Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (8)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Shamna, 14 Січень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Shamna

    Shamna Мамуся

    В нас сніданок, у кожного свій, в доні циця, в чоловіка вівсянка, а у мене чайок з шоколадкою. Тортик вчора пішов за милу душу, на сьогодні залишилися лише крихти. Хотіла сьогодні піти до церкви, але не вийшло, бо дехто дуже довго спав. Доня прокинулася тільки годину тому, а в хаті вже повний армагедон. В планах наманікюрити руці, прибрати той армагедон і зібратися на вулицю.
    Всіх зі святом!
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    З Новим Роком дівчатка! Всім МИРУ і здоров'я!

    Опановую новий форум, і він мені нра))). Але оскільки я чайник, ще той, то мені з телефону не зручно освоювати). Тішуся, що скоро доберусь до компа. О там, я швидко все опаную))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Ну і як вас самих залишати, га?
    Повернулась - євроремонт зробили, карму відправили в астрал, горнєта з кавою повикидали, замість смайликів- пара якихось лунтіків:rolleyes:sad:знаю-знаю, що скоро смайлів заженуть назад :))
    Багато чого мені нра, і маю надію, що в тому, що не нра я ще просто не розібралась
    Якщо комусь почнуть надходити від мене незрозумілі позивні, не звертайте уваги - то я не зі зла, просто пішла тицяти по всіх нових кнопочках.:oops:
    Гарного дня!
     
    • Смішно x 11
    • Подобається x 9
    • Оптимістично x 4
    • Креативно x 3
    • Погоджуюся x 1
    • мімімі x 1
  4. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Зранку відвела одного вченого в школу, забрала через 4 години і знову до школи з іншим вченим. Надіюсь що з наступного року в мене буде лиш одна зміна, бо мене вже не вистачить.
    З хорошого - сонечко гріє, вітру нема. Прогулялись по дорозі додому по набережній, деякі диваки загорають. Діти покидали трохи каміння в море, я посиділа в дублянці на березі ( ото хохма за боку - я в цигейці, а поряд в купальниках))).
    Закинула тушкувати м'ясо, мала сопить, а старше меньше чудо в планшеті замість того щоб зробити уроки.
    Планую трохи своє пір'ячко почистити ( манікюр -педикюр), тай знов до школи забрати дітьо.
    Всім хорошого вечора!
    з.і. ДП оновлені мені дуже навіть подобаються. Незвично, але файно!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я теж все проспала. Взагалі забула. Сьогодні зранку я щось вирішила, що в Саші 4 уроки, тому в 11 ранку вже була з Марчиком надворі, бо планувала ще в "Сільпо". В 11.50 вже крутилася під школою. Потім мене почали брати сумніви, може то 5 уроків?....Бо щось жодної знайомої мами...Короч, подзвонила до мужа, він просвітив мене, що уроків 6! Тому потопала я додому, а потім виходила ще раз гуляти-забирати Сашку. Тепер сонна...Зараз, мабуть, піду спати з меншим ))).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Сію,сію,посіваю з України вимітаю комуняку,москаляку і кабмін той на гілляку,
    нехай ідуть, нехай тікають й депутатів забирають.
    Від Донбасу за Карпати вільний люд буде стояти,
    Україна буде вільна, самостійна й нероздільна !
    З Новим роком всіх вітаю! Щастя й миру нам бажаю!:)

    Трохи пізнувато, запрацювалася. Але ліпше пізніше, ніж ніколи ;) Не люблю працювати у свята , але що зробиш - мушу. Погодка дійсно чудова, може ввечері виберемося десь до Львова на прогулянку, як чоловік не дуже пізно приїде. Між іншим бачила сьогодні, як по вікні з сторони вулиці комарі і мушки лазять:eek: мутанти якісь, не зимно їм.
    Залишається ще 1 празник і всьо, рамадан закінчиться. Ми переживемо той удар по талії, печінці і мозгах:D Шкода буде тільки ялинку викидати.
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Оптимістично Оптимістично x 7
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В мене таке з Новим роком було в 5.30, що серце своє ледь знайшла))- сусідський хлопчина прийшов сіяти. І то добре але він, як натис на дзвінок, так тримав, поки я не пригнала до дверей відкрити. А я гнала, як куля, на помацки,( в коридорі зашпорталась за самокат) щоб малий не прокинувся та він всерівно прокинувся:eek:. Бадьорого ранку називається:)
    Тепер думаю- їхати в гості, чи краще подрімати:rolleyes:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і ще раз з Новим роком!
    маю нині врочистість-муж пішов на роботу:D але я тішуся не тому, що він пішов, просто це значить, що йому вже краще і хата в нашому з Кетрін розпорядженні*танцюючий смайл* і от сьогодні мою дитину "прорвало"-гонить по хаті, робить збитки порядки. а ще 2дні тому була просто "божий одуванчІк"))-де посадиш-сидить, де поставиш-стоїть. а тепер... ух, сьогодні вже встигла полити диван чаєм(певно помити хотіла)), повикидала всі кухонні рушнички, які я так акуратно попрасувала і поскладала у шухляду, вигорнула на підлогу мою рукодільну шухляду(поки я мила підлогу), ну і наостанок маю "шедевр" намальований рожевим фломастером на светрі на животі в К:p
    отака в нас працьовита і талановита дитиня:)
    нарешті щойно заснула і я кайфую в тишині;)
     
    • Подобається x 11
    • Смішно x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    бачу, що мені як і всім все новеньке в сам раз, от тільки розбиратися і звикати ще нам тут якийсь час... але то напевно добре, бо трохи змушує мозок "порухатися", а то робилося вже все давно на автоматі ))

    ще також хочу про своє вчора сказати, бо через відсутність ДП я була дуже великий молодець по дому - перемила шафку в кухні одну, прибрала там все, позастеляла полиці; взяла нарешті за освоєння нових шаф - оприділила шо куди поставити, зробила "виставкову вітрину" в серванті, прання закинула невеличке. Я звісно ж розумію, що таким всі зазвичай займаються до свят, ну а от в мене то все по святах, але ніц, головне - почати (у бо то ще не кінець) .

    А нині вже встигла висидіти 1.5 год в ЖК щоб здати кров, зайти до терапевта зі своїм горлом, поснідати, попити чайочку. Ех.... і на тому дп знов зависли )))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Ех, вже два дні в хаті сидимо :sad: а погода така весняна, хоч і середина січня.
    в старшого синочка т-ра була і кашель не значний, горло червоне! не можу його на обід покласти спати, як ходили на двір, то ледве встигали додому дойти, в хаті він вже вирубувався, а тепер брак йому свіжого повітря, то хоч би ввечері раніше лягав, та де там, раніше 23-ї не вкладеш його!
    Тішить те, що вже не температурить, може завтра, не надовго, виберемось на двір.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Коротше, так во... Сію-вію і т.д.
    Зайшла на ДП і тихенько прифігіла. Я таки консерватор ще той. Наразі писати не буду, бо мушу роздуплитися. А щоб роздуплитися, мені потрібен спокій.
    Так що, наразі, до кінця тижня я в танку. А далі буде пасматрєть....
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ото в мене деньок... Але по-перше, всіх зі старим Новим роком (так смішно звучить), і я тоже всім віф-фію і т.д., а точніше не я, бо я дівчинка))), але рахуйте шо мої хлоп"ятака-малятка засіяли вже всі посиденьки пшеничкою.;)
    По-друге, мій нинішній день... такий незвичний. Забрали мені з самого рання Святика сіяти і ше до цих пір його нема.))) Зато ми з Андріком весь день гуляли, прям як влітку і він весь день спав мені на дворі. Не уявляю що ми будемо робити в ночі, а в ночі в мене "Дикий".o_O
    А я тоже мадам чучундра, вирішила шо раз нині свято, то тре виглядати відповідно. одягнула свої каблучиська. ну, по районі швендь-швендь то ше пів біди, а от коли я собі надумала покотитися з малим на Краківський за оливковою олією боможетамдешевша))), то назад мені хотілось ноги в руках нести. Ну, але зато було красІво.:)
    Зара поприбирала, якщо це можна так назвати з малим шибеником)), намастилась оливковою олією і ждю своє старшеньке сонечко. Певно мене заговорить своїми емоціями, то я вже готую вуха.:)

    Всім приємного вечора! А доречі, я Василівна. Якось сама щойно тільки згадала.;)
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Писала зранку - мої всі ще спали, пишу ввечері - мої всі вже сплять
    День загалом непоганий. Намагаємось трохи привести до порядку нашу машиночку. Нам то не дуже добре виходить. Кілька днів тому замовили запчастини, а сьогодні чоловік поїхав забирати і .... вони не до нашого мотора. Чекаємо, завтра мали б бути ті, які нам потрібні.

    Підозріло мене поболює-поколює губа. Переживаю, щоб це не був герпес. Я ще ніколи в житті не мала герпесу. Ну але знаю, що виглядає він жахливо.

    Данилко сьогодні вирішив, що нашій ялиночці чогось бракує. Поки я дивилась "Поводиря", малюк усердно вирізав три сніжинки і повісив їх на ялиночку. Сказав що поки що все, але йому здається, що він би міг ще чимось прикрасити її. Ох ті дітлахи
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Такс, ранок почався з мого дітьо...не, не думайте, дитини в мене ще нема і скоро не планується, а дітьо називається Ом. За пару днів у Львові побачила що в мене вже виробився рефлекс вставати о 7 ранку і випускати кота на вулицю. Але сьогодні дітьо не в туалет захотіла, а побавитись, ну а я в 7 ранку не дуже люблю бавитись, так що бідний кіт силоміць опинився на дворі. Я успішно подрімала до 10, потім поїла, і що думаєте?! знову заснула, стала о 13 00 рівно ;)
    Потім мене ошарашили дуже приємною новиною, так що нове життя почалось ;)
    Зараз складаю плани, готуюсь до ремонту, і просто насолоджуюсь життям:)
    Всім гарного настрою!
    п.с. не знаю чому, але мене новий дизайн наших посиденьок дуже тішить. Заходиш і настрій піднімається. Звикнути трішки важко, але все в житті міняється.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2015
    • Оптимістично Оптимістично x 6
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Музик

    Музик Мартуська

    кльовий день - сушики з сестрицею і етнографічна лекція.
    за перший пункт зараз піду дякувати у відповідну тему, а другий - в "Є" була презентація книги Ірини Ігнатенко “Жіноче тіло у традиційній культурі українців”. дууууже сподобалось як авторка розповідала, тому купила собі примірник, буду читати.
    отака весна посеред зими щось мене не тішить, я сніг люблю, морозець, а тут навіть натішитись не встигла, лише раз снігового ангела робила, а на сніговика часу не вистачило...
    а ще мені свекруха торта передала, спекла смачнючий і шматок мені вділила. мням. правда я собі думала, що приїду з гульок і вже їсти не буду, ну хіба грейпфрут, а тут муж приніс торта - то як там не спробувати? ну але завтра на тренування, відпрацюю його чемненько.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Я сьогодні цілий день знову була у мандрах, як то наші магазини типу Фокстрот , накручують ціну на 2 тис більшу ніж на гуртівні? І ніхто за то по голові не дасть, а ще акції повидумують , а в реальності акція дорожча ніж без неї!:ireful1: Скоро буду знати всі гуртівні і магазини львова з побутовою технікою. А головне не розумію як можна купити холодильник побачивши його лише на картинці в інтернеті, не помацавши ,не відкривши, хочуть щоб клієнти купували кота в мішку чи як?
    Ніколи не думала ,що то так важко вибрати холодильник , стільки сил затрачається...
    З приємного, то хіба манікюр радує:p, і помита посуда!Йду заряжатись силами ,бо завтра ще один день мандрів, не всі магазини ще обійшла!:rolleyes:;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Аналогічно, завтра буду відпрацьовувати зайві калорії. Я вже скучила за тренажерами:), наїла за свята тільки десь 0.5-1 кг, але нічого думаю, що скоро повернусь до норми;) Весна не за горами, а там платтячка, спіднички, тоненькі капрони (як же я за ними скучила:sad:, але я не така геройка, щоб зимою їх носити, та й думаю не варто таке робити, ну хіба якщо на машині роз'їжджати постійно:p)
    Помаленько звикаю нового до форуму - а він таки класний!:cool:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Кава випита, голова квадратна на погоду, але тішить що сьогодні у мене вихідний день!
    Вчора спекла піцу, і увЛіклАсь спеціями, вийшла чуток пересолена, зате гостра, як муж любить. Кажу до мужа: то я тебе так люблю, тому пересолена. Муж: ага....то руки криві, а в прикмети я не вірю. Хоч їв, правда з пивом.....
    Я щось останнім часом люблю насолити, чого б це раптом.... Муж зробив висновок, що мені готувати набридло...
    Всім гарного дня, незважаючи на погоду!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. KARABIN

    KARABIN Active Member

    посиденьки як завжди, сплять в будь яку погоду.. :)
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2015 ---
    і вупше, як можна їсти ту гидоту ше й пивом запивати..
     
    • Не подобається Не подобається x 5
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    а ви пробували що так впевнено написали що то гидота??чи то у вас вся піца то гидота?
    Спакувала самого старшого на роботу, середнього в садок, молодший дивиться ютуб і мучить мене.
    Кава випита, треба братися до роботи, а я не хочу :rolleyes:, ніяк не можу вилізти з під ковдри і зібратись до купки.Планувала йти на закупи, але погода не сприяє.Надіюсь завтра доще не буду бо треба мені купити сир
    Всім гарного дня
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
Статус теми:
Закрита.