Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Щойно була смачнюща ароматна кавця:girl_in_love:
    Літо втікає,як пісок крізь пальці.Невловимо,непомітно,дуже швидко.Так довго ми його чекаємо у нашому дощовому Львові,і так літечко злітає, як мить..
    То і проза,і врочистість одночасно.Намагаюся вловити його за хвостика,насолодитися кожною хвилиночкою,нанюхатися тих квітів,находитися по зелених травах,нагрітися на сонечку:girl_yes2:...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  2. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Проза і врочистість, жилєтка і вихвалялка - все в одному слові ''ремонт''...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Оо, мій старший син кожного ранку по пів години ностальгує за літом.
    Цього року воно неймовірно швидко проходить для нас.
    Наступного тижня чекаємо в гості бабусю, ту, що свекруха. Рахуємо дні, так вже скучили!

    З відпочинком цьогоріч ми в статусі «все складно», а конкретніше «в активному пошуку».
    В пошуку якогось багатого дядька в Канаді, який має свою колонку на заправці :download:
    Відкачав би нам кілька тисяч грн на відпочинок...
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 3
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Хтось відпустку шукає, хтось скучає за літом... а я його і не відчула.

    Мрію з чоловіком хоч день-два побути наодинці.

    Ну і з врочистості: вперше в житті маю червоний манікюр :girl_devil:.
    І зустрічалися з дизайнером інтер'єрів.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається x 10
    • Смішно x 6
    • Зе бест! x 4
    • Погоджуюся x 2
    • Оптимістично x 1
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    А я йду в ногу з літом))
    Першу засмагу отримала 3 червня (в Україні), другу-від сьомого нуль сьомого протягом 10 днів(в Україні), зробила всі заплановані десерти з полуниці,плавно перейшла в малину, зараз почався фіолетовий рай (смородиново-ожиново-чорничний), крадькома поглядаю на персики в саду, що наливаються соком. Я жодного разу за цей літній період не одягала штанів і до кінця літа не планую, хоча з дому виходжу щодня о 7.30 та у вихідні вибігаю за 10 км.до озера,щоб насолодитись ранком та хвилями. Кожну робочу обідню перерву я проводжу на вулиці і тішусь літнім деньочкам. Та можна продовжувати безкінечно, бо літо,воно тут,у мені))
    Ну бо, як написав Бредбері:
    Screenshot_2017-07-28-15-26-01-1.png
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, так би всім побажати, а не нити, що літа нема, часу нема і настрою теж. Дуже позитивний у Вас допис, так і хочеться почати все, спочатку. Всім гарного настрою!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Це ви про мене?
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені так пощастило, що маю недалечко озеро і файного чоловіка))). А ще причину багато плавати. Тому це літо я відчуваю майже на повну). Намагаємось щодня хоч на 2 годинки вибратись на озеро. А вчора ввечері вдалось так класно наплаватись - ніякий басейн того не замінить. Тому було б бажання і копняк). Кому чого бракує). А ще цього літа я насолоджуюся свободою - роблю що хочу поки маю на то час). Тому корисного я роблю мало))).
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На питання від дівчат в карму відповідаю - переважно Винниківське озеро. Ще добре в Львівській Швейцарії. Але там водичка трішки зимніша. На Винниківському подобається простір і можливість погуляти біля озера. Вода може й не найчистіша), але що є, то є).
    --- дописи об"єднано, 29 Липень 2017 ---
    Ну і сьогоднішній день не був без озера). Дівчата, таке кльове озеро на Майдані! Поплавати - так собі, хоча теж можливо і нормально. Але в плані краєвидів, сосен, можливості покататись на роверах та порибалити - просто супер. На території чистенько, стоять чисті біотуалети, у вартість входу вже входить) столики та мангали. Сьогодні там були майже цілий день. Чоловік з дітьми накатались на роверах, я з псом нагулялась, дехто навіть купався. Бачили як тягнули величезного карпа. І все це в такому мальовничому місці. Люблю літо!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Щось так важко мені на душі сьогодні,вірніше ще зі вчора.З коханим якась криза.Чи то його вікова,чи то наша сімейна.Але мене це виснажує і вимотує.Пишу і аж мурашки по шкірі.Хочеться плакати навзрид,як у дитинстві.Але щоб так само,як в дитинстві,хтось великий,сильний і добрий прийшов,обійняв і вирішив усі мої проблеми.Ну але це проза,нікому не потрібна і нецікава.
    А врочистість-це літо,сонечко,нарешті платтячка :girl_dance:і відчути себе дівчинкою.Обійми найсолодшого у світі хлопчика,ті цьомочки золоті.Попила смачної кавусі і йду працювати.Хоч робота то є проза,зато зарплата наступного місяця може стати врочистістю:girl_yes2:
    Гарного нам усім дня!Врочистого і позитивного!
     
    • Подобається x 8
    • Погоджуюся x 2
    • Співчуваю x 2
    • Оптимістично x 2
    • мімімі x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Фуууххх.. в черговие видихнула нинішнім ранком, ну і літо...:rock:
    Гості всі поїхали :girl_bye:, посуд перемитий... привіт, ДП !!!
    Нарешті мо ми ся вгомонимо і поставимо басейн :girl_yes::girl_yes2: ! Ага, 2 місяці літа і то --нас не було, то погоди... Нарешті і "ванькі" і "сєнькі" дома, тттт...
    Малюк має купу подарунків розмаїтих, великий - не так багато, але "падєлу".. а я - просто--"всьо било вкусно, хазяйка ачарпаватєльная"...ги-ги ..:girl_dance:
    З серпня вже має працювати садок.. , а мені щось зовсім не хочеться, щоб він там в цю жару сидів.. мабуть канікули продовжаться, пра татові ми ніц не скажемо про плани, бо та мала доймалка таки добряче дойняла його за ці місяці літа
    Вчора питався мене.--"тобі не хочеться траснути дверима і спригнути?? отако цілими ж тижнями..."
    я- : "хочеться, періодично, але куди я смиюсь? максимум 2 поверх... ":girl_haha:
    Тому вчора був 100%татовий день, ну з 9 до 20... Я умудрилась і бабусю нашу "вишопінгувати" і по тел. зі всіма спокійно порозмовляти і навіть релакснути з книжкою і фруктами.:beach:
    Трохи хатньої і робочої роботи вже зробила, тому мам законний сніданок з ДП...так вівсянка смакує краще.. Ага, канапки не хочу, :bad:певно шашлику переїла за ці святкування.:dntknw:
    З понеділком , вас і :kisss: .
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    день вкрай дивний. Спершу мала почала прокидатися в 5 ранку, просила люлятися, але щойно клала її в ліжко - прокидалася і далв просила люляти. Як я втомилася, а вона сіла на дивані і вирішила злізати і йти по пірамідку, я забила і лягла подрімати. Далі памятаю, що садила її на горшок, чула шум чайника в кухні, дитина пропонувала мені вкусити печенько один раз і голос чоловіка на завершення - то вже майже восьма, я буду виходити! Я насилу підвелася, зробила дитині вісянку з бананом, думаючи, що як вона її тижднь не їла, ти нині радо поїсть, але де там!! Я Якась розгублена - їжі в хаті толком нема, моршинська валіза ще не розібрана. Вирішила перед 10 год вийти з малою погуляти, поки спека менша. Закупилася в бабців на тротуарі, сходила випити каву в надії, що прокинуся, погойдалися, впали-плакали і пішли спати. В 11:15 в нас почався денний сон. Дитя спить вже4ту годину.

    А я хтіла варити борщ, вже й ребра проварилися добряче, аж тут виявляється, що буряка то в мене в хаті нема!!! Отака запара! А треба борщ,бо дитина їсть його добре і весь час його просить.

    А взагалі починати треба було з того, що ми нарешті повернулися з Моршина, де з малою провели тиждень. Не так все було зле як я думала. Номер цього року мені попався кращий, програма була насичена, не було коли сумувати. вайфай такий слабий що на 2 чи 3 я таки збилася з того щоб пробувати лізти в нет. Та всерівно чується якийсь напряг, видно таки тиждень самій собі пильнувати дитину то таки складнувато, хоч і звичних домашніх справ нема. Але той хвостик мене не відпускав ні на мить. Люди з нами приємні і добрі були, чулася все таки безпечно, але як малій було нудно, коли я починала з кимсь розмовляти, то вона мене тягла в бік з хниканням - "мама не говори з тьотьою". Пізно ввечері в пятницю приїхав наш тато, і ми навіть в суботу ще зганяли в Тустань.

    Словом шось я розбита трохи після того відпочинку і досі неможу вияснити чого ж воно так і як то собі допомогти.

    А в суботу вже маєм гуляти на весіллі в Тернополі. ВИрішили їхати в пт ввечері. Так шо поки я розкладу моршинську валізу - треба буде вже збирати тернопільську. І я ніяк не можу собі організувати ті всі марафети і тут (манікюр, педікюр) і там (укладка, макіяж).

    ффуууух, шей душно так!! як то все собі зменеджЕрити?!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А мені сьогодні так і не вдалося вкласти малого на денний сон. Невже почалося? То капці.... Ще недавно заминав за 10 хв, потім десь годину почав товктся, але таки спав а сьогодні ніяк. Я собі просто не уявляю як я буду без того сну. То ж мій час, коли я можу просто посидіти і відпочити. Ну паралельно ще й зупку яку зварити,))) сподіваюся, то була разова акція, бо інакше ..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас те саме)
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну що ж... частина важких вчорашніх питань розрулилася ще вчора))
    бабуся зайшла після роботи - і я зганяла в перукарню, порівняти кІнці))
    чоловік після роботи таки купив буряк - і борщ вчора десь біля пів 10 таки був готовий.
    В Тернополі вже записана на макіяж і укладку (слава посиденькам!!!!!!), а завтра зганяю на манікюр-педикюр, якщо чоловік не надто пізно прийде.

    А нині мала знов підірвалася рано - в 6:20. І знов я майже не реагуючи провалилася в сон, а дитина натягнула в ліжко іграшок, збудила собі татка і словом все пішло по вчорашньому сценарію )) А ще в якийсь момент вона собі вирішила зняти трусики, поганяти голясиком, зате потім чемно всілася на горщик, нічо не замочила, а як встала, то пішла в туалет по папір шоб повитиратися))) але ті ходження на горщик то для мене нарешті просто свято!! треба ще в відповідній темці відмітитися, а то я там свого часу нила багато.

    Але то спека нині! В 10 ранку вийшли надвір , а здається що то вже 12 година, а не 10та. В результаті в 12 в нас вже денний сон. Але мені ще стільки всього треба зробити, що певно мус йти в темку про флаяння. Бо шось я багато запустила. Але програма мінімум - то ще пропилососити скоренько і постирати вологою шматою підлоги, прання розвісити і може ще одне пообіді закласти. А так якщо встигатимемо, то треба пообіді тікати в парк гуляти. і аж до вечора. Якщо все вдасться, то буду мати ще одне свято - похід в УКУшну їдалку, і можливо таки нагодовану нарешті дитину ))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Зла я сьогодні. То й допис таким самим буде. Терпіти не можу мамаш і няньок, які ведуть своїх зворих дітей до здорових. Ну йолки-палки, як можна бути такими тупими чи безсовісними, навіть не знаю в чому причина. От сьогодні гуляв хлопчик з нянькою, знаємо ми його, підходять до нас в кіоску з іграшками. Хлопчик попив води і вирвав. Питаю її чого малий рве, отравився, знудило від спеки? Відповідь геніальна, в він рве вже цілий ранок і лікарка сказала що то інфекція. Курча, то якого ...... Ти преш дитину в іграшковий кіоск і підходиш до інших дітей? Це при при тому, що хлопчик намівлежить і тому візку і абсолютно не виявляє інтересу до іграшок. Нашо його витягувати з тої тростинки і волочити за собою по магазинчику, "бо ми не взяли з собою ніяких іграшок" та піди з дитинию в тіньочок, повози її погуояйте подалі від дітей, та й по всьому. Я настільки офігіла, що навіть нісого їй не сказала, потчгнула малого подалі. То, певно, тільки я така дурепа. Мав малий вітрянку, сидимо чемно влітку два тижні вдома, ніяких майданчиків, ну бо тож карантин, ми ж можемо когось заразити. І то стільки таких випадків, в дитини скарлатина, лікарка наголошує, що каиантин 21 бень, дитина заразна. На який шостий чи сьомий дитина аже на вулиці, або чую, мама там комусь говорить, що в дитини 37,5 і вона не знає що це, а дитина, на мінуточку бавиться разом зі всіма в пісочниці. Люди, що це, глупота , чи людині настільки нас.......ти на оточуючих?

    Ну і ще сьогоднішній випадок. Катаються діти на велосипедах, мама на лавці по телефону говорить. Їздять, звичайно, по проїжджій частині, під будинками, але все все ж. Їде машина, ну і посигналила. І тут та мамочка починає обурювптися, що водій не може почекати поки дитина на велосипеді проїде. І в телефон розказувати, що є тут одна слаба на голову, яка ї, бач, проїхати хоче. Далі, більше. Підходить малийдесь клас перший і менший, ну може роки 4-5. І вона видає. З наїздом на підвищених тонах.Ти чого не кинув в маширу камінь? Малий каже, ну в мене ж не було. На що мама - ну то треба було рукою по капоту стукнути. Дівчата, що це було? І то на вигляд нормальна жінка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    і те, і інше , "в адном флаконє"...При чім, пояснювати щось абсолютно немає сенсу, бо якщо не зрозуміло людині одразу, то вже клініка. В мене теж була останньо така історія...Спілкувалась по телефону зі знайомою, малеча 2 р. мала темп. 40 зранку, в обід викликали швидку, вкололи, спілкувались ми ввечері. Вгадайте кого вранці я побачила в пісочниці. Правильно, хвору дівчинку з мамою. Відповідь геніальна " та температура вже 37, можна гуляти. А що я буду з нею вдома робити, я ж збожеволію.." типу то нас має хвилювати. А що в садочку буде, боюсь уявити((((
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та просто ще не напоролась на відповідь. Уявила себе на місці водія...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я б напевно розгубилась від несподіванки. Навіть не думала, що такі неадеквати існують:girl_sad:Реєстратор є, але я їжджу без нього. Мабуть пора його перепросити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2