Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

Партнер розділу - iCan
 1. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Привіт всім!
  Хочеться написати величезну плахту тексту, але нема спати теж хочеться
  А настрій такий прекрасний, що хочеться надіслати всім промінчики.
  Хай ця осінь буде золота! Хай усім все вдасться!
   
  • Подобається Подобається x 10
  • Оптимістично Оптимістично x 5
  • мімімі мімімі x 4
 2. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  От власне хочеться всім надіслати! Хоч, погода сьогодні примхлива, але я відпочила+попрацювала, ну як, накрила стіл, для своїх коліжанок. А вони самі близькі, бо куми-подружки, тільки дівчатка, бо сім'ями, то дуже всіх багато, тому так.Дуже гарно посиділи. Про всяке поговорили, тобто, є про що думати. Всім гарних вихідних!
   
  • Подобається Подобається x 7
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 3. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  І в мене день хороший.
  Сьогодні закінчили меблі. Ручки-ножки всі прикручені. Майже все прибрали. Домовилася з теперішнім (тимчасовим) сусідом що допоможе перевезти ліжко дітей і речі. Ну що ж: пора починати пакуватися. Лиш би дав Бог здоров'я нам і діткам (особливо їм), бо ота лікарня мене вибила з ритму.
  Добре що все добре скінчилося.

  Люблю осінь. Тепло, але не спекотно і не душно. Дуже сильно хочу завершити сезон закруток на своїй кухні !!! :girl_crazy:
   
  • Подобається Подобається x 11
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • мімімі мімімі x 1
 4. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  @Козенятко погода хоч примхлива, але хоч вже не жарко. Бо від тої спеки вдома було наче в сауні...
  Хоч осінь я люблю, але за літом сумую, бо кілька місяців відпустки, то майже як рай:girl_smile:. А от тиждень активно попрацювала і під вечір аж захрипаю. В мене навіть шия !!! вже болить від постійного говоріння:girl_impossible:. Форумляни лектори, викладачі, оратори та всі кому від ранку до вечора треба постійно говорити, як ви рятуєте своє горло? Бо моє вже в шоціо_О:girl_crazy:. Мені знов хочеться у відпустку:girl_haha:. Якби то так гарно жити, щоб не треба було працювати?:girl_crazy:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • мімімі мімімі x 1
 5. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

  Дівчата, не знаю, як правильно вчинити. Хто має бажання щось порадити - дуже прошу :girl_claping::girl_claping::girl_claping:
  Наступної суботи починається навчання на 9-місячному курсі дитячої психології, перше заняття я вже проплатила. І на той же вікенд була запланована цікава поїздка з чоловіком удвох із серії "розважитись". Чоловік поїде 100% (там теж аванс давно внесений, ми точну дату не знали). Мені їхати на 1 день (п*ятницю), щоб повернутися до початку навчання, немає змісту, бо основні заходи там у суботу... Не знаю, що робити. "Відповідальна я", звичайно, вирішила не їхати. А от "безвідповідальну мене" мучать сумніви...
   
 6. Moonlight

  Moonlight Well-Known Member

  @buhgaltersha я б перший день - два пропустила.
  --- дописи об"єднано, 9 Вересень 2018 ---
  Пропустила навчання.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 7. marianast

  marianast Well-Known Member

  Ну ви за наступні 9 місяців точно наздоженете два пропущених дні.
  Їдьте розважатися з коханим:girl_wink:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2
 8. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  @buhgaltersha довіра довірою, а я б чоловіка одного відпочивати б не відпустила:girl_crazy:. Уявіть, ви на курсах і сидите думаєте, а що він там робить?:girl_haha:Хіба буде до курсів?) А якщо ви вже оплатили, то попросіть якусь онлайн версію того першого дня, якщо така в них буде чи хоча б якісь роздруківки.
   
  • Корисно Корисно x 2
 9. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Звичайно, їхати обов'язково з чоловіком! Навіть нічого не видумуйте, радійте і насолоджуйтеся.
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

  Це не вперше. Там дуже такий тісний "клуб по інтересах" збереться, тому думок таких не буде.
  Дякую усім за поради, спробую переграти, а як ні - то вже так і буде.
   
 11. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

  Біжу, біжу ,біжу.... Почуваю себе шаленою білкою в колесі :)
  Меншечкий вже сам ходить, легше на мої руці. Такий потішний, трішки говорить: мама, тятя, дяй, Дій, намагається сам їсти ложкою. Характер впертючий. Старший в садок і в маленьку школу. Поки задоволений. За літо двіччі були на Світязі і один раз у Львові. Не почуваю себе відпочилою, але хоч розвіялась трішки...
   
  • Подобається Подобається x 4
 12. Melian

  Melian Well-Known Member

  ех, закінчилось літо, відгулялась поїздка, весілля, дні народження..поїхали батьки, краща подруга зі своєю сім'єю...а що залишилось? залишилась осінь та нові обов'язки - з дітьом пройти адаптацію до садка, надіятись на вдале безхворобливе ходіння в той же садок та пошук роботи, яка поєднувала б в себе можливість певного фрілансерства, нормальний прибуток і відповідність моїм інтересам. чесно кажучи, оте материнство, виховання дитини вдома та роль домохазяйки настільки мені комфортна, що й не знаю як я буду повертатись до робочих буднів. не бачу я зараз в себе професійних амбіцій, бажання бути в колективі і комунікувати з новими людьми. якось так мені затишно в своєму кубельці, що взагалі не хочеться висувати носа. але життя приносить свої корективи, тож прийдеться виглянути за двері, простягнути комусь руку і, хто-зна, раптом мені сподобається?)
  але перед цими всіма змінами ще буде невеличка пауза...на кілька днів... на "бабине літо" або "кілька літніх днів з бабусею"
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • мімімі мімімі x 1
 13. happy story

  happy story Well-Known Member

  А я б і рада вийти з ролі домогосподарки, але чи то таланту бракує чи досвіду не знаю... На роботу не взяли і я знову в пошуку...

  Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. nibysh

  nibysh оптимістка з сумнівами

  В мене в голові - каша.:girl_crazy: Каша, яка починає по- троху влягатись, а не з силою вітру відкидати кришку, яка її стримує...:tease:
  Перший тиждень школи пройшли. І проблема не в ставаннях ранкових, чи інших моментах... Проблема у часі.. На 8.30 відведи . В 11 вже забирай, телефон пілікає і жужжить вайбером, а ще інколи квакає смс... дитя, в якого не закривається рот. Ніколи ! Лиш в перші 2 години сну.:fool:
  Цей тиждень уроки до 12 вже..., то вчора мені та година такою меганасиченою вийшла.
  Завдань не задають і те дитя, з іже сєбє подобними, гоне по майданчику-стадіоні+3 хати... поки що, як буревій 6- бальний.:rock:
  І якісь такі , невластиві йому,дурниці витворяє ,що в мене єдина реакція НАХІБА ??о_О
  Адаптація.
  Почались , нарешті тренування на гуртку, і тадам----знову адаптація---заміна тренера.
  Ще трохи і я відчую себе психологом з переговорів.
  Маю намір додати малому ще один гурток, ну бо реально після школи в нього енергія б*є фонтаном. Тобто навантаження мінімальні.
  Сам казав,що то не школа, а садок...ясільна група.:)))
  І от як я то все встигатиму - це питання...але рух ще нікому на зле не пішов, тому бум рухатись.
  В неділю мене чуть погризла совість,бо щось я нікуди, крім церкви, немала настрою йти. І вона,совість, мене точила- ти дитину не вигуляла, ніц нового їй не показала... Але дитя пречудесно вигулялось саме ! І, вже звикло, вмостилось спати на підлозі кухні .
  Тому , реально, маштабність проблеми ми збільшуємо собі самі !
  Ідеального вам маштабування і :kisss:.
   
  • Подобається Подобається x 12
  • мімімі мімімі x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 15. Samhayne

  Samhayne Well-Known Member

  мій такий самий, як не нагуляний/нагонений, то в хаті товктиметься як дурне теля в загоні :). Мушу щодня вигулювати :). А з топотючим меншим, не дуже то й погуляєш... За ними "глаз да глаз" треба
   
 16. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

   
  • Співчуваю Співчуваю x 9
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 17. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Я відчуваю легкість.
  Давно такого не було.
  В тілі. Дещо - в душі. В голові. Точніше, в голові - ясно. (Легко - це коли пусто, але то не про мене :girl_crazy: )
  Важкість сьогодні відсутня. Так, є пробуксовуючі ситуації, є рутина, є усвідомлення фінансових зобовязань та великокоштовних потреб... Але я сьогодні замовила два якісних бюстгалтера. Один старий вже викинула, інші - викину як прийдуть нові. Всьо. Нова епоха. Згодом схудну та докуплю білизну, ще й комплекти красиві скомпаную.
  Другий тиждень живу у батьків, чоловік приїзджає на вечерю і спати :). Якщо хтось суміщав бізнес-роботу та будову - тепер я вас розумію...
  Діти ростуть, середній почав говорити: швидко, чУдно, часто незрозумілими словами та яскраво вираженою інтонацією. Ця інтонація, міміка такі мімімі, що іноді на його запитання чи коментарі я просто дитину обнімаю та цьомаю - так мене переповнюють емоції.
  Старший показує характер, не стидається закатувати істерики. Не такі, як гопки донизу та "хоооочуууу, даааай...", а типу топ ніжкою "ну скільки я то маю терпіти?! Ну чому він знову тааак?! Я казав я то не буду, скільки тобі повторювати?!.." Працюю над цим: і щоб від нас негарних слів та манер не чув, і сам слідкував... Все рівно перед сном малий любить мене "більше на тисячу раз" ніж я його :girl_dance:.
  Всім любові, миру, спокою.
  І легкості :girl_curtsey:
   
  • Подобається Подобається x 11
  • мімімі мімімі x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 18. Zaychenya

  Zaychenya Пухнастик-гризун

  Ох. Тримайте кулаки і давайте мені копняків. Як я не люблю складати ті лахи. Ууууу!!!! Ага. Переїжджаємо! Нарешті!
  Вчора допізна розскладали і вирішили заночувати на своїй квартирі . Хто там казав про шум літаків і тд і тп? ТИША!!! З закритими вікнами повна тиша! Ну і плаксюлька: не було піжамки - я змерзла. Пів дня морозило. Але поки розкладалася сьогодні - відігрілась ))). Завтра продовжую возити-перевозитись. Яблука чекають на Боже змилування. В село треба з'їздити - урожай зібрати. Ау! Додайте хтось своїх кілька зайвих годин в мою добу ))) відкоркувала ввечері Бастардо, яке стояло як НЗ на новосілля. Коханий сказав що раз вже переночували - новосілля офіційно вважається "відкритим" :girl_crazy:.
  Спатки! Потрібно не лише переїхати, а й привести в людський вигляд теперішню квартиру до нових мешканців. Хоч би їм тут добре було!
   
  • Зе бест! x 18
  • Подобається x 5
  • Оптимістично x 3
  • Погоджуюся x 1
  • мімімі x 1
 19. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member


  А я вчора мала таку класну дівчачу прогулянку - формат "мами з доцями", а тати з синами були відправлені в басейн. Проза - оті ранкові холодИ. Я вже десь змерзла в ноги й маю нежить :girl_sad:
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Дорогенькі форумляночки, привіт, з святом всіх! Настрій хороший завдяки погоді. В загальному( як правильно пишеться?) Все добре, старші діти вчаться, малеча, у своїй прогулянковій групі, де ходить 2-4 діток, мабуть назва сприяє. Танці також по графіку. Якось так все йде по графіку. То треба очікувати якихось змін, головне позитивних, а ще головне, тільки, щоб були всі здорові. Чого і бажаю всім!
   
  • Подобається Подобається x 4
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1