Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене вже майже все куплено. Правда я вже не пам'ятаю де і що я купила. Щодня приходять повідомлення з НП і Укрпошти і я вже заплуталась що і коли оплачено, а що - ні. Левова частка подарунків вже заховано вдома, головне тепер знайти де і що лежить, бо після ремонту в нас майже немає меблів, тому подарунки заникані в найнесподіваніших місцях. В неділю писали з малим листа Миколаю, а вчора він мені заявив, що треба ще одного листа, бо того було мало. Ну і щодня в нас тепер улюблене питання зранку: А де подарунки? Святковий декор теж майже куплений, дякуючи розпродажам в ЮСКу, цілий місяць я поступово закуповувалась, тому тепер трошки маю спокою. але на днях потрапила в Епіцентр, а там вже новорічний ярмарок, ну і я звісно зрозуміла, що те , що в мене вже є, то все НЕ ТО і НЕ ТЕ, треба нове)))) а гаманець в купі з кредиткою небезрозмірні...Велика врочистість - мінус 9 кг га вазі. Проза - це те,що це не я така молодець, а діагнози сипляться на мене за останні місяці як сніг на голову. Великий плюс того, що дуже круто знати причину свого поганого самопочуття. Це грандіозне полегшення, бо просто адський ад не розуміти, що з тобою відбувається і з якого органу ідуть "збиті" сигнали. А знати - це вже майже половина шляху, успішного шляху. Я нарешті можу виходити з дому без супроводу і повноцінно спати і це такий кайф....Хоч аптечка в сумці досі залишається об'ємною, частина з того всього лежить скоріше для мого морального спокою. Але попереду ще вагон роботи, більшість купе в якому-пожиттєві.
    Захотілось кудись піти з чоловіком, на якийсь новорічно-різдвяний концерт. Подивилась на ціни, щонайменше від 300 грн за один квиток, щось жабка дусь-дусь, мабуть буде тільки кіно. Щось я з віком стала така економна, аж самій противно))) Старію(звісно, що ні, ви що). Чоловік з мене сміється, називає старушка, підколює. Частково через те, що я тепер в супермаркетах на касі забираю оті акційні газетки, потім їх уважно вивчаю, приходжу з ними в нашу бухгалтерію, де ми всі обговорюємо, що і де є за знижкою(Хоспаді, тільки що зрозуміла як то збоку виглядає:girl_crazy:). Скоро почну дивитись оті всі ток-шоу а-ля "Ізмєніл, піл, куріл, гуляща невістка-дайош ДНК-тест". Добре, що на кабельному є канал Mezzo, я його періодично вмикаю і слухаю якусь симфонію чи просто концерт класичної музики, то такий релакс для голови, реально, дівчата, спробуйте, то як медитація, тільки для тих в кого чакри не прокачані)))
     
    • Подобається Подобається x 14
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Вирішила за той довгий час мовчання подати ознаки життя на дп)
    Привіт дівчата),хто ще пам'ятає мене:girl_haha:
    Стільки всього навколо що голова йде обертом, а я напевне старію бо хочу трохи спокою і тишини.
    Врочистрсті вагон-весь рік надзвичайно приємний.
    По-перше дякую Богу за життя Андрія. Така щаслива що він просто є, живий, майже здоровий, щасливий, добре себе почуває і добре виглядає. Аж не віриться що скоро рік після операції, що лиш тепер можна трошки видихнути бо останнє кт нарешті добре. Так надіюсь що він буде жити довго і щасливо.Принаймі дуже прошу Бога щоб ми більше не згадували все те що пережили в січні
    По-друге ми нарешті закінчили нашу будову чи то будинок чи то половину будинку...якось так. Ми нарешті власники своїх квадратних метрів, своїх! Не спільних з кимось. 5 років важкої праці і от результат. Прийшла, лягла на диван, в своїй хаті, дивлюсь на свою стелі і тішусь бо реалбно немаючи наскладано жодних шалених статків, але лише поточні доходи, ми це зробили:girl_crazy::girl_blum:. Найбільше кайфує Андрій, в цю хату він вложив душу.
    Ще багато дрібних вихвалялок, але то таке
    Проза сьогодення=ялинка, таку як я хочу коштує в межах 5тисяч+крісло-качалку про яку мріє Андрій в межах 4тис. Я б дуже хотіла щоб Миколай йому приніс, але......чекаю дива.
    Знаєте, є речі про які мрієш, але розумієш не зараз, таке життя
    А ще я дуже не хочу пакувати речі. Сказав мені Андрій що я шукаю 100причин щоб не переїжджати, а я....... а я думками не можу розпрощатись з місцем де прожила 25років і так я трохи затягую з тим переїздом(ідеально до весни), але бачу що 1 день мене перевезе Андрій насильно.
    А як ви переїжджали, легко?
    Якби з найманої квартири можливо було б легше, але з цієї де ми 10 років вложували душу і планували там і жити важко. :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @amaretto та нащо Вам та ялинка:girl_cool: краще жива, щоб пахла, а крісло, крісло обов'язково купіть. Я десь Ваші фото бачила, у Вас камін є, правда? Так от, крісло, плєд в клітинку, вогонь у каміні, жива ялинка, запах хвої, вогники :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    бо якщо запалити камін то жива ялинка постоїть від НР до Різдва(
    3 дні тут, помаленько звикаю до нової локації)
    Треба вміти швидко змінювати локації...коли без проблем, а станом на вже хочеться стабільності. Не уявляю як люди переїжджають в 40 чи 50:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мої батьки переїхали в віці десь 44роки, в готовий будинок. Планують після 50 ще переїжджати :)
    Свекри переїхали в віці під 60, в будинок з готовими 3 кімнатами і ще 3 дороблять колись.
    Ми переїхали в віці 30 +/- років, в недоремонтований будинок - і ось це випробування ще те... Коли нема одразу коштів на всі процеси ремонту :girl_crazy:

    Проза - щось всі ми захворіли. Врочистість...хм. треба подумати :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    все що стається до кращого) а ще кайф зустріти Новий рік в новому будинку)
    йолки. мені 40)брешу. 41) я б вже переїхала в будинок) якби був)) мої батьки переїхали в 60 + в будинок) в чом трагедія?
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @amaretto чудово розумію вас з тим переїздом. Ми наразі два тижні як переїхали. Хоча збиралися це зробити ще наприкінці літа , але ж ремонти ітп ніколи не закінчуються вчасно , і от ми якось просто вскочили в нову квартиру, а не переїхали. І я маю теж дуже дивні переживання з цього приводу, бо в старій квартирі я прожила 30 літ, я сама там виросла, там народилися мої діти, старшій 4,5р і вона вже буде пам’ятати це помешкання. Так, це була маленька 1к квартирка, в якій було мало місця, але завжди все під руками. Дуже хороший район, сходженні роками знайомі дороги і вулиці, всі ямки в асфальті знаєш напам’ять.
    А зараз все «як книжка пише», ну майже)) нова велика квартира, всім є досить місця, ще є трохи недоробок, але майже не критичних (як от спимо вже два тижні на самому матрасі без ліжка), одна кімната взагалі ще без меблів, шторів ніде нема.
    Перші дні чулася трохи не в своїй тарілці, бо простору більше, поки розклали хоч базові речі, то все не знати було де шо шукати. А за днів чотири я взагалі захотіла додому )) не те щоб в стару хату, а просто мені бракувало чогось рідного , свого (до речі мене трохи з тим попустило, як поставили в спальні нашу ікону, а зробили ми то десь аж за тиждень).
    Але то теж був «проект» нашої сім’ї , який тривав років 5 певно. І так, я знаю, що треба тішитися, ми про це мріяли і всяке таке, але десь там далеко шось злегка щемить.
    Для мене нового багато - і сама квартира , і побут, який я і мушу тут налагодити, і весь район - магазини, транспорт, майданчики. На старій хаті в мене вже якось автоматично були готові маршрути прогулянок з дітьми на всі випадки і види погоди, а тут треба все вивчати , та шей зараз такий період коли темніє рано, багато не походиш . Але таки є десь на фоні відчуття, що можна розслабитися , бо то таки нарешті своє і я тут роблю шо і як хочу.
    Оленко, ви мені здаєтеся дуже такою зарадною господинею, налаштовуйтеся на нове , мрійте про те що там буде і матимете більше стимулу нарешті перебратися. Успіхів вам !


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    це все просто сила звички. а потім втягуєшся.. мої батьки як переїхали. то мама ще місяць чи два ходила до нас на сихів). а зараз приходить на пів годинки і каже. -боже як ти тут живеш. я б тут не змогла жити)):girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я таки мушу написати. ДН дитини відсвяткували дуже гарно, в трохи незвичному форматі, бо прийшли в гості ті, кого дуже давно не бачили, плюс нові люди в родині. Разом з святом прийшла і криза трьох років в усіх її проявах: падання на підлогу, хапання за ноги, "сама не знаю чого хочу"... Намагаюся пригадати в яких книжках читала мудрі поради про виховання в час кризи, поки що безуспішно. Потім напишу у відповідну тему. Далі стосовно святкування. Так як було багато нових людей, приділила їм більше уваги. В неділю мусила відпочити, бо таки добре наганялася в суботу, аж живіт нив. А свекруха залишилася в нас та як мала йти до лікаря в понеділок. І знаєте що? Видно образилася на брак уваги до неї, тихо зібралася в неділю і поїхала додому, нічого не сказавши. Чоловік пробував мене звинувачувати, що його мамочка на мене образилася. Ну але мене то не торкнуло. Треба було бавити свою маму, а не закритися в спальні мовчки.
    Ось такі були вихідні. Цього тижня треба до Миколая попідтягувати подарунки. Особливо колегам. Бо єдиний подарунок який повністю готовий - дитячий.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Як компроміс - купіть цьогоріч живу ялинку (беріть смереку, вона довше стоїть), а за рік наскладаєте на ялинку своєї мрії. Ми теж хочемо литу висотою до стелі, але все не на часі... Чоловік порахував, що за такі гроші можна мало не 10 років купувати живі ялинки...
    Але колись купимо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, дитячий садок). Таке враження, що у Вас чоловік вагітний і в нього гормональні качелі. Забийте, шануйтесь і бережіться! Все решта - саме розрулиться. До мене якось з роками прийшла мудрість не переконувати усіх, що я не слон, що я не те мала на увазі і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    О, та.. і ще іноді ночами в голові прокручуєш сценарії як би то треба було сказати, щоб дійшло, що я не слон... І хоча зараз менше такого, але коли трапляється конфлікт - чомусь зразу більш болючіше. Хоча, може як раз тому що я вагітна і в мене
    :girl_crazy:

    Тим не менш. Мені подобається робити уроки :). Додатково підкидаю малому завдання, посібники, будую індивідуальні навчальні плани додаткової домашньої освіти... :connie_pull-pigtail Хоча кажуть, з другого класу навантаження ще більше, і не буде такої гульні, як а першому... Зараз бачу простір для польоту своїх фантазій щодо навчання сина, тож, займаюсь :)
    І стараюсь встигати подумати про себе, бо ледь тримаюсь від тих всіх потреб, бажань, планів та необхідностей, на які треба фінанси... Тому, зупиняюсь на тому, що дочитаю велетенську книгу, довишиваю велику картину, а потім - будуть нові цілі :).
    Хіба напишу новий список бажань :). Ще в старий блокнот.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    давно вас не читала на ДП, тішуся що маєте врочистість і гарний настрій. Вітаю з власними квадратними метрами, хай вам там щасливо живеться). Я майстер переіжджання, де тільки не жила, переселялась купу разів. Вже виробилась звичка не привязуватись до речей, мабуть тому в мене ніколи нема хламу, і запакувати і перевезти мені все легко. Але є одна умова, туде де я в'іду має бути дуже чисто, все вимито, о тоді супер! А ще як ніхто " в шию не гоне" то можна перевозити речі партіями одразу розкладаючи в новій оселі по місцях ).
    А взагалі всім затишноі зими, тепла в серцях. З особливим трепетом почитую старожилів і згадую чудові часи на ДП.
     
    • Подобається Подобається x 16
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Привіт дівчата!
    Проза-сиджу під кабінетом стоматолога, чекаю часу х, йой як я того не люблю(((
    Врочистість-купила килимок у ванну, випадково, от так, ідеального розміру, ідеального узору, ідеального кольору і головне за смішні гроші)
    Я зауважую що коли щось шукаєш знайти отого ідеального майже нереаально, а тут просто побачила, просто купила.
    Глянула на ціни на рушники і зрозуміла що треба мамі дати спецзавдання хай купить мені їх в Чехії. Ще маю надію заїхати в Jysk, може щось побачу.
    Тішусь що нема снігу і не треба чистити машину, але цей дощ......
    ....пішла я .....:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Добрий ранок дп!
    Ух, бачу активність в темці зашкалює)))
    А якщо чесно, я при тій погоді теж якась прибита тому навіть не дивуюсь людям. Погода дивна, діти чекають сніну, дорослі зарплати щоб докупити миколайчиків, а я.... а я сплю, от реально, ходжу і сплю.
    Прийшла на НП по посилку, стоїть табличка "технічна перерва" , а я як танк "добрий день, хочу забрати посилку", спам'яталась коли Андрій запитав чи бачу я табличку перед очима))))А я не бачу бо мене розбудили підняли і випустили в світ.
    Мій похід до стоматолога видався чудовим, пломбу поставили швидко та ідеально в колір, надіюсь буде носитися.
    Вчора заскочила в Jysk, того що шукала не знайшла(де можна купити халати махрові дитячі?),зате знайшла вагон рушників ідеального розміру та ідеального кольору, але не взяла, бо Андрій не дав(тай може добре бо 4 великих та 4 середніх це 1тис.грн, а в нас зараз ряд інших глобальномаштабних витрат),так і живем.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А я ще в ліжку). Хлопці поїхали відкривати лижний сезон, доня спить, а я читаю і от до ДП добралась). Бачу, що з такими темпами час сьогодні пролетить дуже швидко.
    Вчора вночі трапилась мені книга про прибирання від Марі Кондо. І так мені руки зачухались до того викидання, що ледве ранку дочекалась). А зранку вже охота не така), і шкода. Хтось прибирав ось так? З одного боку речей не багато, з іншого море зайвого, старого, непотрібного. Але найгірше, що викинути просто шкода, продати напевно не вийде. Хочеться роздати, але щоб з користю, щоб дійсно стало у нагоді. Одним словом, буду сьогодні над тим працювати. А ще будемо з донею робити іграшки на ялинку. Якщо доня дасть.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • мімімі мімімі x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member


    Раз я вже тут пишу, то напишу тут врочистість. Навіть у вихвалялку би пасувало. Мені на роботі грамоту дадуть :girl_curtsey::girl_in_love:. Це перша нагорода на роботі. Так тішуся.
    А попереду ще трошки відпустки. І хоч вона вже на весь тиждень розписана, але тішуся, що трохи довше посплю. І нарешті попереду приємні клопоти: подарунки, ялинка :girl_in_love:.
    Проза теж є (буде) капремонт машини, але поки стараюся про це не думати.
     
    • Подобається Подобається x 11
  18. jylanda

    jylanda занууууда

    і я сюди :)Останнім часом малабагато стресу, нервів і т.д. Вчора на роботі, без лишніх роздумів поставила день відпустки на сьогодні, відвела сина в школу і знаєте,що я роблю?? Нічого! Я не прибираю, не мию, не працюю, б'ю себе по руках:) Полежала в ванні, зробила собі масочки, можливо ще зроблю манікюр і педикюр, почитаю. Вже й не пам'ятаю коли от так мала час зупинитися і нікуди не бігти. Ну все, я побігла - на диван з книжкою чи фільмом. Всім гарного дня, а мені сил стриматися і не мучити себе докорами за нічогонеробіння:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Caramel ka

    Caramel ka Well-Known Member

    Моя врочистість- шеф відпустив при святі з роботи на дві години швидше, так що маю час для відпочинку. Проза : віртуози діти виносять мозок, шукають пригоди на свої дупці, на рівному місці, ; доїзд на роботу і з роботи просто жах, затори бісять, деколи мрію про роботу на краю Львова. Але добре що більш менш всі здорові! То певно найважливіше!!! Гарного вам нинішнього Андрія!
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я б відправила Марті Левченко, там весь час щось потрібно, й доросле, й дитяче....
    Сама он напакувала торбу, але ніяк на пошту не доберуся. Проза - найменший капризний, плаче й зле спить, я вже зовсім без внутрішніх ресурсів й поповнити їх нема звідки. Дуже хочу великої й красивої ялинки, це ж буде наш перший новий рік в новому житлі, але ще стільки всього треба, що я й не знаю. З одного боку я кайфую від облаштування гніздечка, а з другого - гг, я б вже дещо здирала й заміняла :girl_crazy::girl_haha:.
    Дотепер не запустили ще ліфт, то в зимовому одязі ще те задоволення на руках нести малого, втішаю себе. що це зате дуже корисно для здоров"я, на 8 поверх пішки ходити :girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1