Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

1. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

Маю Gabrielle Essence. А яка різниця між
    і
    Gabrielle Essence? Загалом мені дуже зайшов. Сиджу в парку і насолоджуватися ароматом, хоча я б сказала, що то більш вечірній варіант. Загалом моє тестування парфумів почалась, що скоро Миколая, а я б хотіла, якийсь новий аромат. Вже не хочу. Хочу спершу протестувати всі відомі дорого парфуми. Тепер не знаю, що хотіти на Миколая. З цінової ліміту на людину в сім'ї, я нічого не хочу. Старша отримає gps годинник, чоловік мабуть захоче поповнити колекцію цинкових кухлів/рюмок, молодшій якісь іграшки або шезлонг або ходунці, бо час так швидко йде, а зараз будуть знижки.

• Подобається Подобається x 1
  2. Rapsodiya

Rapsodiya Well-Known Member

Проза: в сина кон'юктивіт. Я відчуваю себе гімняною мамою. І ще й АД зараз знову...
    Врочистість: нині 10 років як ми з чоловіком разом, від дати зустрічання чи як то там називається.
    Проза: моя тривожність. Вона жере мене зсередини і я не знаю, як то побороти.
    Врочистість: місто вже в різдвяних ілюмінаціях.

Отако все воно чергується.

Хочу додому, і боюся одночасно. Боюся пустої хати без батьків. Боюся довгої дороги, боюся черг на кордоні. Боюся, що не встигну все полагодити заплановане. Боюся, щоб не було в сина акліматизації. Боюся на цвинтарі побачити поруч з татовою і мамину могилу...

якийсь депресивно-тривожно-боязливий допис у мене...треба терміново то виправляти.
    На вихідних ми пішли в щось на кшталт різдвяного містечка і себе як в американських фільмах відчула. Син мій великої радості, щоправда, не відчув. Його в ерго почепив на себе тато, а не мама і то стало приводом до дуже довгих "возмущань"..

Ото написала вище свої страхи і якось чутка легше стало ❤️

• Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Ще трошки і той листопад закінчиться. Я вже в очікуванні зими. Вихователька вже дала завдання зимової самодіяльності. Вона оптимістка. Наш садочок вже місяць закритий, бо нема грошей на опалення. Я вже навіть звикла, що старша вдома. Іноді вона з меншою навіть бавиться. І то таки тішить.

• мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  4. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Знову я тут. Пишіть щось….
    Я тут бо знову захопилася темою екології/сортування сміття і зменшення споживання загалом. Читаю нову (для мене) книжку і думаю щоб то ще запровадити і собі. Напевно найближчим часом вартує зробити фільтр на воду, щоб не купувати бутильовану. Але то завдання для чоловіка і від мене терміни його виконання не залежать. Скоро моїй старшій квіточці 5 рочків. Переглядаю фотографії і не можу натішитися нею.

• Подобається Подобається x 5
  5. Nitriotka

Nitriotka Фея з сокирою )

Тук-тук
    Не спиться, вирішила до вас заглянути.
    Трохи почитала, і враження, що нікуди і не зникала.
    В мене проза, робота-дім-робота...
    Прокинулася в понеділок вранці, кліпнула і вже ранок п'ятниці. Після того, як змінила роботу якось поза часом себе відчуваю.
    Але плинність часу в певній мірі є плюсом - нема часу на сімейні сварки і незгоди
    А ви як? Сумували трохи за мною, чи вже геть забули?

• мімімі мімімі x 7
  6. Basyanya

Basyanya Well-Known Member

А ми на карантині вже 4й день не виходимо з дому. В доні в групі хтось захворів на ковід. Ще три дні. І ця неможливість вийти з дому так пригнічує. Вже давно, лише на початку цієї епідемії, не було так страшно як зараз. Вперше купила одяг для себе онлайн. Пальто оверсайз-ок, черевики - ок, джинси, хочу поміняти на розмір менші, якщо поміщусь то поміняти, а плаття мабуть поверну.

7. phobika

phobika Well-Known Member

В нас якийсь період болячок. Я за останні 2 місяці вже втретє хвора. Не корона, але так серйозно - по 2 тижні кожен раз... Навіть не пам'ятаю, коли так ще було...
    Малий теж той весь час хворіє, але я вже змучилась навіть рахувати скільки то він хворів від початку осені. Хоча, якщо чесно, то і ціле літо він теж як не сопляв, то кашляв. Сьогодні око почервоніло. Майже впевнена, що за вихідні то не пройде...
    То все проза. Але є і врочистість - передріздвяний період. Як же я його люблю! Витягнули вже деякі прикраси для дому. У сусідів герлянди на балконі. В садку нині був Миколай. Діток попросили одягнути чортиками і ангелами. То така милота) Миколай під подушку щось принесе вже в ніч на понеділок. Минулих вихідних пекли пряники, цих вихідних плануємо шоколадне печиво.

• мімімі мімімі x 1
  8. Masja

Masja Well-Known Member

І я сюди. В мене останні дні -дні планів. Поки що не масштабних: читати в грудні книги на різдвяні теми,підкоригувати харчування,бо вже зовсім те діло запустила і виростити вдома взимку нарциси. Дуже поєднувані плани:meeting:

А так у нас день на день дуже схожі. Добре, що ми з донею любимо гуляти за будь-якої погоди,це мене дуже рятує..