Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А я захопилася останніми днями трилерами. І от додивилася «Оселю тіней». Блін... Та то справжні жахи. Добре хоч не сама вдома. Але заснути всеодно не можу. Треба на щось переключитися думками.
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Давно мене тут не було( Щось мені неспокійно. Та і перевтома дала своє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оооо, Пенні Дредфул (Страшні казки) подивись. Кльово, дууууже, але страшно теж дуууууже. Я дивилась і боялась, часом ковдрою накривалась (як було вже аж занадто страшно:girl_blush2:), особливий шарм той серіал має.
    а в мене перевтома дає шалений викид адреналіну. От мені і не спиться. ЗасланцІ від @Divchyna vesna і @nibysh разом тусуються в голові


    і
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame, ціхо... я останній місяць сплю , як дитя новонароджене. Ніяких тобі пєсєн і плясок в голові , лиш звук кроків (чи то стрибків) зайця мене будять серед ночі :girl_crazy:...
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    По радіо грає гімн. Значить ніч. Вчора, тобто вже позавчора, назбирали "трошки" плодів своїх впахувань (читати - кабачків). Ящиків 5. і Ашанівську торбу. Я, як справжня ґаздиня, керуючись "шкода що пропаде, сама ж виростила", затіяла чергове опівнічне закручування всіляких смакотульок .
    Тому ті, хто чекає мого новосілля - половину меню ви вже знаєте :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member


    Народ, не їжте піввідра сливок за один раз! Ніколи в житті! Яким б смачними вони не були б. Кажу вам із свого печального досвіду. Ще напевно довго спати не буду :sad:
     
    • Смішно Смішно x 4
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Вроді звична ніч, але не дуже, бо в мене іменини, тому мабуть не спиться.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :kisss: зі святом.
    І в "нас" свято, тільки в часі різниця велика. Скайпуємо. Так якось дуже цікаво - Львів - Торонто - Галіфакс:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Сиджу, дивлюся "Зважені та щасливі" і думаю про тортик :girl_in_love: у холодильнику :girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Barnaulka та вам можна, ви така струнка вже) А я от минулої ночі сиділа і думала як би то знайти методи поповнення своїх запасів енергії і згадала, що сон найкращий метод:). Лиш недавно встала, 9 год сну таки трохи відновлює. Бо в інші дні більше 5-6 не виходило:girl_in_dreams:. Ще не можу ввійти в робочий ритм після відпустки. Ех, літечко:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Якщо буду дозволяти собі тортик вночі, стрункою буду не довго :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Не спиться бо робочий день)
     
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не спиться, Тай все. І розумію, що треба спатки, і так якби хочу, але не лягаю, мабуть занадто збуджений був день. Кому, ще не спиться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Козенятко, мені...
    Але терпіла і тел.до рук не брала. Бо точно він не помічник в засинанні...:girl_crazy: .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ще м такого не бачила.....майже ранок, а нікого нема на ДП....лиш мій нік світиться...
    І куди модератори дивляться:girl_mad:.... форум втрачає " потенційних клієнтів" :girl_haha:.
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Хто в товаристві опівнічників і не спить?)) В мене дорога свекруха вирішила прибирати в кухні о 1 ночі, та з таким азартом, що певне сусіди двома поверхами нижче чують, яка "широка" в нас господиня))) борюся зі спокусою не відімстити прибиранням коридору о 5 ранку ;) :) ;)
     
    • Смішно Смішно x 4
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    + :girl_crazy:
    спить вже нарешті. Я вже 5 день на ізмєнє. Але, останні 2 дні в глибокому загулі:girl_blush2:. Вчора припленталася додому о 2 ночі, то вона сиділа на кухні і чекала коли ж я прийду. Чоловік собі спокійно спав, а її сон не брав.:facepalm:
    Сьогодні навіть ніхто посуд за цілий день (моєї відсутності) в посудомийку не склав.
    мстіть. За всіх мстіть. :rock:
     
    Останнє редагування: 1 Жовтень 2018
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Написала в темі про Свекруху-бабусю чого не спиться. Але ж то час летить. Скоро вже вставати, а я ще не засинала. Капець (((
     
  19. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Мене поперло на фільми із Меґ Раян :). Першим за останній час був "Коли Гаррі зустрів Саллі", зараз дивлюся "Вам лист"
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А в мене повна голова думок ..тому спати й не могла в цю ніч...