Бірюзовий возик

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 778

На днях стояла в черзі в ощадбанк. Черга виповзла на вулицю, всередині людей як шпротів в дорогій консерві . Дми пролітав туди-сюди на самокаті, Їжак куняв в рюкзачку. І була би та прогулянка мені спекотно-нудною, якби не побачила бірюзовий возик.
Привернув увагу колір - яскравий, морський такий, колір купальників і пляжних сарафанчиків. А ще - хлопчина мого віку, чи навіть молодший, - молодий тато - просто випромінював щастя. Давно такого не бачила, напевно, трохи витріщилась, але хлопець мене не помітив. Був зайнятий чимось важливішим :)
Підвіз возика до банку, зайняв чергу і став неподалік. А сам - тільки в той возик і дивиться, і аж щоки у нього рожевіють від почуттів. Бірюзовий возик, новесенький, - значить, скорше за все, там хлопченя. І то - крихітне якесь :) Тихесенько лежить, спить напевно. А таткові хочеться якоїсь дії - то похитає возик, то ковдрочку поправить, то помацає дрібосю.
Мені пригадався час, коли в нас тільки-тільки Дмитричок зявився, і мій коханий чоловік так зворушливо носив і цьомав малюсю. Так то неповторно - немовлятко у великих чоловічих руках: одна долоня повністю огортає голівку і шийку, інша - дупцю ледь не до півспинки. І крихітка засинає від відчуття сильного тепла, захищеності...
Ну але той молодий татко мене вразив взагалі, прям з голови не виходить, як його почуття до лялі захопили повністю, і він нікого навколо не бачив і не чув, тільки дивився у бірюзовий возик. А потім - нахилився, відкрив ковдрочку і витягнув дріболястика з візка. Потримав пару секунд на руках - і поклав назад. Я аж ледь не заплакала. Татко, що хоче доторкнутись до свого малятка :) я-то знаю, як воно в перші місяці - часто хочеться перевірити, чи воно в тебе дійсно є, таке щастя.
Ой. Скільки в світі всякого зворушливого! Рости здоровенький, хлопчику у бірюзовому візочку! А вираз обличчя щасливого татка досі мені перед очима. Чекаю-не дочекаюсь ще раз побачити щось подібне і на коханому обличчі таточка нашого вже не маленького сімейства :girl_yes2:
  • SoloGalka
  • cjomcjomka
  • Margot
  • Judice
You need to be logged in to comment