Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

 1. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Якись мегадурний день і винна в тому я сама, бо на рівному місці впала в страшну істерику. В результаті я як варена зараз і болить голова..
  Ще й магазини всі закриті, бо державне свято - абсолютно всі, навіть арабські фруктові магазинчики . А ми закупи все на суботу плануємо. Тому варила зупу з залишків і пеула кекс на завтра до сніданку :)
  Бережіться, дівчата, і не псуйте собі нерви на пустому місці як я ;)
   
  • Подобається Подобається x 1
  • мімімі мімімі x 1
 2. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  А ми приїхали на 3 дні до Львова з нашої сільської самоізоляції. По дорозі між областями був блок-пост, міряли температуру. Дома купа справ назбиралося...День мені сьогодні злетів, ніби хтось батогом траснув. Переглядала дитячі речі, сортувала, прала, ховала зимовий одяг й взуття (а то ціла процедура із взкттям - все перемити, напастувати, напхати папером й в коробки на зберігання). Лук"ян ще той помагай - в селі він якось помірно повзав :girl_haha:. А тут - поки я готувала їсти - перевернув кактуси, а я їх тільки підлила...Вогка чорна земля прекрасно набилася у фаски білого ламінату...Поки я витирала те болото, він збоку втирав кусок бублика в іншому місці. Витираю бублик й паралельно годую його в кріселку - дитятко робить отакий звук "пррррр" - й знову все в тому пюре...Одяг, крісло, кусок стіни і я :girl_crazy:. Розвішую прання - Лук"ян вже в унітаз лізе...Я складаю взуття - він збоку його розкидає. В тому хаосі муж намагався працювати, ну а прибирати. Мала ще піти на пошту. Пішла. Краще б не ходила. Я в черзі 2 години стояла (!!) . Хотіла кашлянути, але страшно було, бо там бабка трохи покашляла - подивилася на реакцію людей - та й мовчки терпіла далі. За ті дві години я змерзла й тепер кашляю ще сильніше :girl_sad:....Краще б ніде не ходила.
  В планах ще генеральні закупи продуктів, бо ми в селі вже все повиїдали, а як нема солодкого - то катастрофа для мене :girl_in_dreams:...
  Он-лайн уроки й все домашнє із двома школярами вганяють мене в депресію...Швидше б цей дурдом закінчився...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1
 3. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

   
 4. Alicia

  Alicia Well-Known Member

   
 5. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  З травнем, дівчата :) з понеділка дозволять міні прогулянки біля дому, то я думаю час від часу виходити дихати повітрям :)

  Я зрозуміла, що хоча все не любила городи, але квіточок/всяких травок смачних мені все ж бракує :) вирішили посіяти квіти на балконі, чим сьогодні і займалася. Подивимося, що з того вийде :)
  пралка працює, я вчуся і слухаю тв на фоні.

  Гарних вихідних дівчата, зберігайте позитив ;)
   
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 6. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Хм... прийшов молодший о 4й ранку, і з тих пір я не можу заснути :girl_in_dreams:. Що є рідко. Навіть - не буває, бо зазвичай якщо він приходить, то висаджую на горщик і далі ми в унісон засинаємо. З задоволенням: він - від того, що поруч мама, а я - тому що можна поспати :girl_crazy:. А от зараз лежу - і ніц. Втома є, а заснути не так просто.
  Тож розкажу трохи.

  Вчора їздила в Приват. Зустрілась в черзі зі знайомою, яка шоста вагітна з цьогорічного списку моїх знайомих вагітних. Термін в неї на початок літа, а може і на кінець весни. Поговорили певно півгодини... Вона як раз встигла до зачинення на обідню перерву. А я не встигла, тож вирішила скористатись моментом, хоч і не планувала - поїхала в поліклініку в жк. Мене на минулому тижні запрошували - та якось не хотіла...
  В черзі до банку переді мною залишалась одна жіночка, ще до обіду. Повернулась я десь через хвилин 40 - і вже була нова черга з 7 людей. Обідня перерва тривала. Я скромно запитала в першої людини з черги, чи не могла б вона мене пропустити, бо до обіду я була друга, і ну як би... Та ця нова жіночка *нічого не знає, вона перша*. Ну ок, встала я в кінець. Дзвонить чоловік з запитанням чому я так довго... І каже, що взагалі-то я мала одразу до обіду без черги йти - на касі є правила, що вагітні йдуть без черги. Тим паче, 9 місяць! :girl_crazy: А що я, що моя знайома - чемно стояли та чекали... :girl_blush2: Поки я дійшла (а черги зараз на вулиці) до дверей, банк відкрився, я тільки почала говорити, що маю право без черги зайти - жіночка *нічого не знаю* проскочила до каси, а за нею хлопець з черги взагалі безпроблемно просунувся та пропустив.

  Ох, не люблю я цей стан останніх тижнів вагітності, коли мій мозок гальмує, я стаю однозадачною замість багатофункціональної :girl_haha:, забуваю та неуважна. Нещодавно зранку взяла упаковку з крупою - варити сніданок дітям. А тут підходить середній син, щоб повторити вірш. Я до нього розвертаюсь - і розумію, що з рук падає упаковка... Я як робот: поставили нову задачу - одразу на неї переключаюсь, забуваючи про попередню :girl_crazy:. Декілька раз щось подібне було, або просто не справляюсь з потоком дитячих запитів та побажань, а також чоловіковим «А нагадай мені завтра про...» :girl_crazy:. Класична вагітна. Але і це мине, і я знову буду при пам`яті та сконцентрована :connie_pull-pigtail.

  В неділю заїхали з чоловіком в Київ на оптовий ринок за продуктами, запаслись на місяць+. Шкода, що не вдалось в Епіцентрі купити частково плитку та до плитки всілякі матеріали. Тільки он-лайн-замовлення. В нас на черзі доробити душову-туалет на 1 поверсі, і треба ж - складнощі з наявністю всієї плитки з декорами в одному місці. Шукаєм, дзвонимо, бронюємо... Хоча рік тому ця плитка в асортименті була в багатьох магазинах. Може, дай Бог, на цьому тижні та й почнеться ще один етап ремонту. Дааавно очікуваний.

  А ще класна штука - візуалізація. Замовили в дівчини, що ще минулого року робила нам її на підлогу у Львові. Ось так мучиш свою фантазію, переконуєш чоловіка, що буде красиво - а він поки не побачить картинку - ніц не розуміє :girl_crazy:. А картинка одразу його переконала, ще й відео-огляд.

  Вчора посадила квіточки в горщики. В клумбах встигла перед грозами навести порядок: тепер хвойні, троянди, лаванда без бур’яну. А квіточки гарно в горщиках вигляють на ґанку, на балконі (хай ще не зробленому...). На балконі (чи то мансарді) поки тільки дошки постелено (не закріплено, а так, щоб ходити) - чоловік лавку поставив, я висадила квіти - вчора сиділи та насолоджувались грозовим небом. Чоловік огірками зайнявся - висадив. Я до такого не доросла ще :girl_claping:.
  А, ми ж дітей на день залишили у моїх батьків - тому і сиділи відпочивали :). Та ввечері все на своє коло повернулось: діти, вечеря, прибирання, вкладання, вишивання...

  Довишиваю заплановану сорочку батькові, сестрі - картину, і перейду на пледи, що в’яжуться нитками-петлями вручну. Може, як раз до того часу зробимо мансарду, щоб осіннім вечором в плед - і пити чай.


  Коли ж то народити... :kisss:
   
  • мімімі мімімі x 8
  • Подобається Подобається x 5
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  Проза й жилетка - мій найстарший син. На фоні карантину й постійного перебування разом, ми добряче діємо одне одному на нерви. Вчора вишенька - мав тиждень часу, в 8 вечора згадав, що не зробив інформатику на сьогодні. Вчать мову пітон, дали багато. Я її не знаю, але сіла читати й паралельно робити - в мене получається. Малий сидить збоку, втіхаря щось клацає на телефоні й чекає, поки я йому то розжую. Сказав, що дещо там не розуміє. Почала копати глибше - а він взагалі НІЧОГО не розуміє, бо й не читав нічого. Я на то спересердя плюнула й пішла вкладати найменшого. Бо поки сиділа з тим всім, вже й 10 вечора настала. В результаті мені всю ніч снилися функції, методи, змінні й тому подібне з щойно вивченого. Згадувала @loveterapy , бо то дуже нагадує бекенд, виклик функції в потрібному місці й т.д., HTML, javascript :girl_impossible:
  Хочу вже додому до Львова, хочу, щоб всі ці уроки завершилися...Он й зараз сиджу, строчу тут й підсвідомо відтягую мить, коли піду робити уроки з Марком, бо то на цілий день розтягнеться. Погода паскудна, інших дітей не виженеш гуляти. А ми в мами не самі, а з малятами ще брата, цілий дит.садок й школа на виїзді :girl_crazy::girl_haha:.
  Міні-врочистість - знайшла в групі файних господинь на фб гарний рецепт кексу. Була налаштована скептично, бо там в складі олія й холодна вода, думала, що то доброго може вийти?...А нічого, пухкий й смачний вийшов, діти вже один стоптали, він навіть не вистиг добре, ще гарячим поділили .
   
  • Подобається Подобається x 6
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Онлайн-навчання сидить глибоко в печінках :) Ще два тижні.
  Лікування моє затягнулось, і теж сидить в печінках - але вже у прямому сенсі, бо "одне лікували, інше поламали" - і тепер мені виписали пачку ліків за пачку грошей, щоби долати наслідки попередніх пачок ліків... і я між роботою риюся в неті, щоб зрозуміти, чого буде більше від тих наступних препаратів - користі чи шкоди.
  Але це не жилетка. Звісно, в моїх теперішніх двіжах нести відповідальність за всю цю житуху капець як непросто, але я таки несу :)
  Дмитро - моя врочистість. Сніданок, забавити-заспокоїти Лідді, вчиться повністю сам - дати лиш місце і відчепити від нього менших.
  Сергій і Віруся зайшли в якусь нескінченну вікову кризу. Чи то карантин їх дістав. Поперемінно нестерпні, але загалом, звісно, чудові.
  Лідія у віці, який хтось мудрий недарма охрестив terrible two. Це блендер і міксер з неабияким звуком. Який моментально перемикається в режим солодкого жучка і викликає сльози замилування. А поки замилування триває - біжить доробляти щось terrible.
  В роботі цікавий поворот. Я почала думати про розширення діяльності, і навіть трохи повчила людей. Але отримала цікаву пропозицію - приєднатись до команди однієї компанії. Невеликої, немалої, класної. І от, сиджу, думаю. Ну тобто, як сиджу. Бігаю :) Бігаю - і думаю. Що б не вирішила - мені то розгрібати, як завжди. Ну або лаврове дерево стригти :girl_crazy:піду заздалегідь пошукаю секатор у коханого в гаражі :d23:
   
  • Подобається Подобається x 8
  • мімімі мімімі x 3
  • Оптимістично Оптимістично x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 9. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Мене тут то нема, а то я зовсім одна :)
  Останніми днями я неочікувано прийняла кілька доленосних рішень, і завтра мене чекає ще одне. Або два. І мені від цього не страшно. Отже - прийму правильні.
  Оскільки перспектива втратити волосся мені вже не загрожує, то я вирішила не стригтись. Волосся з радикальної піксі вже нагадує стрижку "паж" і переросло вже з десяток дивнуватих виглядів, тож і ще з десяток йому мав би нормально зайти :) і, що цікаво, я ці вигляди можу собі дозволити.
  Нещодавно підтвердили відгуки про спілкування зі мною - ніхто не пам'ятає, як я виглядаю, але всі пам'ятають, що я казала. Мені зараз так дуже підходить.
  Сьогодні Дмитро написав останню контрольну, і це врочистість.
  І ще я вперше після карантину побачилась на вулиці з людьми :) Це було дивне відчуття, але - врочистість також.
  Загалом, якщо закінчиться навчання, і з роботою вдасться втрясти, щоб не весь день в офісі чи роз'їздах - то це ж можна жити, чесне слово!

  А тепер анекдот. Ми з чоловіком пару останніх тижнів налагодили робочий процес на дачі. Одна біда - Інтернет там дуже така "манна небесна", яка падає в його телефон і роздається простим смертним через wi-fi. А коли чоловікові телефонують по роботі, з'єднання розривається, і смертні страждають. І от, сьогодні я вирішила лишитися з дітьми вдома, попрацювати з нормальним нетом. І рівно о 9:00 на Київстарі сталась якась аварія. До обіду я вижила без корвалолу лише завдяки тому, що заготувала від вчора і жебракуванню 4G на балконі.

  Цим хотіла завершити допис, але ні :)

  Нещодавно мені довелося швидко зібрати необхідні речі, і я дуже здивувалася, як мало в мене речей. А зараз, коли сильно змінився розмір одягу - і поготів. Мамина сукня, змінна білизна, зубна щітка, пінцет для брів, гребінець і документи. Запаковані колготи. І - бувай все старе, привіт все нове.
  Цікаво, які різні бувають люди. От я зовсім не накопичую речі, і тому така легка на підйом, були би гроші. І тому майже будь-яка екстремальна ідея мені до смаку. Бо ну а що? Людина-реп'ях. Де кинути, там причіпиться. Відчіпити, кинути знов - причіпиться знову...
   
  • Подобається Подобається x 8
  • мімімі мімімі x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Такс, я вчергове зрозуміла, що сприймаю ДП як надійну тиху пристань. Коли зле приповзаю сюди :girl_crazy:
  Треба мені порада - може, хто знає мамську (чи ні) закриту групу де можна прийти поматюкатися про наболіле? :) Де культурно і продуктивно поспілкуватися і так знаю :connie_pull-pigtail
  Коротше, в кожному жарті є доля правди. Але мене остаточно за** той карантин. Обіцяне з 22 травня послаблення і міжміський транспорт - ха-ха, чекайте і надійтеся далі. Мені не ок. Багато чого не ок тому хочу кричати і матюкатися і мені начхати на можливі закиди моралізаторів.
  Піти кудись в поле поверещати і траву руками скубти зі злості чи що :)))
  Вчора зрозуміла, що то вже 3 місяць "невиїзний" пішов. Вже прикидаю скільки часу займе дорога до Львова пішки і розумію, що якби хто погодився завезти мене хоч кудись, то щасливо їхала б навіть по бездоріжжю на рамі велосипеда. Коротше, свобода пересування то таки моя базова потреба. І моє терпіння через її обмеження вже дуже і дуже на межі.
  Врочистість - злість це ж добре. Це енергія, яку теоретично можна спрямувати в позитивне русло, якщо вистачить розуму і ресурсів :)
  У спробах впорядкувати думки і хоч трохи простір, я подошивала трохи "довгобудів" зі скуки. А ще випадково на подаровані гроші замовила і вже маю ролети в кімнаті. Дверей ніде так і не маю, витяжки теж :girl_haha:але ролети тішать своїм яскравим кольором фуксії, так що навіть сірі дощові хмари за вікном поряд з ними виглядають життєрадісніше.

  Ще несподівана врочистість - я вирішила, що цьогоріч не буду пробувати впихнути невпихуєме і намагатися домовлятися та влаштовувати меншу в садок. Не знаю, на скільки це рішення правильне і тверезе, але сам факт що я його прийняла реально трохи зняв тягар з голови, а далі буде видно.
  Ще те, що мало би бути врочистістю, а по факту дуже навіть проза. Чоловік вже тиждень вдома, 90% готує на кухні тепер він. То голубці, то булочки то ще щось таке, на що я не маю ні часу ні натхнення. Ех, якби при тому ще звідкись гроші бралися на продукти і все решта - було б цілком незле :girl_in_dreams:А так за гарною картинкою домашнього шеф-повара стоять історії про відсутність роботи і проблеми зі спиною, які ми поки не придумали як вирішити. Навіть на консультацію до остеопата в ближчі кілька тижнів потрапити виявилося майже нереально :sad:
  Проза - менша дитина вже 2 тиждень відрощує зуби. Тому тероризує всіх своїми скандалами і плачами о_О В старшого досі не закінчився навчальний рік, але я вже майже повністю забила на його дом.завдання і практично без найменших докорів сумління дозволила йому проігнорувати останній флешмоб-завдання від вчительки.
  Коротше, отако на рівному місці взяла я і втомилася :girl_cool:, а відпочинок майже в жодному вигляді поки не світить :sorry:
   
  • Подобається Подобається x 4
  • мімімі мімімі x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 11. shemely

  shemely Member

  @Akina, не знала який смайлик поставити, бо пишете ви гарно і оптимістично, а на рахунок свободи пересування дуже розумію, прям:girl_cray:(при тому що машина є, але там де моїм домашнім хочеться - закрито)
   
 12. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  о, це прекрасна ідея, дякую :) єдине - шкода нігтів, але якщо їх покрити гелем, то можна спробувати.
  Мотивація "зробити гелевий манікюр, щоби скубти траву" - це щось :) тепер у мене така є
  і моя потреба величезна.
  Я довго була обмежена, бо не могла виходити сама з дітьми. А потім карантин. Мій особистий жах триває від 31 жовтня, так що я підзамахалася порядно.
  Але всьо, хватіт.
  Прийняла, два. Ффух, вперед в нове життя.
   
  • Оптимістично Оптимістично x 4
  • Подобається Подобається x 2
 13. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  І такі сняться мені сни :) сьогодні - про моє не те що минуле, а поза-позаминуле життя. Тому прокинулася зі специфічним настроєм і тим дивним відчуттям в районі сонячного сплетіння, яке мене супроводжувало в певний період мого життя. Увесь ранок, готуючи каву і снідання, виконуючи робочі завдання, я поверталася думками до свого минулого і осягнула просту річ, яка часами дається так непросто: я рада всьому, що зі мною трапилося. Чесно! ;)
  Але щось вдарилася в філософію, якій місце лише в щоденнику :)

  Врочистіть - тепле сонечко :) і у мене мільйон справ на сьогодні, бо я, наче, маю на них сили. І ще врочистість - ранкове тренування, ну як тренування - поганяти кров. Але задоволення шалене - люблю спорт зранечку :) може то компенсує мені дві вафельні трубочки, безсоромно заточені мною на сніданок?)

  Хочу на море. Шалено! Не купатися, а прогулятися, подихати повітрям, помочити лапки у воді. До нього електричкою - 10 хвилин. Може рванемо з чоловіком вечірком в суботу ;)

  А ще я хочу десь поїхати. Хоч на два дні. В мале якесь незнайоме містечко і там гуляти-гуляти до ночі, їсти морозивко, піцу, дихати повітрям, заглядати в дворики, скиглити, що те палюче сонце геть нас не шкодує, сміятися з різних дурниць, багато обійматися. Але поки то неможливо: потяги міжміські по країні ще не курсують( тому максимум море і ліс коло нього ;) треба тішитися і малим щастячкам, правда?) Хоча навіть така вилазка після тримісячного маршруту кухня-балкон-ванна здається страшенною мандрівкою.

  Всім добра та натхнення! Все погане обов'язково закінчиться :)
   
  • Подобається Подобається x 4
  • мімімі мімімі x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1