Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Kryhla, 10 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    А в мене нині така врочистість, що обіцяла мама приїхати і піти погуляти з малим.:yahoo: Може для когось то проза, а для мене врочистість, останній раз таке щастя було ще весною Тай можна буде щось в хаті зробити і їсти зварити спокійно. Єдине що мама сказала, що забере його тільки з візочком. Гиги, а мама не дурна...;)
    Зараз попиваю кавусю з дуже смачним тортиком, який передала свекруха і намагаюсь прокинутись, а то моє дитя сьогодні вночі було надто активне.:morning1: :)
     
  2. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    просто шалений початок дня! але про все по порядку
    вчора був футбол!!! наші молодці! ПЕРЕМОГА 2:1! дуже тішуся, що була свідком цієї події!:girl_curtsey:
    з тими пробками додому я добралася біля 2-ої.
    сьогодня прокинулася 8:42 год., не питайте, як, але вже 9:06 год. я сиділа на робочому місці:girl_impossible:
    зараз сижу, попиваю чайок, їм трюфеля і відновлюю спокійне дихання:girl_crazy:
     
  3. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Аналогічно, всю ніч круть-верть, цицю без перестанку смоктав! То певно наш татко на нас так вплинув: з футболу приїхав такий збуджений:i-m_so_happy:, радісний..... і спокійно собі захропів.
    Закинула прання, вклала дитинку трршки досипвати, і пью каву с кексиком:morning1:
     
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    А в мене сьогодні вихідний) Недавно прокинулась...Подивлюсь фільм що недавно скачала в теплому ліжечку, а потім буду займатись хатніми справавми...И пусть весь мир подождет:girl_tender:
     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Ооо, і в нас те саме. Взяв собі за звичку заснути в 9, прокинутись в 10, і товктись до 2 ночі. То не до витримання:8:. Зато можна купу фільмів в ночі передивитись, що ми і робим з чоловіком:girl_in_dreams:.
    Зранку мала купу справ, тому мусіла залишите своє спляче засмаркане чудо і піти на та паскудну погодку. Зараз маю врочистість-смачний снідааааанок:girl_tender:. На сьогодні в планах- поприбирати, спекти печиво і приступити до творчої частини подарунку на Миколая:preved:.
     
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Ага, я вже теж над другою порцією кави подумую...:morning1: Вчора забрала Настуню з садочку, а вона все ниє і плаче. Хоч для нас це є звична поведінка, але тут щось занадто вже того ниття було. Дома міряю температуру -37,5. До вечора вже всіх 39 було. Поклали її спати в сьомій, а в дванадцятій розплакалась, бо все доцьку боліло і на рвоту пробивало, а вона боїться рвати. Нічка ще та була :8: Зате зранку вже 36,6, і всюди її повно. Де вона тої енергіїї набирається, хоч би трохи зі мною поділилася
     
  7. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    і я так само :girl_wink: тортик мій улюблений- шоколадний, коханий знає як мені догодити :girl_tender:
    погода вже починає тішити, хоч би тим що нічого не падає, бо фотосесія під дощем це звичайно круто, але не при нульовій температурі :biggrin:
    нігті сохнуть, сукня чекає... настрій- святковий :girl_dance:
     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    і в мене врочистість, моя малеча вже сама вночі встає на горшочок, раніше вона мене будила, і я її садила, а тепер саменька,:girl_tender: хоча я все чула, але не вставала. Тепер трішки з прози, далі мене лінь не покидає,:girl_in_dreams: мала до 14год їхати до лікаря за лінзами, але подзвонила, і сказала, що до тої години не буду, а буду після обіду, щоб мені їх виписали без мене, а я їх тільки в приймальній заберу
     
  9. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    А в мене проза сьогодні - на роботу прийшли чорнобильці і відстоюють свої права, міліції понаїжджало, напевно більше від тих чорнобильців. Думаю, що нас не заблокують і додому виберуся нормально:girl_smile:
     
  10. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    З прози: надцятий лактостаз, Софійка цілу нічку прокидалась і плакала (певно ікла на підході, бо поспухали) і зараз марудна , а я ледве тепла, невиспана, всьо тіло болить, головна як баняк!
    Але є і врочистість: приїхала в гості моя бабця , а ще хресний нам віддав величезний ящик з іграшками, то трохи бавимось!!!
     
  11. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Дитина спить, а я маю стільки роботи, що не знаю за що братись першим. От і сиджу на ДП :). Обіцяла дитині покатати на машині, то чекаю поки встане і будемо збиратись. От така проза будніх днів...
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Гарний день, незважаючи на погоду:)
    Зранку доставили мені мої парфумки. Вже напарфумилась і ходжу по хаті, балдію...
    Зараз перемалюю нігтики і біжу в центр за подарунком коліжанці.
    Сьогодні ввечері на дівішнік (чи то дівич-вечір) до неї іду! Юху! Надіюсь погуляємо класно:dance:
     
  13. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    А в мене сьогодні проза.. Іду брати теми в університеті, які вже має півгрупи, але всі "морозяться".. :girl_mad: От і чому не сказати про те? ніколи такого не розуміла.. Навпаки ж краще помогти комусь. З одного боку і не вимагає екстра зусиль, і може потім вернутися також допомогою у потрібний момент. Не пощастило мені з групою в універі, це факт. :girl_nea:
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Весь день нині перебили :girl_devil:, мусово бігати туди-сюди. Зробили якогось милого репетицію-прогон в оперному на першу годину. Ми прийшли, там ще ніц не готово, мікрофони не розставлені, зі сцени нас зігнали, сказлаи чекати. А я суконку з собою не брала, так як розраховувала ще поїхати додому. Коротче ми всі дуже розізлилися, пограли 20 хв і пішли додому :). Правда буде ще один саунд-чек пів6-ої перед концертом. І от день весь в нікуди, приїхала додому, маю час аби лиш поїсти і назад їду...
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    третя кава, десята "корівка",а настрій всерівно паскудний..не люблю я отаку голу, сиру осінь...скучнооо...
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Аналогічно!

    Нині маємо похід у театр, настрій не дуже, але сподіваюся покращиться. На роботі проза.
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    розслабуха:girl_dance: після відвідин вчорашнього матчу Україна-Австрія маю закладений ніс і деруще горло, і попри те прекрасний настрій - стадіон класний, сніг на голову не падав, команда перемогла, а найсуперовіше це атмосфера на цьому футбольному матчі:clapping:, тепер ще кілька днів буду ходити під сильним враженням!! дуже щаслива що таки не послухала "добрих порадників" і наважилась піти!
    ну і в звязку з тим що трохи прихворіла, цілий день в ліжку/вишу на телефоні: їсти наварено, на роботу аж в пятницю - відпочиваєм з доциком:d25:
    люблю інколи такі дні, а така похмура погода лише сприяє розслабленню...:blush:
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2011
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Сиджу вдома хворію і пишу дисертацію :umbrage: ніц втішного :girl_sad:
    Тішить лиш те, що скоро чоловік повернеться з роботи :girl_tender:
     
  19. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    ми з малючком повернулись з Нанашко, побавились-повчились в школі, і Маркіянко після стількох вражень нарешті заснув. на наступний тиждень будемо там же святкувати рочок (з клоунами для діток):girl_tender:.
    в нас ще наразі купа гостей, які пішли на Високий Замок,а в мене гора немитого посуду і готування вечері. без поняття, що придумати, щоб було і швидко, і смачно:girl_impossible:. ввечері вже всі їдуть в Луцьк, і ми знов будемо втрьох. гості - це класно, але якщо ще хтось допомагає готувати-прибирати, бо щось мені трудно було ті кілька днів:ed4d70def841dc74b57.
    маю багацько роботи, а так лінь щось робити... треба якийсь копнячок:girl_blush2:
     
  20. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

    Вранці лееедве прокинулась, і пішла з мужом до нього на роботу, а то вдома скучно:)
    Файний офіс і атмосфера така робоча, але приємна. Потім пішли купили фікус до дому, а свекрові вирішили подарувати маленьку ялиночку (він просто їх дуже любить і всю дачу ними засадив) і зробили йому такий маленький подарунок, поки його не було в офісі, поставили її йому на стіл:) Каже муж, що йому дуже сподобалось, то файно:)
    Потім спорили куди ідем на обід і пішли в макадак:girl_haha: А потім я поїхала домів, а тут води нема, то капєц:ireful:
    На вечір намічається врочистість, ідемо в кіно:i-m_so_happy:



    *****************************
    Продовження гілки тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=80370
     
    Останнє редагування модератором: 18 Листопад 2011
Статус теми:
Закрита.