Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    Проза: цілий день збираюсь до купи, але безсонні ночі.... і з запланованого виконала десь 30%. Буду менше планувати :girl_crazy:
    Урочистість: чоловік закрив рибальский рік... 200 грамовим окунцем. І я не буду цілу ніч вичищати рибу.
    Перший корж наполеона ось ось піде випікатись :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Freedom UK я в курсі, як розрізнити традицію від стереотипу. Саме ялинку до стереотипного відносити не варто(нмсд). І так, людина вправі відмовитись від традицій з якихось своїх власних причин
    , чи назвати це іншими визначеннями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нарешті ми визначились - цього разу Новий рік дома у тісному (ну вже не дуже) сімейному колі. В гості вирішили таки не йти, не мучити малечу. Запросили друзів 1 січня на обід. Так що святкування чуть-чуть відтерміновується). Але буде. Тому тортик я таки сьогодні спекла, крем зварила, завтра то все склею до купи. А ще зварений незвичний соус до м'яса, який за рецептом може тижнями стояти в холодильнику. Тому варила сьогодні, щоб не все у останній день. Ніби нічого такого й не готувала, але трохи часу це зайняло. Таки з маленькою дитиною не так то все швидко.
    Відносно новорічної ялинки. Вже сто років не було у нас живої. Мені іх банально шкода. Спочатку була штучна, але набридла. Люблю щось таке креативне). Тому минулого року закрутили патики). Цього року мала бути інша, але не було можливості втілити то у життя. Можливо, наступного року вийде. Зараз стільки різних ідей можна піддивитись.
    Аналіз року не проводжу). Загалом він був дуже незвичний. Але результат не може не тішити))). Один з найкращих результатів за пару останніх років).
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Rodionochka а як ваша малеча? Вже краще набирає вагу? (Можна у більш підходящу тему)
    А по темі ялинки. Загалом я би хотіла купити штучну і мати спокій на багато років. Але зараз геть нема такої можливості. А без ялинки зовсім сумно і буденно. Не скажу, що ми НР капець святкуємо. Просто хочеться зробити собі трохи настрою. Та я вже вибилася з сил. Поки віддерла ту підлогу (то ще не все, але так 80 % ) вже би пішла в «забилам би». Бо терти підлогу з дитиною, яка вчепилася в ногу, зовсім не весело. В той час як наш тато дрихне після корпоративу до обіду, а потім і після обіду, бо він змучився... Я правда не зрозуміла що його так втомло, обід певно... То би ще нічого, але мої пригоди сьогоднішнього дня на цьому не закінчилися. І то така печаль, що певно треба в жилетку йти. А якщо коротко, то я впала на сходах і подерла ногу (добре, що не фейс, і без переломів ). Потім ще щось було, вже не хочу і згадувати. А закінчилося тим що мала знайшла таблетку і з’їла. Правда половину і то був аспірин.
    Ну і все. Ми вже в ліжку і надіюся, що більше нічого не станеться. Так що, думаю, я заслужила ялинку. А, і до речі, з нашими теж прикол. Наші до хати не можна нести. Я вже промовчу чому.
    Якщо завтра стану з «тої ноги», піду шукати драбину для отої креативної ялинки...
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Проза - доня хвора, я хвора... Якась така вірусяка противна, що торкнутись до себе боляче, а доця не вміє кашляти, в горлі накопичується слиз і вона його вириває... Мене то лякає.. Боюсь засинати... Пиття і циці достатньо, але мокрота чомусь така густа.. Так не хочеться в лікарню завтра. НР планували зустріти скромно вдома, але сил готувати ніц нема... Яку б то врочистість виловити серед усього цього? Синочок і чоловік на разі почуваються добре, хоч би не заразились... Бажаю всім гарного останнього дня року і веселого святкування)) Добре, що є Посиденьки... Тут знаходжу і натхнення, і мудрість, і розраду, і добрий настрій.. І хай так буде))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я рідко сюди пишу.. більше читаю.. але сьогодні захотілось поділитись.. МИ нарешті побілили кухню.. 7 років пройшло від останньої побілки.. то жили в києві. то заміж-декрет-другий декрет-малий не дає-чоловік сил немає. а сьогодні юхууу) в новий рік з побіленою кухнею))) і ще шафу нову складали, і Ромчик допомагав болти вкручувати.сверлити дирки і підмітати підлогу.юхууу2)
    кухня сохне. спати не хочеться. йду побавлюсь дизайнами вишивальними)
    ВСІХ З ПРИЙДЕШНІМ 2018)БАГАТО ГАРНИХ ПОДІЙ)!
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Сестра!
    Я теж собі на НР зробила апгрейд ноги. У п*ятницю зранку вивернула на себе турку з окропом...
    Ялинка в нас штучна, прикрашали на Миколая, святкуватимемо втрьох.
    Трошечки розгребли безлад у квартирі. Я надзавдань собі не ставила, але результат є, і помітний, тому тішуся. До Різдва буде "ляля".
    Святкуватимемо на Посиденьках?
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Вчора за вечерею згадували з чоловіком 2017 рік. Непоганий такий рік був для нашої сімї загалом:) донечка з немовлятка стала гарненькою дитинкою і гордо себе називає "ляля Аня". Щодень більше говорить і робить деколи такі висновки, що ми з чоловіком трохи в шоці. Чоловік теж молодець цього року - отримав два підвищення на роботі, неочікувану пропозицію роботи на іншій фірмі і таки поступив в універ для отримання диплому по своїй спеціальності (скільки нервів мені це коштувало, ех!). В дружньому колі відбулось поповнення дуже класним карапузом по імені Теодор і є надія на появу ще одного карапузика наступного року (в нас з друзями така цікава тенденція намалювалась - дітки в сімях народжуються рік за роком - з 2014 по 2018 р. В 2018 остання наша пара обзаведеться малюком і наші чоловіки жартують, що візьмемо рік перепочинку і підемо по другому колу діток заводити:))). Батьки, слава Богу, здорові і задоволені життям, бабусі трохи хворіють,але загалом все гаразд..
    А я.. В мене все стабільно добре, без пригод. Останній рік декрету,так сказать. От наступного року....але це вже буде таки наступного року. А у вас як пройшов 2017-ий?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я вже другий день не можу зібрати себе до купи. Вчора малий погано спав, встала ледь жива, малий теж не виспатися, відповідно, вередливий. Але таки сходили на айкідо, це трохи поправило ситуаці, потім вклала дитину спати а сама пішла і налила собі сухого вина, цілу склянку. Малий встав, після їжі і настрій покращився, але у мене почала боліти голова, і то вже навіть не знаю чи то погода чи похмілля, бо болить і досі, таблетка взагалі не допомогла. В хаті трохи завал і прибирати сьогодні вже не буду, вчора не мала ні сил ні бажання, готувати теж нічого не буду, навіть не впевнена, що не спатиму до 12 год ))) В гості таки вирішили не йти, бо не впевнена, що малий буде мені добре спати, а як повторить мені суботню нічку, то буде весело всім. Так що в гості підемо вже першого ))) ну і зараз треба збиратися купки і йти гуляти, може десь на піцу, в центр, що хотіла б в Люди книжки забрати.
    А щодо ялинки, я теж колись шкодувала ялинки, але мені сказали, що насправді виготовлення штучної, а потім і те, що коли її викинути, вона буде ще століття чи скільки там розкладатися, то це приносить природі значно більшу шкоду, ніж зрубана ялинка, а якщо ялинка зрубана законно, то це взагалі без проблем
    Тому тепер з чистою совістю ставимо живу ялинку. Смітячка, правда від неї трохи є, але той запах все перекриває ))) тепер хочу ще дерев'яну, таку, як Вінницька показувала. Просто фантастична ялиночка.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В нас купа років була штучна, але цього року я купила малесеньку живу. Таки бракує мені того запаху....
    Рік був дуже й дуже непростим й складним в багатьох планах, останні два місяці це взагалі був суцільний стрес для мене....Але вірю, зо наступний рік, рік Собаки, а це мій рік по гороскопу, принесе тільки позитив! Всіх з наступаючим!
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    З Новим Роком !!! Нехай здійсняться всі бажання.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    З Новим роком! Нехай 2018 принесе всім здійснення мрій та міцне здоров*я!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    З Новим Роком! Дякую, що ви (ДП), є! Дякую форумлянкам за поради, підтримку, співчуття, розуміння! Бажаю щастя в новому році, нових звершень, нових ідей та сил до їх реалізації! Всіх благ!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Всім творцям, підтримувачам та мемберам (мемберницям :)) дякую за активний форум та бажаю Божих благословінь в 2018 році!
    Урочистість - предноворічна вечеря, баранина на мангалі (сусід азербайджанець, професійно робить з мяса щось шедевральне), гарна компанія, подарунки дітям, подарунок мені (а я тиждень тому палила в каміні щотижневик 2017, перечитувала плани і розуміла, що запланований прибор для стрижки так і не куплю - але, ось маю !))) Тре ютуб глянути як стригти. Літом брала машинку в знайомої - то пару тижнів хлопці ходили підстрижені майже під нуль, бо я ніяк не могла дрсягти гармонійності дитячої зачіски :girl_crazy:). Зробили трохи фото мене пузатої. Накрутила ролів. Завтра-післязавтра буде чим годувати чоловіка :).
    Проза: втома, вже півгодини лежу, і то припікає живіт біля пупка (схоже на якусь внутрішню розтяжку), ноги гудять, зудить як завжди, печія ще не прийшла)). Чомусь був настрій ностальгічний: хотілось святкування як років 10 тому: з вилазками на вулицю, розмовами без дітей... а так, діти всюди, і в животику, господарські маневри, слідкування за безпекою-настроєм-веселощами-ситістю дітей...Якось і зустріла новий день нового року, але на фоні того, що довгий час щоденно (щоночно:)) лягаю спати в такий час 2-3 ночі - то ця ніч відрізнялась хіба що кількістю людей/дітей. Чи то може свої форми побачила на фото і трохи того..вразили обєми. Отакий настрій, незадоволений, неповноцінний. Мясо не їла, запах не відчувала - але по відгукам, і як мої діти його поїдали - видно, що супер.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 3
  15. Altera

    Altera зачарована птуха

    Проза і врочистість... Така дивна тема..
    Часто її читаю, багатьох з вас знаю віртуально, разом з вами проживаю спільне життя.
    Сама ж пишу тут вперше. Не можу чітко пояснити, чому раніше не писала.
    Зате точно знаю, чому пишу зараз, в розпал новорічної ночі.
    Бо саме зараз як ніколи відчуваю оту прозу і врочистість:)
    Рік був дуже не простий, але й не можу сказати, що важкий чи поганий. Всього було в міру - і прози, і врочистості.
    І саме цей новий рік був для мене еталонним ( ще й вихідні так вдало підібралися - без суматохи, неспішно, спокійно всьо підготувалось), був час і прибрати, і приготувати, і відпочити-осмислити пройдене.
    Це перший НР, який ми зустрічали лише вдвох з чоловіком. Рік тому померла мама, і я вже потроху навчилася жити без неї.
    Перестали приїзжати на НР діти...(на Різдво приїдуть усі і парами:) - а це значить, що все вже в них склалося, що вже давно не діти, а успішні молоді люди. Тішуся з того з легким сумом.. Ну бо треба вчитися жити для себе.
    Треба переосмислювати цінності, треба складати нові плани, освоювати нові горизонти і нові шляхи реалізації.
    А це знову - як в перший клас:) І так без кінця.
    І це чудово. Бо дуже страшно, напевно, в один момент зрозуміти, що от - усьо. Прийшов. Досяг.
    Дальше - що?
    Я з тих людей, для яких шлях важливіший за мету, процес - за результат.
    Бо тільки в ньому - життя.
    Отака от прозова філософія у врочисту новорічну ніч:)
    зі святом, дорогі Посиденьки!
    З вами направду легше йти по життю:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 17
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 2
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Традиційно - привіт Посиденьки! З 1 січня!
    Якось так повелось, що ми святкуємо 1січня . І друзів на це підбили. Тому нині хата гулятиме.. Дитя вже чекає гостей, він в нас дууже гостелюбна дитина.
    А загалом -ялинка вбрана, мангал розпалений, мяско , традиційно, третій день маринується, салатики нарізані, господарі- виспані. Погода чудова. Як сказав нині синочок---супермангальна.
    Люблю 1 січня, а ще й понеділок !
    Тому - любові вам в цім році. Бо це головна таємниця життя і щастя.
    upload_2018-1-1_14-52-36.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Креативно Креативно x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    З Новим роком, найрідніші! Отже, плавненько переступили через поріг, ще одного року. В нас дуже позитивно відсвяткувалася новорічна ніч, прийшли друзі, якось так, дуже затишно і гармонійно все пройшло. А сьогодні, просто весняний настрій, доїдаємо, те, що залишилося і продовжуємо святкувати. Настрій, якийсь неоднозначний, хочу ще чогось цікавого і неординарного. Попереду приготування до святої вечері, а далі, і до весни не далеко. Ой, щось в мене сьогодні, настрій, якийсь мрійливо-зачарований, і до чого це? Мабуть я просто налаштована на позитив, чого і всім бажаю.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    В нас перший день нового року видався таким дружньо-затишним:) з друзями вітали один одного з Новим Роком і ненароком домовились зустрітись в одної пари вдома 1 січня і принести по 1 страві,яка залишилась зі святкового столу. В нас на святкуванні було тільки суші, тож ми доробили ще пару роллів і поїхали. Інша пара привезла домашній бейліз (мммм...смакота), а хазявка дому взагалі купу всього наготувала) було неймовірно смачно і так по-сімейному - в нас 2 пари уже мають маляток,а третя чекає на поповнення цього року, тож посиденьки вийшли на дитячо-батьківські теми) було дуже круто й надіюсь, що це далеко не остання така здибанка цього року)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Цікаво якою сьогодні буде погода, прогнози кажуть, шо не льотна, а мені з вікна виглядає дуже навіть нічого. Так що, напевно, таки підемо гуляти, як буде зовсім противно,то хоч яблук купимо. Малюк сьогодні спав до півдев'ятоі, так що денного сну, напевно не буде, ехххх..... А ще маю якусь дивну ситуацію з сусідкою. 31 дзвонить мені, питаю, що робимо, кажу - збираємося йти гуляти, починає мері розказувпти яка там погана погода, і що малий її хоче до нас бавитися прийти, кажу ні, бо ми йдемо, хіба ввечері. Кладу трубку, і чоловік мені говорить, що яке може бути бавлення, якщо її малий хворий. І я собі згадую, що 30 до нас заходила її няня і просила щоб ми набрали сусідку і щось там говорила про свічку, температуру, кашель, ну я не прислухалася. Ну ладно, думаю, мало чого там в дитини температура може бути. А вчора приходила її няня, просила морквину позичити, я питаю чого малий не в садку, а вона мені, - та він хворий, кашляє, темп мав поза 38, ну сьогодні вже без темп, ми вітрянку підозрюємо, бо є хворі діти в групі, але висипу ще нема. Я в шоці, як, як, як??????
    Ну навіть якщо припустити, що вона знає, що мій малий мав вітрянку, то ж всеодно, вона ж ще не знає, що з ним є. А отак відправляти хвору дитину до іншої то вже якийсь 80 левл
    Нє, нуя знаю, що вона така є взяли побавитися трьох чоловічків лего, відлали двох і то з нагадуванням, про того третього, напевно, прийдеться забути, позичила градусник " до завтра" десь через міс кажу -віддай, - не може знайти, ну як можна не знати де ти запхала ртутний гиадусник? Вже і не згадую, куплю новий. Поставити машину на два паркомісця, коли в дворі і так проблеми з місцями, то взагалі без проблем. Хоч з іншого боку, як позичить гроші, то коли сказала, тоді віддасть. Завжди дають малому іграшки на кілька днів побавитися, при чому дорогі, завжди пропонує приводити їй малого, якщо мені кудись треба піти, я, правда, ніколи цього не роблю. Як мають якісь пляцки, фкурти, то теж завжди принесе. Малий дуже любить коли її малий приходить до нас. А тепер я просто не знаю що то робити. Ну виходить, що я не можу тепер бути впевненою, що мені не приведуть хвору дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    я шось не знаю куди писати - тут чи в якусь вагітну тему. Але в мене якесь таке вагітне лінивство!! І я справді більше ні на що то списати не можу. Вранці сплю до упору з малою, в обід мушу лягати спати, бо ледве ноги волочу. І то після обіду вже якась така забембана роблюся, що незнаю як дотягнути до вечора, не кажучи вже про те, що треба шось поточне робити і до свят по чуток шось підготовляти... Я геть не розумію чого то воно так, з першою В такого не було, я ж і на роботу ходила на повний день, ніякої халяви не мала.

    Чоловік має від НР до Різдва вихідні, але щодня має купу інших справ, так що майже не відчувається, що він вдома. Хочу зробити зараз одне тісто медове на пляцок, його якраз треба вистоювати трошки перед випічкою, ще від вчора збираюся його робити, цікаво чи зроблю нарешті. В голові порожньо щодо ідей меню, враховуючи те, що мені ще та їжа що через день пахне по іншому, то на свій смак покладатися взагалі нема сенсу, а чоловік шось нічого не знає що він хоче і що йому треба. Відвечеряти треба встигнути в обох батьків, то готувати собі надто нічого не треба, а чоловік ото каже треба вже хоч на пів години сідати вдома самим, щоб дитина привчалася, навіть запропонував купити якийсь готовий набір страв на Вечерю. Ну але я ще не доросла до того, щоб отак могти легко таке робити, а не самій.

    Дитина мені якась інша робиться, просто на очах, бачу, що треба знов якось перелаштовуватися під неї. Та і певно пора шось знов підчитувати, бо давно шось я про дітей нічо не читала, новий вік - нові вимоги і потреби.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1