Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ооххх вже ті мої ранні вставання!! )))іноді здається доця вирішила мене підтримати! в суботу і нині 6:20 в нас підйом, а я ж то на 7 ставлю будильник з розрахунку, що вона о 8 встане !
    в результат і дитина товчеться по хаті, мама прикумарена 2 години не годна злізти з ліжка. Потім з розрахунку "а вона рано встала, то вже скоро ляже" ми і на двір не йдем, і товчемся до обіду. Суботні плани з лазаньї накрилися (бо так вийшло що не було в ній потреби), а фарш донині в холодильнику. Вирішила його хоч пересмажити в Болоньєзе
    Сир, якому почався другий тиждень в холодильнику вчора героїчно був змелений, а нині навіть спікся на сирник.
    А пралка прала-прала, а потім зупиниласяз миганням кнопочок, які я ніколи в житті не вмикала і незнаю шо воно значить. Думала ну його - витягну лахи як є, відкрила барабан - а там все з водою :facepalm:Здається я запустила прання ще раз по колу, не знаю шо з того вийде...

    Ну і взагалі я шось навіть не мала твердого наміру йти сюди писати, а зайшла в темку - і якось воно почало набиратися само... :dntknw:
    дивний якийсь нині день, дивна я... вам такого не бажаю ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 2
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Oleksandrochka і в нас був такий період, зато чоловік на роботу не спізнювався )))
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Ну що, ми повні сил і наснаги знову волочитись по світу, алкотури- наше все, дайош відпустку раз в місяць *працювать, працювать і в праці сконать*(с)( шеф, читай тільки другу частину речення:blush:) вже вдома
    Тут все, як завжди - квіти, робота, варка-жарка-парка.
    З останнім проблем взагалі нема, в нашій сім"ї всі профі кулінарії. Доцік сьогодні готувала млинці для себе і коліжанки, млинці добрі, певно, складні в приготуванні, бо після них на всіх відкритих робочих поверхнях ножі-ножі-виделки-ложки -4 (ЧОТИРИ!) банячки, чаша від комбайна, ну і варення (щоб всі знали, що млинці солодкі)
    Певно, кулінарним талантом вдалась в свого тата:girl_in_dreams: Попросила чоловіка купити філе риби, бо вже тиждень хочу рибні котлети. Купив. Риба заморожена, з хребтом, кістками і іншими органами, притаманними цьому виду:facepalm:
    Від гільйотини чоловіка врятували банально-небанальні піони
    113.jpg 112.jpg
    Якщо шо, за піони я продам всі відомі мені державні таємниці тел. 322-223. А який запаааах!!!
    Всім гарного тижня:kisss:
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 16
    • мімімі мімімі x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Смішно Смішно x 3
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Після невиспаної ночі вдень не дуже то і на сон тягне. Хоча така задушлива погода, що таки певно буде гроза. Малявка вже встигла вдруге вкластися поспати. В проміжку вибігли за шоколадкою для мами, бо таки не витримаю до вечора. Добре, що є магазинчик недалеко.
     
    • мімімі мімімі x 2
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Давненько я тут нічого не писала. Останній місяць в мене пролетів як одна хвилина, стільки всього сталось що писати-непереписати. Дуже багато чого усвідомила, а найголовніше - хто такі друзі, і що насправді не так їх вже і мало в мене. Те що нема з ким кави попити, то не рахується, а те що вони дійсно готові прибігти у найважливіші моменти життя і підтримати - це дійсно справжні друзі. Ніколи не думала що в бюрократичному бою зустріну "побратимів", які стануть мені друзями.
    За тиждень зробила не можливе, але це була б не я, якби не зробила. Зараз правда відчуваю себе як вижатий лимон, але нічого, найстрашніше позаду! Зараз насолоджуюсь розміреним життям у новому статусі...Правда чи не набридне воно мені, то не відомо.
    Вперше за місяць я глянула нормально на світ і прозріла - УЖЕ ЛІТО? Коли! Коли воно наступило? А то останнім часом в мене був відлік - до середи, до четверга...але жодної дати і жодного сезонного відліку. Приїхала додому і прозріла - не город, а хащі. На городі відірвалась на повну, правда потім ще 2 дні шкодувала.
    Все інше...навіть не знаю з чого починати. З роботою сюрпрайзи, з житлом те саме...Де буду відпочивати - хз, скоріше всього що на зеленому морі. Лічний фронт, гр, то взагалі печалька...Кличуть мене за моря океани, може плянути на то все і ризикнуть? Буду в паранжі ходити, сто десятою дружиною...
    А...Зовсім забула, я ж інженер! Сама роверок зремнтувала. Приволокла мама з лісу велосипед, ясно що якщо викинули, то з ним щось не ладнє (мама тягнула його на деталі, але після ретельного огляду зробили висновок що він придатний ще до ремонту). Ну от в вівторок чухались руки той роверок поремонтувати, сусід ходив ржав з мене, де то дівці ровер ремонтувати, але ж інженер вдома! Розкрутила, скрутила (п.с. зайвих деталь не залишилось) і вуаля - ровер готовий для їзди!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Надоїло все :) Хочу змінити життя! Ще незнаю як, але обов"язково щось придумаю :)
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2017
    • Оптимістично Оптимістично x 8
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Народ, який же мій чоловік романтик!!!:girl_in_love: Всі бачили фільми з сюжетом, де пелюстками троянд всипана підлога, ліжко, горять свічки, стоять бокали з вином?
    В мене було майже один в один. Свічок, правда не було, а замість бокала з вином була склянка з водою, зате все решта сходиться.
    Прокинулась я на всипаній пелюстками піонів подушці. Вони були всюди - на підлозі, тумбочці і навіть в моїй склянці з водою. Поки несла вазу до смітника, залишала всипану пелюстками підлогу:girl_dance:А ті тичинки! як романтично виковирювати їх в 5 ранку з отворів між каркасом ліжка і матрасом
    Була спокуса скористатись порохотягом, яку я в собі поборола - потім всі сусіди заздрили б, що їх дружини не такі робітні на світанку, як я
    Свою порцію романтики на сьогодні я отримала, як ви зрозуміли. Пішла працювати, але не сильно, сьогодні ж тяпниця
    Всім :kisss:
     
    • Зе бест! x 6
    • Подобається x 5
    • Смішно x 5
    • Погоджуюся x 1
    • мімімі x 1
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    ггггииии:) Романтикаааа!
    Згадалось, а знаєте хто мені найчастіше дарує квіти ? Нє, не чоловік, а свекор. Він в нас дуже любить квіти, йому можна дарувати вазони на дні народження і часто мені дарує букети квітів з свого саду, або купує.
    В мене наразі проза, сиджу на роботі, як термінатор, права рука імобілізована в ланґетці, весело одим пальцем текст набирати.
    Але сьогодні п’яяяаатниця, ввечері зустріч з коліжанкою, яка вирішила поміняти життя і виїжджає з чоловіком в Канаду, будемо планувати нашу майбутню поїздку до них в гості і їсти піцу, ну бо я ж на кухні як Едвард Руки-ножиці:)
    Всім продуктивного дня, вдалих вихідних, а менімотивації до роботи.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не те слово))) я ще вчора бачила, що квіти надто розкрились і треба вже викидати, бо поопадають, але вони так гарно дивились:girl_in_love: Але і так сьогодні п"ятниця -день заміни квітів

    нема. Я певно народжена просто бути красивою:girl_crazy: і скромною, а не до роботи. Шкода, що шеф цього не розуміє. Черства людина, що тут скажеш:beee: Фсьо, пішла
    @jylanda, свекру респект:hi:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    угу...казала я і вперто ліньтюхалась.... а тепер , коли до приїзду родини на празник залишилось менше двох діб....мотивація якось різко активізувалась... тому я льотаю, як ср@ний віник...ще й КД звар*ювали і теж активізувались швидше на тиждень...тому--"пажелай мнє удачі в баю......"
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    *Ніщо так не мотивує на прибирання, як фраза: *я через 15 хв буду в тебе* (с):)))
    Я не знаю, який там сьогодні марс в юпітері чи венера в плутоні, але через 10 хв мого ниття, що не маю охоти працювати, чоловік запропонував зробити все за мене:rock: Я валшебнік
    Якби хто думав, що тепер я валяю дурака на ДП - ваш зір вас зраджує ;)нічого не роблю, той помиляється - я вже виконала 2 пункти з марафону *100 справ на літо*. Список дуже помічний, приєднуйтесь:welcome:
    Залишилось намаринувати м"яско на вечірній гриль, ну і може ще який подвиг зроблю, поки не знаю
    :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 2
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну я ніби є і на якийсь відсоток жива і здравомисляча.
    фіг там. Все в комплекті. Ледво ноги волочу. Добре що цього разу не дерлися на Говерлу.Обійшлося кросом на гору Буковель і кілька підомів (не на кріселках) на якісь горби вздовж витягів пішки.Тре казати як я ся чую? Писок спалила на сонці. Ніс як в алкаша. Руки червоні. Навіть стопи загоріли - цікаві плями.
    Ніби мала би схуднути. Нічого подібного, +2 кг і вся опухла. Мужа, поки віз нас з вокзалу до дому, дивно приглядався.
    В Татарові нині робили посадку на поїзд. От такого провідники ще не бачили - казали, що то було "рейдерське захоплення". 2 хв стоянки і наш табун??? Поїзд по довжині на платформі не вписується, ми бігли по траві (на висадці наловили кліщів) з торбами-рюкзаками. Спочатку в вагон закинули Оксану, потім дітей . Далі торби. Всьо- час вийшов. І тоді спудився провідник - якось закочив в вагон. Потім я, вже на ходу з величезним рюкзаком : там був мій салатовий ноут в якому вся моя робота і банки з маринованими білими грибами мамі на дефіляду 70-річну . Потім ми вчепилися в Юріка - затащили вже коли його ноги землі не торкалися.
    Хто придумав стоянку поїзда 2 ХВ???
    І шо? Ті двіжнякові, після того, як по купе розсадилися, видали, що це було краще ніж "тарзанка" над Гуком і Букою. Нє, я не летіла - категорично відмовилася. Зато, на фотосесію з хасікі і кінну прогулянку , всі, крім мне - забоялися. Бігали "лосями" в слід і фоткали.
    39 ДН був максимально екстремальний.
    40ДН по плану має бути в Домінікані.
    Йду спробую відкинути копита до ранку. :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • мімімі мімімі x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @flame, така класна пригода, і дуже позитивно описана.
    Я як згадую свій останній похід в гори, кажу собі тихенько : пам'ятаєш?, от сиди вдома і не рипайся. А то вже 2 роки пройшло... То певно чоловік так навмисно, щоб мене більше не брати. 20 кілометрів з величезним рюкзаком і вгору. А ще багаточисельна група, яка під одного не буде підлаштовуватися. І спека, а на другий день дощ...Мама мія... як згадаю...
    До приємного. Сьогодні вибралися до церкви. Вдих/видих, ми справилися)) Мала чемно роздивлялася людей цілу годину і навіть відстояла 2 черги (ну тобто відсиділа на руках, мама стояла). Все би нічого, але щось не альо з кондиціонером в машині. Так що дорога додому була... жарка... не то слово. Ну але компенсація буде ввечері. А то ще від п'ятниці народ навколо димить своїми шашликами. Нині будем ми диміти :girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А як то так, ніхто ще сьогодні тут не відмітився і знов я пишу?!
    Мали сьогодні гостей. Тішуся ))) Все звісно крутилося навколо малої так як гості вперше після її народження були. А то вже я шокувала: дитина спить з тобою, омг, ти не боїшся її придавити?!А де дурачок, пляшечка (то я з ін.кімнати почула тож відповісти не мала змоги так як не мені було питання). А ти всьо їсиш і п'єш?! (Ага, така ненажера, що страшне)
    І чого то коли в сім'ї з'являється дитина всім навколо так конче треба розказати молодим і "зеленим" батькам що і по чому.
    Але мене це справді потішило.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    ЯЮЄ... навіть жива і адекватна...вже.:facepalm:
    Тобто празник відбула, посуд вимила-витерлда-вискладала..фуххх.:boast:
    Навіть мій манікюр це все витримав, хоч посудомийки нема і дротик-шоркалку я використовувала, але тримається! і тішить мене. Пра наша бабуся його не зацінила і розкритикувала" налічіє онного" , але як там у класіка---"..значіт харошиє сапагі. нада брать!":girl_yes::girl_yes2:
    Пляцки доїдаємо, сусіди спомогли. Нуачо? на нашій вулиці лиш у нас такий численний празник, тому логічно, що солодкого в нас найбільше.
    Нині троха "посиділа " на своїх грядочках..ще би 2-3 таких ривочки і було би красівоооо. :girl_curtsey:
    Черешні того року в мене бідненькі, погода їм не сприяла. Але мо й на краще, трохи віддихнуть. відновила знову ранкові променади босоніж по росистій траві...кааййфф !!!:girl_crazy:
    Дитя не може дочекатись басейну, а з тими прогнозами, то певно взагалі не буде його сенсу ставити, або купити маленький, щоб вода встигала нагріватись за 3-5год.. Поки бігає під садовою поливалкою ----пищить, тішиться, мокрий як хлющ, але все одно бігає...---жаба!
    Завтра чекає мене похід до стомата....тре ще разочок спробувати зубчик "прихорошити". Може ще й цього разу вийде уникнути коронки--не люблю я їх, нервують мене. Одну маю, і фатит.:negative:
    Синочок в садок не ходить і надзвичайно цьому тішиться -- майже цілий день десь валандається--по колєгах, або велосипедом гасає. Він став ще той гонщик, аж шину в камеру нині купувати їздили, бо вчора в Стрийському парку йому колесо встрілило..шумахєр. Тому в гаражі була в нас веломайстерня. Крутили там щось обидвоє.
    На майданчику - купа дітисьок---літо! :rock:
    Памятайте - літо настало! і якщо ваш термометр цього не підтвержджує, не вірте йому ! Беріть шорти+майку і викликайте сонце! Саме так ми й робили нині вранці --помогло..
    Сонечка вам, навіть серед ночі і :kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гггг, дійсно було весело. І це я лише закінчення пригоди описала. Звичайно можна би було все кардинально по-іншому сприймати - все погано, по траві бігли, кліщів наловили, зранку замість сніданку гонили в медпункт викручувати їх, Христина така вражена була житлом в Карпатах, так гонила по апартаментах, що за перші 15 хв. перебування там, встигла залетіти в стіну і розсікти собі вилицю. Моментально половина обличчя посиніла, спухло так, що навіть ока не було видно. Тре казати як і скільки часу плакала? І ми всі були на нервах? Ще й просила молока з своєї улюбленої пляшки, а де-хто її забув вдома? Ми гонили по Поляниці, шукали аптеки щоб купити нову пляшку, нічого подібного не знайшли, 2 рази змокли до "нитки". Забрали з дому гарненьку дівчинку, привезли одноглазого пірата. Але, Оксана мала спец.крем і, на сьогодні, там малесенький зеленкуватий синячок під оком залишився. Додому вже приїдуть без сліду нещасного випадку. А ще, нас поселили не в той номер, який ми замовляли, бо в готелі будова, про яку нас не попередили. І та "будова" починалася в 6-15 ранку. Зато перед сніданком ми встигали класно прогулятися по абсолютно порожньому Буковелю. От жодної людини крім нас. Сонечко, пташки, гори і все наше. Фоток наробили 2000штук. А я всюди така страшна, якась опухша і груба, що навіть страшно 2 раз дивитися. І в готелі були лише ми перші 2 дні. Обслуговуючому персоналу було на стільки нудно, що вони нам влаштували неймовірний сервіс. В перший вечір брат з шеф -поваром на кухні ресторану готували наше м"ясо і рибу. Багато цікавих секретів тамтой здав. На сніданках шведський стіл перетворювався в "всьо наше" застілля так ще й з офіціантами. Таких сніданків ше-м ніколи не виділа. Страшно згадати скільки баноша з підливою з білих грибів втоптала. Ну і не тре дивуватися чо така груба.
    Про вилазки в гори, хаскі і коней можна довго писати, але не буду вас нудити. Єдине що скажу - фотосесія з собаками коштує 100 грн - "бомба-граната" розвага. І біля 14 підйомника є стежка в ліс, там є вольєри з хаскі і дуже позитивні 2 хендлера - все розказали, показали і на фінал впустили нас в вольєр з цуценятами підрощеними - о то "щось з чимось".
    Я, була би не я, якби не знайшла магазин з безкоштовною дегустацією наливок.
    Загалом, було на стільки добре, що ми дружно шкодували, що поїхали лише на 3 дні.
    гггг, ще одна. Тримайся, ще тиждень і 2 дні.
    кажуть вети ( не веди), що корисні прогулянки по щебені. Спробуй. Заодно і стимуляцію активних точок влаштуєш собі.
    Мої в шоці від кількості вагітних і дітей на вулицях. В них склалося враження, що всі жінки навколо вагітні або мають по 2-3 дітей. Оксану з Христиною нині на Сихові ледво загнали до хати:
    1. Оксана не могла відірватися від спілкування з мамами "нашого" типу ( не індуси, чорні, китайці - кардинально іншого типу виховання). Шо говорили - не важливо. Важливо було, що не шарахалися одна від одної і не замотувалися в хустки. Навіть, хтось - комусь дав пасочку і машинку. І мами не забирають дітей з пісочниці, коли якась дитина заговорила до іншої
    2. Христина була в шоці, що її всі розуміють.
    Мала з Цезаром перевертає хату догори дригом. Я панічно боялася їхнього контакту і певно таки правда - не треба свої страхи трансформувати на загал. ТО моє "чудо балуване" моментально згадало, що воно "нянька" за призначенням і з "слона в посудній лавці" перетворилося в " ніжного метелика". Вона не тільки на ньому їздить, вона ним командує, як солдатом. Ото "цезар тихо будь" або " цезар йди сюда" - хохма ще та.
    Ще 2 дні і я буду ридати гіркими сльозами.
    Потім ще напишу про мої війни з "цукерками". Зараз вже не маю сили на адекватні коментарі. Ми з Юрком сьогодні склали всі відібрані, які мали бути подаровані, за 2 тижні цукерки і зважили - 12 кг. Якась частина все одно встигла "просочитися". Вся родина мене вважає ворогом - я просто заходила перша, відбирала всі солодощі, які вони планували дати дитині і никала в сумку. Видавала "тісто плей до", пузлі і дрібні фігурки попередньо заготовані, яблука, банани і сухофрукти.
    Всьо. Спати. Від завтра всі разом починаємо пакуватися. Вони додому. А я на моооореееее.
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • мімімі мімімі x 2
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Врочистість: вихідні до вівторка!!!!

    Проза: полуниця)) закриваю. сушу))
    Прибирання)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Шось порідшало тут дописів(
    А в нас маленька врочистість ми перетнулимежу 36 тижнів, отже ми вже точно доношені :girl_dance:
    На вихідних святкували ювілей тата, 50 років.:bayan::russian::wacko: То святкування дома було,на майже 40 людей, то було шось таке - "попа в милє волосини в цвєтах"..:girl_crazy:Хоча з мене толк не великий, але я робила що могла, і за весь день так налазюкалась:girl_witch: що два дня відходила - так ноги гуділи:hang1:в понеділок і вівторок було розгрібати посуди,недоїдків і бардаку що лишився в хаті:ed4d70def841dc74b57 дякувати Богу ми то пережили:crazy:
    ще в нас був рочок спільного сімейного життя, але ми не святкували:girl_sad:обійлись цьомками і вітаннями:man_in_love::air_kiss:
    Тепер коли всьо притихло і почались буденні будні тре пакувати торби в роддом, а мені таааак впадло:blush:
    Шукаю весь час якесь інше заняття, то поїсти то полежати :facepalm:
    Погода ше й шось така інтірєсна, то згоріти можна, то відморозити носа:girl_sad: йду я поїм, бо щось в животі муркає,а там дивись і за діло посерйозніше візьмусь:cofee::kambek:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    "Сам п'ю, сам гуляю, сам си стелю - сам лєгаю". Ну то про мене.
    Вчорака-м мала свєто. Цілий день з двома. Хто знає моїх дітей той поспівчуває...
    Зате телефон був розкалений.
    Ну то наготуй-подай і ще й посуд помий. Хочу посудомийку!!!! В свою хату.
    А взагалі - мрію про сьогоднішній вечір.... ех!
    Зранку малий закатав черговий скандал з криками і воплями. Я дурію від того.
    Фуф. Виговорилась. Сумбурно, але вже.
    Сьогодні мене чекає багато сумок з продуктами, які ще треба закупити.
    Прийняла заспокійливі. Дитьо заснуло. Погнала я!
    Всім бажаю щоб вихідні таки були вихідними!!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1