Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знаєте з чого почався сьогодні мій ранок? На балконі лежав мертвий дятел... Вверх лапками... Як він туди потрапив? Ввечері ще не було. Балкон на 2-му поверсі. Такий гарний(. Так якось сумно стало від цього.
    Отже, проза: дятел, корки, повна каша в голові, пів дня невідомо що робила.
    Врочистість: басейн таки не пропустила, їжі наготувала на 3 дні. Ніби все. А, ні), ще запаси полуниці та суниці на зиму зробила). Морозилка помаленьку заповнюється). Полиця з маслом забита).
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Доброго ранку.
    Каву допила, чекаю, поки почне пищати чоловіковий будильник - і шурую на пробіжку. Таке моє червневе нововведення, вже 3 тижні бігаю, поки - лише позитив.
    У середу, ймовірно, поїду на відпочинок з батьками і донею, хоча прогноз погоди не обіцяє нам ніц доброго, але озеро, ліс - все ж краще, ніж загазоване місто.
    Усім вдалого тижня!:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    нагадало - 80% дятлів гинуть від струсу мозку
    Ранок, кава
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  4. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    З радісного - муж в відпустці і два тижні буде і селі з своєю пузатою жоною:girl_dance: після того як писала тут на днях я таки попрасувала всі необхідні речі в пологовий, залишилось лише скласти в сумки все) вчора пів дня провели в чоловікових батьків вдома, то трохи знудилась :girl_nea: але туди і назад дорога - то гарний кілометраж пішки намотала -гарно в ночі спала, навіть чоловікових храпів не чула:girl_crazy:
    А нині ся почали будні -хата, посуда клубніку тре вибрати на грядках...Проза короче:ed4d70def841dc74b57
    Ой ще й так хочеться в гори чи на озера коли знаєш що точно тобі то щастя не світить:girl_in_dreams: але знаю шо світить скоро маленьке щастя:girl_dance: всім добра і позитиву:girl_blum::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а чого на озера ні? то ж від міста близько.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    хух, пережила я цей день. А все почалось зі слів, та от на 5 хв вийду, підпишу і буду марципани їсти...Ага щас, додому прийшла тільки що. Де немало бути проблем, вони якимісь дивов з'явились, а чого найбільше боялась - вирішилось за 1 хвилину ;)
    В мене маленька врочистіть - нарешті переїхала з свого га...ника, поки що освоююсь, в хаті як в циганському таборі: валізи, кульки, кульочки, а знаєте що найголовніше? Я тепер справжня господиня, в мене є великий пакет з пакетиками! Нафіга воно - я ще не знаю, але треба тримати звання господині!
    Все інше...чому в добі лише 24 години? Де продають додатковий час? Взагалі нічого не встигаю.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. kykysia

    kykysia Well-Known Member

     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну прям слово в слово про мій сьогоднішній день...Бюрократія рулить:girl_impossible:Як можна набігатися з двома папірчиками по різним кабінетам і відчути себе ніби після важкого тренування:girl_crazy:І ніяких спортзалів не треба...:girl_haha:То прям квест під назвою як пробитися в кабінет, особливо коли в ньому просто сидять і язиками чешуть по пів години, а тобі треба всього лиш підпис, який займе 1-2 хв від сили....Але я це змогла:superman2:Хоча квест продовжиться, бо ще не всі підписи зібрала:dash1:...Ну нічого, якось буде:girl_in_dreams:
     
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Щось нема часу ні на що
    Проза - ліфт. Колись у батьків було все просто - не викликається- треба копнути двері, потім по ситуації- в ліфт або до мами)).
    В нас це не варіант, бо мужчинка, який завжди чемно оголошував поверх, впав в маразм, і цілу ніч триндів якусь єрунду. Враження було, що ми спимо на вокзалі, знаєте, як ото колись було *............Львів- ... ль .... на .....пероні*:wacko:
    Вранці щось ремонтували, але дядько до тепер не заткнувся
    Моя сьогоднішня врочистість -шопінг.
    Купила блузку ноу-нейм, яка вдома потішила біркою розміром S:rock:, хоча я в реальному житті не в кожну М влажусь:pardon:. Бажання не зрізати бірку, а носити її поверх одягу, обламав чоловік:beee:. Потім накрило і відпустило бажанням вдочерити дівчинку-продавця і оголосити китайця-недоучку моїм особистим дизайнером:victory:
    А як же піднімають самооцінку кур"єри!:girl_in_love: Давненько мені кур"єр, червоніючи, не залишав пакунок без оплати зі словами *дякуємо за дзвінок*:pardon: Таки нова домашня сукня (ввечері взнала, що тканина просвічується:blush:) і спортзал творять чудеса, ггг. (Гроші за пакунок віддала, якщо шо)))
    Решта як завжди - робота-робота-робота, дім, трохи розваг і списки-списки-списки:hang1: Тішить те, що завдяки тим талмудам може нічого не забуду
    Всім :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Смішно Смішно x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Ой той тиждень був якийсь нещасний, шо можна в жилетку йти плакати:swoon2:
    В той день як я тут писала що йду збирати клубніку на грядку мала "столкновєніє лоб в лоб" з бджолою на тих зловіщих полуницях - вкусила в голову мене:girl_cray: отака проза тижнева, але дякувати Богу все минулося:girl_smile:
    Торби в пологовий вже складаю, хоча ніяк не можу себе заставити:girl_blush2:і хвилювання чим раз тим більші "шо то буде" і "як то буде"...:girl_impossible:приходжу в чуство що скоро дасть Бог і я буду мама:girl_claping::d25:о ще в нас маленька радість - нова забавка - ми з сестрою придбали все для гель лаку і тепер бавимся:girl_blum:йду робити педикюр, тобто мені сестра зробить, бо я не година вже самонька то зробити:girl_crazy:
    Надобрасики:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Доброго ранку!
    Приїхали з відпочинку, засмаглі і викупані.
    Ви колись бачили маму-монстра, яка запихає дитину 4 років у не_дуже_теплу воду, поки та кричить і відбивається? - То була я:girl_haha::girl_crazy:
    Аніне "занурення" щоразу було більше схоже на айкідо, зате діставали потім так само. Малеча освоїла рятувальне коло, наїлася лісових суниць, нагулялася під дощем.
    Проза: трохи зіпсував настрій так званий "сервіс". Рік тому було у 1000 разів краще, наче не у Рівненській області відпочивала, а на 5-зірковому курорті десь у Європі... А зараз: "хочете солі - сходіть по сіль", "столові прибори для дитини принести? - ні, не чули", "ще одне горня? - візьміть самі". Мама мія, я часом не розуміла, де гості, а де персонал, і хто кому гроші платить.
    Ну, менше з тим.
    Продуктивного усім дня!:superman2:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А у мене сьогодні трохи хандра ((( малий погано спав, ну, це, звичайно не рідкість, але все ж бувають навіть дуже пристойні ночі в плані сну. Треба вже якось його відлучати, але я просто не уявляю як то зробити ((( з пляшечки він їсти не вміє, так що навіть нема що підсунути коли він з закритими очима шукає цицю. І що то робити просто не знаю ((( Ну і тепер ще взяв собі моду проситися на руки щоб його поносили. Я трохи в шоці, він ніколи не хотів на руки, як тільки зміг сам собі добиратися куди йому треба то почав видиратися з рук. Навіть на прогулянці все ножками, ну хіба вже втомлений. А тут на тобі.
    Іде дощ, ну, ніби перейшов, але сташенно не люблю гуляти після дощу, все мокре, а дитині всього треба ))) ну але всеодно підемо.
    Дівчата, сьогодні якесь свято? Бо чую дзвони дзвонять, а в мене в хаті такий завал, то думаю чи то просто попідкидати чи починати з пранням і пилососом.
    А ще мені страшенно бракує спілкування, оті виходи в люди раз на тиждень для мене таааак мало!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Знайшла тільки таке сьогодні свято: Свят. Тихона, єпископа Аматунського, чудотворця. Також вже обнадіялась, що не можна нічого робити, почитаю собі:girl_blush2:А ні, можна все робити)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Хтось каже---"ой , невже липень уже??"..
    А я кажу--"фуух! нарешті - липень! ":download:
    Бо з нашою гонністю мені часу вистарчає на все, крім роботи...так-тут я халявлю..
    Тому липень - файний місяць. В нім є квартальні звіти, посєму халявити не удасца..:snooks:
    А ви знаєте, що нині була мегакласна погода? І хоч я не можу спати під стукіт дощу ( ага, я- психопатка :fool:), але нинішній дощ був якимось чудодійним---я купу усього зробила (пра нічого зі списку "літо".. але це мене зоовсім не засмучує...мій перфекціонізм прямує стрімко до нуля, після народження синочка..).:boast:
    Малий теж не пас задніх і втілив, мабуть ,свою заповітну мрію--- в найбільшу зливу гонив на вєліку по дорозі ! :superman2:
    Хто його пустив?
    А хто його міг би втримати!! То ж майбутній мужик ! Сказав- зробив... і то ніц , що потім хвилин 30 сидів в гарячій воді...
    Головне - подвиг ! 10 разів по нашій вулиці туди і назад... Хотіла відео зняти, щоб мати потім аргументи, але передумала.. та й стіна дощу була така, що його майже видно не було..

    А зараз ще якийсь пляцок з черешнями закалатаю--- і савєршенно свободєн! Черешень наїлися всі-- і ми, і сусідські дітиська, і шпаки з горобцями... , а поки нас не було, то лише вони..
    Мій організм таки звар*ює скоро від передозу вітамінів... бо вчора ще й на суниці ходили.... з баночки базарової сунички так не смакують, як з корчика.:nyam2:
    Всім файної суботи і памятайте горнятко може бути як напівпорожнім, так і напівповним ;).
    Якось так +:kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я нині з тою погодою наготувала "їдзеня",як з переляку....)))А чого було вчепитись?)))Вийшло сонечко-ще й газон прополола)))Я сьогодні "флай-ракета"!!!!Ну і маленька врочистість-придбали нарешті електрочайник)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всім доброго вечора! нарешті зможу тут написати, похоронила тата, а протягом двох тижнів , ще двох його рідних братів, і накінець машина збила батьків песика, ну і нехай на тому станеться. Я вірю в Бога, і думаю, що так мало бути. Але дехто думає, що то все пороблено, ну але то таке, в кожного своє.
    Дуже хочу на море, але поступає середня дитина, тому, або десь втрафим поміж тим, або чекати серпня. АЛЕ, як то кажуть, очікування свята, краще самого свята. Тому маєм надію. А в загальному все без змін, і погода якась зовсім не літня. А ще на мене нападає депресія, розрадьте трохи мене.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Знаєте...все стається так,як має статися....бережіть себе і нерви...кожного дня в нашому житті щось потроху змінюється і я щиро вірю,що на краще)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    тримайтеся. щиро співчуваю.
    намагайтеся радіти тому,що маєте-сім*Я, діти. так важко, але треба пережити і прийняти втрату. ще раз співчуваю...
    :rock:
    нині трохи ходили горами з коханим чоловіком:girl_in_love:. підіймалися на гору Ключ. то я так готуюся до сходження на Говерлу ггг
    діти були у Львові з бабусею_дідусем:d25:. вперше весь день без мене.
    гарний був день. якби не вечірня пригода, то можна було б сказати, що супер неділя видалася. а так, чекаємо завтрішнього дня і віримо в краще.
    бережіть себе і один одного.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, отак по слову з кожної людини, і розумієш, що ти не одна, що хтось завжди підтримає, бодай словами співчуття, які так важливі в нашому житті. Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    щиро Вам співчуваю і розумію Ваш біль. Мого нема вже 2.5 роки, але, мабуть, я його досі не відпустила. Сниться мені постійно. Я його присутність в моєму житті зараз відчуваю гостріше, ніж тоді, коли могла йому подзвонити.
    Ну і є така закономірність- діти проводжають в останню путь своїх батьків. Але не навпаки. Моліться, пам"ятайте.
    цеж чудово. В першу чергу, бо у Вас є
    і в її і у Вашому житті розпочинається новий етап.
    І Ви разом з великою сім"єю плануєте поїздку на море. Початок нового навчального року і т.д.
    Життя продовжується. Логічно продовжується.
    Подивіться зранку на своїх дітей і Ви все розставите по-поличках.:kisss:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2