Viewing blog entries in category: іграшки

 • Akina
  У мене новина :) Не мала баба клопоту - завела ще один блог :girl_crazy:
  Надихнули мене роздуми про бавиться-небавиться конструктором в одній з тем. Ну і вирішила я "вбити 2 зайців" - урізноманітнити трохи наші з Владом будні новими ідеями і, можливо, заодно принести користь (тими своїми інженерно-конструкторними (і не тільки) ідеями з вами поділившися).
  Отаке. Хотіла спершу поставити собі термін 1 рік, але голосно про це заявляти не буду:blush:, як вийде - то вийде, а ні - то і за півтора файно.
  Але 366 ідей точно буде :)
  Мої перші пташки:
  1. Зроблені з конструктора великі кубики-будівельні блоки для маленьких пальчиків З них дуже зручно будувати вежі навіть найменшим, бо окремі деталі конструктора в 1 рік допасувати ще не дуже виходить, а такі "кубики" запросто :)
  [​IMG]
  2. Плита з конструктора
  [​IMG]
  3. Футбольні ворота
  [​IMG]
  Усьо придумано, сконструйовано і сфотографовано власноручно і протестовано Владиславом Сергійовичем :) Над якістю фоток обіцяю попрацювти.
  (більше картинок знову в Блогері )

  Фото "в процесі будівництва" поки не роблю бо, наче, і так зрозуміло. Складніші конструкції, можливо, покажу поетапно :)
  В планах не лише конструктори, а ще пластилін, малювалки, мозаїка з підручних матеріалів... і інші розваги :connie_pull-pigtail
  Тому запрошую побавитися разом :girl_wink:
  366 ідей ігор з конструктором і не тільки
  Bibysbka, Magnit, Nusja та 12 іншим подобається це.