Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Екстраординарний, гіпер або ж екстра-жайворонок:girl_crazy:Відверто кажучи, для мене це якийсь кошмар от так рано вставати. Хоча часом робочий графік змушував це робити, але все одно було важко...
    А в мене зараз трохи полегшення у роботі, як то кажуть затишшя після важкої плідної праці:good2:. Відсипаюсь я добряче, вже й почала згадувати, що я насправді сова і балдію від можливості нею побути:). Але сьогодні вночі не спалось зовсім:boredom::morning1: Лягла раніше, а заснути не могла десь до 3 ночі. Що я тільки не робила, щоб прикликати сон:girl_crazy:. Але нічого не минає даремно, натхнення не спало разом зі мною і я придумала деякі дуже цікаві рішення щодо деяких питань.
    Зараз п'ю кавусю:cofee:, намагаюсь прогнати наслідки того недосипу і відкрити собі очі хоч так) До речі перше враження від кави після довгої перерви мене здивувало "Нічого особливого в тій каві нема":scratch_one-s_head:. Ось так:pardon:. Але пам'ятаю коли десь 1.5 місяця не їла солодощів, то мала зовсім інше враження. Той перший кусочок шоколадки здався мені ну просто божественним на смак:nyam2::girl_angel:. Поки що інших експериментів не планую:). Але скажу, що вони справді тренують силу волі та покращують здоров'я, а часом і фігуру, ну і також допомагають переосмислити своє ставлення та потрібність тих чи інших продуктів у своєму раціоні.
    Наразі найважливішими питаннями є підготовка до свят, прибирання та планування меню, чим і планую зайнятися найближчими днями:girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас теж врочистості.
    №1 - в К новорічне свято. сніжинка відтанцювала, віршик розказала, подарунок отримала. @нталька дякую за сукню:kisss:! дитина почувала себе принцесою на балу:girl_in_love:
    №2 - я вчора вперше зробила манікюр гель лаком, та що там казати -перший недомашній сама собі манікюр. я взагалі не довіряю ці процедури нікому. але тут мала сертифікат подарунковий, то вже поїхала і заманікюрилася :d23:
    №3 - всі замовлення виконано і майже роздано. я майже вільна, бо муж чекає на обіцяні вельветові штани. завтра буду братися до них.
    тепер в роздумах що рукоділити далі, бо сидіти без діла я не можу. певно піду шукати натхнення в ІГ та Pinterest :girl_in_dreams:
    №4 - в понеділок чудово поспілкувалися з кумами в ресторанчику:girl_claping:. смачна їжа, спокійна атмосфера, діти у бабусі. краса...
    частіше б так:girl_crazy:
    ну і найголовніше-ми практично здорові! :girl_dance::girl_dance::girl_dance:

    проза теж є - пора розгрібати завали, прибирати/мити все те, що назбиралося поки мама бавилася в хендмейдера:))
    а ще б виспатися, бо хоч я і сова, але лягати о 3й довший час важко навіть мені:lazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене з врочистості те, що нарешті знову є нет :) А ще те, що ми вже відбули всі передноворічні свята і в садочку, і навіть перший виступ на сцені на гуртку :girl_claping: А ще я нарешті добралася до міні-версії генерального прибирання і тепер вдома ще не блЄск 5-зірковий, але уже й явно не срач :girl_crazy:
    Решта все проза-прозища, щоб в жилетку не піти, то заглиблюватися краще на буду...
    Де б то запитатися краще? Як навчитися вчасно зупинитися, "здатися" і просто поревіти? Чорти б побрали ту "сильну жінку" :girl_devil:(яка сама навчила всіх довкола, а тепер дивується, чому ж її не шкодують). Бо мені сьогодні полегшало аж коли я ревіла лікарю швидкої :girl_blush2:(такий прямо, як там "няшка" попався :girl_smile:- молодий, симпатичний, наче і підсміювався трохи з моєї "панічної атаки" але по-доброму відправляв чай пити щоб не нервувати і медсестра така тьтя добродушна, а не мегера як зазвичай :) ). І лише коли я вже побачила лікарів на порозі (видно в голові нарешті клацнуло "вони сильніші і досвідченіші, можеш вже розслабитися") то змогла видихнути і виплакати увесь свій стрес (назбираний за 2 тижні), отак реально "всласть" поревіла(поки розказувала, що і де мені боліло). Лікар сказав, що то ще в студенток таке буває і поцікавився, що ж я робитиму якщо Влад захворіє раптом. Ги, я кажу, як не дивно, але отакий активний стрес мене дуже навіть мобілізує і серцевих нападів не було раніше попри всі болячки і пригоди... А собі тихенько думаю, що цього разу, певно, назбиралося забагато в основному "пасивного", того, на що я своїми діями все одно вплинути не дуже здатна... І все ж через те, що не можу не брати зайвого до голови і на свої плечі, не вмію вчасно зупинитися, сказати "я пас" і побути слабкою :cry:Дожилася, коротше, організм он вже бойкотує :girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Сіла, думаю: писати-не писати...
    Отримали документи на квартиру УРА!
    на наступний день з сантехніками пішла купляти для підігріву квартири всілякі штуки. Поплачуся: "нагріли" вони мене на кілька тисяч. Тобто, знижку, яку б мала отримати я - вони собі взяли в кишеню. Рєдіски і нехороші вони. На наступний день з ними розпрощалася.
    З позитиву: керівник магазину виявилася порядною дівчиною, розібралася в усьому, і, коли я сьогодні повертала та брала якісні труби та з"єднання - отримала приємний бонус та знижку.
    Проза - фінанси. Точніше усвідомлення того, "во что вильєццо" наш ремонт. Але тримаюся позитиву і мрію про своє ДН в новій квартирі! А мрії ж збуваються, пра?

    Ще трошки журбинки. Моя старша козунька стрибала-бігала в неділю, підвернула ногу і порвала зв'язки. Але вже ступає на ногу .
    Школа, танці і "корпоратив" на танцях - все відмінилося. Сидить в хаті і ниє що їй нудно. Тому вирішила написати всі домашні і класні завдання, щоб "хоч якось вбити час". Мені подобаються її такі "вбивання". Завтра візьмемося за читання книжечки.
    Сьогодні вирішила мені зробити сюрприз: допоки я вкладала меншого спати вдень - моя помічничка помила посуд :girl_in_love:. Коли вона встигла вирости?.. :girl_in_dreams:
    Ялинка стоїть (поки що), малий не тягає (поки що). Вікна прикрашені, двері теж. Тепер треба маму "прикрасити" :d23:.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • мімімі мімімі x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вже так вийшло, що почала писати, то ще був четвер, а закінчила в п’ятницю ))
    А загалом прийшла розказати, що був важкий день. Рано встали, погано спали. З врочистості - мали фотосесію в студії. Але потім була така проза, навіть жилетка. Бо їхала з доцьою сама і щойно стали в тягнучці, як мала розревілася. І то так сильно, що я ще такої істерики не бачила. І як на зло нікуди не звернеш. Та і якби таки десь прилаштувалася, то назад в ту тягнучку ще би довго вклинювалася. Сплакалося моє сонечко і відключилося. Потім вже сплакалася я. І врочисто собі пообіцяла, що більше на таку авантюру не підпишуся (сама за кермом і лише з дитиною, без нікого).
    А зараз випила пустирніка і планую нарешті виспалася. Бо так вже втомилася від того недосипу, що вже і синці під очима проглядаються.
    І для тих в кого завтра останній робочий день в старому році - хай він вам легко завершиться! Бо для тих хто в декреті то ще не останній «робочий» день :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Happy Fiancee а для тих, хто працює, а по віку дитини "все ще в декреті", то взагалі заплутано)
    мацьопу завтра робитимуть чергові вакцини. Тож зранку похід до лікаря, потім робота. Сподіваюсь на скорочений день і на "бонус" на кінець року, але щось всі підступно мовчать з цього приводу, а питатися якось не альо. Надія, вона є) Меню новорічне напівскладене, завтра чоловік скупиться і будемо реалізовувати. В планах посвяткувати 2 нових роки, якщо не засну, як то вийшло минулого року) Сьогодні колега розповіла, що підводить підсумки і будує плани на наступний рік. А я з сумом подумала, що в мене навіть нема часу отак сісти і в своє задоволення подумати. Вічно я десь біжу і щось роблю аж поки не лягаю спати. Тому, якщо завтра буде скорочений день, з 3 до 5 якраз буде часу на аналіз. Рік був результативним і складним. Тому є що обдумати.
    Врочистість - це мій невпинний малюк, починає говорити. І найбільш повторюване слово - впав. Ясно чому, бо він постійно в русі і падає багато) Позавчора забирали з садочка, і вихователька одразу при зустрічі: сьогодні він побив всі рекорди. Він не міг всидіти за цілий день ні секунди. Навіть їв стоячи) Ну і вдома від тої врочистості хата перевернута, задіяне все, що можна. Але на те вони й врочистості!)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Вул. святого Теодора 6 До 3 сеансів Relax SPA-програми Шоколадна насолода від «Салону масажів Стародавнього Сходу» Покупон - Львов
    Підозрюю , що подруга саме на покупоні придбала цей сертифікат, бо власниця "салону" між іншим казала, щоб я там також написала відгук, а я сказала, що то не я купляла цей сертифікат , тоді вона за ФБ згадала.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Проза - попри обіцянку самій собі влаштути день ведмедя в барлозі нині прийшлося таки побігати. Мусово було в центр зайнятості явитися і ще в одне місце. Влада попросили з садку раніше забрати а ще хазяйка квартири приїжджала...
    Ну і ще трохи побігала щоб влаштувати собі врочистість - купила ялинку:girl_claping:. У нас щороку були невеличкі оті вінико-ікебани з гілочок, а цього разу мені страшно захотілося ціленької і справжньої. Люди, я по-чесному аж на 2 базарах шукала (біля Аквапарку і Винниківського ринку), але з бірками лише 2-метрові були :sad: Тому купила я нині метр контрабанди :girl_blush2:Найсмішніше - їду в маршрутці і роздивляюся, що воно ж не ялинка, бо з листям, а не колючками :girl_crazy:Думаю "йолки, вони його ще й в когось в дворі, певно, обстригли, то ж щось декоративне?". Вдома бігом гуглити, що то я за чудо надибала - фух, то ялиця, в дикій природі теж росте масово, а ще з неї ефірну олію роблять, тому все ок що вона мені хвоєю з вкрапленням лимона пахне :girl_haha:
    Ввечері теж не вийшо повноціно полежати і полінуватися - вигнала Влада з ванни де він тихцем знов воду переливав і потоп влаштував, витерла потоп, порозкладала килимки по всіх батареях сушитися, видала іхтіандру суху одежу. Не встигла оглянутися як довелося лізти на табуретку щоб віддирати від стелі силіконову? сніжинку яка по ідеї мала на вікно кріпитися (поки один малий засранець не не захотів з розмаху поналіплювати їх повище на дзеркало шафи-купе)... І то не рахуючи різних мєлкіх вечірніх пакостєй. Іноді та дитина з її бурною діяльністю мені починає нагадувати Деніса-мучителя :girl_in_dreams:
    В підсумку видала я Владу на вечерю кульок печива і вирішила, що з мене на сьогодні досить - шукати в кладовці прикраси і їсти щось готувати будемо зааавтра :beach:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    І я сюди ж.
    Сьогодні по максимуму повіддавала "борги". Кому Миколайка довезла , від кого забрала. І мені, нарешті, прийшов подарунок - платтячко! Перше в житті моєму, чорне платтячко! І на мене влилось як шите під замовлення!!! І для моїх маляток подарунки подозбирувала. І з кумою просто розвіялися. Провітрили голови і поговорили "ні про що!" Знаєте, коли збираються люди, кожен говорить про своє, невпопад, без логічної зв'язки з попередніми словами... Так добре, душевно... І головне - НАЖИВО! Як мені бракне того живого спілкування! "Ми спілкуємося в пластмасі!" (С)

    Маємо куму, в якої є умова: Миколай (тобто хресний Микола, он же мій муж) має "самолічно" приходити до похресниці. Все добре, якби той "дарувальник" не підхопив там вірусяки. А від нього - малий. Тепер двоє з червоними запухшими очима, з соплями і температурою слабують. З старшим то ще пів біди, дає собі раду, а то мале - мучиться (. Чую, буду я "пресікати" то ходження на Миколая. Бо то вже не вперше таке.
    Подзвонив мій тато і в наказовому порядку сказав привезти малу, щоб не набралася "бацил". Ну і вона теж не проти. Бо "дуууже скучила за бабусею і дюдюсем :sorry:". Маю надію, що до мене не вчіпиться. Бо я сама допиваю останні дні антибіотики через бронхіт.

    А до чого це я? А, Новий рік - проср@ний і всі плани сходити з коханим кудись - теж. Мрія виспатись , зробити манікюр, зірвати Джек-Пот, повиздоровлювати.... :beach: хочу відпочити.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 5
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як змусити себе прибрати хату? Вчора відтирала шви між плиткою і вже манікюр, який мав бути до НР, облупився (( А то ще не половина тих швів. І не питайте нащо воно мені треба. Але таки треба. Чоловік розлив вино і білі шви стали чорними :girl_cray:. Це я вже промовчу скільки вина було розлито. І скільки праці було вкладено в те вино... От може краще нічого не робити...
    А ще мити кухню. І ялинка.. Ех, ялинка... Навіть не знаю яка в нас цього року буде ялинка. Грошей нема зовсім. Комуналка не оплачена. До речі, а що буде як не заплатити за комуналку вчасно? Так що ми цього року або без ялинки, або зрубаємо свою з подвір’я...
    З позитиву і закінчених справ: довишивала сукню сестрі. Тож на Різдво вже зможе одягнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    можна прикрасити прямо на подвір"ї :) іграшками саморобними простенькими або тим, чого не шкода. Ну або організувати вдома креативну ялинку :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На подвір’ї ми вже прикрасили гірляндою. Але отак щоб помилуватися, то з вікна і не видно. А вийти на двір, то таке болото навколо, що не підійдем до тої ялинки. Ну власне вона в нас не одна тому розглядаємо варіант зрубати. А на креатив я не маю сил...
     
  16. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Ті фото на фб сторінці, то просто треш якийсь. Дякую, що попередили за такий салон, бо отак ненавмисне можна комусь настрій своїм подарунком підпсувати...
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну нарешті!!!Чистота наведена у домі, як же не хотілося прибирати, але треба)))Красу частково навела, підстриглась ще на тижні, лиш пофарбуватися залишилось і манікюр:girl_spruce_up:Завтра зраненька на службу, а потім вйо до приготування новорічних страв:girl_smile:. Незмінні олів'є, крабов'є (чи як там його назвали в рекламі:girl_haha:), тортик вафельний з білоруською згущонкою, картопелька запечена з сиром та мясцем, ну і канапочки з ікрою під італійське просекко саме те, що треба:nyam2:

    Всіх з наступаючим Новим Роком!!!:girl_wink:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ми 4й рік поспіль без ялинки, тільки по хаті розвішуємо гірлянду, дощики, сніжинки.
    4й рік новорічний стіл без алкоголю. Взагалі.
    Років 6 вже не дивимося тв.
    Компанія на святкування щороку більшає. Веселощі та святковий настрій такі, що заряджають на рік :).
    Ось так ми виходимо із стереотипного мислення.
    Минулого року часи були такі, що на Новий рік тільки дітям подарували...по великій пачці кукурудзяних паличок.
    Не в ялинці щастя.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном