Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю навіть в яку то тему. Мабуть в Прозу...От за що "люблю" п'ятницю, так це за те, що як тільки намагаєшся вирішити в першій половині дня якісь питання(соціально-ділові), найчастіше чуєш фразу "Ой, ну то вже з понеділка"...Ні, ну я розумію, що ранок п'ятниці то вже майже субота, але ж тре мати трохи совісті.
    Врочистість - перше Свято матері в садочку. Дитина моя видусила з себе два слова з віршика(і то добре), зате весь виступ і танцював і крутився по всякому і навіть чужі ролі виконував. Одним словом росте артист в хаті. Ще дуже мені нра в нашому садочку, що батьків залучають(спонтанно, звісно) до виступу. Ми і танцювали і співали разом з дітками. Бо от наслухалась, що в деяких садках діти за ширмами-сітками виступають. А ще одна знайома розповідала, що батькам сказали прийти на виступ з хустинами на голові або сонячні окуляри взяти. Типу щоб дітки не відволікались на своїх батьків і чемно виступали. Цікаво, це правда чи "фантазії"...Бо якщо правда - то мені бракує слів на таке...
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    моя дитина напевно ще більше б відволікалась, якби я прийшла на виступ, замотавшись в хустину і вдягнувши темні окуляри:girl_crazy:
    і як то можна не впізнати свою маму, навіть в окулярах?:girl_impossible:
    в моєї сестри в садочку виступ дітей батьки також дивляться
    то дійсно якось дивно виглядає))
    В нашому садку діти нормально виступають перед глядачами. Але на День Матері не було публічного виступу, а вихователі підготували сюрприз - вивчили пісеньку і танець (не знаю як інші діти, але мій малий партизан вдома чемно мовчав, нічого не розказував), потім в переддень Дня Матері зняли виступ на відео і скинули в групу в вайбер:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Привіт, щось тут тихенько, а час летить! Недавно, я дивилася на свою новонароджену донечку, і думала: "Коли ж ти виростеш?" А вже відсвяткували п'ять років! Попереду, свято-виступ в садочку, готуємось.
    Надворі випогоджується, також тішить. Настрій в мене якийсь романтичний такий, ну знаєте, буває.
    Всіх люблю і обнімаю.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Як же приємно отримувати гарні оцінки, я то дуже люблю. Дуже Вам вдячна, бо треба десь той позитив черпати, а ще я просто в шоці від тих капелюшок на весіллі Меган і Гаррі, так мені то імпонує, так і хочеться вибрати той капелюх, і вдягнути!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ну все. Я вже з улюбленими посиденьками. Тобто інтернет вже є. Нарешті! При нагоді залишу чорний-пречорний відгук про свого, уже колишнього провайдера. А зараз йду читати всі новини. Гарного усім дня!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Сьогодні якийсь день-козлик, або якщо культурніше, то прозовий:girl_crazy:. Мене вирішили дістати одразу кілька людей. Щось забагато як для одного дня...Але хоч одне добре, що одне питання, яке я не знала як вирішити, вирішилося само собою. Це міні-врочистість:girl_smile:. Щось чим ближче до відпустки, тим більше мене дістає робота. Ой ні, сьогодні таки не одна врочистість була, нарешті включили гарячу воду! :yahoo:Хто не має бойлера, мене зрозуміє;). І хоч нам виключили її лише на 2 тижні, але оте постійне гріття вже набридло. І якраз повернулися теплі деньочки, так що це врочистість номер 3. От як добре подумати, то врочистостей буде значно більше, ніж прози);)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    я розумію :) так нічого в житті не чекала, як подачі теплої води..але в моєму районі вона буде лише від завтра((

    Сьогодні день домашньо-робочий та трохи переживальний. Маю дуже важливий скайп скоро і такий мандраж..тому мантра "я молодець і справлюся" не виходить з моєї голови ;) хоч і вся моя спеціалізація відповідає темі майбутньої розмови, але хробачок "ану, як запитають щось, що я не знаю!" таки точить-точить зсередини.

    А ще я зрозуміла, що ота скромність, яку так дбайливо прививали з дитинства, типу хвалитися не гарно, говорити про себе не гарно, і взагалі треба мовчати увесь час добряче псує мені професійне життя. Треба "відвити" її :) питання лише як :)

    На роботі період гарячий..відпуска в найближчій перспективі точно не світить) а після вчорашньої лікарської маніпуляції і настанови - не купатися в морі, ванну не приймати, тяжке не тягати, не нервуватися найближчі 30 днів - ну яка відпустка-то :)

    Гарного четверга, дівчата. завтра п'ятниця, а потім - зелені свята і ліііііііііто!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так не люблю чекати! Чекаю. Весь час чогось чекаю. Потім треба миттєво приймати рішення. Теж того дуже не люблю. Але й до цього починаю звикати. І далі підлаштовуватись під обставини. І знову чекати. Деколи так хочеться мати чіткий план і по ньому все робити. Але в мене чомусь так не виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Сто років нічого не писала у цій темці, навіть рідко вас читала, зате закінчила нарешті проект, який, думала, буде тягнутись вічно, фухх
    Вам спочатку про прозу чи врочистість?
    Але в мене і так останнім часом якось два в одному виходить.
    Наростила вії, типу врочистість. Стотищ раз попросила майстра зробити природній ефект, трошки густіші, ніж мої, щоб з морів -басейнів виходити, як Афродіта, а не як мокра миш.
    Тепер я *хлопай рєсніцамі і взлєтай*, і ні разу не схожа на миш, вії здалека видно навіть тим, у кого зір мінус 9:cry:
    Доцік теж захотіла, чоловік відговорював дуже тактовним аргументом, що вона замолода і такі вії пасують тим, *кому далеко за 30*(цитата):girl_devil:
    Пообіцяла чоловікові, що як буде хамити, найду собі якого принца і вийду за нього, я нічим не гірша за Меган і в мене тепер вії.:d23:
    Чоловік попросив, як вийду за принца, забрати його з доціком в Англію теж:)))
    Таке-то
    Купила недавно кльові горнятка на 0.5 л, з них зручно пити какао. Доцік розкладала посудомийку, не втримала горнятко, тепер в нас плюс 6 гарних горняток, і мінус 1 індукційна плита.:cry: Завтра привезуть нову
    З врочистості - записалась на манікюр-педікюр-масаж на наступний тиждень, сьогодні - завтра можу лежати пупцьом догори, сидіти в інтернетах і читати ДП:girl_in_love:
    Так що пишіть щось гарне:girl_yes2: Всім :kisss:
     
    • Подобається x 14
    • Смішно x 5
    • Оптимістично x 3
    • Зе бест! x 2
    • мімімі x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я б додала, яка робота ще?:connie_pull-pigtailБо мене найбільше дратує саме вона...Ну хіба ваша не спричиняє вам стресів)
    Я взагалі якась останнім часом не до роботи, моя мрія виграти в лотерею з пару мільйончиків і не працювати взагалі, доки не набридне:girl_haha::beach::pleasantry:Ех, піти купити лотерейку чи що?:cools:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні ніби такий гарний день. А щось в мене настрій геть не дуже. Якесь загальне розчарування. І ніби не сталось нічого. Все як завжди, а всередині якось противненько. Зі всіх сил намагаюсь знаходити позитив, і його дуже багато. Але бувають такі дні у оптимістів, що опускаються руки. Сьогодні той день. Якась в мені включилась самокритика. Незадоволена собою дуже. Все мене в собі дратує. Що то таке? Як з цим боротись? І навіть нікому не хочу про це говорити. Тут напишу, і вже легше.
    Сама хочу невідомо чого. Вірніше, я знаю, що я хочу, але розумію, що на даний момент то є нереально. Що треба почекати. Знову почекати. Шляк би трафив то чекання!
    Ось такий позитивний допис в мене вийшов. Пішла я спати. Завтра буде кльово.
     
    • Погоджуюся x 6
    • Подобається x 2
    • мімімі x 2
    • Зе бест! x 1
    • Оптимістично x 1
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Та ж історія....може в повітрі щось?...согодні день «нікчемної мене»...,і ніби немає причин на то,але мені,чомусь, «світ немилий»((((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    ранок почався фієрічьььно))) вчора включили гарячу воду, а на ранок її вимкнули ..я глянула на немиту плитку, яку, до слова, збиралася вимити по людськи зранку з гарячою водою, вздихнула і пішла запарювати каву... а далі моментами - кавоварка з гарячо кавою падає на плитку - бризги по кухні - плитка в каві)))) от і помила я плитку, як і планувала))))) короч, будь те обережні з своїми бажаннями :)

    по плану на день - робота, дорога, батьки) тішить тепла погода :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 1
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @arushka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    @Kroshka Enot, дякую:heart:!!! Мені таааак приємно, уіііііі:rock:
    Нова плита ще не приїхала, і це проза, врочистість в тому, що можна з чистою совістю замовити їжу з ресторану
    Врочистість, нє, врочистище - премія за вимордовану роботу:yahoo: Я десь глибоко в душі на неї сподівалась, і в думках навіть витратила))), але сумніви були. І от, вуаля, я -молодець, начальство - :girl_angel:
    Шампанське і винце холодяться, але то до вечері, ми не настільки аристократи.
    Другий день валяюсь в ліжку, дивлюсь серіал ї їм клубніку в принципі їм безперестанку все підряд:blush:, так що скоро чекайте мене в темах *мінус 60*, *тренуємось з дж.м.* і т.д.
    Всім вдалої тяпниці!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ви точно молодець ))). п.с. мені також дуже бракувало дописів. бо вмієте якось так все смішно й з самоіронією написати ))). Не пропадайте так надовго.
    Врочистість - канікули!!!! А це значить, що всі малята їдуть в село. Як в анекдоті про бабусь, які погано поводили себе весь рік, отримують внуків на все літо.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 4
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    П'ЯТНИЦЯ! Нарешті! Я її чекаю з понеділка)
    Маю купку прозо-врочистостей: перевели мацьопа в новий садок, їздити далеко тепер. Так от нарешті знайшли житло ближче і переїжджаємо! Мільйон збережених нервів з транспортуванням дитини і не менше проблем власне з пакуванням і переїздом! Зробили мені на роботі " review", підвищили ЗП (врочистість) та на такий малий відсоток, що мене то просто принизило (проза). І ще той весь процес пройшов дивним чином, лишивши неприємний осад. Пошуки нової роботи активізувалися з того моменту, і УРА, я вчора пройшла інтерв'ю і майже маю офер (обговорюю деякі моменти ще, але формальності). Я не очікувала, розгублена і взагалі не можу все розкласти по поличках. Багато плюсів - ближче до дому, не треба їхати поїздами, а можна по прямій 30 хв заїхати на машині в гарній спокійній місцевості, а не в центрі з багатоповерхівками і бездомними, ага, центр - це не краса, це жесть. І от я в тій радості засумувала - їжджу я погано, по прямій, але треба сідати і їхати, до теперішньої роботи вже звикла, і хоч розумію, що перспектив нема в даній компанії, серцем якось прив'язалася. Ох як же ж непросто робити відповідальний вибір! Про що це я? Врочистості ще є! Накупила одягу, прийшли нові гель-лаки мені, малюк спить ночами безпробудно, мої помідорчики і огірочки на міні-городі прийнялись і вже цвітуть! Гарних теплих вихідних!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    як ж то провинилась моя свекруха, бо вона живе з 4 внуками цілий рік :girl_crazy:
    ну і по темі, щоб не йти вжилєтку
    свекруха поїхала на лікування в Німетчину, дякую Богу що в неї такі хороші племінники, оплатили їй лікування. Ми б самі не потянули :girl_sad:Три хлопці з нуля почала свій бізнес в росії, і зараз досягли успіху. І не зазнались, приїзджають в гості завжди , і мені привозять смачне шампанське ,а я їм печу сирник. Отакий в нас обмін:girl_haha:Вчора Солю в садку щось вкусило, прийшла з садку з запухлим оком, лиш трішки може його відкрити. Сказала лікарка алергічне, подивимось що буде далі. З середньої збились місячні, має дуже довгі проміжутки. Тре йти до лікаря.
    І взагалі цей тиждень під девізом - Хто достане Галю найсильніше. Мучить мене одне питання, то я одна така ненормальна мама майбутньої випускниці, яка нічим не цікавиться і не проявляє ініціативи і найгірше не примушую дочку одягати плаття на танцювальний флешмоб до першого вересня. Придумали батьки що дівчатка мають танцювати в одинакових платтях , а дівчатка не хочуть, батьки давлять на дітей своїх і чужих. І коли сказала доня що мама дає їй право самій вирішувати як має виглядати її випускний, їй дуже вихована і інтелігентна мамочка сказала що її погано виховали:girl_impossible:де падаючий хомяк?
    Але в мене є велика врочистість, дочка сказала що я найкраща мама і вона мене дуже любить і дівчатка їй завидують, що її не ламаю а дозволяю бути собою і відстоювати свою думку. І ще я маю квитки до МАМИ і я буду в Фатімі і на океані. І ці думки і мрії мають мене гріти ще цілий місяць.
    А зараз город, хворі діти, 92 літня бабулька, робота, і генеральна уборка:ed4d70def841dc74b57
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Люблю тут почитати. То теж щось шкробну, поки моя квітка спить на циці).
    Отже, вперше за 6 років ми прогуляли останній дзвоник у стрийському парку. Не пішли до школи. Хоча я це свято дуже люблю вже більше 30 років. Розумію, що тепер стане трохи важче, бо коли діти дома цілий день - то не є легко. Але вони в мене чудові няньки, намагатимусь тим скористатись.
    Ніяк не придумаємо, що нам робити цього літа. Куди їхати, коли іхати, з ким іхати, чи краще летіти і куди та коли? Повна невизначеність. Пару днів тому виявилось, що є гарна компанія для відпустки. Але сьогодні з‘ясувалось, що у часовому просторі ми з ними не співпадаємо. Зле, але не критично. Дуже мені цікаво як то буде з нашою маленькою принцесою. У нас завжди все спонтанно, але тепер таки добре хоч мінімально якоїсь конкретики. І мене це напрягає.
    Сьогодні сподіваюсь мати дуже приємний вечір з пляшчинкою шампанського (нарешті!!!) дякуючи @Orman. А ще морозива собі куплю), і піцу дітям забабахати треба (обіцяла). Так що врочистість намалювалася файна.
    Хочеться мені придумати дітям якусь звичку на літо, щоб на 1 вересня був результат видно. У нашому випадку малоростків) найкраще б було вирости). Для цього треба висіти на перекладині, плавати і робити ранкову зарядку. А мамі - схуднення і фізуха для спини. З моєю кульгавою самоорганізацією це зробити практично нереально. Але треба хоч намагнутись).
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    @mamvasulka бачу ми тут не одні збираємось через місяць в Португалію) Ви часом не через Варшаву летіти будете?
    А поки ми відпочиваємо в бабусі, дітьо голе-босе і довольне, а я в очікуванні Зелених свят. Приїдуть моя сестра з тепер уже чоловіком (так дивно усвідомлювати що твоя вічно маленькасестра уже заміжня мадам), мій чоловік і ми разом з нашою бабусею відсвяткуємо їхній вступ у подружнє життя) люблю коли збираються найближчі та найрідніші. Нехай у всіх свята будуть такими ж)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 2