Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    якраз я так і думала. По дописах явно видно. Моя коліжанка з дитинства (6 вересня) така класична Діва і мені дуже паралелі проводились:girl_wink:
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Щось мене тримає міцно, не йде з голови- друга доба як перед очима дитинство окремими нарізаними кадрами.....
    Завтра похорон, а мені геть нема як їхати. І того собі не можу пробачити.
    Чоловік у відрядженні, малюк встане вже за 5 год.і далі ми знову тільки разом, як то стягнути?
    Яка ж безглузда смерть, в наш час померти в 29, в лікарні, від запалення легень....

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    Сьогодні вперше побачила відмітку 40 на термометрі. В дитини. В першої дитини. От і не сплю. Але нічого, колись мала бути та перша температура, від якої страшно. При 38,7 минулого місяця я якось не злякалась.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якраз зараз в мене часто виникають спогади про подругу дитинства, яку востаннє бачила рік тому, а до того 100 не бачились, але регулярно зідзвонювались всі ті роки на наші ДН. Так от приїхала вона позичити гроші. І така вона мені нещаслива тоді видалась, так все в іі житті не складалось. А влітку в неі ДН, а я іі не набрала, бо були закордоном на відпочинку. Думаю, приїду наберу та й побалтаємо). Ага, приїхала, а вона померла якраз на своє ДН, запалення легень. Вона, мама - медики. Як????! Чому така безглузда смерть????
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На жаль, навіть у наш час, навіть за кордоном помирають від запалення легень... Трохи вже давніше то було, так в розквіті сил помер тато моєї знайомої, вів здоровий активний спосіб життя, лижі і т.д. Згорів за 3 дні в лікарні, причому там купа родичів , фактично ціла династія лікарів, не упустили часу, діставали найкращі ліки - і все одно не врятували - якась блискавична форма вірусної пневмонії, і антибіотики були безсилі...
    Тримайтеся...
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Вишиваю :d64: і дивлюся "This is us". Як я раніше про цей серіал не знала? :girl_in_dreams: Я теж народилась 31 серпня :connie_pull-pigtail
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Чого не сплю... та бо крапельницю дитині пильную. Ще півтори години.
    Чим то себе зайняти, щоб не вирубитись після тяжкого, фізично і морально, дня...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    дурні думки в дурній голові...
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    аааа , а в мене просто думки і трохи хвилювання..
     
  10. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Кава після 18 - зло)) спати не можу..а йти щось робити нема сили. Ото лежу і читаю ДП) Мо, хто якусь манру для сна знає?))
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і мене таке цікавить. Вже третю ніч нормально заснути не можу. От вирішила, що замість того щоб в ліжку валятись, роботою займусь. Треба повертатись в нормальне русло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на 1+1 класний фільм почався. Як не спиться - включайтеся.
     
  13. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    основне не Вашою основною. Прибирайте, перекладайте речі і так доки не відчуєте втому. А ще мені лікар одного разу казав, щоб не читати іне дивитися комп"ютер в ліжку. Гарних снів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Повертаюсь з шопінгу з Перемишля) Вже 2. 5год стоїмо на taxfree. Завтра буду довго спати :)
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Здається востаннє тут писала наприкінці першої вагітності, так чогось не спалося тоді по пів ночі, а потім вранці так солодко до 10 дрихнула. Якщо то зараз знов ввагітне безсоння, то шось воно таки зарано, вранці ще трохи подрихну поки чоловік малу забавляє, але то не довше 9 мабуть.
    Взагалі останні тижні якесь регулярне прокидання серед ночі на пару годин, але нині я молодець - вилежую боки до болю, але не прокручую в голові всякі важкі думи і старі образи, бо то буває як наплине... А мама моя от найліпше робить в часи безсоння - йде варити їсти . Вранці ж потім так хочеться подрихнути, особливо якщо вихідні, а гнати нікуди вже й не треба, їсти наварено, спокій.
    О, в сусідів чую вже будильник , то я вже дві години як перевертаюся з боку на бік, здається небо вже світліє, може то я вже скоро засну?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мігрень і ніч, то просто катастрофа...Думала що за ніч повбиваю всіх. Якось не замічала раніше, що зверху живе сім'я з дитиною, скільки поїздів за ніч проїжджає і скільки разів включається сигналізація в авто.
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Hermi, ага...я саме тому найбільше кайфувала після переїзду--тиша!! І якщо я не сплю, то не через усю цю какафонію...
    Нині , традиційно , година неспання. Пра не з 4 ранку, а з 2ночі... ДП не читала, бо був ризик більше не заснути :girl_wink:.
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну от . знову не конче спиться...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І знову я.. пропишусь тут певно.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я також в цей час вже другу ніч не сплю. Але твердо намагаюсь не заходити в нет.
     
    • Подобається Подобається x 1