Viewing blog entries in category: думки

 • Akina
  Досить часто, після різних консультацій (від визначення кольоротипу до розбору гардеробу, роботи з типом фігури, лініями і формами) чи семінарів, я чую від жінок і дівчат: "чому, ну чому нам про це раніше ніхто не розповідав?"
  .
  І я задумалася. Адже, дійсно, наскільки цікавішою була б "всесвітня історія", якби в ній було троошечки менше про війни і цифри, а трохи більше про соціологію та повсякденне життя людей.
  Якщо, наприклад, ще про одяг древніх єгиптян підручник розповідає одним-двома абзацами, то історія ХХ століття пригадується суцільною безпросвітною політикою. Насправді ж мені-підлітку дуже цікаво було б дізнатися про те, як війни та процеси в економіці змінювали й, наприклад, настрої та моду. Яким був побут, що вони їли і, звісно, як одягалися :) Думаю, перипетії бурхливих міжвоєнних часів були б мені значно ближчими якби на уроках історії розповіли, наприклад, про те, як жінки виборювали право не носити корсети і носити штани. От ви знаєте, наприклад, чому в 20-х роках ХХ ст ідеал жіночої фігури був підкреслено "хлопчаковим", а у 50-х концентровано "жіночним"?...
  .
  Я б хотіла щоб шкільний психолог не приходила в клас раз на пів року роздавати "тести на IQ", а говорила з дітьми про те, що НОРМАЛЬНО бути різними. Нормально мати великі/ маленькі/довгі/круглі... вуха/груди/ноги/ніс... , нормально не любити джинси/мереживо/довге волосся... і нормально любити. Щоб хтось розказав підліткам звідки береться мода і чому зараз для них таким важливим видається "бути в тренді", бути "як всі"...
  .
  Я б хотіла, щоб на уроках малювання нам більше розповідали про гармонійне поєднання кольорів та пропорції, а головне показували яке практичне застосування ці знання мають в дизайні інтер'єру, одязі і побуті загалом...
  .
  Я б хотіла, щоб на уроках праці, наприклад, ми вчили докладніше не лише види швів та виточок, а й назви фасонів одягу (бо ця важлива і цікава тема, знову ж, чомусь в шкільній програмі згадується зазвичай дуже побіжно )...
  .
  Ооо, я б багато чого змінила в підручниках
  Цікаво, а яких уроків чи тем вам (з висоти теперішнього досвіду) хотілося б бачити більше в шкільній програмі? ;)
  Dominika, Shapokliak, MalvinkaLv та 4 іншим подобається це.
 • Akina
  Кажуть, що ми живемо в епоху рефлексії - у людей зявився час та фінансові можливості щоб роздумувати про те, з чого складається їхнє відчуття щастя. І, так, я справді вважаю, що одна з причин бути щасливішим - це можливість зуміти знайти такий одяг, який відповідав би фігурі, зовнішності, стилю життя, звичкам, інтересам... Така здавалось би дрібничка, але віднайти власний стиль, свій образ - це теж шлях до усвідомленості, до того щоб бути СОБОЮ.

  Ми маємо прекрасний час можливостей, коли можна піти на курси макіяжу або не фарбуватися взагалі, працювати зі спеціалістом над власною самооцінкою чи перекроювати з хірургом власне тіло, не виходячи з дому слідкувати за модними новинками, купувати готові речі швидкої моди у численних магазинах, "полювати" на ексклюзив у секондхендах чи шити неповторні речі у кравчині... Але отакий безмір варіантів часом навпаки ускладнює вибір і прийняття рішень.

  "Яка різниця, скільки років твоїм кедам, якщо ти гуляєш у них Парижем!?". Так, але водночас:
  "це вже минуле, у цьому сезоні таке не носять", "модний образ не можна уявити без трендової червоної помади", "сексуальна білизна і підбори - без цього жінка не жінка"... - кричить нам реклама і голоси трендсетерів;
  "з такими ногами як у тебе треба носити довші спідниці або штани", "то ж поліестр, гидота якась, нормальна сукня має бути лише натуральною.." - додається ехом в голові мамин голос;
  "хутро та шкіра - це вбивство", "швидка мода шкодить екології", "повторне використання одягу - вибір відповідальної людини" - твердять еко-активісти;
  "сумка та взуття мають бути дорогими...","жінці в ...років пора би вже вміти...", "в такому віці вже не пасує одягати...", "є ж певні правила, які важливо знати"... - шИкає нам суспільна думка... Подруги, перукар, реклама... І знову ж потрібно обирати - адже можна ігнорувати ці всі голоси довкола, можна до них дослухатися або ж навіть вірити якомусь із них беззаперечно.

  Це я так готуюся до психологічно-стилістичного семінару спільного з @Mansikat і подумала, що мені справді дуже цікаво - а ви радієте тому, що у 21 столітті дійсно можна шукати і обирати? Ви "celebrate diversity" чи хотіли б щоб світ був більш визначеним, "тихішим" і трохи простішим? Може, навіть "от, як колись" , тоді коли саме була б Ваша епоха?
  Clementina, MissO, Jusi та 6 іншим подобається це.
 • Akina
  Натрапила на цікавий і корисний тест, не придумала куди приткнути на ДП, то залишу в блогах :)
  Пройди тест і дізнайся який ти підприємець! | buduysvoe.com

  У мене вийшов дуже цікавий результат - 460 з 600, є ще чому вчитися (враховуючи, що я і не вчилася на цю тему :girl_haha:).
  Тому трохи подивували мене майже максимальні оцінки в блоках:

  «Інновації» 45 із 50
  "Ви закінчили бізнес-школу за спеціалізацією «інноваційні бізнес-моделі та дизайн- мислення»? Якщо ж ні – у вас природній хист. Тримайте такий курс."
  Юху, у мене дизайн-мислення :girl_claping:(піду гуглити що воно таке :girl_haha:)

  «Менеджмент» 45 із 50
  "Природжений управлінець! Втім, не забувайте йти в ногу з часом і цікавитися новими теоріями менеджменту."
  Все життя знала, що мені треба чим-небудь (або ким небудь :) ) керувати :girl_crazy:

  Блок PR 50 із 50
  "Ви креативно та кмітливо знаходите вихід зі складної комунікаційної ситуації. Чи, можливо, ви природжений піарник. У будь-якому разі не забувайте слідкувати за кейсами піар-провалів та проривів, щоб точно знати, варто чи ні так робити."

  Блок Digital 45 із 50

  Блок «Право» 45 із 60
  "Ви випускник юрфаку? Адже занадто точно знаєте, куди вас заведе хитросплетіння договору та як повернути гроші за непотрібний вам товар. Так тримати!"

  Блок «Продажі» 45 із 50
  "Ви зможете продати навіть незібраний комп'ютер, як і Стів Джобс. Діліться знаннями з колегами та початківцями! Таких, як ви, небагато!"

  На "трієчку" маю:Блок HR , «Маркетинг», «Фінанси» ,«Стратегія»

  Ну і "двійка" за ІТ - 20 із 50. Я і не сперечаюся - у мене брат і тато програмісти, чоловік теж петрає, а я шо- я знаю де комп"ютер включається до кого звернутися якщо "всьо пропало" :girl_crazy:а, взагалі, в мене ні планшета, ні смартфона тільки телефон "з ліхтариком" :)

  Коротше, загалом печалька, бо виходить що "всьо понімаю, но сказать не могу" :sad: , а точніше, ніби, багато знаю, але не використовую... Чого ж я досі не підприємець? :girl_in_dreams: Піду в голові своїй покопаюся...

  А у вас що вийшло? :connie_pull-pigtail
  cjomcjomka подобається це.
 • Akina
  Натрапила у ФБ на цікавий ролик

  Мене просто теж час від часу муляють гендерні стереотипи... Коли Влад приходить і повідомляє: "виховательки казали, що ляльками граються тільки дівчатка і мені не дозволяли брати". Чи коли продавці роблять здивовані очі, якщо я кажу, що ота остання стругалка мені для хлопчика буде цілком ОК, не дивлячися на те, що вона рожева. І "дівчаче" лего Френдс ми з малим теж разом любимо (ну бо воно барвистіше за "хлопчаче" і там є всякі прикольні штучки: крани для ванної, собачки, скейти...).
  Перечитала, і ні - я не вирощую метросексуала [​IMG] Влад все одно більше пацан - тягає молотки-плоскогубці в тата, грає в стрілялки і любить машини всякі-різні. Але при тому я не кажу "а-яй-яй, поклади" коли він хоче зробити мені зачіску чи "пошити" одежу для іграшкового тигрика. І я по 500 разів повторюю на (теж принесене з садочка) [​IMG] "всі дівчата люблять рожевий, а хлопці голубий", що всі люди, не залежно від того хлопці вони чи дівчата, дяді чи тьоті люблять РІЗНІ кольори: і чорний, і синій, і рожевий, і оранжевий... І он у тата є рожева футболка, а в мене голуба і все у нас ок [​IMG]
  Я особисто взагалі мало що ділю на "дівчаче" і "хлопчаче" . І сама в отакому молодшошкільному віці цілком уявляла себе космонавтом [​IMG]
  Sluhachka, flame, Jusi та 7 іншим подобається це.
 • Akina
  Вже втретє маємо гм... трохи непорозуміння з власником , але цього разу, кажись, вже всерйоз розійдемося... Ну як, як можна за квартиру яку 15 років орендують (і ремонт хоч трошечки частково робили лише ми, коли вселялися 4 роки тому і лише в кімнаті) з "вбитою" ванною (якою ми, можна сказати, не користуємося), з розбитим паркетом, абсолютно без техніки, страшнючою кухнею, дірявими балконними дверима і ще з купою "прєлєстєй", яка не бачила капітального ремонту з часу свого будівництва у кінці 80-х хотіти 3500 грн бо "ви бачили які ціни"? :suicide:
  Хто був у мене в гостях і бачив ту халупу - мене зрозуміє :))) Все за що і досі люблю цю квартиру - чудовий район :girl_in_dreams:і шпалери в кімнаті які сама вибирала :girl_smile:
  Коротше, я в пєчалі...
  Порадуйте :girl_flag_of_truce: - розкажіть мені щасливі історії знайомих, що орендують квартиру у Львові не за космічними цінами. Правда ж вони десь є, адекватні власники нормальних "неєвроремонтних" квартир? Правда? :)

  Ну і отакоє - а раптом :)
  кв12.jpg
 • Akina
  Останнім часом трохи міркую на цю тему. Певно, вже всі зустрічали на просторах інтернету оті пости "Інстаграм фото і реальність" Поясніть мені - нащо воно, те селфі? Я дуже люблю коли мене хтось фотографує бо це цікаво і у певному сенсі дає можливість подивитися на себе зі сторони, очима іншої людини. Селфі для мене то якось із серії "безысходность - жодної душі навколо кому б я могла довірити свій фотоапарат" або "ніхто краще мене не знає яка я красіва" :)
  Хоч я загалом трохи ретроград, дуже важко сприймаю телефони без кнопочок, а інстаграм - для мене темний ліс :) Я не вмію і не дуже хочу робити селфі (та і в принципі маю для таких цілей лише фотоапарат бо телефони мої останні років надцять принципово "з ліхтариком" :girl_crazy:у них навіть ММС немає :) ). В певному сенсі, я згодна і з тим, про що говорили колись на форумівці: "коли дійсно класно і цікаво - то не хочеться фотографувати". Не раз вже по завершенні зустрічі, поїздки чи семінару згадую "ох, треба ж було клацнути хоч пару кадрів", ну але то, певно, швидше звичка яку треба тренувати :)
  Є тут на Посиденьках гуру селфі?:girl_flag_of_truce: Хочу до вас на бесіду-майстерклас-дебати на цю тему. Щоб остаточно впевнитися, що воно мені не треба або щоб усвідомити і визнати застарілість моїх переконань :)

  Але повернусь таки до теми видавання бажаного за дійсне. Щось мене трохи підтошнює від тої масової брехні і "приукрашування" - дитячі центри в яких на фоточках все ідеально а в реалі бардак суцільний і неорганізованість; гуру всякі різні (і психологи, і коучі, і ті ж стилісти з постановочними фото) з тоннами самопіару на сторінках і сайтах але абсолютно порожні і неграмотні згодом у вебінарах, наприклад, чи статтях; суперідеальні мами з дітками, що сидять рядочком в накрохмалених сукеночках і чемненько малюють чи готують щось... Ідеальні стосунки, ідеальні інтер"єри, ідеально складена їжа на тарілках, ідеальний одяг... А то всього-навсього Фейсбук таке час від часу приносить, що вже казати про картинки в ІГ (я того і не подружуся з ним ніяк:girl_haha: ). Я не боюся власної неідеальності, а ще люблю неідеальних і чесних людей :connie_pull-pigtail бо вони класні і цікаві саме в своїй інакшості, зі своїми тарганами, ненамальованими бровами і вредним характером :)
  Цікаво - невже немає іншого шляху просування бізнесу, ніж оте вдавання того, чого насправді немає? То так має бути? :) Цікаво чи всім тим "ідеально однаковим людям" нормально в тих пластикових масках серед декорацій і виставленого світла з фотками "прилизаними" фільтрами? Я ,в певному сенсі, занадто прямолінійна і чесна, а ще маю бзик - чим більше людина чи фірма себе піарить і розхвалює, чим ідеальніша "картинка" - тим менше мені хочеться їй вірити і з нею спілкуватися...

  А як ви ставитеся до показування в інтернеті лише "покращених" версій людей, подій, стосунків?
  basia, Ripka, Dominika та 8 іншим подобається це.
 • Akina
  Знаєте що, дівчата? За тими хворобами я геть пропустила :girl_blush2:що 3 березня моїй темці на Посиденьках виповнився 1 рік! :girl_claping:
  Для мене це грандіозна подія і мені здається, що це чудовий привід подякувати форуму на який я прийшла 4,5 роки тому:girl_yes:. Він (а точніше його чудові мешканці :) ) в свій час не лише врятували мене від купи помилок у материнстві, догляді за дитиною та вихованні, стосунках, але й надихали копати, розвиватися, шукати, цікавитися... Я вже казала - люблю Посиденьки за розмаїття думок, люблю форумівки за їх галасливу і крейзі атмосферу.
  Дякуючи форуму, я познайомилася в новому для мене місті з чудовими дівчатами, з багатьма з них тепер підтримую з зв"язок і оффлайн (поіменно перечисляти не буду, але знайте - я вас дуже люблю і :kisss:).

  А ще Посиденьки якимось незрозумілим чином надихнули мене зайнятися тим, про що я раніше навть не думала хоч ходила близенько :) , саме форум дав поштовх моїм дослідам і відкриттям в фері стилю. Не знаю що з цього захоплення виросте далі, але наразі я страшенно щаслива серед того розмаїття кольорів, фасонів, гардеробів і чудових клієнток, які кожна цікава і прекрасна по-своєму :girl_in_love:

  Не все поки вдається ідеально, але мені правда дуже хотілось би відсвяткувати малесенький ювілей моєї темки, тому всім з ким ми знайомі реально чи віртуально :) пропоную зустрітися по-дружньому в цю неділю (12 березня) за чашечкою чаю - поговоримо на "дівчачі теми" :girl_smile: - про красу, стиль і про все на світі :connie_pull-pigtail Що скажете? :)
  KOCHAM, exmargarytka, Shamna та 18 іншим подобається це.