Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Kryhla, 10 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)


    В мене сьогодні пройшов день просто чудово, все що запланувала, все зробила. Тепер гріюсь з чайком та бісквітними рулетиками і дивлюсь смішні відео в ютубі. Трохи набігалась, то відпочину і приступлю до приготування вечері:ed4d70def841dc74b57
     
  2. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А я сиджу, скучаю за чоловіком.. Через мою вимушену ізоляцію через краснуху мушу ще два тижні жити окремо від родини:girl_sad: Так скучаю..:girl_cray: Сподіваюсь, час скоро пройде, вже тиждень майже пройшов..
     
  3. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А я з сьогодні почала ходити в спортзал...:download:
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А я промучилась на роботі до обіду, побідалатак-сяк і зрозуміла, що терпіти адський зубний біль не в силі...Відпросилась. То мій зуб мудрості дається чути. Три виросли нормально ,а цей..росте десь перпендикулярно прямо в щоку, я вже й ходила прорізати його, і от знову...І вже нічого й не придумаєш :sad:. Випила знеболююче і не знаю, що то з ним завтра робити. З врочистості - робили з Сашуліком тірамісу, вперше :girl_crazy:, я горда собою. Сашкина поміч виражалась в тому, що він напихав мені різні запчастини від міксері і від блендера в штани (не буду уточняти, куди саме). А ще в процесі задзвонив телефон, я з того всього забула виключити міксер і витягнула його з крему включеним. Ото радості потім в мене було те все відчищати від крему...Стіни, чайник, стіл, чашки і купу всякого-різного, що там совалось на той час.
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Із врочистості: нова духовка і газова поверхня гріють душу. :) Проза: завтра буде тарарам та розгардіяш, бо чоловік буде переробляти меблі і вмонтовувати нову техніку. Буде кульно!! :)
     
  6. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Маєм трішки врочистості:в нашій новій квартирі вже зробили більшу половину ремонту- плитку поклали(крім коридору та підлоги в кухні), стіни ще тільки закатати, сантехніку зробили, вікна поставили, підвісні стелі зробили...
    А ще почались канікули, а я їх інколи чекаю більше, ніж моя Соломійка...:smile:
    А з прози- щось зовсім сили немає, а треба їсти зварити, поприбирати, якесь вологе прибирання...так люблю чистоту, а робити ніц нині не хочеться...:girl_nea:
    Але треба...:girl_devil:От вип'ю зараз філіжанку кави і вперед...:girl_yes2:
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Погода за вікном цілком відповідає моєму стану. Горло болить, ніс крутить, голова як баняк і зииимно. Мала йти на похорон, але поїхав чоловік сам, я вчора 45 хвилин ввечір чекала маршрутку, намерзлася, а вже була простуджена, то вже нині треба посидіти вдома..
     
  8. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Я теж прокинулась розбита!....(учора до ніченьки засиділась на посиденьках...)
    Очі печуть.. стан -невизначений.. в домі :girl_sad:все верх дном(вечір провела за прибиранням класу в школі..за цей час дітки перевернули вдома все і вся... Чоловік-працює. А мені потрібно переробити гору роботи.. а я не хочу!!!!!!!!!!!:girl_cray:
     
  9. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    а Ти зроби так, як я...
    Олюська, "хвіст трубою" і гарного Тобі дня!!!:girl_bye:
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А в мене врочистість, і то яка!!!
    В чоловіка сьогодні д/н, Оленка спокійна, гарно бавиться і ще чоловік купив мені нині газову плиту нову. Тепер я пропишусь на кухні і буду:ed4d70def841dc74b57
     
  11. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А я захворіла, набралася від малої вірусу, і вже від учора чоловік коле мене тим же антибіотиком, що і Лілю, бо щось там в легенях йому не сподобалося. Спробувала на смак її сироп ереспал, така гидота, недивно що вона його плювала далі ніж бачила.
    Дивлюся на свої вікна, їх так треба помити, бо малі з ними таке поробили, що просто жах. Коли вже трохи потепліє, щоб можна це було зробити. І взагалі стільки роботи, а сили немає, щось ледве дихаю. Пенсія :)
     
  12. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А я зранку стала на вагу і побачила, що за тиждень на дієті - 2 кг, тішуся. в чоловіка сьогодні ДН, від ранку на кухні тружусь, все накрито чекаю гостей...
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    я просто... ну просто... ВАУ!!!! вчора ну така паті була!!!! як після сплячки я ожила.... були в закритому британському клубі, стіки людей! я тіки й встигала знайомитися... ну моя коліжаночка й відсвяткувала ДН.... то була прям інтернаціональна вечірка... познайомилась з француженкою, італійцями, німцями, швейцарцем, американцями, британцем (до речі, останні троє перфектно володіють українською, я в шоці)... натанцювалися, насміялися, в твістер грали, ну СУПЕР!!!! правда нині говорити не можу - голос майже втратила, так вчора наговорилась (музика була голосна)...
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    А мої сьогоднішні Наполеонівькі плани пішли "коту під хвіст". Всі на роботі. Я одна(((ну з Ромасиком звичайно. Тому готоємо гамати, пилососимо... Одним словом ніякої врочистості( Тішить тільки те що завтра купа гарних планів і купа майбутніх вихвалялок:girl_cool:
     
  15. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Я сьогодні наче нормально…до обіду мала заняття з своїми молодшими малюками, потім трохи потішилась коханим і відправила його на роботу (як справжня жена:ed4d70def841dc74b57)..
    Ще на той тиждень канікул приїхала маленька внучка нашої сусідки, то вже півдня маю суцільний позитив, бо вона мені як менша сестричка, а бувало що й доцею моєю її називали:girl_haha:
    Ось таке-то..з прози хіба те, що дуже голова крутиться, мабуть через той місяць…:wacko1:
     
  16. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    У мене стан ненайкращий,мігрень замучила,:girl_impossible: до речі сьогодні о 21 год.за київським часом місяць максимально наближиться до землі , спостерігайте , кажуть має бути гарне видовище у вигляді трьох кол навколо місяця,якщо звісно не спричинить якісь катаклізми, неприведи Господи.:girl_impossible:
    Класно!, у чоловіка день народження, а він подарки роздаровує, замість отримувати від коханої дружини...:girl_in_love:
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Так, він у мене такий. Нічого не шкодує для найціннішого подарунка (тобто для мене):girl_in_love:
     
  18. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    нині голівка бо-бо, вчора бо-бо:morning1:
    зате нині гарно поснідали, були на шашличку, потім гуляли під дощем
    завтра в товариша дн, а в пн вставати о 7, а ше ж тре закон вичитати чи вивчити, чи шо з ним можна зробити?:russian_ru:

    сподіваюсь до наступної зими снігу вже не буде
     
  19. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Тільки що повернулися з гостей, гарно попили вина, поспілкувалися.......
    Завтра йдемо за новими речами для всієї сімейки.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Як ся маємо? Проза і врочистість нашого повсякдення (2)

    Дивилась бій Кличка, молодець :)
     
Статус теми:
Закрита.