Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Здайте ефективний метод як не думати про те що не хочу думати) Воно ж саменьке собі думається.
    Проза. її багато, взагалі останнім часом у мене якийсь день сурка. І чомусь мені самотньо дуже, хоча я майже не буваю сама- постійно в компанії двох найкращих люденяток в світі, а останні два місяці ще й тато з дружиною активно метушаться десь в полі мого зору. Тим не менше, якась я одинока, і наразі нічого з тим робити не маю бажання. Навіть чоловікові понити тихенько не хочу.
    Врочистість. Діти здорові, це прекрасно. Ми більш -менш обжилися на новому місці, нам тут навіть затишно. Навіть пошуки нової квартири на паузу поставили ( але то треба було в прозі написати ))). Чую неминучий прихід весни і пробило мене на шопінг, давно забуте відчуття), тішуся.
    Завтра 8 березня. В мене нема принципової позиції відносно цього дня. Я не феміністка. Але і я, і чоловік виховані без цієї традиції. Ніколи нікого не вітала, як мене вітають - посміхаюсь і дякую. Але з’явилося але))) Живу тепер з активною прибічницею цього «прекрасного, святкового дня усіх жінок» (с) і не знаю як завтра себе поводити - не привітаю буде надута цілий день ходити, привітаю - буду почуватися лицеміркою. Раніше простіше було- не подзвонила та і все. А завтра ж за сніданком побачимось... Думала чоловікові делегувати розрулювання, хай би тюльпана якогось приніс. Не встигла. За вечерею роздумував вслух про те, що ніяк не може зрозуміти в чому суть свята і т.д. Вислухав емоційний, але абсолютно ірраціональний і не інформативний спіч про все прекрасне в цьому дні))) мій план прикритись чоловіком зійшов на пси) Нічого, завтра по обставинах зорієнтуюся .
    Всім завтра такого дня якого бажаєте:connie_pull-pigtail щоб ви там не бажали:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 10
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Доброго ранку.
    Знову чимчикуємо до лікаря. Не знаю, чи то я - така тривожна мама, чи справді знову мені світить лікарняний тривалістю в місяць... Потім відпишуся.
    Але то все - нічого, настрій бойовий, якось воно буде.
    Плануємо в гості до діда з бабою поїхати - хіба не врочистість (там не треба прибирати і готувати)?
    Хто святкує, того вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    з нешкідливих - думати про щось інше і втомлюватись за день так, щоб не прокидатися вночі "на подумати". Бо вдень воно ще все нічого. А вночі як насяде - і все, тільки дивишся на той годинник і уявляєш собі, як, вимикаючи будильник 06:16, казатимеш "і чого ж тобі, дурепо, не спалося?"
    Врочистість - рік тому я придбала собі пальто "на вагітність". Весняне :) І от, вуаля, - я в нього влізла і виглядає воно саме так, як я собі і уявляла.
    Так що погода шепоче - завершити нинішні робочі справи швидше, зібрати дітей і вийти хоч кудись перейтись у тому пальті. Тільки б ноги погодились на ту "аферу".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вчора в мене був ну зовсім не пердсвятковий настрій. Зранку поїхала в ЖК здавати кров з пальця, але хоч ще було пів години до запланованого їх часу закриття, але тітоньок, які беруть той аналіз вже не було. Прийшлося їх декілька разів кликати, чекала ще хвилин 15 в пустому кабінеті, де поруч стояли пробірки з кров'ю:) І аж потім допросилася, щоб і в мене взяли кров:)
    На одній роботі дали зарплату на 20% меншу,бо в лютому я 2 рази не виходила на роботу! Ну в мене були поважні причини (лікарі, УЗД), але аж 20%. Якось забагато, як за 2 дні. Але так як ця робота неофіційна, то і виясняти шось не хотілося, тим більше небагато часу до декрету залишилося. Дозволили сьогодні на роботу не виходити (хоч самі пів дня працюють), а завтра робочий день. Ну якщо потім звісно знову не дадуть в квітні меншу зарплату, бо я відпочивала 8 березня:) Ну гроші то звісно не головне, але так неприємний осадок залишився.
    Ще потім важко добиралася додому. Чомусь не подумавши сіла в повну маршрутку, де навіть триматися було складно. Ще тримала сумку, кульок і туюльпанчик, тому про зручність можна було забути. Завжди переважно з роботи їду одною маршруткою на кінцеву іншої, щоб нормально сісти. То звісно займає в два рази більше часу, але хоч і довго, але їду більш-менш комфортно. А вчора захотілося скоріше добратися:) Ага, краще повертатися до старої схеми добирання)
    Тому весь вечір була якась пригнічена, сумна, нічого не хотілося.
    Ну зате нарешті потепліло! І омріяні +6, чи навіть більше - дарують передчуття тепла, весни і сонечка. Навіть весняний дощ хай буде, тільки ще би швидше посходив той сніг.
    Зранку порснулася, пішла в ванну, і як повернулася, то вже на столику стояв букет тюльпанів:girl_dance:, а чоловік далі притворявся, що спить:) Випитувала де він їх ховав від вчора, що так вже зранку виставив, то не признався) Ще маю кульочок різних цукерок і коробку цукерок від тата - навіть якби хотіла, то ніяк від солодкого не позбудусь) Ну хоч треба таки зменшувати кількість поїдання солодощів, бо таки то не сильно корисно.
    Дівчата на фейсбуку і у вайбері вітають одна одну зі святом) Трохи аж смішно, хоч то так переважно є, що більшість привітань є від подруг, ніж від знайомих чоловіків, чи хлопців. 8 березня теж в принципі не сильно люблю, але сподіваюся, що наступного року більше любитиму, бо в нас в сім'ї буде на одну дівчинку більше:)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 4
  5. happy story

    happy story Well-Known Member

    Хотіла написати в жилетку, але не буду... Бо відчуваю, що моі переживання це проза на найближчі кілька тижнів. Чоловік поіхав на роботу закордон на три тижні, а мені так сумно і одиноко, просто до сліз. Ніякі адекватні аргументи на мій емоційний стан не діють. Я розумію, що це не вперше і ненадовго, але сам факт розлуки вводить мене в стан депресіі. Я немаю права на депресію, бо поряд зі мною маленька доня , яка не розуміє чому мама плаче. В цьому вона розумніша за мене. Донечка поцьомала тата, помахала па-па і дуже спокійно говорить про те, що тато поіхав... А мені хоч вовком вий ці три тижні в квартирі одній з дитиною. Спробую загрузити себе роботою і попити валеріанки... Але з досвіду минулих разів знаю, що навряд чи щось може мене заспокоіти. От як навчитись не розпадатись на молекули при нападах суму і вміти знаходити душевну рівновагу в будь якій ситуаціі? Тож я в пошуку ліків від суму...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви маєте право на все. А зараз у Вас не депресія, а цілком обґрунтований нормальний сум за близькою людиною. Не картайтесь.
    Я коли вперше ночувала без свого чоловіка, була в лікарні, теж плакала величезними сльозами, і ніщо не могло мене заспокоїти.
    Ви вже приймали її? Якщо ні, то раджу приймати з обережністю.
    того ніхто не вміє. В сенсі - рівновага знаходиться не в будь-якій ситуації, але знаходиться. Пізніше, "невчасно".

    триваліша розлука - привід попрацювати над собою в плані зовнішності: вправи, косметологія, будь-що. Хай він буде приємно здивований змінами у Вас після повернення.
    Вище носа! У Вас є коханий, він живий і здоровий і реалізує свої перспективи. Все буде дуже добре!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    Дякую. Часом хочеться почути від когось, що все буде добре... Завтра займусь роботою, та й донечка не дасть засумувати. Напевно, таки мені потрібно кілька днів адаптаціі до нових реалій... Мене тішить хіба те, що ця робота в чоловіка лише на кілька тижнів. І я нарешті знайшла для себе роботу вдома, щоб зайняти свій час і заробити собі на кишенькові. Це дуже вчасно, буде чим зайняти себе...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дуже вас розумію. Але не сумуйте, час дуже швидко злетить. Подумайте, як радітимете, коли чоловік повернеться.
    В мене чоловік вже 3 роки поспіль їздить у відрядження на 2-4 тижні. Он на днях якраз повернувся. Я кожен раз ридаю, ніби на війну його проводжаю. Як повертається, то теж плачу.
    Цього року ще й з дитиною вперше лишилась сама на так довго.
    Знаєте, кожну ту поїздку я згадую з особливою теплотою, вони мені дають багато в плані переосмислення сімейного життя. Цього року стало відкриттям те, як 10-місячна дитина може сумувати і як тішитись поверненню тата.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А з кожним прожитим роком сімейного життя все більше розумієш!? ,А можливо просто підлаштовуєшся, корегуєш повсякденне життя, проведене разом.
    А деколи, навіть є потреба, побути окремо, щоб ще більше захотіти бути разом! Це все треба просто відчути.
    А ми повернулись з гостей, якось так затишно і атмосферно посиділи. Давно, такого не було. Все ж таки, як багато залежить від сутності людей..
    Завтра п'ятниця, для мене, це просто, ще один прожитий насичений, а може і не дуже, день. Хочу тепла, трохи схуднути(як себе змотивувати?), Хочу свята, не дивно, бо за два тижні ДН, а ще, щоб всі були щасливі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. happy story

    happy story Well-Known Member

    Наш тато теж вже третій рік іздить на місяць періодично в відрядження. За рік три чотири рази. І кожен раз це випробування для мене. Я плачу, хоч можливо мала б звикнути... Про те, така розлука дає мені розуміння того, що я почуваюся комфортно тільки з ним. Якісь побутові непорозуміння відходять на другий план і зявляється новий сплеск почуттів після розлуки. Донечка якось спокійніше реагує. Мабуть, вона звикла до періодичноі відсутності тата. Але з віком більше сумує, говорить про тата, але не плаче. Час справді летить швидко, за вікном сонце, не все так погано, шукатиму позитив в дрібницях і чекатиму чоловіка...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Життя прекрасне! Особливо коли за вікном сонечко і весна! Все решта порішається).
    Вчора був такий собі незвичний день, у нас дома було тихо і майже пусто. Була лише я і мала. Якщо мені було ок, то малій явно хотілось двіжухи. Як то діти звикають до певних умов). Та і мені вже під вечір теж було якось не комфортно. У нас щовечора такий рух активний): діти, пес, уроки, вечеря.
    Сьогодні має бути майже такий самий день. Хіба свекруха заскоче. А я навіть буду рада, бо зможу таки щось поробити. Скоро Великдень, ялинку тільки зняли, треба нове щось вигадувати), а ще купу порохів повимітати. І павутинь купезну познімати. І непотрібу пів гаража викинути). Коротше, запал до роботи є, можливості нема). А ще в холодильнику пусто), можна і його помити. А ще б їсти щось зварити. Бо вчора на «святкову» вечерю пішли всі залишки їстівного. Морозильна камера теж потроху звільняється, що мене не може не тішити. Люблю коли ми все виідаємо і нічого не викидаємо).
    А ще прийшов до нас сусід дерева попідрізати, значить скоро буде гарно, все зацвіте, зазеленіє. Повитягуємо стіл та лавки і будемо каву пити вже на подвір‘і.
    Весна та літо так швидко минають! Треба тішитись кожним днем!
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так само :) а ще - люблю, коли все використовується саме так, як я і уявляла.

    та щось, скажу я Вам, всі сезони швидко минають. Тому справді - треба тішитись!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Врочистість. Погода!!! Яка ж вона врочиста! Повиганяла дітей на двір. До обіду бачити їх не хочу.
    Всі вдома, поваляємося, кіно подивимось, а може і сходимо в кіно) Слабонервним не дивитися
    Рух на подвір’ї , і нас і по сусідах - це теж врочистість, значить тепло на підході, значить скоро в основному будем на вулиці, значить будуть ровери-самокати-квадроцикли. Значить скоро розконсервуємо пісочницю і діти будуть здебільшого самостійно зайняті і брудні.
    Все таки промінчик теплого сонечка після морозної зими розганяє прозу) Наче і могла би щось прозового написати, а не хочу)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ми ніколи не були в кіно вдвох.
    А разом були в кіно вперше цьогоріч. Але не вдвох.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    То не обов’язково ) Але до появи дітей ми вдвох, і не вдвох, дуже часто ходили в кінотеатри. Таке собі ліниве дозвілля- ніц не робиш, розмов підтримувати не треба, але не вдома і між людьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    І ми ніколи не були, тільки з дітьми. Якщо порахувати скільки ми були без дітей на забаві , то вистачить пальців на одній руці. :girl_crazy:
    ми завжди з дітьми піцца, річка, весілля, ДН, але нам так добре. Хоч постійно кажу, що в останнє їх взяла,:girl_haha:, бо дуже шустрі і шумні,( молодші).
    Я на роботі і шаленно скучаю за заняттями в спорлайфі. Вірніше за груповими заняттями на які я ходила. Сьогодні най най любиме заняття. Як би хто казав що я буду любити займатись , в спортзалі, голосно б сміялась, навіть в школі втікала з фізкультури.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 3
  17. happy story

    happy story Well-Known Member

    Погода прекраснюча. Погуляли на славу, походили по магазинах. Нічого нового і гарного на жаль не знайшли. Надіюсь асортимент ще оновиться, бо гардероб і мені і дитині треба освіжити та й Паска скоро. Дитя спить стомлене. Піду випю кави і відволічусь від сумних думок якимось фільмом... Нарешті весна, а це не може не тішити... І треба ловити миті, бо вони так швидко спливають. Вчора зробила фото в альбом і вжахнулась як швидко виросла моя дитина. Вже 2.7 , а ще зовсім недавно була манюня... Таке враження ніби з народженням дитини, життя стало спливати швидше...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 2
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    І я хочу, чоловік пропонує рибалку:girl_crazy:
    Проблема ,що чоловік не має часу. Є в нас один хитрий план, відправити старшу дочку з меншими на мультик, і за той час спооокійно посидіти в кафе.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівки, все так не буде. Діти швидко ростуть, і потім вже не хочуть мами-тата. Ну хіба нових народите)))). Нам в тому питанні дуже повезло, маємо бабцю, до якої діти з радістю ідуть на вихідні. От і зараз там. А ще ми часто практикували поїздки без дітей, якісь тури Європою на пару днів. Кайф ще той)! Я як тільки двері закривала - одразу за дітей забувала. Дуже воно голову розвантажує, потім їх більше любиш і не так дратують.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2