Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    врочистість №1 - в коханого чоловіка день народження :girl_in_love:
    врочистість №2 - ура! канікули!!!:girl_cool:не тільки учні тішаться, а й вчителі :girl_crazy: ще в понеділок розгребу паперові справи - тести, журнали, конспекти. ну і нараду вже якусь призначили. в середу сама собі призначила семінар-буду вчитися вчити:connie_pull-pigtail
    врочистість №3 - всі здорові :girl_dance:

    ну і проза - сирник не вдався. ото я господиня:suicide:
    в хаті треба розгребти те, що ми за робочий тиждень нагребли)) :ed4d70def841dc74b57
    хочу відіспатися. але думаю не вийде:lazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    О, це так близнюки)) нє, я давно знала, що дп -то одна велика сім'я, і що у нас тут часто все спільне, але щоб так)
    У мене теж в коханого чоловіка - сьогодні ДН. Цікаво, чи ваш такий же скорпіончик, як і мій?
    А ще я теж пекла сирник, аж навіть два, і мені вони більш-менш вдалися, тому пельменів не буде).

    А по темі, я конкретно хвора, антибіотик п'ю 4 день, рентген робити не хочу, а з понеділка матиму купу-купу роботи, яку не можу ні на кого перекласти.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вчорашній вечір - однозначна врочистість. Ходила на ДН, побачилася з купою знайомих людей, чудесно поспілкувалися, потанцювали. Зарядилася позитивом на довго.
    А от повернулася і трохи розчарувалася. Дитина до сну не готова, ліжко не постелене... В темпі вальсу ще її переодягала.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тиждень доходить кінця.. тож, з врочистостей: прийшли замовлені хтознаколи шапки, рукавички для дітей - кльовезні та недорого (ох, то проза ще декількох місяців... чи років? :sad: ).
    Двічі на цьому тижні залишала малого... малих ! на свою маму, десь на 3 години. Пишаюсь мамою - вона класно справлялась, а я мала можливість поспілкуватись в дорослому колективі :girl_crazy:. Це певно вперше був той славнозвісний розгруз "мам-контролю" - тобто, за дітей я не переживала і мене вони не "мамкали" ;)
    Ще лишається догойдати середнього.. і піти доробити сири.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    п*ятнична врочистість №3 відміняється - К захворіла. 2й день температурить:girl_sad:.
    а нам подарували квитки на Ніка Вуйчича на сьогодні :sad: і хто сидітиме з дітьми вдома і нікуди вже не йде? - правильно, я.
    канікули теж вже будуть не такі веселі як би хотілося. тепер ходжу хвилююся, щоб Кві не підхопила тої зарази.
    на семінар теж вже не піду:girl_sad:. і на свято в садочку в середу, відповідно, не потрапляємо:girl_sad:.
    в четвер і суботу маємо ще два дні народження(я енд Кві). а план наразі один - завтра до лікаря... ех... житіє моє...
    як то кажуть "людина планує, а Бог керує":girl_in_dreams:
    бережіть один одного! не хворійте!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Banka

    Banka Member

    Вихідні

    Частина перша - субота:
    Врочистість - вчора дивом вернулася на ДП :)!!!
    Десь рік тому мене “вибило” з Tapatalk і ніяк не могла відновити пароль. А тут раптом, тиць і зайшла, але на ДП опинилася під іншим ніком, але хоч так)).

    Проза - до ночі читала ДП, все від січня 2018 . Хоча це була для мене урочиста проза, за всіх потішилася, життя рухається, дітки народжуються (ох, ця тема «народжуємо вдома» аж до мурашок...), поганий настрій переходить в чудові життєві події форумляночок, сварочки теж трошки є. Форумляночок та дописів поменшало, але це життєве, бо ДП надалі дорогі серцю та цікаві. Як я була без них ?
    Посумувала та поплакала за тими кого немає... Вічна пам`ять...


    Частина друга - неділя:
    Врочистостей було досить :). По перше, час перевели, то мої біогодинники тішаться не натішаться.
    По друге, нарешті була нагода (та в мами бажання та сили) дати доні кросівки-ролики, бо йшли в ТЦ і на плитці можна було на тих роло-кросівках доні пересуватися - тішилася, а на дупцю нападалася))).
    По третє, несподівано купила для себе не-мій-стиль одягу. Ото так, в 40- усякі там Міккі Мауси, летючі миші, комбінезони
    По четверте, раптом згадала пароль до ДП , але зайти під своїм ДП ніком можу лише з компа, на телефоні в Tapatalk - поки ніяк, потім розберуся.

    Проза була потім, вдома. Всіх помити, все доскладати, листя малій до школи, яке вчора назбирали, запхати в книжки сушити, до роботи підготуватися... і знову перша лягти, йой :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я ніколи не могла повірити, що одного ранку можна проснутись зовсім іншою людиною. От зі мною це трапилось. Один день кардинально змінив все. І все якось так логічно склалось в гарну картинку, що аж сама не вірю. Так що дива бувають :)
    Але оскільки все змінилось дуже кардинально, то і зараз треба багато працювати щоб закріпити результат, звикнути до нового стилю\темпу життя і просто усвідомити все те, що трапилось :)
    Ну і з сьогоднішньої врочистості. Уже декілька тижнів замічаю, що мене час від часу фотографують підлітки. Було спочатку дивно, ну але що зробиш, не піду сваритись. От сьогодні я була взагалі в шоці від подій. Іду в метро напівсонна, нікого не чіпаю, а на зустріч 10-15 підлітків, які звернули на мене увагу, почали фотографувати, перешіптуватись. В мене перша думка - невже я з просоння щось не оділа чи оділа не те. І тут вони вирішили підійти до мене, щось питати, дехто почав щось шукати в сумці. Я очі на них витріщила ( взагалі не розумію що вони до мене кажуть), пробую відірватись від них, ну відповідно на мене вже всі починають звертати увагу. Думаю, от попала. Почала пояснювати що розмовляю лише англійською, і не розумію що трапилось, тут всім стало "ясно" що я маю лише англійською говорити, для них це ж логічно. Я в шоці, бачу підлітки також не можуть від подиву підібрати слова... І тут зібравшись з думками, вони мені пояснили що хочуть автограф...І тут і до мене дійшло, що Філісіті Джонс - це особа, а не висловлюваня в мою сторону :) Вони вирішила що я - це ця акторка, для них я з Філісіті на одне лице. посміялись, зробили пару фото. і на прощання ще одна дівчинка додала, от якби ти була блондинкою, то була б Ніколь Кідман в молодості :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вже четвер - день, починаючи з якого я починаю відчувати себе втомленою і дуже-дуже чекаю вихідних. Хоча то все те коло таке умовне - з вихідних шось залишаєш собі на тижні зробити, весь тиждень ганяєш і розумієш, що деякі справи треба відкласти на вихідні. А ті вихідні в нас все такі планово непланові виходять - і знов не все встигається...
    Я нині втомлена щей тим, що доня прокинулась зарано трохи, я якраз змінила памперс малому і планувала ще годинку поспати, але вже нічого не вийшло.
    Тішуся, що завершуємо масажі з малим, аж дивуюся трохи як ми справилися і виходили тих два тижні. З одною дитиною я навіть сама на мед.огляди не ходила, все чоловіка брала, а тут з двома щодня на визначену годину встигала зайти. Здається я вже аж тепер , через 2 міс., нарешті якось трохи даю собі раду принаймні з тими ранковими збираннями, хоча ще дуже бракує вільної години в день аби ніхто не чіпав. Каву пили нині на лавочці, якось так вітряно, незатишно було. Але моя кавова "точка" перестає бути для мене тим затишним куточком, де я колись забігала з малою погрітися і передихнути, тому каву тепер беру де попало (( А там змінилися власники, змінилися продавці, і хоч асортимент та інтер'єр все ті самі, а місце втратило для той шарм, якось мені тепер не комфортно там. Сумно трохи, три роки я там кавувала.
    Чоловік цього тижня вдома хіба ночує і сміття виносить , тому мамині візити щодня на пару годин певно треба записати у врочистість, ну я хоча би трохи встигаю готувати їсти. А ну так - і ще погода, знову гуляємо по три години нараз, малюка можна погодувати на лавці, але вчора я вже і від того гуляння почулася втомленою, та ще й голодною ))
    Якось останнім часом нагадую собі, що треба вчитися проживати цей час з дітками, в тих прогулянках, плачах і всьому , що є, бо здається я досі більше у форматі відбування. А ще стараюся дякувати Богові, що є сили на то все. Так, часто важко, але не є неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    когось Ви мені дуже нагадуєте :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    що не день то свято.....
    в пятницю мені остаточно підняли варість оренди житла а вчора повідомили що моя основна робота переходить на 2 місяці мінімум у статус технічної відпустки...
    а найгірше те, що мені треба мінімум на місяць прийняти ті драконівські умови житла... я розгублена страшно, з самого ранку шукаю підробітки якійсь... бо те, що залишилося - 30% від мого місячного доходу і навіть варітсть оренди квартири не покриє, я не говорю про їжу чи ще щось...так туго давно в мене не було.. стараюся не панікувати, але реально ледве стримуюся, щоб не плакати...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Пишете про лікарів? Мене рік тому взагалі від лікарів "відвадило". Щомісячних походів з дитиною не роблю, лікування - під свою відповідальність.. Не знаю чому так, нема довіри. Маю дві проблеми по своєму здоровю, але терплю, бо одна проблема вирішується коштами (які зараз жабадавить..пріорітет інакший), а друга - закінченням гв і..коштами :). І все до приватних лікарень.
    Діти підхворюють, у молодшого щось незрозуміле - чи зуби лізуть (а вже 5 має, а може, і шість)... Вчора мені сказали, що я перевтомилась. Побачили по обличчу :). Та й ревіла пару днів від того, що "багатовсього" в голові, переживань, ситуацій і т.п. Ревіла, як запалений сірник: якщо мене чоловік питав що на вечерю - я ревіла, бо то зовсім не та вечеря, в МОЄМУ розумінні, яку я б хотіла подати...але зробила з того, що було.. Ну якісь такі переживання.
    Малий повзе ;) Намагається стояти. Сам в захваті від нових вмінь.
    Попри те, вдалось вчора впорядкувати речі.
    Та, і закрити, слава Богу, два кредити на цьому тижні достроково.
    Я от вивісила в понеділок на стіні стікери з виписаними боргами та кредитами (для наглядності нам) - трохи папірців вже зірвано.
    Моя біла породиста підгалянська вівчарка в свої 8 років стала мамою білої нібитодівчинки :). Сьома дітка в неї. В позаминулому році було 5, а перед тим 1 цуценя. Вагітності незаплановані :girl_crazy:. Собака нагло тікала, рила ями під забором. І якщо попередні рази ми хоч розуміли, що вона вагітна, то позавчора батько помітив, що молоко виділяється, а мама згадала, що собака останні дні їсть як за трьох. На наступний день - в будці вже біленьке щось шаруділо. Можна сказати, що ситуація негарна - але то лише наслідок наших дій: починаючи від спонтанної покупки типу мені на день народження (а по факту, щоб я повернулась до батьків, бо гуляти ж тре з собакою (я тоді жила окремо, на 1-2 курсі), сподівання що ця собака така розумна і терпляча, як наша попередня шотландська вівчарка, відсутність дресирувань і взагалі, в 6 місяців брати собаку, яка лякалась звуку петард, феєрверків і вскрила на балконі ліноліум з вагонкою...і т.д. Але Сандру я люблю якою вона є :).
    Сьогодні ввечері їду з дітьми до батьків - хай потішаться. Чоловік поспить :girl_haha:
    Ну а завтра - варю наступну партію сирів. All day. :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене тільки одне питання: чого б не простерилізувати собаку і мати спокій? Я не розумію цього безконтрольного плодження тварин. Або контролювати залізно.
    Для довідки: маю стерилізованих кота і пса, і нестерилізовану кішку, яка ніколи не мала кошенят (бо її ніхто не пускає їх нагуляти).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Колись - "бо треба собаку звести з породистим псом та мати додатковий дохід". Потім, після першої вагітності - "треба не випускати собаку з двору". Після другої - "посадити на ціпок" (на півдня :) щодня).
    Коли я питання стерилізації виносила на розгляд в сімейному колі - мої аргументи
    були прокоментовані приблизно "та то так природою задумано, будемо ретельніше слідкувати, не заморочуйся і не чіпай собаку". Ну і в нашому конкретному випадку - на цуценят в селі і серед знайомих є попит, бо собаки виросли крупними і з гучним маминим голосом - те, що треба для двору. До речі, тре подзвонити тим, хто питав, чи будуть ще цуцики...
    А так, я за стерилізацію, якщо то хтось своїм робить.
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    В моїй голові звила собі кубельце Пані Хаос. І тепер це вже не моя голова, а Хатка Хаосу..
    В ній живуть окремим життям кілька десятків різних життів ..
    Якщо хтось з вас подумає,що я здуріла, то можу вас запевнити- ще ні.Але таке бажання маю.
    Бо відчуття,що я живу мимоволі - стає нестерпним.А отже - будуть зміни. А змін я не люблю. Я -закоренілий ретроград. Хоча тести говорять про інше..
    От і будь мудрий - дай раду тому всьому, як ти сама собі ради дати не можеш.
    А хто не знає як йому жити, той що робить? Правильно - дає пораду іншим.
    І не тому,що так легше,а тому ,що вар*ята найкраще розуміє лише вар*ят.


    Якщо у когось виникне запитання :
    what it is?
    Не сумнівайтесь - це звичний день :проза і врочистість.
    А точніше - це осінь, хворе дитя, адаптація в школі,намагання встигнути заплановане,пережити цю фін.кризу, дотримуватись приписів лікаря і вірити у щасливе майбутнє і мир.
    :kisss: вам і хвильку задумливості в шаленому темпі сьогодення.
     
    • Подобається x 7
    • Оптимістично x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Корисно x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ого ,як давно мене тут не було!
    З великих змін - мені 31, Вірусі 5, Лідії в середу вже буде півроку :)як
    З дрібного - не перелічити.
    Зі змін, які хотілись би і не стались - я не маю іншого житла і ще дечого :) Точніше, іншого житла не маю зовсім, а бажаного дечого маю половинку. І хочу довести до цілого, і чимшвидше.
    В професійній діяльності в мене щось подібне до романтичних історій. Якщо зовсім вже паралелити, то в останні роки це пристрасне всепідряд, і от так сталось, що почались "серйозні стосунки". А я "заміж" не хочу ну ніяк, з одного боку - нащо мені тої прив'язаності, відповідальності... А з іншого боку, стабільність не завадить... Так і гойдаюсь, вже досить давно.
    Щодня крім неділі проходжу пішки більше 7 км. Хотів мені заКоханий подарувати крокомір на День народження. А я і кажу, нащо мені крокомір, коли до вечора п'ята точка аж горить від тої кількості кроків.
    Врочистість №1 - Дмитрик часом нагадує гідну людину.
    Врочистість №2 - Лідія. Я не можу з тих немовлястиків, які вони солодкі! Цілими днями тільки цьомаю і улюблюю її поміж інші справи.
    Проза - Віруся. Якась криза в неї. З нею дуже тяжко. Поважаю себе щодня за те, що не луплю її, хоча те, що вона вигадує реально часом провокує. Але я люблю її страшенно. І мені так важко від того, що мої дві улюблені дівчинки не можуть порозумітись :sad: Вірця так тягає Лідію, та вже кричить від одного лише вигляду старшої сестри... Добре хоч, що має подруг (як їй це вдаєтсья - досі не розумію, але дружба є)
    Ще трохи прози - це вартість всіх наших "розвиваючих" занять.
    Але тут же і трохи врочистості - дітки молодці.
    І ще трохи прози - я щодня когось кудись воджу, і не по одному разу.
    І ще трохи врочистості - я важу менше 60 кг, точно не знаю, скільки, бо навіть важитись не конче маю коли. Але мій заповіт краси - чисте волосся+доглянуті руки+акуратні брови+вмите обличчя+зволожена шкіра. Все решта - по можливості. Компліменти збираю пачками :) і це теж занесу до врочистості.
    А також, звісно, врочистість - нинішня погода. В листопаді вийти в шматяних кросівках, трикотажній сукні і розщіпнутій безрукавці і спітніти від спеки - це, звісно, круто.
    А може, зими не буде? Як думаєте?
    Я принаймні попрошу її почекати поки докуплю всі зимові речі собі і дітям.
    Гарних вихідних!
    Цьомцьом
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А в мене в Ані якась криза. Вона як істерить , то мені аж у вухах лящить. Й то така , чуть що - образи страшенні, сльози горохом. Навіть на звичайне зауваження, що мол, так робити не гарно/не можна. Така сирена включається :crazy:. Братів б"є...
    Врочистість - в нас тепер нова локація, ще не своє, але вже ближче. Зразу й проза - замовляла я вікна, фірма надійна, перевірена, співпрацюють по програмі ЄБРР, все сертифіковано і....налажали. Тепер завдяки їхній помилці ми в холодній спальні ще на тиждень :girl_devil::girl_emo:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю нарешті привід трохи порадіти за себе - переборовши власні страхи, власних демонів і критичний погляд мужа, я таки записалась на курси крою та шиття!) була поки на одному тільки занятті, але мені дуже подобається й надіюсь,що з цього мого бажання вийде щось толкове.
    Сьогодні мала дуже класний, релаксовий ранок і трохи прозовий вечір. Зранку використала таки свій сертифікат на сеанс аромамасажу. Довольна, прям капець) потім ще прогулялась центром міста, просто так, без будь-якої мети, й зрозуміла, що таки дитина в садочку, то для мами, в певній мірі,навіть дуже добре. Навіть встигла домовитись про вранішню зустріч з подругою. Та все розбилось об жорстоку реальність, коли, привівши з садка дитину, зрозуміла, що до нас прийшла в гості кишкова інфекція. От і приїхали...тепер будемо лікуватись. Ех...


    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Отак всіх читала і з усіма погоджувалася: з грошима сутужно, діти нерви мотають,
    пройшла через обидвох малих, осінь вганяє в депресняк, малий істерить на кожному кроці, через що мене виводить з рівноваги. Всі "плаксюльки" згадала?
    Ну тепер трохи потішуся:
    Переписалася з Франківського в Залізничний район.
    Попала з малою до офтальмолога. Чекає нас дуууже довгий період реабілітації і підтримування того, що зможеться витягнути .
    Закордонний паспорт забрала. Біометричний, але відбитки взяти так і не змогли. Ггггг.
    Чоловік мене таки кохає і розуміє. Це вже один з найбільших плюсів.
    Не худну але і не поправляюся.
    Рибки в акваріумі ростуть і плавають... :girl_crazy: коротше, понесло мене.
    А що хотіла сказати?! - що завжди у всьому є баланс. Просто ми не завжди його помічаємо ("завдяки" речам, які нас сильно засмучують). Допоки ми самі не вигребемо - ніхто не зможе допомогти.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. jylanda

    jylanda занууууда

    Сумний день, річниця смерті дуже близької Людини, час летить, а болить і далі. Чому? Чи в силах ми були щось змінити? Багато питань, але вже не буде жодної відповіді. Вкотре переконуюсь, що потрібно використовувати кожну можливість, щоб сказати близьким, що ми їх любимо і бути поряд.
    А загалом трохи маю прози, чоловік в відрядженні, малюк в бабці з дідом. На роботі постійні зміни і ніби на даному етапі від мене нічого не залежить, але і просто сидіти і чекати тааааак важко. Розумію, що якось я набрала на себе і вже не витягую, потрібна якась розгрузка, бо ніби фізично і відпочиваю, а морально не можу розслабитися. Буду собі шукати якесь заняття для емоційної розгрузки.
    Бажаю всім гарного дня
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2