Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Маю Gabrielle Essence. А яка різниця між
    і
    Gabrielle Essence? Загалом мені дуже зайшов. Сиджу в парку і насолоджуватися ароматом, хоча я б сказала, що то більш вечірній варіант. Загалом моє тестування парфумів почалась, що скоро Миколая, а я б хотіла, якийсь новий аромат. Вже не хочу. Хочу спершу протестувати всі відомі дорого парфуми. Тепер не знаю, що хотіти на Миколая. З цінової ліміту на людину в сім'ї, я нічого не хочу. Старша отримає gps годинник, чоловік мабуть захоче поповнити колекцію цинкових кухлів/рюмок, молодшій якісь іграшки або шезлонг або ходунці, бо час так швидко йде, а зараз будуть знижки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Проза: в сина кон'юктивіт. Я відчуваю себе гімняною мамою. І ще й АД зараз знову...
    Врочистість: нині 10 років як ми з чоловіком разом, від дати зустрічання чи як то там називається.
    Проза: моя тривожність. Вона жере мене зсередини і я не знаю, як то побороти.
    Врочистість: місто вже в різдвяних ілюмінаціях.

    Отако все воно чергується.

    Хочу додому, і боюся одночасно. Боюся пустої хати без батьків. Боюся довгої дороги, боюся черг на кордоні. Боюся, що не встигну все полагодити заплановане. Боюся, щоб не було в сина акліматизації. Боюся на цвинтарі побачити поруч з татовою і мамину могилу...

    якийсь депресивно-тривожно-боязливий допис у мене...треба терміново то виправляти.
    На вихідних ми пішли в щось на кшталт різдвяного містечка і себе як в американських фільмах відчула. Син мій великої радості, щоправда, не відчув. Його в ерго почепив на себе тато, а не мама і то стало приводом до дуже довгих "возмущань"..

    Ото написала вище свої страхи і якось чутка легше стало ❤️
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ще трошки і той листопад закінчиться. Я вже в очікуванні зими. Вихователька вже дала завдання зимової самодіяльності. Вона оптимістка. Наш садочок вже місяць закритий, бо нема грошей на опалення. Я вже навіть звикла, що старша вдома. Іноді вона з меншою навіть бавиться. І то таки тішить.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Знову я тут. Пишіть щось….
    Я тут бо знову захопилася темою екології/сортування сміття і зменшення споживання загалом. Читаю нову (для мене) книжку і думаю щоб то ще запровадити і собі. Напевно найближчим часом вартує зробити фільтр на воду, щоб не купувати бутильовану. Але то завдання для чоловіка і від мене терміни його виконання не залежать. Скоро моїй старшій квіточці 5 рочків. Переглядаю фотографії і не можу натішитися нею.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 1
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Тук-тук
    Не спиться, вирішила до вас заглянути.
    Трохи почитала, і враження, що нікуди і не зникала.
    В мене проза, робота-дім-робота...
    Прокинулася в понеділок вранці, кліпнула і вже ранок п'ятниці. Після того, як змінила роботу якось поза часом себе відчуваю.
    Але плинність часу в певній мірі є плюсом - нема часу на сімейні сварки і незгоди
    А ви як? Сумували трохи за мною, чи вже геть забули?
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Подобається Подобається x 5
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А ми на карантині вже 4й день не виходимо з дому. В доні в групі хтось захворів на ковід. Ще три дні. І ця неможливість вийти з дому так пригнічує. Вже давно, лише на початку цієї епідемії, не було так страшно як зараз. Вперше купила одяг для себе онлайн. Пальто оверсайз-ок, черевики - ок, джинси, хочу поміняти на розмір менші, якщо поміщусь то поміняти, а плаття мабуть поверну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    В нас якийсь період болячок. Я за останні 2 місяці вже втретє хвора. Не корона, але так серйозно - по 2 тижні кожен раз... Навіть не пам'ятаю, коли так ще було...
    Малий теж той весь час хворіє, але я вже змучилась навіть рахувати скільки то він хворів від початку осені. Хоча, якщо чесно, то і ціле літо він теж як не сопляв, то кашляв. Сьогодні око почервоніло. Майже впевнена, що за вихідні то не пройде...
    То все проза. Але є і врочистість - передріздвяний період. Як же я його люблю! Витягнули вже деякі прикраси для дому. У сусідів герлянди на балконі. В садку нині був Миколай. Діток попросили одягнути чортиками і ангелами. То така милота) Миколай під подушку щось принесе вже в ніч на понеділок. Минулих вихідних пекли пряники, цих вихідних плануємо шоколадне печиво.
     
    • мімімі мімімі x 2
  8. Masja

    Masja Well-Known Member

    І я сюди. В мене останні дні -дні планів. Поки що не масштабних: читати в грудні книги на різдвяні теми,підкоригувати харчування,бо вже зовсім те діло запустила і виростити вдома взимку нарциси. Дуже поєднувані плани:meeting:

    А так у нас день на день дуже схожі. Добре, що ми з донею любимо гуляти за будь-якої погоди,це мене дуже рятує..
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Скажіть мені щось втішне. Почала вчити англійську. Але сама, вдома. Маю багато навчальної літератури. Звичайно, результат ..гм… ну не знаю. Але образливо, що всі навколо кажуть, що то марна трата часу, що треба курси/репетитор. Хоча в мене не елементарі, був досить високий рівень, який звісно без використання мови, значно впав. Та і я думаю краще хоч так, ніж ніяк. Чи ні?
    По темі не знаю, що написати. Щось мене всі бісять останнім часом. І до дітей терпіння втрачаю, нервуюся, кричу на них. Старша взагалі сьогодні вчудила - порвала штани з комбінезону. Кожне гуляння для мене як випробування нервів. Вони то падають в то болото, то ще кудись всунуться. І то дівчатка, караул якийсь. Скажіть, що то не в мене одної такі діти, бо у фб всі чистенькі-чемненькі і мило усміхаються «до фотографії». Бо те вічне прання мене починає нервувати. І розкидання іграшок. Мої спостереження: витягують-витягують все з тих ящиків-коробочок і… не бавляться, а воно все просто лежить під ногами, вони зачіпляються за то все і падають, або наступить босою ногою на лего і кричить. Ну висновків звісно ніяких. Я постійно частину іграшок пакую в пакети і на певний час ховаю, тобто насправді в обігу їх десь 30-40%. Ніби не так багато, але всеодно нервуюся. Хочеться, щоб вони доросли до етапу прибирання за собою хоча б іграшок. Де то стільки ресурсу набрати??
    Врочистість: спекла торт на дн донечці. І такий вже гарний на вигляд (надіюся на смак теж). Додам фото. То ще не остаточний «дизайн», але хочу десь похвалитися.
    34345802-41AB-4DDF-B1A5-07C807E0C3FC.jpeg
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2021 ---
    @Masja книги на різдвяні теми, то цікаво. Напишете потім у відповідній темі, що читали?
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Так-так, чистенькі-чемненькі на хвилинку, поки сфоткались)) у мене хлопець, і штани/кросівки - то як витратний матеріал) літом вже навіть не переймалась протертими колінами на джинсах, добре, що то зараз модно (приходить з черговими подертими джинсами: - мам, дивись, у мене ще одні штани «модні»!) Зимою, правда, холодно в «модних») Взуття теж горить незалежно від цінової категорії.
    Іграшки - окрема тема. Їх вже настільки багато, що коли заходимо в магазин іграшок, то не знає, що ще вибрати, бо все є… Дитяча просто завалена, потрохи роздаю, розпродую, вивожу в село. З часом ті всі іграшки дитині стають вже банально нецікаві, росте, зараз інші інтереси (просить в Миколая телефон)… Злюсь, намагаюсь не думати, скільки на те все потрачено… І розумію, що сама винна, бо постійно щось купляла (а як інакше?)…
    Треба б для врочистості якогось різдвяного настрою… пора витягати прикраси)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Здається це тепер єдина збірна тема на всі питання))
    І я понию - діти прихворіли, обоє вдома. І ніби не така страшна хвороба, але вночі малого так дусив кашель, що я мусила находитися з чайочками, сиропом, смоктунцями, потім він заснути не міг довго. А далі і я не змогла заснути. В сумі того спання за ніч - пару годин всього. Нині двічі намагалася лягти доспати, лягти вдалося, поспати - ні. Весь день в нікуди в результаті.
    В обід малий теж не поспав через той кашель. Чекаю швидкого вкладання ввечері.

    @Happy Fiancee думаю інгліш можна підтягнути самостійно, якщо є добра база і ви не потребуєте, щоб вам пояснювали елементарні речі. Головне систематично тим займатися і розуміти, що вам треба досягнути - повторити граматику, розширити словниковий запас, навчитися сприймати на слух?

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Хто прикрасив ялинку і розвісив усі інші декорації - той я! А що, 25-те вже скоро.

    Спекла хвалений-перехвалений штоллен...видно, мої очікування були завищені. Так, смачно, але аж не на такі оди, як ото йому на весь фб виспівують. Один замотулькала, щоб визрів, а там і думка може моя зміниться.

    Закінчила навчання з італійської, гіп-гіп!!! Тепер треба попрактикуватися розмовному і закріпити все ❤️
    Потрохи скуповую Миколая.

    @Happy Fiancee цілком реально підтягнути мову самому, якщо є добра база і розуміння всіх конструкцій.
    І про дітей: я сьогодні своє шило 15 хв пробувала зловити до гарної знимки! Та де там! "Нема часу, жіночко, відчепіться від мене з тим фотоапаратом, що ви пристали, я зайнята дитина, он ще з тумбочки все не викинув, а то вже майже полудень!" :)

    Розболілося горло і то прооозище!!! Мені не можна хворіти, тому п'ю чай і лягаю біля синочка: поки він спить, мама має час на роботу.

    Сьогодні в центрі Рима відкривають ялинку, хотіли поїхати, але така дощака прає, що з вікна нічого не видно. От зовсім! Та бачила прогноз: на вихідні - сонце і я хочу в Різдвяне містечко. Там є Санта, загадаю йому бажання, може виконає :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Етап прибирання іграшок починається, коли з іграшок лишається тільки смартфон. І то в хлопців…
    В дівчат іграшки трансформуються в гори одягу і косметики)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    І так, йшов перший тиждень роботи садочку. Сьогодні вже пів групи залишилося вдома з соплями, в тч і ми. Вже другий рік батьків не пускають на дитячі свята і це моя сумулька… Особливо сумно було на день матері. Зимові свята я ще якось з розумінням ставлюся, коли багато хворих і червона зона. А от на день матері розуміння не було від слова «зовсім». От зараз знову. Підготовка, ота вся біганина на заняття. Ех проза проза… І чоловік зривається на шкідливе харчування, відповідно і толку в напрямі схуднення нема…
     
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2021
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Було ДН в дитини, з шкідливого (некорисного) то була хіба піца. Ну але шматочок-два ж погоди не зробить, то вже не забороняла. Але коли щодня починає купувати всяке г., то щось бажання йому готувати пропадає.
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Happy Fiancee мій чоловік як робить закупи, то купує чітко по списку. Без ініціативи, немає в списку додому не принесе. Раз попросила купити кукурудзяни палички такі не дуже корисні, аля чіпси. Він купив зовсім інше))), так що до списку треба додавати щей фото))). А якщо ваш чоловік робить закупи, з власної ініціативи, без списку, то звичайно трохи тяжко його перевчити на здорове харчування. Мусите, якщо для вас це важливо, ходити на закупи разом, або робити закупи самій. Скажу жорстоку річ, що самій з двома дітьми легше, ніж самій з двома дітьми і чоловіком інвалідом.
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я скажу так, все залежить від розміру порцій і кількості перекусів, все решту, то просто відмазки
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    100% правда. Але щось мені не виходить достукатися до його свідомості. І нікому не виходить: ні його мамі, ні брату. Ні лікарям…
    Ми живемо в селі і маємо одну машину, якою їздить чоловік. Відповідно закуплятися їздимо переважно на вихідних. Іноді я пишу, що треба купити серед тижня. Але частіше то його ініціатива: заїхати в магазин після роботи і купи щось для себе.
     
  20. phobika

    phobika Well-Known Member

    Харчові звички то дуже складна річ. Перелаштуватись так просто не виходить. Ну напевно ж кожна з нас пробувала свої міняти... і справді їх поміняти вдається дуже рідко.
    Тому треба запастись терпінням.
    Сама вкотре зараз за це взялась. Поки йде добре. Але знаю, що скоро мій ентузіазм трохи прив'яне. Але треба буде продовжувати, навіть якщо день чи два буде не вдаватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2