Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і таки так... вибрались ми вчора - малий на вєліку. я з термосом теплого чаю і печевом до озера...Ну бо план то файний....Ну і що, що чорна хмара лізла позаду нас... Нам було "фіолєтово"...але не конче довго...дощ як вперіщив !!! курточки промокли на раз-два.., дерева вже не такі густі.... добігли ми до чужого будинку( ще ніхто в нім не жиє і огорожі нема)... і як файно собі чаянули на їхній терасі !!...навіть нецукрований чай пішов за милу душу дитині...
    Як дощ троха вщух, ну за годину десь, ми пігнали шукати велосипедик малого...знайшли... і омамамія... те дитя ще більш абєзбашенне ніж я ----гонив по таках калабанях болотних і аж пищав від задоволення... пробачте мене мами в котрих перша дитина в сім*ї, але я його навіть не стримувала...Я вже в сухе переодягнутись дома встигла, аж тоді приїхало моє дитя ---мокре абсолютно, брудне...абсолютно і щасливе також абсолютно....
    Хвилин 30 в теплій ванній, бо й так шмаркає, тоді вечеря ...і все----"я йду спати. Це був найкращий день в моїм житті. Я його ніколи не забуду"...
    Тому я вчора з чистою материнською совістю тусувалась на ДП до 2 ночі майже...Нині встала, як
    , ну бо 5.30... але зараз вже ніц ми не бракує - снідаю і депешкаю чуток.
    Понеділок !! Ура ! я скоро знову любитиму понеділки.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Я колись на велопокатушках так вимастилася в бруд, що перший душ приймала в одязі, а потім вже роздягалась :), безбашенний був час....
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Згадали тут за йожиків... От хто був справжній йожик, то ми з доціком, бо пішочком до садка замість звичних 25 хв, ішли 40 через сильний туман:)Ну нічого (!) небуло видно. Вранці так нехочеться вставати з теплого ліжка і кудись іти... Але, як легко і радісно робиться на душі після таких 4-5 кілометрових прогулянок! Тож з таким піднесеним настроєм тепер пю капучінко з цукерочкою на балконі. де вже проглядається сонечко. Моє сонечко, мій супутник від першої миті життя ось сьогодні уже 31 рік:)
    Попереду - переїзд. Так нелюблю тих пакувань, розпаковувань.. І так шкода полишати те помешкання, так привязалась, як до рідних стін. Тут з висоти 8 поверху відкриваєтьмя такий чудовий краєвид на парк, костел, місто... Як же красиво зараз, коли сонечко і туман! Але що зроблю - мусимо, сподіваюсь і нове місце полюблю.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Від ранку не було світла. Щойно з"явилося, і відразу ж вода пропала. А я так втішилася, що нарешті помиюся і поперу...
    Зла як собака. :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Які оптимістичні дописи з самого ранку! Дякую вам!
    Знову понеділок, хоч мені у декретній відпустці , що понеділок, що п'ятниця - однаково. Але сьогодні таки понеділок, і таки моє ДН. І зовсім не має відчуття свята. Хоч вже отримала цілу купу вітань, подарунок від чоловіка, і подарунок від батьків. Веселіше ніж в звичайний день, але не так якби хотілося. Бо цього року не буду святкувати. В пріоритеті ДН доці (хоч аж в грудні).
    Щось я вже за сьогодні втомилася. Зате повирішувала купу справ (на цілий тиждень вистарчить). Дитину відправила з бабусею гуляти, можна позависати трохи в телефоні... А хоча в мене ж вишивання лежить. Піду пару хрестиків черкну...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    В мене сьогодні майже суцільна проза на межі із жилеткою. Прокинулася хвора. Нежить і щось з оком. Таке відчуття, ніби сильно затерла, сльозилося і було боляче моргати. Вже думала, що застудила собі те око вчорашнім робленням манікюрів на балконі. Весь день з тим оком промучилася, аж мені підпухло, але на вечір перейшло. Мабуть, якось так невдало вія залізла. От тепер на обидва ока бачу, то сіла трохи попрацювати. З врочистості сьогодні продалася ілюстрація, яку робила на коліні за п'ять хвилин як зразок для іншого проекту. З такої нагоди вирішила зробити іще кілька штук в такому ж стилі. Тішуся, що день мені зовсім не пропав.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Так стараюся зазирнути, але видно не там дивлюся, чи можливо мій час ще не прийшов, видать, має бути щось мега позитивне. Ну звичайно то все жарти. Дівчата, просто є вікова категорія в нас в Україні 40 р. нікому ти не потрібна. А Я ТАК ХОЧУ розвиватись, приносити користь всім, ну і таке подібне.
    А так по звичному режиму. Їсти зварила, попрала, поприбирала і т.д. Погода прекрасна, так ї хочеться гуляти до несхочу. Малявка зламала крісло, чоловік, ще не знає. ну але навіть, як взнає, то шо.. може не заб"є? Так якось монотонно проходить день, капець, я від себе в шоці. Легкому, бо дитині вже не рік, а перевалило за 4, а що далі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Моя мама якраз в 40 років пішла на другу вищу і комп'ютерні курси (компа в нас вдома тоді ще навіть не було). Отримала нову професію і пішла на роботу. Тому не варто опускати руки. Ви писали, що не повністю відповідаєте вакансіям. Ну, так на то не треба зважати. У вакансіях пишуть вимог на три посади. Читала дослідження, що чоловіки надсилають резюме, якщо на 50% відповідають вимогам, а жінки сумніваються, чи впораються. Моя сестра, коли міняла професію (з менеджера в ІТ), то взагалі вимогам не відповідала. Просто в той вечір була у відчаї і випила собі файно вина. І її взяли.
     
    • Подобається x 5
    • Погоджуюся x 4
    • Оптимістично x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Значить так: черговий рулон паперу в унітазі, чай розлитий по столі (під компом, фуф), потоптані в ящику грушки, позкиданий весь поскладаний після прання одяг на підлогу, скажене верещання, скручення в "баранячий ріжок" під час стрижки ...
    Моя мала почала прибріхувати.... проявляється часте спілкування з моїми батьками... із серії "ложь во благо", або "маленька брехня ще нікому не нашкодила". Намагаюся виправити.
    Фінанси, як ніколи, поють тааакі романси.... а що буде далі, в опалювальний сезон.... Не хочу думати!
    В чоловіка 2 відрядження. Одне з них - на саму зустріч моїх одногрупників . А ще одна - мала бути тільки працівників, але маю надію, що ще й з сім"ями.

    Почався "сезон" закупок на Миколая. Бо в грудні - точно не вигребу.

    Чекаю здачі будинку. Дуже сильно чекаю. Дизайнер - теж. Але, якщо по розміщенню в мене ще якісь ідеї були, то по деталізації - нуль! Добре, що хоч моя донечка конкретно сказала що має бути в її кімнаті. І що де стояти. Я була в шоці, як 6-річна дитина розбирається в кресленні....

    З їжі в холодильнику - пісна гречана зупа і сирі яйця. Дякуючи чарівній форумляночці - хоча б є вино, яким можна зняти стрес!

    Сьогодні пропустила заняття бо нижній прес і спина (від суботи) бажають бути в кращому стані для наступного тренування.
    А ще - проспала малої танці. Так присипляла меншого, після його "подвигів".

    Завтра батьківські збори в школі . Чує моє серце, запам'ятає мене ця школа надовго......

    Як там казав Свирид Опанасович? Тримаємо бойовий дух?! з бойовим, відчуваю, у мене все норм!!!

    Треба любити і захищати своїх дітей (особливо, від чужих і нехороших тьоть)!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    о, як знайомо. От тому в нас часте спілкування і прикрилось.

    оце - дуже, ДУЖЕ мудро. Треба брати з Вас приклад
    я собі так постановила в жовтні тим зайнятись, бо зараз сезон закупок на ДН - Дми, мій та Вуці. У нас взагалі є "осінні свята", починаючи з серпня - черга днів народження. В серпні ДН чоловіка, у вересні Дмитра, далі жовтень - "дівчачий". Тому планувати наступну дитинку ми ще дуже давно вирішили на весну, щоб і навесні когось вітати :) Але то більше були жарти, більшою аргументацією за весняно-літню дитинку було те, що ходити літом вагітною дуже тяжко, а ближче до річного віку дитинки взимку чи пізньої осені - то теж так собі, бо дитя хоче ходити, а нема як через товстий одяг. Знову ж, слінгоносіння. В півтора роки ще можна запхати в слінгокуртку, в два - не дуже. Загалом, досвідчені дріб'язково-практичні батьки ми :)

    А у нас, а у нас! В дворі сусіднього будинку вчора знімали розслідування з екстрасенсами з СТБ. Мені то якось фіолетово, а от Дмитро і його друзі просто літали навколо і фоткали на телефон знімальну групу. І дорослі також зібрались у великій кількості - пороздивлятись.

    про цю чарівницю Ви мені теж файно нагадали :)

    Надворі досить прохолодно, так по-осінньому. Моє волосся відростає якесь таке кольорове, але коли чисте - то гарне. І взагалі, дивлюсь на себе в дзеркало - і милуюсь. Лікарю, це нормально? Ггг. Всім естетичного задоволення,в першу чергу - від себе
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ох, і я б почала сезон "Миколайкових" закупів. Але в мене всі подарунки " по замовленню", і в кого не питаю зараз, всі роблять квадратні очі - " ти чьо, до грудня ще ого-го-го, потім скажемо".
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я теж восени скупляюсь, але ще ніяк не налаштуюсь. Мені літа мало, ще не хочу переключатись на осінній режим. Тому поки жодних миколайкових приготувань. Закупки в жовтні почнуться.
    Ага, заїжджаю в двір і не розумію, що відбувається. Ледве запаркувалась, не через автівки, а через навалу людей. Може навіть моя парковка в сюжет попаде, бо камера на мене розвернута була:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    День почався з того, що посеред стежки біля дому я уздріла викинений кимось (незадоволеним?) ...фіолетовий фалоімітатор — анатомічної форми прям , і все таке. Небанально. Ну , здивувалась (о часи, о звичаї) і пішла далі собі. По ідеї, це могло б символізувати, що день буде хфіговим... або охфігенним. Але останнє — то не з моїм щастям. Подзвонила мама, що в баби вночі гіпертонічний криз був. Жену до них, заспокоюю, мобілізую , чекаю лікаря, біжу за ліками і все таке. Звідти маршруткою, повною шуварних торбів і їх власниць, на одній нозі — в поліклініку за довідкою малому, яку мала робити ще на понеділок.. Там стирчу в напівживій (бо напів — електронній черзі) до посиніння.
    Після цього в голові — лише цитати Подерв'янського.
    Оце грію обід, сама хлебну чаю і біжимо на додаткове (то перше заняття, так що маю дещо попитати). Айкідо.. а хто зна, коли малий туди потрапить. Не сьогодні. Щось довго день тягнеться, цікаво, що далі..
    Так що не викидайте інтимні іграшки людям під ноги, і самі обходьте десятою дорогою — не до добра сєй знак.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2017
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник


    В нас особливих новин немає.
    Розвантажую шафи, бо помічаю, що Аня зі всього повиростала, і у всіх штанцях виглядає, як Незнайко. А вже така "дівчинка" стала, що нема сили. Може півгодини зранку вибирати колготи, не пропускає нагоди підмітити, що мама "нарядна" (і звідки в неї це слово?).
    Я, нарешті, увійшла в ритм роботи.
    Осіння хандра трохи накриває, але добре, що нарешті закінчилася відпустка у мого тренера з танців, бачу світло у кінці тунелю.
    Доця теж вже ходить на танцюлі, бачу, що плаче за нею ще й театральний (чи цирковий?) гурток.
    Обрізала більшу частину свого волосся. Тепер такий коротенький каскадик. Але активно його відновлюю, тому виглядає на зараз на 200% краще, ніж 2 тижні тому.
    Усім обнімашок.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як я вдало сюди зайшла! Треба і собі розпочати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я взагалі подивована.. після перерви зайшла в нет, а тут всі планують те що і я)
    нині якраз думала і генерувала ідеї про організацію Миколая)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дівчата...що б я без вас робила???Реально навіть не згадувала за Миколая...добре,що спам'ятали))))
     
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не збиралась саме зараз щось писати, але фб, поки я з ним снідаю, підкинув до болю банальні слова, хоча, можливо, вони комусь і зроблять їхній день. Таки правда, світ належить тому, хто безмежно йому радіє. Нічого нового - щастя в простих речах.
    В мене - вихідний. Ось так, сюрпризно, про що я ще вчора до обіду не підозрювала, випала щаслива середа. Підзарядка, пробіжка,(все, вже майже вибігаю, на декілька годин, без повернення додому, щоб переодягнутись на манікюр, на який я записалась два дні тому із словами:-я буду в обідню перерву, дуже прошу, щоб час не посунувся, адже маю тільки годину - будь ласочкааааааааа))І вже не потрібно нікуди поспішати.Як я обожнюю нікуди не поспішати.Зупинитись.Підняти очі в небо.Вдихнути наповну. Копнути каштан. Погладити бродячого собаку, для якого щоранку ношу бутерброди. Щобудня. Щодня.
    Ну що? По капучіно в кав"ярні?Так, після манікюру, але і далі не переодягнувшись) Вже між зірваним вітром листям, яке лежить під ногами, на столиках, з яких його не встигають забрати офіціанти, а, можливо, навмисне їх залишаючи для відповідного настрою.Нехай. Нехай не поспішає час)
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 4