, а коли ж) :girl_crazy:
    Дивлюся "Поки ти спав". Щось мене знову почало перти від зими :scratch_one-s_head:

     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Телефони вичищаю, там вже стільки всього назбиралося:girl_impossible: Сніг в нас вже не падає, але навалило певно з 20 см. Вже почала нервуватися, як мої хлопці в понеділок виїдуть:girl_cray:
     
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Квітка прихворіла-читаємо книжки:d25:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    А я вже не знаю, яку ніч змушена працювати за компом. Правда, потім сплю свої законні 7-8 годин. І все через ту довбану прокрастинацію! Створити мотивуючу темку, чи що... Може, ще тут хтось схожий є =) Будемо одна одній чарівних пенделів виписувати =)
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    Навалило стільки, що у мене з вікна неможливо дорогу від тротуару відрізнити - все замело повністю. Сніг ще сипеться. Район Водоканалу.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ох ти йолки, як воно страшно звучить:suicide: Казав мені тато, що то неорганізованість і туніяцтво. :girl_haha: @Sunichka , а хто Ви по гороскопу?
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2018 ---
    Тююю, я з Ахілом в 22 ходила гуляти, то в нас на подвір"ї снігу вище ніж мої тімберленди, а то десь зо 20см. А вчора ввечері ми ще кретовиння місили.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Нізащо не повірите - Діва =) Раніше якось все встигала. Аж дивувалась сама собі. Це я за останній рік "розсобачилась" (як любив казати наш декан в універі).