Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (10)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 27 Січень 2016.

  1. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Еххх,@arushka, але я Вас люблю, отако з яким би настроєм не прийшла почитати щось тут, все Ви можете розсмішити, розвеселити і настрій підняти, от суцільний позитив від Вас так і пре, повезло Вашому чоловіку з дружиною:connie_pull-pigtail:girl_cool::girl_claping:
    Ну раз вже прийшла. то й про себе пару слів накалякаю. Ніби й весна, і погода налагоджується, а настрій щось "не альо", точніше знаю чого "не альо", але як казала Л.Костенко "І все на світі треба пережити, І кожен фініш, то ,посуті, старт..." ну і далі по тексту то теж про мене зараз.
    Хоча є й позитив, хоч ваги я вдома і не маю, але по джинсах точно знаю, що маю хороший "-", от тим, наразі, і тішуся.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    і я йому так кажу, а він все пручається і не вірить, яке йому щастя привалило:)))
    Ранок почався в 6:30, через склєроз і невиключений на ніч звук в телефоні. Подзвонила мама, бо вона вже дві години не спить, а їй цікаво, як доцік вчора сходила на вечірку:crazy: І взагалі, чого це в мене такий дивний голос? може я не рада мамі? то вона може не дзвонити більше ніколи. Взагалі ніколи-ніколи. В житті. І не приїжджати:dash1:
    Пригрозила доціку, що як не буде слухатись, я теж через років 10-15 буду видзвонювати їй в 6 ранку і розпитувати про внуків)))
    Решта дня - проза, робота-кухня-закупи, хіба ввечері підемо кудись погуляти. Цієї весни в нас з"явилась нова сімейна традиція -прати і ховати пуховики і зимове взуття, потім його витягувати, носити, і знову прати-складати і т.д. Сьогодні я на етапі прати-ховати:girl_crazy:
    Гарного тижня. Всім :kisss:
     
    • Подобається x 12
    • Смішно x 9
    • Зе бест! x 2
    • мімімі x 2
    • Погоджуюся x 1
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    В мене врочистість - я вдома, можу більш-менш нормально ходити, нахилятись і сидіти.
    Лікарня пройшла, як кіно.
    Мені вчора знову снилось, що ми з чоловіком йдемо з приймального відділення Медінституту в гінекологічне, світає, птахи співають так, що власного голосу через них не чути, і ми тримаємось за руки. То вже втретє той сон.
    В реалі все було так само, тільки я ледь йшла, бо тіло боліло просто нереально.

    Банально, але друзі таки пізнаються в біді. Такі речі вилазать, що в житті б не подумала, що людина здатна на таку жовч.
    Дякувати Богу, все минуло.
    Я вдома, діти в школі, чоловік займається моїми лікарняними. А то ще той атракціон, я вам скажу.

    Чим то сьогодні зайнятись...
    Зняла легенько постіль, завантажила пралку. Треба ще контрольні подописувати, сесія скоро.
    Гарного вам дня, і не хворійте :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 17
    • мімімі мімімі x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Мій ранок починається так щобудня, тому я вічно невиспана, як то кажуть вже не сова, а angry bird:girl_crazy:

    Вчора бігала весь день як вар'ятка, вирішувала купу справ, дістала мене та наша бюрократія:girl_mad:, ну але надіюсь, що хоч недаремно витратила весь день...Зате спала як дитя))) Купила собі нову гарну чашку і п'ю чайок:cofee:. А на мене чекає продовження епопеї, нагрій воду-помий посуд, як я люблю нашу державу...Але вже мушу, Тося не прийде і не зробить...
    Але маю хоч потіху, скоро мої ранні вставання припиняться, принаймі частково, як я люблю цю пору ..Так приємно знати, що є період коли інші працюють, а ти вже відпочиваєш:girl_crazy:І це прекрасно, гарного і сонячного всім дня:girl_tender::beach:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    ну от чого тобі після лікарні не йметься? та ляж собі спокійно пляцком, і відпочивай! Рада, що все добре і ти тут:kisss:

    та я завжди рано прокидаюсь, але одне діло спокійно прокинутись самій, навіть в 5 ранку, а інше - під верещання телефону над вухом))
    Доцік зранку потішила смачним сніданком, на вечерю чоловік планує винце і гриль, тому готування я сьогодні точно уникну. Надивилась відео про пароочищувач, остаточно вирішила, що він мені тре. В смс чоловіку до списку закупів зразу після капусти дописала Керхер:))), а вдруг?:blush:
    На вихідні чекаю гостей, пішла писати список що-де-коли
    Всім :kisss:
     
    • Подобається x 8
    • Смішно x 3
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
  6. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Аналогічно. І теж подзвонила моя мамуля, яка "переплутала і не тій Оксані подзвонила" :girl_crazy: Тож підозрюю, що свою співробітницю вона теж ощасливила раннім дзвінком.
     
    • Смішно Смішно x 4
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    І я так встаю ))) дитя у мене так встає. При чому я просто кайфую від ранкового підйому ))) хто б міг подумати, це я, яка у вихідні любила спати до першої. Як бездарно я використовувала свій вільний час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Кльова штука. В мене перший час від нього була залежність - хотіла все парити))). Зараз трохи попустило, але як є час, то парю))). Як дурна бігаю по хаті і парю то тут, то там, бо хочу все й одразу.
    @arushka, як то Вашому чоловікові вдається гриль на вечерю? Мій як подумає про то все розвести-прибрати, відразу від тоі думки відмовляється))).
    У мене вже скількись там днів повний оптимізм). Люблю всіх, люблю життя, люблю весну!!! Нога болить, виспатись теж не вдається, аналізи не роздавала. Але то вже якось не смертельно).
    Почала вишивати знову. Руки чешуться, але часу якось нема, бо треба гуляти, басейн, домашні завдання дітей, підготовки до контрольних, готування-прибирання (хоча, якщо чесно, на цей пункт якось найменше йде часу). Ну але щось їсти таки треба, та і прання гора. Та робота не вовк, от каву доп'ю і поковиляю))).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мені до роботи недалеко (7 хв машиною :tongue:), а за півтори години я встигаю все зробити і повідправляти домочадців до школи/на роботу ))) Так що маю право на поспати подовше))). З урочистостей (чи то вже вихвалялка?): знайшла себе з шашликом на сайті фотозвіту про БарбекюФест. )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я ні...:morning1:Так часу стало більше, але продуктивність після обіду вже не та...Тобто працювати мушу старанно, але мені важче, бо я вже втомлена...Мені значно краще було файно виспатись, неспішно почати справи, а тоді до роботи, то і день був кращим, і значно продуктивнішим інколи...Я ще та соня:)
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    не знаю, мій не відмовляється:girl_in_love:, хоча прибирати після грилю -виключно його обов"язок. Грилюємо стабільно на вихідних, ну і на тижні в якийсь день
    Судячи по шухеру на терасі, сьогодні в нас кукурудза і ковбаски:nyam2:. Пішла ховати вагу:kambek:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я до лікарні гонила як скажена. Робота, гурток, приватні заняття, школа, дім....
    А тепер лежу і все.
    Як то витримати?

    Тому хочу хоч трошки чимось той час вільний зайняти )
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Аналогічно. В тренажерку сходив... а шо? Вихідний же ж.... ще й робота, аудит і тд і тп. Добре, що 2 тижні тому купив книжку "Галицька кухня", яку я урочисто проголосила подарунком на день Матері... усьо: ні квіточок ні цьомчика...
    При чому особливо його родині. Фантазія закінчується. Тепер питаю хто що хоче.

    Діти здорові. Погода - супер! Піти б погуляти... а :facepalm::nea:: вчора видаляла нижній зуб мудрості.

    4 червня йду на весілля. Тішить що до того часу мало б все зажити.
    Плаття вже маю. Діти теж мають що одягнути. Муж - має весільний костюм для таких подій :derisive:.


    І в мене є такі довагітні. Я в них з радістю вже влізаю.
    З такою "дієтою" - до кінця тижня мала б вскакувати в них:girl_haha:.

    Йду пити обезболююче. Печінко, тримайся!
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 6
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нещодавно отримала від подруги два списаних зошита-листа. Боже, як же класно отримувати живі листи! Вони пахнуть нею. Вони набагато тепліші за електронні! Яка я свиня, що писала ій лише електронні. І то рідко(. І от в тих листах було про те, що деколи вона відчуває таку ностальгію за колишнім життям, за дитинством, за юністю, за молодими батьками, за безтурботністю. Коли раптом якийсь звук ніби повертає тебе у минуле. Зараз стала частіше про це задумуватись. І вчора злапала себе на думці, що колись буду з сумом згадувати теперішній час, коли моі діти ще малі, ще коло мене, і ми всі разом. Пишу, і сльози... Час так швидко пливе, усе міняється. Цінуймо те, що маємо, тих, кого маємо коло себе, знаходьмо час на зустрічі з друзями. Колись може бути все інакше...
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Яка сьогодні чудова погода ))) нарешті. Як то класно гуляти з синочком, він вже починає мені щось розказувати, вибирає на який майданчик підемо ))) нагадує, що обіцяла купити йому машинку. А як класно сохнуть лашки на балконі, ми так і не засклили, не люблю засклених, то забирає у мене простір. Зараз синочок спить, ща вікном щебечуть пташки, я повішала чергову порцію лашок на балкон, і тут ))) малюк встане, підемо за машинкою, а потім на майданчик. Як я люблю теплу пору року.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 6
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    погодка - пісенька. Радісна і весела.:girl_dance::dance3:
    Студент на сесії. Вчора здав залік, сьогодні якийсь там семінар. Нервується і мене заводить.
    Роботи не початий край, а мені вже набридло то шуршання. Ще й вчора розібрали душову кабіну. Давно я вже казала, що вона тече, чоловік не вірив. Вчора сам побачив. Рєзко розібрав, в ванній "льодове побоїще", треба почистити піддон і стіни від силікону, а мені не хочеться.
    Мої будуть рівно за тиждень. В мене прогресуючий нервовий тік - нічого не встигаю, стільки всього ще треба зробити і т.д. Паніка по-наростаючій.
    Зранку кров мені пускали :wacko:, результат буде завтра.
    я вже давно закинула в "довгий ящик" - абсолютно нема часу і нема натхнення. Не йде воно мені і все. З липня знову почну:d64:
    ооооо, в нас гриль вже не пам"ятаю коли був. :girl_impossible:Чоловік не хоче прибирати потім, а це теж
    Перейшли на режим "духовка" вже давно і дрова економляться:girl_haha: Мангал так заріс малиною, що добратися до нього проблематично.:crazy:
    Йду трохи посиджу з ноутом надворі - зелененька травичка, жовтенькі кульбабки :girl_in_love:(ага, а нас нічо не кошено:girl_mad:). Лише минулого тижня помітила, що прилетіли ластівки і знову обліпили гніздами хату. Напевно 3 роки їх в нас не було - горобці паскудні позаймали гнізда і їх виганяли. А цього року кудись поділися. Може Гектор перетовк, а може вимерзли. І підвіконня в мене нарешті були чисті.
    Йдіть на двір, не сидіть в хаті.:girl_yes2::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Погодка просто вау. В місті всі гуляють у вишиванках, такі гарні і святкові. І я теж :) І так на душі радісно! Вчора дізнались що чекаємо на доціка, моєму щастю нема меж, я ще більше тішусь, ніж коли побачила // ))))
    Синочка хотіла, а доця то була мрія. А в мене були всі ознаки на хлопчика, живіт волохатий, форма м'ячика, я на лиці не змінилась, і на першому узд сказали що ймовірно хлопчик. І тут таке :girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 18
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Вітаааааю Вас))))то дійсно така радість,що слів замало))))
    А мене сьогодні "мій" відправив на семінар....я пручалась-морозилась....А тепер така рада,що ходила)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дійсно, і настрій від сонечка-сонячний. Відсвяткували вчора д.н., самої маленької донечки. Як же швидко біжить час, вже 4 рочки, люблю її сильно. Через якихось 10 днів, календарне літо, і мені вже трохи стає сумно, бо воно, аж занадто скоро проходить. Пральна машинка пере, їжа є(після д.н), і я трохи собі релаксую-байдикую. Дуже вже хочу на море, але то буде не раніше липня-серпня, але то таке, головне, щоб були всі здорові. Всім тепла і гарних вихідних!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене такий бомбезний день був вчора! Зустріч одногрупниць! Хоч зустріч була досить коротенька, та я була щаслива, що вибралася кудись з малявкою. Без крику звісно не обійшлося, але наш тато нас дуже виручив і пішов з доціком гуляти. І мама мала пів години спілкування з подругами :girl_curtsey:
    Ще один позитив - вперше скористалися таксі від Убер. Так мені сподобалося: класний водій, чиста машина, кондиціонер і все за смішні гроші. А для мене ще +++, бо не довелося їхати самій, шукати місце для парковки, нервуватися, що дитина плаче. Словом я реально розслабилася і відпочила.
    А так попереду вихідні то всім працюючим і непрацюючим бажаю гарно відпочити )))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1