Viewing blog entries in category: діти

 • Akina
  Днями кажу чоловікові: "О, Яська так різко стільки різного робити почала - і іграшки розглядати, і на розмову реагувати, і гримаси корчити коли емоції показує..." А тоді згадала яка вона нервова була останньо і з рук не злізала, а поооотім згадала що ще з Владом я знайшла цікаву цяцьку - календар криз в розвитку дітей. Зі старшим у нас співпадало практично день у день, побачимо як буде з молодшою.
  Чим корисний був той каледнар особисто мені - для власного заспокоєння :girl_haha:Бо коли дитина суха, виспана, нагодована, здорова і все одно чогось поводиться дивно - заглядаю в календар "о, то, виявляється не я мать непутьовая не знаю що твориться, то в дитини криза і незабаром в неї з"являться якісь нові навички ". А ще цікаво було звіряти якісь власні спостереження з тим, що, згідно досліджень психологів, відбувається в цей час в дитини в голові :)

  Щоб не загубити залишу собі тут, може, ще комусь знадобиться :girl_smile:
  Калькулятор
  Календарь скачков развития ребёнка
  і розшифровка тижнів
  Капризничает? Значит, развивается!


  Доречі, з Владом то працювало і в старшому віці. Я для себе казала, що у нього в голові процесор перегірвається і проходить дефрагментація диску щоб впорядкувати нові знання :) Бо перед кожною новою навичкою (почав рахувати, почав говорити реченнями, почав будувати довгі логічні ланцюжки...) у нас був +- тиждень "виносу мозку" - капризів, скандалів на рівному місці. А тоді в дитини в голові щось клацало і вона знову стававала спокійною, а я помічала що "ухти, виявляється Влад вже те-то і те то вміє" :girl_smile:
  aknytsU, koroljok, Mansikat та 6 іншим подобається це.