Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    аналогічно)
    коли казала, що йду в декрет, викладачі робили великі очі і казали, що навіть не підозрювали, що я вагітна, хоча бачили мене щодня - я була повненька, а животик маленький, завжди носила вільні балахонисті речі; певно, думали, що ще трохи поправилася, а тут уже вісім місяців вагітності)
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у мене з Сергійком в 36 тижнів було "дєвачька уступі дядє мєсто"
    а тепер от 15 тижнів, а я в пуховику нависаю над пасажирами маршрутки :)
    ой, та це так солодко :) Я зараз своїми занюхуюсь, заобіймаюсь, а як воно буде з немовлястиком - навіть не уявляю, то ж просто передоз солодкості
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @cjomcjomka а ми з вами часом не в одну поліклініку ходимо? Сихів, доросла?

    А в мене прооооза жилеткова - температура. І дитина капризує. :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Кажись ми пролітаємо з вакциною. Може то знак? Бо я не є сильним прихильником вакцинації, згодилася лише за наполяганням чоловіка...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ви знали що були магнітні бурі? :girl_impossible:То мені вчора гісметео підказав коли я мало не здЕхла... Старість чи що? Бо я останнім часом (з літа певно) як якийсь магнітнобурний барометр прямо. А, мо, то просто якась прихована віруска так про себе знати давала бо окрім низького тиску ще й стан бува такий "післягрипозний" по відчуттях - з передишкою ледве до кухні доповзала :sad:
    Врочистість - сьогодні (особливо у порівнянні зі вчорашнім :girl_haha:) я прямо живчик - на роботу трошки сходила, дитьо на гурток і назад звозила і навіть котлет о 23:00 насмажила ще, бо о 20:30 тільки додому приповзли і я цілих 2 години роздумувала чи хочу я взагалі щось сьогодні готувати... Вирішила, що таки хочу і от сиджу тепер щасливо напихаюся на ніч жирним і смаженим :girl_crazy:
    Врочистість наступна: так як в голові просвітліло і я сьогоді мала кілька годин на подумати, то надумала я таки обіцяні давніше "вечорниці" пробувати організувати :) Кому цікаво - ходіть у "Форумівки" обговорювати :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То якесь диво. Тільки повідміняла всі записи на вакцину як мені стало легше. Може то відро чаю помогло. Але температура трохи впала. Ще хвороблива, та пішло на покращення... Могли бути справді якісь магнітні бурі+недосип+хтось пчихнув. От і мене вчепилося.
    На тому всьому посварилася з чоловіком. За рік часу в декреті я собі нічого з одягу не купила. Хоч не так часто кудись виходжу, але як виходжу то аж незручно почуваюся. Нє, таки проживання в селі має багацько мінусів.
    Не хворійте !
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Допиваю свою ароматну запашну кавцю і розважаюся спогляданням пейзажу.Хоч там і розважитися нема чим:girl_sad:.Я вже скаржилася на те,що зі зміною кабінету,я тепер позбавлена найулюбленішої своєї розваги? Я так люблю спостерігати об'ємні картини:girl_in_love:,і нехай це буде не щось вражаюче(ліс,гори,океан:girl_haha:),а хоча б місто як на долоні-це так вражаюче і зворушливо...Було:girl_sad:Бо тепер в полі мого зору лише сіра будівля промзони,безлисті тополі з відьомськими мітлами,на яких цілими днями висиджують ворони І лише на крайчику горизонту новобудови і дорога..Нудотне "кіно"щодня мені показують мої вікна..
    І що ж це я все про прозу і про прозу?Пампушок з шоколадом дивиться на мене зі столу і спокушає:з'їж мене, красуне,і будеш сама пампушкою:girl_blum:
    Здаюсь:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
    • Смішно Смішно x 2
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    жизнь - жестянка :) Таки наздогнали мене відмови від щеплень, бо Сергійчик хворий на паротит, а мої відмови - протерміновані. З іншого боку, ну і що. Зате я маю запис до лікаря і точну дату початку бадяги :)
    На вихідних мала трохи нюансів зі здоров'ям, але бачу, що даю раду власними силами і без ліків. Тому можна вважати, що все добре. З іншого боку, треба закінчувати з емоційними атракціонами, сантабарбарами та іже з ними - і жити нормальним, спокійним, порядним життям - схоже, що це єдиний спосіб уникнути зайвих нервів і лякаючих траблів. Втім, варто таки придбати тискомір, ще один еластичний бинт для ніг і ще б якийсь... виганяч вітру з голови? :)
    Врочистість - минулої п'ятниці вперше в житті побувала у візажиста, вперше мала макіяж з тоналкою, пудрою та іже з ними. Таке цікаве відчуття. Звісно, повторити не хочеться, мені мій рідний блиск для губ та чиста шкіра значно гарніше і приємніше. Але це була корпоративна фотосесія з нагоди річниці нашої компанії. І всі мали бути у стилі, тож отримали цей стиль великою ложкою. Цікавий досвід загалом.
    Сама ж фотосесія в моєму житті далеко не перша, я то діло дуже люблю. тож відривалась по повній разом з дівчатами. Було класно, час злетів і фотки получились надзвичайні.
    Сьогодні і завтра працюю з дому, і не знаю, хто там придумав, що це легше. Як на мене - відповідальніше, значно. Але мені не вперше, крім того лишаюсь вдома з поважної причини, а отже - правильні пріоритети і все буде ОК.
    Вчорашній перший сніг потішив і нагадав за миколайські мої провтики. Буду наздоганяти.
    В голові купа думок, життя триває.
    Новий тиждень, новий початок.
    Всім гарного початку!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Це ж яке вишукане почуття гумору має бути,щоб побажати "гарного вам вечора!!" людині,котра щойно купила засіб від педикульозу:girl_crazy: Я розумію,корпортивна етика і все таке,ну але ж людям,що купують проносне чи ліки від вошей,можна було б бажати просто здоров'ячка,ні?
    Отакі думки не полишають мене від п'ятниці.Але насмішила мне та дівчинка добряче,тому віднесу до врочистостей:girl_yes2:Хоча справді веселитися нема від чого,бо десь мої кіски підчепили ту заразу:girl_sad:Тобто я думаю,що підчепили,бо огляд:girl_spruce_up: результатів не дав,та і як можна самій себе гарно обдивитися?Хлопці мої самоусунулися,тому я вирішила занятися дуже популярним у наших жінок методом самолікування:girl_wink:Бо у цій сфері краще пере- ніж недо-:girl_haha:
    Грішу на салон,де мені робили брівки,або ж на громадський транспорт,бо з неблагополучними особами справ не мала останнім часом.У моїх хлопців їжачок 5мм
    А ви знали що є версія,що ці гади активно реагують на запах,який виділяєшкіра людини у стані стресу? Він їх притягує.А стресу у моєму житті було аж забагато за останні два тижні:girl_sad:
    Або це якась соматика Ох:girl_impossible:
    Сподіваюся,що мою психіку заспокоїть сам факт обробки волосся і більше нічого мерещитися не буде:girl_yes2:
    Сьорбаю ароматну кавцю і налаштовуюся на суцільні врочистості!
    Гарного нам всім понеділка:girl_bye:
     
    • Смішно x 4
    • Погоджуюся x 2
    • Співчуваю x 2
    • Подобається x 1
    • Креативно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ржу:girl_haha:
    Мала такий випадок: накупувала і спреїв, і шампунів, навіть спеціальний гребінець вичісувальний купила. Перемила-перебрала всіх вдома, прогенералила квартиру, перепрала все, що можна перепрати. А собі ще кілька тижнів голову мила-вичісувала, бо волосся довге, а чоловік теж «самоусунувся»:girl_crazy:Короч, заморочилась по повній:wacko:
    Ну і про нашу прозу з врочистістю: я з кашляючо-сопливим Малюком кисну вдома під «Щенячий патруль» і гонки на хотвілсах. Він вже на стадії виздоровлювання, тому це вже більше врочистість. Ті діти так швидко ростуть, тому я люблю такі наші спокійні «посиденьки», коли не треба нікуди гнати:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене в силу життєвих обставин виникла потреба навчитися ставити п"явки.
    Я того страшенно боялася і бридилася, і взагалі впала в істерику від думки про цю необхідність :girl_blush2:.
    Про перший захід дізнався, напевне, весь будинок. Я просто не могла себе контролювати, і коли вони почали відпадати, верещала, як навіжена ( не подумайте, що це в мене звична практика: в цілому свої емоції я здатна контролювати).
    Після того вночі мені свербіло все тіло, і коли я провалювалася в короткий, неспокійний сон, мені снилося, що ті зарази лазять в мене під шкірою :crazy:
    Вранці всі ноги були розчухані до червоних слідів від нігтів, а ніяких слідів живності на собі, я звісно, не знайшла.
    @exmargarytka, може, то просто нерви?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    і чим вам це грозило?
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
    я завжди думала. що педикульоз буває тільки дитячий..
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    вошам все одно. Діти в школі-садку просто мають більше "можливості" іх підчепити.

    Я в 20 років останній раз зловила. Підозри падали на міжміський автобус.

    теж цікаво.
    Взагалі-то батьки мають давати ЗГОДУ на вакцинацію. Отими відмовами лікарі просто прикривають свій зад. Мовляв, то не ми прохлопали, то все батьки.
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    по факту, мені - нічим. А от лікар мусить тепер писати пояснюючі, чому у нього на дільниці нещеплена дитина (бо станом на зараз відмови нема). І всякі там дзвінки і лікарю, і мені.
    Для таких випадків стосунки (з медициною) треба узаконити (відмовою). Щоб сто разів не говорити того вголос, треба то написати..

    тому що "пед-"? :) як "педагог", "педіатр"? :)
    насправді не лише дитячий, тож треба вважати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я в школі була підчепила.. то батьки від мене не підчепили ту заразу.. мала довге густе волосся. обрізати не давали. то кожен вечір були процедури по витягуванню..
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та воно і так теж.
    але коли дитина в школі, садочку тощо - за неї говорять документи. І відмова в цьому аспекті теж дуже важлива. Для мене
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    співчуваю. Тобі.
    в мене нема стосунків з поліклінікою, нас не чіпають. Але скоро доведеться "підженитися".
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
    це без сумніву. Я теж понаписую відмов, як дитина піде в школу.
    Я більше до того писала, що свої проблеми система робить нашими.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та нема чого :) все ок. Як послухаю когось про перебіг паротиту (в щеплених дітей, ага), - так волосся дибки.
    а в нас основний турбуючий симптом - "нудно, хочу до друзів".
    ггг
    зате все сказано і все записано. Мені так надійніше.
    --- дописи об"єднано, 13 Листопад 2017 ---
     
    • Подобається Подобається x 2