Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Kryhla, 10 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    богдана апять засадила тебе на всю неділю? ото вже - рабовласниця
     
  3. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А я сьогодні відпочиваю,зранку наварила їсти,доня довечора у бабусі,синуля вчить уроки,чоловік на роботі,то я собі тихенько проджу по форуму та попиваю потроху Бейліз,дуже його полюбляю.
     
  4. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А на мене напав ЖОР!!! За останню годину з’іла половину великої пачки чіпсів і два круасани!:girl_cray: ну круасани не великі, а такі маленькі 7days, але ж це не виправдання..весна надворі, а я як з голодного краю втекла…бе, не люблю себе сьогодні… :girl_mad:
     
  5. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    в мене сьогодні одна проза:girl_sad:.....зготовила їсти, тепер сиджу в неті, бо чоловік дивиться футбол і не хоче йти гуляти:girl_mad: ..... а самій не хочеться йти......
     
  6. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І в мене така сама ситуація з тим футболом, аж перегризлись вже. То ж треба було не піти ні в кінопалац (малий дуже хотів мультфільм подивитись) ні в "Челентано", бо не ВСТИГНЕ на той ... футбол. Таке враження, ніби в неті потім не зміг би подивитись.:girl_mad:
     
  7. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Для чоловікі футбол то святе,і хай там грець,що то можна було у вихідний сходити з родиною у кінотеатр,кафе..."Це ж футбол,як ти не розумієш, а у кіно можна сходити і іншим разом..."Отака чоловіча логіка
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в нас сьогодні велика врочистість - в мами день народження!!! В хаті купа гостей, причому багато позапланових). Купа квітів. Гарно так..... Мама радіє. Одним словом люблю свята. Правда щоб наготувати це все пішло море сил, а в мене ще й температура. І ломить тіло -жах. Але що не зробиш заради рідної мами))) Усьо, йду святкувати далі))))
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А в мене дуже багаторівневий день вийшов. Зранку поїхали з чоловіком і малим в кіно на "Гномео і Джульєту", враження суперові, а потім користуючись нагодою пішли в Ашан і купили пароварку:d23: Зараз будем випробовувати, якраз намітились гості:girl_crazy:
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    А мій коханий не любить футбол :girl_in_love:
    ми сьогодні класно день провели, були на виставці собак (наш, на жаль, не отримав нагороди :girl_in_dreams: ), потім в метро за закупи сходили, потім до батьків навідались, а зараз варим уху і п"єм пивасик :girl_dance:
     
  11. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Зранку сходила до церкви. Потім спекла рогалики з варенням(мама помагала), а потім прийшла моя подружка в гості, з якою ми вже довго не бачились. Посиділи, попили чайку, поговорили про все на світі.. Тоді з чоловіком провели її на маршрутку. Ледве впросила його піти зі мною, бо то ж футбол! Кажу - запиши, потім подивишся, яка різниця? Ні, бо то не такий ефект буде.. Але все ж таки пішов зі мною) Погуляли на хорошій погоді, поїли морозива. А тепер мені треба вчитися, бо у вівторок маю залік. А так не хочеться... Чогось, коли треба вчитися, то мене завжди на сон тягне..:morning1:
     
  12. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Вранці сходила в церкву. А потім думала десь піти з чоловіком і дитиною, погода просто чудова, але я і чоловік якісь сонні цілий день, то так і ніде не пішли бо годі було встати.
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    аааа!! я щойно подивилась відео з нашого Євротуру - пяте по рахунку - Париж, та ще й з моєю екскурсією... мати рідна, який в мене голос! тепер мовчатиму... але спогади супер!
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І в нас аналогічно, що поробиш, перехід з весни на зиму не завжди легкий. На щастя, то пройде.
     
  15. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Моя доня щойно приїхала від бабусі-тітки вся така задоволена бо була у церкві на вечірній коліноприклонній службі,і молилася та била поклони.Я з дитинства не привчена ходити до церкви,що не робить мені шани,а доня ходить,за що я дуже рада та горда.Мама каже,що настане час,коли і мене Софійка заведе до церкви.
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    Не те слово врочистість..відкрили домашнім матчем друге коло чемпіонату та ще й з перемогою Карпат над Шахтарем:)))потім ще до мамуськи заскочили на смачненьке ..ну а тепер з мацьопою в котре Вольта дивимось:)))Ще й Барселона-Севілья нині намічається:haha:
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2011
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    ааа...яка погода була сьогодні[​IMG]..ми сімєю гуляли 5 годин! давно так довго не гуляли.забули навіть,що дитині спати вдень потрібно:girl_smile:
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    І ми довго гуляли, обійшли пів-Львова пішки. А ще були на виставці Марії Приймаченко. А ввечері разом з донечкою пекли піццу-такі спокійні вихідні.
     
  19. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    шкода ,що ненадовго-з четверга похолодання ,сніг і -6
     
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення

    на тому сайті де я дивлюся лише -4 і то вночі,а вдень +4 :) буду вірити краще йому,бо вже всі зимові речі попрала,посушила і сховала дуже далеко:)
     
Статус теми:
Закрита.