Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    :girl_bye: ну що, проїдемось по позитивчику?
    Я перестала приймати антибіотики - бронхіт минає. В зв'язку з цим я собі зробила міні-свято: вдула :drinks:. Купила грибочки - буду робити підливку (сос, мачанку. "for whom how")
    Мене коханий відпускає на фестиваль з малою на Буковель на 4 дні!.
    Живемо окремо! Всім-всім хто з батьками-мамами-свекрухами живе - бажаю жити ОКРЕМО! і нехай приходять лиш тоді, коли нам треба (чи не дай Бог, їм терміново.).
    Будинок - будується. Діти ростуть. Життя прекрасне!!!!! :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • мімімі мімімі x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Абсолютно погоджуюсь!
    Колись була такою ж трохи переляканою мамочкою). Багато в чому обмежувала себе. Мені тоді чомусь здавалось, що дитині того не треба (компанії, походеньки в гості, поїздки), боялась, що роблю щось не так, і це зіпсує все майбутнє життя моєї дитини))), вплине на його психологічний стан (ну бо не можна, щоб дитина плакала) і т.д. Потім мене також попустило, з другим вже було зовсім по-іншому.
    Вважаю, що мама має жити майже як до родів, на скільки це можливо. І зустрічі з друзями, похід по магазинах і в зал, поїздки за місто зовсім не треба припиняти. Це досить стресовий період, і для мами дуже важливий комфортний стан. Бо від нього дуже залежить стан дитини. Тому все просто - робіть так, як відчуваєте і хочете, а не так як треба)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    До чого доводить брак сну... Зібралася зранку, вийшла з дому, пройшла кілька метрів і тут до жирафи дойшло - а візит до педіатра то завтра, а не сьогодні. Ех, потопала назад, тепер сиджу, не знаю чого вчепитися. Завтра буде дубль номер два, надіюся все пройде добре.
    Я така теж трохи перелякана мамаша, але від народження малюка старалася запрошувати почастіше до нас друзів, потрохи виходити з дому. Вже два рази літали літаками і додому, і просто на відпочинок, то можу сказати, що малючок переніс дорогу набагато легше, ніж ми, дорослі. Він собі поїв, поспав, пообнімався з мамою і татом і почував себе в безпеці і комфортно.
    Якось так багато думок і планів, маю надію все в нас вдасться і буде добре, складно якось зорганізуватися і впорядкувати все. Лиш би всі були здорові, а все решта додасться. Всім гарного і позитивного дня!
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    брак сну...це моя характеристика в останніх пів року. Малий прокидається в 5:30 - 6, чоловік в 6 встає на роботу...Ніколи б не подумала, що поспати до 6:30 буде для мене радістю))) Але життя непередбачуване...І от позавчора ввечері я нарешті дописала й віддала дівчинці роботу по Агаті Крісті, погодилася ЗДУРУ написати, і цілий тиждень я лягала в 12-1, бо робила ту роботу (зато перечитала купу літератури й стала дуже розумна))), і вночі до дитини знов вставати, а в 5-6 підйом. Нарешті овер, дівчинка задоволена. А я...лягла спати після свого навчання в 11, і прокинулася в 5:30, малий спав цілу ніч.Це був бонус за мої старання))) Отак! сьогодні знов те саме - 6 сніданок, наготувати, зібрати, робота, прибирання, гуляння, навчання...але в моїй прозі є мега врочистості:
    - у нас неймовірно чудова весна, все квітне, пахне, радує око. Йду гуляти з задоволенням! Фото додам)
    - мій чоловік вирішив спробувати себе в новому ракурсі, і посадив на задньому дворику пару кущів помідорів й огірків. Так що будемо скоро їсти свою городину, а не американську хімку)))
    - у мене почалося навчання. Я задоволена, нарешті бачу для себе якусь перспективу (на цьому етапі), і взагалі, я люблю сам процес навсання
    - маю більше роботи (не складної), і це теж радує, бо гроші зараз не зайві.
    - ми вже вибиралися на океан. Подихали повітрям, трохи засмагли (ага, в футболці). Вода льодяна, пісок гарячий, малий в захваті був від океану. Вже уявляю, як буде радіти, коли випаде скупатись, бо воду він обожнює).
    Отакі в мене справи! Всім гарного завершення тижня, і весняного настрою! 20170426_185708.jpg
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 11
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    А в нас в хаті сонне царство...Малюк втомився і заснув в іграшках на килимку, чоловік спить після обезболюючого... І всі на 1-му поверсі, тому я сиджу на кухні, тихенько як миша і в неті гуляю.
    Нині справжнісінький сімейний день --цілий день ми на кухні, біля очага так сказать:girl_blum:. Тут і снідали-обідали, і уроки -завдання робили, і машинками бавились, і навіть дверку холодильника і нову модельку лєго збирали.. Нині кухня- наше фсьо.
    Погода на рєдкость мєрзопакосна.. І не так холод мене лякає, як те, що мої черешні обмерзають і гублять цвіт :girl_feminist::ireful1:.. а я так люблю і дивитись, як вони квітнуть і їсти їх..:cry::cry: Але не в цім році мабуть.. А минулоріч то наїлися всі - і ми , і сусіди , і діти сусідів, і шпаки..--хоча вони мабуть перші якраз були :haha:. А цього року, здається, в нашій шпаківні поселились шпаки, хоча щось останніх днів зо 5 я вже їх не бачу, але мо то зимно, а мо на гніздечку сидять. Ну от і де справедливість? Шпаки є, а черешень не буде..:dntknw:
    Щоб ваші бажання здійснювались і ви не забували ділитись позитивом від цього . Ось - якось так нині +:kisss:.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Щось так та погода підводить. Так хочеться вибратися десь, а ніяк. Дітьо мерзне і плаче, тож пів години то зараз наш максимум на вулиці. То я так подумала нащо нам весняний комбінезон, якщо скоро літо... Ага, літо, ти де там?...
    Ото думаю, недарма то всі пишуть - нема краще як окремо жити. А то так помагають, що я ще за всіма потім прибираю. Певно маю якусь мульку на чистоті, бо найбільше бісять крихти від хліба по всій кухні. То при тому, що маю геть поганий зір - ніхто їх не бачить крім мене. От на роботу ходила, приходила пізно, вже темно було, то й не бачила. А тут треш-треш, а воно ніби і не прибираєш. То вже не флай-леді треба застосовувати, а якогось містера мускула (власне дядька з реклами, а не сам засіб).
    З врочистості - замовила доці заготовку під вишиванку. Якраз поки вишию доросте )))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Happy Fiancee а як ви взимку гуляли, якщо зараз дитині холодно? Вдягайтеся тепліше, накрийте і гайда на вулицю, там, насправді, не так вже й погано. Вчора взагалі дуже приємно було. Ми гуляємо у куртках " холодна весна" .
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member


    Поки писала, думала, що ж би такого позитивного згадати. Щось наразі не можу нічого такого знайти. Буду збирати малу гуляти - нагулювати позитив))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви колись писали, що до вагітності мали кілька зайвих кг. А нещодавно виставили фотку з малюською, і зараз Ви тонка і дзвінка.
    може це і не великий позитив, але він очевидний
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Чомусь ми ніколи не цінуємо те, що маємо. Не вірю, що нема позитиву!
    Ну що: проза - то мій постійний біль, який мене не покидає навіть у ночі. На сон в кращому випадку аж 5 годин, далі спати не реально. Тому я зустрічаю сонечко і маю дуже довгі дні (позитив? Та!) Все решта в порівнянні з цим - дрібниці.
    Врочистість - я рухаюсь, і то таки велике щастя! Якби ще змогла плавати, то щастю моєму не було б меж. Ну але не все відразу. Наступна врочистість - погода! А ще ті вихідні щотижня. Мені таке подобається. Бо я таки лінива мама, яка відразу сплавляє дітей до баби. А то таки велике щастя для нас всіх - відпочити та змінити умови). Хіба пес не дуже радий, бо з дітьми йому не так сумно, як з нами).
    Зараз виношую ідейку для вишивки однієї сорочки. Руки чешуться страшно, вже не можу дочекатись коли візьмусь до роботи. Але краще спочатку все добре обдумати. А ще нас чекає робота з встановлення перголи у подвір'ї. Цікаво, що то буде, бо я якось не дуже вникала на початку, а зараз вже хіба результат отримаю). Значить, буде сюрприз))).
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. happy story

    happy story Well-Known Member

    У мене тепер в голові трохи все по поличках поскладалось... Я зрозуміла що треба мислити позитивно і трохи розслаблено, не нервуватись через до дрібниці... І головне не звертати увагу на чужу думку... Міняти ставлення до ситуаціі , якщо не можеш змінити саму ситуацію... Цікаво чи надовго мене вистачить... Але бачу що якщо в кризовий момент почати сміятися, то все проходить швидше... І головне молитва, щира молитва, одразу допомагає... Молімось і Бог нам допоможе!!!

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я нині проявила слабкість. Прямо слабацтво. Будильник на 06:16 вимкнула, на 06:43 вимкнула, 06:52 поставила чайник і ще на пару хвилин лягла.
    Правда, потім я таки увімкнулась, але хоча б 15 хв з тих "доспаних" мені забракло. що ж, це теж потрібно було перевірити. Висновки зроблені.
    Вдома досить прохолодно, аж не віриться, що надворі так тепло. Тож я виходила у светрі, і виглядала дивнувато. Але нічого, зате не змерзла. Вчора ввечері дивнувато виглядала у футболці на короткий рукав, нині в светрі. Компенсаторненько...

    Кава пахне дивно, дерева за вікном виглядають дивно, Віруся захотіла лишитись в садочку ще і на англійську після сну - і це теж дуже дивно...
    Все дивно, тож хочеться собі і всім побажати ХОРОШИХ див.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Полуниці.Сезон полуниць урочисто відкрито. Мабуть, ще десь в понеділок, коли при дорозі, попри свою хату стояв дідусь і продавав свою:запашну, велику, блискучу.
    Аромат лоскотав носа, вигляд-очі)
    Вчора спекла еклери за рецептом французької кондитерської Laduree, верх яких вийшов з кракелюром, а ніжний заварний крем зі збитими вершками доповнила половинками полуниць. І байдуже, що зараз вечір, головне, що байдуже буквально всім, бо чи два, чи три, чи чотири - зупинитись неможливо)Дууууже і дуууже)


    А ви пили буйволяче молоко? Жирнюще, ніби там самі вершки і солодке-солодке...А скибка сірого хліба із буйволячим маслом?А ще на цій фермі дуже гостинні люди. Хоча, як і всі закарпатці. Дуже рекомендую відвідати цю ферму любителям молочної продукції, там ще і овечі сири є.Дуже смачний із волоськими горіхами.

    А у ваше поле зору одночасно попадав цвіт сакури і цвіт магнолій, цвіт білих каштанів і цвіт рожевих, цвіт акації і цвіт гліцинії? Це - фантастика)
    А ще синє небо і ранкове сонце із-за гір? А ти стоїш з голими ногами, в босоніжках, бо тепло-тепло і думаєш: світ, ти прекрасний!)
    І навіть тоді, коли повертаєшся вже додому, в одній руці тримаєш оберемок конвалій, яких ну просто море продають на набережній Ужа за символічні кошти, в другій-полуниці і тебе на серпантинній дорозі так солодко заколисує...Сонечко, температура за бортом +24...А під час традиційної зупинки на заправці вибігаєш тими ж голими ногами і ....розумієш, чому всі навкруги в шапках і куртках)))Хм...Скільки ж я спала?А на градуснику лише +8 і ми вже на Львівщині. Моїй улюбленій Львівщині...І ти згадуєш, що хтось сказав влучні слова, що Львів славиться кав'ярнями, а Ужгород-кавою і розумієш: мені усюди прекрасно.
    Мама, чоловік, донька і я отримали кількаденний заряд і задоволення)Я люблю, коли з нами їздить мама. Поки чоловік і донька відсипались, ми, завжди прокидаючись дуже раненько, гуляли-гуляли-гуляли, ну бо так мало часу, щоб просто насолодитись цією красою, просто нею напитись, наїстись і зафіксувати)
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 13
    • мімімі мімімі x 2
  15. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Проза хатній армагедон знову мене зачинає нервувати . Коханий висуває дві версії, перечиталасі Марі Кондо або буде файна погода :girl_haha::girl_blum:
    І одне і друге для мене буде добре, бо на файну погоду добре чуюся, а навіть як повикидаю більше як треба, то ніхто не вмре :girl_crazy: Минулої суботи викинула чотири кульки непотребу і то такі неймовірні відчуття шо словами не передати !!! :connie_pull-pigtail
    Ше не знаю чи понеділок вихідний і не знаю чи хочу аби понеділок був вихідним і взагалі ніц не знаю останніми часами.... :girl_crazy::girl_haha: Дівчата , вони такі :girl_cool:
    В темці виклала фото веломандрівників , для мене це "космічні речі " - навколосвітня подорож з дитиною до року :girl_impossible::girl_in_dreams:, чи мо то я якась спокійніша стала чи шо ...

    Всім цьомки-бомки і плануйте файні вихідні :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всім привіт, давно тут не писала, бо якісь дуже змішані почуття і події відбувалися біля мене. Сьогодні відсвяткували 20 років сина, прийшов хресний з сім"єю, а потім син пішов святкувати з друзями. Як швидко все минає.. Але настрій в мене паскудний, бо мій таточко доживає останні дні, в нього рак, і якось так раптово йому стало зовсім зле, не їсть, не п"є і якийсь такий злий і недобрий. Ну чому так? Так багато думок в голові, які путаються і не можуть зрозуміти одна одну. Багато всього, але писати не вистачить ні сил, ні терпіння, бо нема настрою.Попереду вихідні, бажаю, щоб ми їх провели позитивно. Всім здоров"я , теплого сонечка і радості!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене якийсь стан вагання і сумніву. Запросили нас на весілля. Трохи далеко, не Львів. Вагаюся чи варто йти з такою малою дитиною на таку подію. Тобто це рівнозначно чи йти взагалі. Варіант залишити з кимось не розглядаємо так як в нас лише ГВ. Сумніваюся бо від такої кількості людей і шуму дитина може отримати стрес. Провели експеримент: вчора виїзд в місто на закупи, після повернення дитина не спала, ввечері дикий істеричний крик. Сьогодні знов поїхали з малою, наразі трохи спить, тож надіюся, що вже істерики не буде. А їхати тих 50 чи скільки там км на весілля ради того щоб побути 2 години якось не пасує чи що...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Happy Fiancee я б не йшла. Це не подія для такої малої дитини. В мене дитина всюди їздить зі мною, тобто йому багато людей не стрес. Але я б не хотіла з ним їхати на весілля. а якщо манюня ще й не звикла до гамору, то для чого вам воно. Ви не відпочинете, одні нерви будуть. Я думаю, нормальні люди не образяться, у вас поважна причина. А весілля подивитеся на фото й відео. Ну я б то точно так зробила, не вагаючись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1. Якось забагато набрала "кітка блох". Не даю собі ради на стільки, що вже вночі почало снитися, що кудись не встигаю: не встигаю спакуватися, зібрати документи, поміняти гроші і т.д. ; постійно біжу і наздоганяю, а потім сиджу біля розпакованих валіз, усвідомлюю що саме забула і прокидаюся "в холодному потУ". Раніше мої нічні жахіття мали інакший напрямок.
    Та й сама бачу, що змінився мій чи то характер чи то стиль життя - постійно нічого не встигаю, панікую і спішу. А раніше я спокійно і розмірено мала кожен день спланований і заздалегідь підготовлений.
    Трохи майстеркували - треба нам вже давно зробити було шафу-купе. Покликали майстрів . Я намалювала, вони порахували. Випала в осад. Трохи по-гуглила, згадала уроки креслення. І незлим, тихим словом вчительку з креслення. І свого класного однокласника, який робив за мене всі завдання з креслення, а я за нього з англ. мови і зарубіжної літератури. Зібралася в кулачок (щось я останнім часом занадто часто в той кулачок збираюся), намалювала по-новому, розрахувала матеріал, порізку, кромкування. В майстрів за матеріал і за роботу вийшло 11500 (з дзеркальними дверями 17600), в мене - 2750 (без дверей і 3 шуфляд, зборка власноручна). Вчора цілий день збирали той "пазл". Звичайно не без криків, воплів і бажання один-одного прибити. Особливо, коли я стояла на драбині, одною рукою тримала вертикальну плиту на 2.8м, а другою - горизонтальну важелезну полицю, а хтось з шуруповертом, рипів чого я трясуся, як осиновий листок - та бо хірляк я, тєжко. Завтра докрутить з колєгою верхню стяжку ( я навіть на драбині не діставала) і покажу що вийшло. Про двері подумаю потім, дуже потім.
    Сьогодні трохи розвіялася. Випадково застала байкерське шоу. Вишукувала @Bulavka , байк побачила, її - не знайшла. Була в театрі з чудесною компанією. Вистава була - зе бест. Я ще до цього часу співаю і танцюю. Трохи зависли в оновленій ПХ - ото пєчяль. Навіть тепер не уявляю де будемо робити форумівки. Певно заглохнуть. Там де-кого зустріла. Хай ще скаже своюдумку.
    Цез хворіє. Старий вже: зуби, лапи, ясна пухнуть так, що він постійно слиниться і лише просить, щоб масували. Та метиленова синька вже як чергові нічні жахіття. Що для нього, що для нас. Гєк знов знайшов кліща - возили на капельниці, кололи, зараз тільки таблетками імунку підтягуємо.
    "Мої" вже дуже швидко приїдуть. На 2 тижні. Буде страшне, буде "біг пес через овес".
    З наступного тижня починається сесія в чоловіка. Я взагалі майже цілодобово залишаюся сама з роботою і домом. Він буде прилітати "татарськими" набігами.
    І чомусь всі з мене лаха друть, що я їду на море в Болгарію автобусом. Та йооой, я впаду на своє крісло в автобусі і просто відрубаюся, оклигаю вже біля басейну на Сонячному Березі з бокалом якогось пойла.
    Люблю вас, читаю, реагувати не дуже маю можливість. Чорна діра мене ще не засмоктала
    Пи.Си. Смайлів не ставила, то був би ка..ць:girl_crazy:. Емоційний.
    пи.пи.си. Хто дочитав, той - молодець:kisss:
    --- дописи об"єднано, 8 Травень 2017 ---
    а, забула. Я ще в суботу помила горщики. Збиралася посіяти базилік, лікарську ромашку, м"яту, лаванду і розмарин. Нічо не встигла - сіпнули мене рибу чистити і шафу крутити, але горшки вимиті. Як не буде дощу, то може - завтра:girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 8 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Смішно Смішно x 4
    • мімімі мімімі x 1
  20. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Хандра накрила.
    І що робити?
    Зазвичай допомагає зробити добре діло, або зустріч зі старими друзями. Перше - регулярно, не діє; друге - немає зараз такої можливості.
    Погода - диво. Вчора було +23, завтра обіцяють 0 і сніг... Мої традиційні 100/60 стрибають то вгору, то вниз, голова бо-бо.
    Додати якоїсь врочистості? 21.05 буде звітний концерт нашої школи східних танців, я беру участь у 4 постановках. Тому дошивається костюм і виношуються ідеї щодо зачіски.
    Усім вдалого тижня!
     
    • Подобається Подобається x 10