Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а не спиться, ой не спииииться меніііі..бо маю статтю закінчити) а після вечірньої наради з начальством думаю, що взагалі наступні дві ночі не спатиму)) або завтра вдень працюватиму з 8 до 24))
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Blondo4ka в мене все по розклалу--одну ніч не заходжу іншу - заходжу.
    Але останніми ночами ця тема для мене - " дом радной ".
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Таак..зламала правило
    Отже- хто не спить? Я не спю...:girl_crazy:
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Включила собі на ютюбі підбірку кліпів 90 років. Стільки спогадів нахлинуло. не дають заснути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І знову..хто не спить? Я не сплю..:girl_crazy:
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Вишиваю і дивлюся "Walker, Texas Ranger" :vinsent:
     
  7. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Відповідальний день на роботі, можна сказати, останній робочий перед декретом, ну і звісно не сплю. Капець... треба гарно виглядати зі сцени, хоч трохи у формі прокинутись, а тут якісь підсвідомі переживання. Чого мені вже боятись?

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну що? Перекличка ?
    Кому не спиться в середині ночі ?
    Попередні ночі чемно в нет не ходила, просто не спала...:scratch_one-s_head:
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    і я чемно не ходжу. Треба якось хоч трішки відпочити. Гарно засинаю о 00 00 і в 3 00 подйом і до самого ранку кукаю. І так вже цілий тиждень.
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Ой, я Ви витримуєте? Я як не посплю ніч- другу, як зомбі. Потім сплю як " труп". Я тепер лягаю з дітьми 22 год, бо проссипаюсь щодня о 7 год. В декреті було добре, спиш скільки хочеш з теплим клубочком , під боком
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    а я й не витримую..."скопичуюсь" періодично :wacko:.
    але доволі частенько теж
    , бо дитинці ж тре почитати-поговорити, тому до 2-4 ранку уже встигаю виспатись. і якщо усякі думи мене гложуть, то спати не можу.
    А подумати є про що...
    для мене це нормамально. Тобто це не є рано. Ідеально пра в 8, але я тепер зі своїм ритмом не змогла би спати до 8 ранку. А от вилігуватись--сігда пойжалуста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @nibysh, а книги пробували читати? В мене чоловік колись купив собі якусь дуже завумну книгу, то засинав на першій сторінці). Мені здається, що до другої сторінки він так і не дійшов))). А ще можна напланувати собі купу завдань на ніч, тоді точно заснете).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хто тут сьогодні не спить? Як почитаєте цей допис, то точно не заснете. Мама розповіла дивовижну історію. Була вона в гостях, а там хлопчик передшкільного віку. Ну і лиш на мультиках сидить. От мама і каже мені: зовсім дитиною не займаються, і зір має поганий, і (увага!) вуха стирчать. Я розсміялася: а що ж з вухами зробиш, вже які є. І тут мама видала: он тьотя займалася з вухами сина. Я така в шоці питаю: як? Відповідь: пластиром клеїла, шапочку вдягала))))
    Народ, я давно так не сміялася)))
    Якщо комусь цікаво чим то скінчилося, то нічого це не допомогло. Має брат в міру стирчащі вуха і не париться тим )

    Ну і як то можна спати, коли такі думки в голову лізуть...
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Нині чемненько в нет не ходила, світла не світила, книжку не читала.... тихенько собі думки думала..:girl_smile:
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То не тільки Ваша тьотя таке практикувала). Мені мама постійно каже, що під час купання малій вушко розгладжувати (має таку складочку на одному), і ніс, каже, можна трохи стискати)))), щоб вузенький і маленький був. І скільки їй не говори, а вона в то свято вірить))). А ще маю вуйка з великими клаповухими вухами), то він у молодості перед тим як йти на дефіляду носив пов’язку стискаючу на голові, але це йому мало допомогло - зробив поастику.
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Про книжку - супер погоджуюся! Не обов’язково завумну, головне щоб не затягувала і читалася трохи через силу. Мені 10-20 хв хвата до повної відключки. Від прокидання в третій ночі не спасе ( хіба знов читати), але вкластися дуже помагає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я вам краще розкажу, приходжу до подружки в гості - сидить трьохрічна дитина спокійно і вушка закрила. Хм, думаю щось уже вчудив, бо то шило ще те. Через трішки знову - дитина вушка ручками закрила і так півгодини. А знаєте чому так сидить? То малий ручками вушка тримає, щоб не тирчали (п.с. подружка з медичною освітою ;) ).

    експерементально підтверджено! Печенько наготувала, список склала...І вуаля, розбудив мене сьогодні будильник ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я якщо напланую, то або точно зроблю (і таки не висплюсь) , або буде мені лінь встати і так і буду лежати і мучитись - бо і не сплю , і ніц не роблю..
    Найкращий метод знову заснути, це нічого не читати і навіть не дивитись котра година.
    А звечора я засинаю моментально, лиш голову до подушки прихилила - все, відрубалась тут же..
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Пильную час, щоб перевести годинник :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, добре, що зайшла, а то про час, вже і забула, хоч майже всюди переводиться автоматично.