Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Знаєте, що таке розкіш?
    Це - купити собі дві шоколадки ,зробити кави, покласти шоколадки перед собою - і не хотіти відкрити жодну з них.
    Правда, кава у мене нині - зі згущеним молоком, нещодавно і подумати не могла би, що питиму таке :)
    Пробіжки нині не буде, мушу зробити перерву з бігом. Можна було би понити, що це мінус до організованості. Але ниття - значно більший мінус :) тож не буду.
    Всі такі великі молодці щодо Миколая, що я вирішила почати зі списку тих, до кого він має прийти з моєю допомогою. І приблизно - що нести, і скільки "мандаринового кредиту" :) Бо мандаринки не купиш заздалегідь.

    Треба писати багато всього хорошого ,а хочеться писати ще більше. Це теж врочистість
    Є час зробити маску для обличчя. І це особливе щастя, бо є навіть зів'ялий дачний огірочок, з якого я витисну сік і змішаю з блакитною глиною.

    Нині треба сідати за кермо - і це теж врочистість, бо ми з машинкою, здається, вже помирились після тривалої розлуки.
    Кількість машин в місті - це і проза і врочистість. Бо добре, що люди мають ТЗ, але погано, що нема організації доріг такої, щоб всі роз'їхались по-людськи.
    Прозища - з 6 вересня ціла купа заміських маршруток, якими я їздила на роботу, змінили маршрут, а решта міжміських перестали брати львів'ян для перевезення по місту. Це ще що за... ? Ну якщо ще зміну маршруту "щоб не перевантажувати центр" я можу зрозуміти (хоч вона мені і поперек всього ,чого в мене анатомічно нема), то чому не везти міських жителів по місту (не безкоштовно ж!) міжміською маршруткою? Залишились мені три варіанти: летючий голандець - 7 маршрутка, в яку хіба що вірити; тролейбуси, до яких треба півдороги пройти пішки, або вже - цілковитий пішкодрал. Я засікала час - 50 хв моїм кроком від квартири до порогу офіса. Хм. Ну небагато ж. Ще і калорія якась згорить по дорозі... Треба ще порахувати чистий час від ходьби від садочка. Але з нормальною транспортною ситуацією я добиралась за 20. Ех. В принципі, по хорошій погоді можна і не заходити на зупинки.
    "А деякі люди їздять через все місто", знаю
    Врочистість - їзда за кермом допомагає боротись з моїм топографічним кретинізмом. я ловлю себе на думці, що, коли мене хтось підвозить, я звертаю увагу на маршрут і на всі дрібниці: об'їзди, рядність, знаки. Так дивишся, на тридцятому році життя ще почну в рідному місті орієнтуватись, ггг.

    Завтра четвер, і тиждень почне закінчуватись. Ааа, почекай, тиждень, я ще дечого не встигла!
    Йду встигати. І всім бажаю встигати!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дні з обіду пн. все банальнішо-"хувілетові".... Але я ще тримаюсь, навіть майже не панікую, лиш образливо, що люди не тримають обіцянок....і якби то через обставини, лінь, чи звізди....а то через гроші....Ай...
    @Patty , зірко моя космічна, ти мені дуже повеселила ! Це ж тре таку нєсподянку здибати !! Та з тобов не то по гриби, клад можна шукати! або золото скіфів....
    Шкода лиш, що не на мою стежку ти його тєлєпартіровала, щоб я ,позичивши фразу , могла прорікти, що
    І буде мені щастя...
    Мальота почав підкашлювати вночі... Ще й проситься забрати до сну в садочку... Я в "нєпанятках тєрзалась"...але вчора все прояснилось---дівчинку, котра йому подобається ( ой, ті закоханості) забирають до сну...
    З роботою--купа непоняток і несостиковок...вчора сиділа до глибокої ночі--кляцала...нині запускаю----аааа, не працює, не пускає, не показує...дістало !
    Але файно, що той страшний нічний дощ закінчився до 8год...і ми йшли в садок собі файнезно балакаючи..щось останньо я полюбила ті наші ранкові ходіння 20-хвилинні...особливо, коли грієш його маленьку долоньку в своїй...
    Якось так..
     
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всім привіт! Я вам скажу погода розпогодилася, трохи, навіть як і настрій піднявся. Я сьогодні трохи бджола. Сніданок приготувала, старших відправила, чоловік мав трохи вільного часу, то ж спав майже до обіду, ну але деколи, можна. А я прала, мила, готувала, подавала, мила і так по кругу. По між то все малявку завела в садок, а потім забрала. І накінець накрутила банячок голубців, які потушу завтра, зварю грибну підливку, і можна святкувати. Завтра в садочку збирають дві групи до купи( 1 і 2 зміну) тому, ми завтра при святі не підемо. Але думаю, що підемо до церкви. Темніє вже дуже швидко, тому скоріше будем приймати водні процедури і вкладатися спати, якщо сон прийде. Всім гарного вечора!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Тут всі так активізувались гарно, ніби недавно була тут, а сьогодні зайшла і поки всіх прочитала то незчулачсь як з'їла 6 цукерок і випила каву:girl_smile: Сьогодні не святкую,чекаю неділі- будуть гості і подарунки:girl_dance:тому завтра маю дорогу в місто на закупи. Списки такі накатала,що незнаю коли то всьо встигнути купити і зробити:ed4d70def841dc74b57
    Ще спланувала трохи привести себе в порядок- підстригтись, і так волосся випадає то хоч менші кудлі по хаті будуть валяться) на днях пофарбувалась і зробила мені сестра гель лак)ну ви зрозуміли - то я вже файна буду в неділю:d23:
    Ще трохи взялась за себе і ввечері, коли мацьопик спить я втіхаря виконую вправиЯ теж з тих хто не потрапив на форум,на жаль, але часу на читання зараз трохи бракує, та й як вибратись з села з таким дрібним чадом)
    В нас аготівельно-закрутково-осіння проза, закрутки на зиму готує переважно мама, але я таки вирішила теж щось закатати.
    Не знаю чи хтось окрім мене їстиме то але головне що не пропадуть сливи ,бо цьогоріч вродили славно:girl_smile:
    Незнаю чи тішитись чи ні, але наш синочок з перших днів засмакував спати на вулиці, і досі,кожного дня при добрій погоді ми весь день проводимо на дворі.але ж осінь йде, погода різна буде. І бачу шо в хаті не годна його заспати:girl_sad:і колишу, і ношу і ніц не помагає,закімарить на пів години і всьо ,очі великі і н спить(що ми робитимемо взимку,де будем спати,я без поняття:girl_impossible:ото зараз сиджу на дворі- хмарно,сиро,добре що дощ перестав іти,а наш хлопчик спить.
    Якийсь вінігрет в мене вийшов а не допис -всьо на купу:girl_crazy: буду закінчувати бо батарея сіла та й не знати чи хтось до кінця дочитав)
    Всіх Марій з іменинами вітаю:girl_smile: усіх з святом,і гарного завершення тижня:kisss:
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 3
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене зі старшим була аналогічна ситуація. Спав лише на балконі, не зашкленому. Спав там до пів року десь. Це була осінь та зима. Не бачу проблеми. Я мала хутряний мішок, тепло вдягала. А мені як такий варіант підходив). Поїв, і на балкон. Навіть закладались часом думки і на ніч його там класти))), але не наважилась. Тому спить, то хай спить))).
    І моя врочистість -в роддом поки не поклали, відпустили до наступного четверга))). Ура!!! А я вже була з речима). Як з тюрми випустили під підписку про невиїзд))). Перекрутилась), але то є дівка з характером))), лежить по діагоналі. Ніяк нормально не вляжеться, щоб мама не розслабоялась))).
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 4
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    шось мені так прозово...
    нині думала втіхаря просидіти весь день в хаті під приводом дощу, зіпхати дитину трохи на мульти , а самій обдумати купу-купезну всяких справ. Але ми пішли до церкви, звідти вирішили зайти в полікліну взнати результати аналізів (що затягнулося більше ніж на пів години). І оскільки навіть після того всього дощ ще не падав, совість мені не дала йти додому. Пішли витирати мокрі качельки і трохи лазити.
    Якось печально ще й те, що кава більше не приносить мені задоволення :girl_cray: ще недавно в таку погоду я би першим ділом потягла малу на нашу "точку" з кавою і нямочками, а тепер мене шось навіть не тягне толком на каву. А чим замінити то? де тепер добирати запас доброго настрою, спокою і міні-відпочинку?:girl_impossible:

    Бабуся пообіді зайшла на годинку буквально, не мала сили бавитися з дитиною, тай пішла додому. Я лиш встигла використати її присутність на те, щоб почати варити якусь зупу, бо вже геть ніякої їжі не лишалося вдома.

    І таки так - ввечері зіпхала дитину на мульти, а сама полізла никати в неті. Тато наш тільки перед 22год повернувся з роботи. А я так хотіла дочитувати Мертона, а мало шо встигла.

    А ще цими днями в місті Юзеф Августин. А я не попадаю на жодну зустріч з ним. Якби ті його нинішні презентації хоч на годину пізніше починалися... я би навіть таксі взяла щоб попасти, а так....

    Попереду якийсь такий каламбур - завтра з малою черговий візит до гастроентеролога. В суботу треба їхати в село на поминальну службу , треба продумати що і коли купити - якісь квіти, шось до церкви, шось просто в хату принести до родичів як зайдем. І що цікаво мене там здається не дуже і сподівалися бачити, а я на першу річницю просто не можу не поїхати. Цьоця все мене називала донею, часом ставилася ліпше, ніж до своїх синів (а я ж там стільки років просиджувала всі літні канікули).
    А в неділю різко на гульбан покликали - вчора вже пізно ввечері. А я на цю пору року шось навіть не маю парадного вбрання. Нігті безформенні, волосся якесь дивне стало, таке враження, що я взагалі розівчилася зачісуватися...
    Знову вихідні будуть будуть в якомусь гасанні, і я знов буду мріяти про цілий день дощу, щоб відсидітися в хаті.... (простіть мені всі, кому це зовсім не на руку)

    А ще це прозово-врочисте планування ремонтів і нових обстанівок. Робити кухню-вітальню? чи кухню окрему, але доєднати до неї балкон? треба вирішити як буде приблизно обставлена кожна кімната, бо ж під це треба електрику продумувати... і купа таких нюансів, з якими я отак в теорії не годна дати собі ради...

    оооххх... то такий допис .. швидше аби самій виписатися, аніж щоб вам почитати...
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka молодець малявочка :girl_claping:
    По темі: зі святом всіх Марій і Марічок!
    Ми сьогодні свято відбули в церкві і це мега врочистість. Доця була чемна, всіх розглядала, голосно агукала, але не плакала і не капризувала. Ото радість мамина! Ми якось несподівано на ходу вже вирішили йти до церкви. Але це було гарне рішення. Потім ще трохи погуляли, незважаючи на досить неприємний накрапаючий дощ. План по вишивці і читанню теж виконаний.
    Єдиний мінус вчергове посварилися з чоловіком. А як мене підкидувало коли він розмовляв з мамою (тобто моєю свекрухою). А вона така вся: ой як я скучила за внучкою; ой як хочу обняти-поцьомати... Блін, то приїдь. Чи то тільки ми маємо вам внучку возити?!
    Може вартувало опустити останній абзац, але мені трохи помагає з кимось (хоч і віртуально) поділитися.
    Ну от і ще один тиждень закінчується. Хто завтра працює - продуктивно відпрацювати, хто відпочиває - гарно відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я тут певно одненька, хто не пив кави і не їв солодощів:girl_crazy::girl_in_dreams:Будні летять зі швидкістю світла, а я помаленьку вчусь абстрагуватись від роботи і слідувати правилу "Вийшов з роботи, забудь про роботу. Вийшов з дому, забудь про домашні турботи." І знаєте, так трохи легше жити. І нервова система ціліша, і настрій кращий. На щастя п'ятниця вже на носі, а за нею ВИХІДНІ!!!:girl_claping::girl_dance::yahoo:Ще б трохи державних докинули:girl_in_dreams:Але таке щастя буде лиш на різдвяні свята, яких з нетерпінням очікую:girl_tender:. Хоча ні, тут мені гугл каже, що свято буде швидше)))Адже 14 жовтня тепер теж державний вихідний, а так як випадає на суботу, то в понеділок 16 буде дей офф. Ну а там і до нашого рамадану не так вже й далеко. Легкої п'ятниці і гарних вихідних!:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я з врочистістю, бо юху! ми, нарешті, підписали договір оренди нової квартири, гроші заплатили, ключі отримали :girl_claping:Тепер вже можна розказати історію про те, як я тихееенько і по троооошечки починаю вірити в чудеса :girl_smile:
    Ну хіба не чудо, що буквально за кілька годин після посту в ФБ про пошук квартири мені написала одна чудова дівчина з інформацією, що її знайома планує здавати квартиру "приблизно в тому районі що ви шукаєте"? І ціна така, що нам в принципі підходить, далеко не даром (ми все-таки не в казці живемо :girl_in_dreams: ), але у нинішніх львівських реаліях цілком адекватна, та ще й квартира в трохи кращому стані ніж наша теперішня. І найцікавіше, що нова адреса... тадам - через дорогу від того будинку, де ми живемо зараз . І ми вперше за 8-річну історію оренди всякого-різного знайшли житло БЕЗ маклера, що теж неабияке чудо (я майже не вірила в те, що таке взагалі буває).
    Проза теж є, як же без неї, бо частинку грошей на оплату тут і там за 2 міс наперед таки довелося позичити :sad:, при чому на досить хм... не найкращих умовах... Ну і ще всякий-різний нехороший дріб"язок, але настрій йому наразі не вдасться мені зіпсувати :girl_blum:Бо взагалі-то я трохи кочівник і переїжджати час від часу люблю, а на цій квартирі ми жили ну дууууже довго - цілих 4 роки :)
    Маю велику надію, що на новому місці у нас все складеться якнайкраще, і нове наше-ненаше :) житло відкриє нову главу, після якої далі все піде трооошечки інакше та трооошечки чудовіше ніж було до цього :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я така рада за вас обох, дівчата! Словами не передати! Хоча, передчуття про Вас лише хороші. То є такі вагітності - важкі, хвилювальні, вимотуючі, а потім все дуже добре, і аж не віриться, що такі випробування позаду.
    made my day :girl_haha:

    В мене кава з цукерками. Врочистість - п'ятниця. Була навіть пробіжка, і дітки цілком радісно пішли в садочок. Вчора робочий день закінчився о 20:20, нині сподіваюсь впоратися швидше. А завтра сподіваюся спати. Бо на минулих вихідних не вийшло виспатись, а в моєму віці і статусі (*обтрушуючи дрантя*, ггг) це вже не на користь ні зовнішності, ні самопочуттю.
    Житлові питання починають тиснути мене всіма стінами, стелею і навіть підлогою. І перший момент, про який я думаю, - це як знайти
    І тут є варіанти, починаючи з того ж ФБ.
    Ще виявилось, що Дмитрик на зиму практично укомплектований, а от гардероб Ї та Ву потребує оновлення. То, з одного боку, приємні клопоти, а з іншого - таке враження, що з маленько-дівчачих і маленько-хлопчачих розмірів їхні - найбільш затребувані. Сподобається щось на вітрині - точно нема в ростовці. Хіба що на манекені впіймаєш.
    Врочистість - Дмитрик, який по життю хлопець досить незацікавлений, раптом загорівся поїздкою на лижі - хочу, буду вчитись, буду терпіти труднощі. Минулого року чоловік повернувся з ним ледь не у сльозах (обоє), так було тяжко, але під кінець таки катався трохи мій хлопчина. А запам'яталось йому саме оце "я можу". Сонечко моє пласкоступне, як і його мама. Я як згадаю свої перші лижі - то був справжній "шлях русалоньки" - м'язам ніг було настільки боляче. А мені ж було 18, а не 8 ,як минулоріч моєму хлопчикові. Дмитрик - молодець. Тож у нього все получиться швидше.

    Ой, ще наостанок всіх розсмішу. Я щойно хотіла жалітись ,що погано виглядаю, синці навколо очей - і зрозуміла раптом, що то не синці, а туш, яку я раз в ніколи нанесла вчора і провтикала змити. Так що я красуня і роззява :)
    Будьмо уважні.
    Гарного завершення робочого тижня!
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka , от читаю і облизуюсь---біг... в моїй голові - це романтично...
    Певний час задумуюсь над тим--мо то і собі почати ? Просто так, щоб ..не знаю що...значить просто так. І маршрутик гарний є, лиш болотяний в таку пору року. Але я "атлічаюсь" непостійністю , тобто легко і без докорів сумління кидаю усякі фізпріятія, окрім пішої ходьби...
    Кава моя ранкова ( ага,я знову можу пити каву)...
    Синочок сьогодні подарував перший червоний листочок...значить остаточно -- осінь..До цього були квіти..прості, придорожні, але даровані за всіма канонами... "мама закрий очі і не відкривай. поки я не скажу.."
    Нині маленький листочок...Спочатку думала - збережу, але перемислила і відмовилась від цієї ідеї.
    Малюк чекає зими... нині пообіцяла, що ввечері знімлю йому з горища снігокат ....---дуже хоче на нім хоч би посидіти...
    навіть не знаю чи.... якась я стала інша... як та пташка на гілці..прийде завтра - тоді й буду завтрати... Але нині таки дістала весняну куртку для дитини, бо до цього він ходив в вітрівці+ жилєтка.
    Про Миколайові подарунки --тут в мене все виявилось доволі просто..чоловікові знаю що тре, малюк вчора почав просити електричну зубну щітку..Для решти будуть іграшки-книги-солодощі-косметика.
    Гарний нині день...як і всі попередні і наступні дні.... важкі, але чудові вже тим , що вони в нас є, як і ми - в цих днях.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    погоджуюсь. Але коли їх 3, а я одна, - без планування не дуже обійдешся
    Тим більше, дехто став швидко рости.
    Тож я щоразу, як він стає підозріло більший, прошу його поміряти речі, на які ми в цьому сезоні розраховуємо
    Як правило, в результаті офігіваю і йду в магазин :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Проза-прозище - дитя хворе, хоч по ній не скажеш, весела, активна, насморку нема, горло нормальне, нічо не болить, лиш кашляє, а темп. 38,5... Уже 4-тий день маринуємося вдома. Результат - перебрані всі речі наші з коханим і доціні, з чого зроблено висновок, що треба обновитися зимовим взуттям і светрами для мене ( зара маю ще таку забаганку - купити щось таке тепленьке, мякеньке, пушисте, щоб грітися зимовими вечорами з горням чаю й книжкою, чи фільмом), чоловіку тре куртку, а доці практично все , з голови до пят :facepalm:... Христинка від нічого робити повитягувала всі пазли (а то, на хвилинку, 23 коробочки). І всі сама склала, при тому, що до цого дня лінувалась сама складати. І тепер більша половина підлоги у вітальні в різнокольрових картинках. Так позитивно:girl_claping:
    Допиваю каву і йду щось чарувати на кухні...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так приємно))), чесно! Я трохи виснажилась цією вагітністю. Дві попередні були майже святом, насолоджувалася ними. А зараз така тривожна на всіх етапах. Але розумію, що так, напевно, навіть краще. Переосмислюєш багато всього, цінуєш найменше, радієш навіть найменшим дрібницям.
    Вчора в мене було таке собі свято))), виключила голову практично повністю (хоча останнім часом вона в мене взагалі на відсотків 30 працює). Пішли спочатку з чоловіком самі на обід, на роботу вже ніхто не пішов))). А потім ще дітей зі школи забрали, і іх повели щось смачненьке пообідати. І уроки вчора ніхто не робив))). Байдикувала цілий день!
    А сьогодні зранку знову була прогулянка парком (вчора гуляла там ніби востаннє))), морально прощалась на якийсь місяць-два). А тут - хоба, знову тиждень ранкових прогулянок))). То так круто мати таку можливість щоранку насолоджуватись природою, яка кожної пори зі своіми перевагами та красою! А для тих, хто ще й бігає - приємне з корисним у найкращому поєднанні).
    Сьогодні байдикування продовжується), дуже хочу насолодитись саме ним, щоб потім не жаліти))). Основне завдання дня - забрати дітей зі школи, приготувати вечерю. Ще б якусь смакоту за бабахати! Є теляча полядвиця, яка чекає свого часу.
    А ще на вихідні мають приїхати друзі з Ужгорода. І от я собі думаю, як же краще зробити - щоб і друзям комфортно було, і мене то не напрягло. Бо ситуація ускладнюються ще тим, що будуть вони не самі, а ще з однією парою. І прийняти зараз дома 4 дорослих + 3 досить дорослих дітей, погодувати, розважити - то таки напряг у моєму зараз стані. А ще у понеділок у мого хлопчика ДН. Він у мене дуже понятливий, і розуміє, що свята як такого цього року не буде. І трохи мені від того сумно. Завжди намагалась зробити хоча б дитяче свято (однокласники, друзі) + рідні та хресні. Але цього року так не вийде. Та не хочеться його позбавляти відчуття свята. Тим більше, що і подарунку як такого поки нема, збираємо на нього гроші. І що ж то таке придумати? Щоб і вовки ситі, і вівці цілі))).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Запасіться мороженими напівфабрикатами: перець фарширований, млинці з сиром, м"ясом...
    Погода не тішить, цілий день дощ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, я сьогодні відмітилась))). Впакувала машину в корку . Вперше! Але є позитив) - у чувака був класний фаркоп). Тому - лише добре вм'ятий номерний знак в мене. І нічого тому фаркопу. Ну і моє пузо зробило трохи свою справу). Бо водій попався таки трохи мудукуватий. Зробив такий вигляд, що якби не мій стан, то викликав би поліцію. Аж смішно! Та я йому кажу: "викликайте!". Може думав, що я якісь гроші йому дам, чи що. Ніби й дрібниця, але настрій трохи підпсувало. Треба тепер той знак відстукати.
    Зато на вечерю у нас вже є меню. Діти захотіли піцу. По дорозі купили все необхідне. Зараз ще тісто замісимо (то к мене старший по цьому спец), і соус зваримо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1