Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А в нас вимальовується перспектива, що старший піде до школи на Львівщині, а не на Київщині... Існує (зявилась :sad: )вірогідність, що не потягнемо завершити ремонт до 1 вересня, а повертатись до банячків-тазочків... Хоча. Це ще стерпіти можна. Ще є плитка на підлогу (наразі там бетон), стіни, двері, меблі.. А техніка! А ще ж хочу одяг собі, дітям... Іноді щодня підшиваю, зашиваю дитяче: то десь дитя зачепилось, то просто зношується.. Хочу, хочу... хочу не нити :girl_crazy:
    Так от, на ДН чоловіка зїздили подивитись плитку, вже конкретніше прицінитись і вибрати, бо асортимент того, що біля нас або скудний, або дорогоцінний. А у Львові ліпше з асортиментом, та й з знижки є.
    Кардинально змінили вподобання плитки на підлозі. А ще зробили візуальний дизайн (як то називається, коли бачиш в програмці вигляд ремонту, що хочеш зробити?)) - і то просто вау :girl_dance:. Одне діло думати про вигляд, а друге - побачити як воно виглядає... І третє діло - втілити в реальність :girl_crazy:.
    Через місяць прилітає тато чоловіка, з онучкою (племінницею чоловіка, яка буквально на 3 місяці старша мого середнього), то ж буду мати нагоду відчути себе багатодітною "мамою" 4х малюків, ще й дівчинки.
    Поки чоловік їздив будівельні питання вирішувати (при погоді +30, коли в нас +12-18), я зайнялась пошуком як же схуднути і чому і що взагалі зі мною відбувається. Знайшла, вскопала свої кактусові плантації в голові, працюю.

    А наразі мушу заставити себе виповзти в сіре подвіря та наважитись посадити трохи зелені та засіяти горщики балконними квітами. Хай ростуть та квітнуть. Ми тут надовго:girl_sad:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Маю настрій трохи пописати. Вроді наступило літо, але чоловік з сином поїхали по роботі, а я так мріяла про відпочинок на природі)) ех може завтра, але на день конституції, вже забронювали , тож живем надією.Все йде по порядку, якісь такі ті дні сірі, капец. Мамочки 6 річних дітей, чим ви їх займаєте? Бо в мене, якась криза, при тому, що 4 години в садку, двічі на тиждень танці, може того мало? Таке враження, що дитині скучно, а мені напряжно. Якось так. Всім гарних вихідних!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    І я "писанУ" теж.
    День народження донечки відбула. Простужена... В вівторок, точніше з вівторка на середу була піжамна вечірка з ночівлею. Їх було П'ЯТЕРО!!!
    Не скоро я ще раз на таке підпишуся :hang1:.
    Сьогодні друга частина гостини: бабусі-дідусі, хресний з купкою-маленькою.
    Все б нічого, але на сьогодні припав "пік" простуди: ніс не дихає, кашель душить, ніс закладений, голос пропадав періодично. Готувала я їсти "орендованими" смаковими рецепторами :lol:. Чоловік не дуже тішився, як мусів деґустувати після кожної щіпки солі чи спецій :derisive:.
    Голодним ніхто з хати не пішов :nyam2:.
    Ще завтра звітний концерт на танцях і все, умовні канікули.
    Город не саджений, не кОпаний, навіть не бачилась з ним ще цього року... Трави, напевно, вище пояса... :sorry: я не встигаю... Ну і нехай!!!:bye2:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Дівки, як я за вами, виявляється, скучила) зайшла випадково, відповісти на лист, і така ностальгія взяла) Всім, хто мене пам'ятає, величезний привіт і цьом)
     
    • Подобається Подобається x 11
    • мімімі мімімі x 5
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Каждий, каждий рік, влітку я пишу тут пост про те як я не люблю літо. І от знову....Не знаю як ви, а я вже усьо. Голова не варить, майже постійно хочу спати, цілий день чекаю того вечора, щоб можна було б в сутінках нормально подихати. І то в нас ще квартира розташована так, що майже весь час в тіні. Але вулиця, робота, транспорт(((з плюсів - можна ходити майже голою, з мінусів - він же ж, особливо якщо працюєш в офісі і волосся росте дуже швидко усюди(ці події ніяк між собою не пов'язані). В офісах те саме, що у транспорті - включіть кондиціонер, бо задихаємось, виключіть - бо захворіємо. Добре, що я сиджу сама. Не розумію, як люди в спекотних країнах мають сили працювати і розмножуватись. На днях дізналась, що компанія 12-річних дівчаток вважає мене класною тьоткою. Подивована, шокована, приємно вражена, ще не визначилась. Я сама ще деяких жінок вважаю "класними тьотками", а тут маєш...Та й таке...
     
    • Подобається x 10
    • Смішно x 5
    • мімімі x 2
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А я кайфую ))) ну але я не в офісі, а в садку під деревами на качелі книжку читаю ))) а дитина поряд у піску бавиться. А термометр на вікні кімнати куди ніколи не заглядає сонце 31* показував ))) Обожнюю літо )))
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Трошки про наші будні... літо і село :) і цим все сказано- запах скошеної трави, зелені дерева на задньому дворі, червоніють сунички з полуницями десь в кутку городу, з ранку до вечора щебечуть пташки, на грядках рядочками зростають морква і бурячок, горошок і кабачки... а поряд- колорадські жуки доїдають картоплю, а бур"яни відчайдушно ведуть боротьбу за виживання (а ми з ними відповідно), щовечора хмари комарів не дають закінчити польові роботи, а сонце так невчасно заходить- постійно бракує часу...кухня, будинок, сад, город, діти, яким вже нудно на канікулах, голодний пес, який постійно плутається під ногами... і так минає день, тиждень.... ой, вже майже минув червень...:girl_impossible::girl_crazy::wacko:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Смішно Смішно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, врочистість це просто літо, яке всі чекають і покладають великі надії, але життя вносить свої корективи, але, що б хто не казав, чудесна пора, де використовується мінімум одягу, ну звичайно не у всіх, але мається на увазі, одягу не у три шари, а так сонечко, басейни, озера, річки, клас.. Всім гарного відпочинку!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Таки поїхали сьогодні. Тягне мене туди.

    Вся територія заросла травами-квітами висотою 1,5 метри. Там де колись був город - можна бавитись хованки. Правда, комарі скажені!!! Їм ті мазюки-пшикалки до одного місця. Вони ж тааак довго чекали на нашу кров :girl_emo:!!
    Я вигрібала хату від зимових жителів і їх слідів, коханий косив "травичку". На подвір'ї вже можна ходити, а не пробиратися крізь "джунглі".
    Маю чудесну братову, яка за частку урожаю, здала мені "в оренду" 2 грядочки. 25км до дачі, то не 80км, як до села. Ті кабачки золоті виходили (((.
    Вихідний відбувся. День підходить до логічного завершення.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ще трошки і перший місяць літа закінчиться. Дуже швидко пролітають гарні дні, особливо коли вже на роботі. В душі якісь змішані почуття. Ніби в цілому все нормально. Але є глобальні проблеми, на які ми впливу не маємо і десь вони там муляють. Знову ми нікуди не їдемо у відпустку. Я вже ледь жива від втоми. Відпустка на роботі в мене звісно буде. Та загалом це відпочинок від роботи, а вся домашня робота, город, квітник далі залишається за мною. Ще й дитина поволеньки рухається до кризи трьох років і нам з чоловіком вже так добре свої капризи показує.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. shemely

    shemely Member

    @Happy Fiancee,то я співчуваю про відсутність відпустки,:girl_cray:, ми з Вами, енний рік
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    Цього року і ми без відпустки. Зате з ремонтом. Планували зробити небагато, просто переклеїти шпалери, але чує моя пята точка, що той ремонт буде дорогий і капець який витратний. Ну, але ж сама хотіла і підбила на нього мужа, тож нити тепер нічого, взялась, то треба робити)

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я ніби з відпусткою, але без моря :sad: весь рік відкладала на море, а зараз через різні обставини нема як поїхати :sad:
    наразі намагаємося компенсувати Шацьком-Карпатами по кілька днів, але це не зовсім те :sad:
    писала у відповідній темці по свій низький гемоглобін. мала підозри, якась постійна втома вже давненько. тепер треба від*їстися-відіспатися. ще додались корчі ніг останнім часом, значить не тільки заліза бракує, але і калію. прям всі вагітні симптоми ггг:girl_crazy:
    порадьте якісь добрі вітаміни чи що?(як не на зараз, то може на осінь-зиму буду приймати)
    якось так. ніби нема чого жалітися, але якось сумно...
    ну нічого, буду збиратися в Карпати. побажайте нам гарної погоди
    відпочинкового усім літа!:kisss:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Мені Центрум дуже подобається. Але краще їх купляти не тут. І американські вітаміни теж варті уваги. Американці на тому собаку з'їли.
     
    Останнє редагування: 26 Червень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    радила б пити не аптечні вітаміни, а пробувати піднімати продуктами. це буде швидше і дієвіше
    продукти, які багато містять калію : банани, абрикоси ( якраз сезон), квасоля, шпинат, йогурт і кефір, лосось, родзинки ,фініки, інжир, авокадо, ківі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я в Сумах. Типу вдома. Дім з дитинства. Юності. Приїхали в дідову квартиру, де я жила до 6 класу, а потім з 11 вчилась тут жити сама, самостійно. Більше трьох років тут не була.
    Переночуємо, а завтра зранку їду в село знайомити діда з наймолодшим правнуком + маємо місію допомогти по господарству :). В тому числі зїсти ягоди, пообнімати козу, попастИ індиків.
    Трошки діти прихворіли, але більша проза в чоловіка... Чи то Бог дає якісь уроки, чи щось там має чоловік змінити в своєму баченні - добрячі такі випробовування у нього. А заодно і в мене, ясна річ.
    Так от, приїхала з дітьми та мамою - наїїїїїздилась за кермом! :girl_bye:
    Хочеться знайти час і прогулятись улюбленими місцями, ще не визначилась: наодинці, зі знайомими, з дітьми чи всім гуртом. Коли ж буде ранок :girl_crazy: ...
    А, і до кінця тижня маємо вже повернутись до Львову. 10 ювілейна поїздка на Львів в цьому році, здається :girl_bye:.
    Кажуть, що колись приходить час і з поїздок - хіба відпочинок на кілька днів раз в рік. А то і за 5 років одна поїздка. Сидиш вдома, вишиваєш, створюєш затишок. В своєму домі. Ех. :girl_in_dreams:
    А тут дорога, дорога...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я вже змучилася від очікування всього. Пологів, ремонту....Ще й дратує все, що капець :girl_crazy:..Речі в пологовий напів-зібрані, список на столі, типу що я там маю ще доскладати-докупляти, але я щодня умудряюся знову ніц не зробити в тому напрямку.
    Помалювали стіни в трьох кімнатах, я так довго-предовго вибирала колір, мала дома розкладку ту, дивилася на ті кольори при денному й штучному освітленні і....тепер мені той відтінок не подобається :girl_sad:. Благо, хоч мужу подобається. Планувала всюди однаковий колір, але тепер на ходу міняю рішення - коридор й кухня будуть в інакшому. Купили сьогодні новий колір, поки доїхали назад - мене вже знову гризуть сумніви, чи точно цей новий мені подобається :girl_crazy::girl_haha:. В епіцентрі сиділа над тими кольорами десь пів-години, муж аж знудився й питав, чи довго я ще...Бо йому ті всі відтінки однакові виглядали :girl_cool:, а це ж тон, підтон!....
    Плитка куплена мені також вже частково "розподобалася" :girl_cray:....
    Малята в селі, скучаю за ними, але коли ми їх привезли на 2 дні до Львова, то вже до вечора першого дня я була не проти, щоб вони їхали знову на свіже повітря до бабусі-дідуся.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    субота... і цим все сказано- прибирання, варіння, прання, прасування... але поміж тим планую поїхати в перукарню і нарешті постригтися, купити фарбу для волосся і навести трошки красу :) Вчора отримала пледи для дітей (на олх знайшла), задоволена:girl_dance:, в дитячій аж затишніше стало (і як же мало треба людині для щастя :girl_tender: ) Так, - в хаті порядок і чистота, їсти зварено, а я готова наводити красу, що ще не встигла зробити- ввечері закінчу :girl_wink: Всім позитивного дня!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене якась прозова проза...Вже 41 тиждень йде, малюк сидить, а мене вже 3 тижні кожної ночі враження таке, що от-от народжу, все болить й ниє, спина особливо....Якось попередні рази такого аж не було, чи то вік?....:girl_in_dreams:.
    З одного боку я й в очікуванні вся, а з другого - й паніка якась так само присутня, й страх, чи то маля психологічно відуває мої настрОЇ, чи все на купу...
    В ремонтному плані теж купа нюансів, я вже частково махнула рукою, деколи навпаки, кожна дрібничка, що йде не так, дратує, і я дратуюся від того, що мене таке дурне може так вивести з себе :girl_crazy::girl_haha:.
    Із свіжого - майстри не можуть класти плитку, бо нема води вже 2 день. Управляюча компанія викликала "водоканал" - якісь інакші майстри невідомо що спустили в каналізацію і забили її, водоканал виставив штраф. Поки власник тої квартири не сплатить штраф - води не буде. А це значить або тягати воду звідкись на 8 поверх, або чекати....
    Погода якась така не така теж :girl_cool:
    Хочу якогось доброго торта, знаю, де такі є, але ж ні - гляну за вікно на ті хмарки й зразу лінь їхати в те місце, бо пішки йти дооовго...
    Сусід знизу, в квартирі , де ми тимасово живемо, затіяв якісь грандіозні розкопки-ремонти-буріння. Будинок старий, і я маю новий привід для переживань, чи внаслідок тих дій я з усім добром не провалюся на поверх нижче. Мало того, що майстри курять якісь особливо смердючі сигарети (як я тепер розумію @Thebestnata !!), так мені ще й чути їхні розмови , коли перфоратор не працює :girl_devil::girl_emo:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 7
    • мімімі мімімі x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member