БЕРЕЖІМО НАЙЦІННІШЕ!

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 604

Вітаю всіх з наступаючим Новим 2015 роком. Зараз ми всі в тій чи іншій мірі очікуємо приєнмного вечора. І справді, навіть у складний час, якщо є можливість випити цей традиційний келих шампанського у колі найближчих людей, - то чому б цією можливістю не скористатись.
Але пам'ятаймо і про те, що Львів - місто не лише старовинної культури, а і місто патріотичних настроїв і надзвичайної стратегічної важливості. Тому у час, коли увага суспільства відвернена на свята і всі ми хочемо розслабитись, насправді дуже варто бути пильними.
Нема потреби збиратись біля ялинки в центрі. Нема потреби організовувати в цю ніч масові заходи. Демонструвати єдність в наш час можна багатьма кращими способами, і багато людей це роблять. А місця скупчення людей - мішень для зловмисників.
А ще - пам'ятаймо про заборону салютів. Не поважаєте указ Садового - то поважайте тоді воїнів, які повернулись з АТО і які від спалаху фотоапарата можуть під стіл ховатись внаслідок пережитого жаху.
Тож жодних петард, жодних масовок, всім теплого спокійного і мирного Нового року! Бережімо найцінніше, що у нас є - наші життя і наше здоров'я.
  • Ligymunka
  • Kohaju
You need to be logged in to comment