Бжілка, Дизя і Цяточка

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 745

Я - багатодітна мама. Багата дітьми мама. Є у мене три приводи для цілодобового щастя: Дмитрик - бджолик мій солодесенький, Сергійчик, який себе називає Дизя і ще нещодавно оселилась у мами в животику рожева цяточка - і росте.
Одного ранку знімаю халат, щоб перевдягтись у щось, а Дмитруха і каже: "Ой, мама, живіт у тебе великий і товстий. Тобі треба крутити коло. І кашу мою не їж."
Але за тиждень, побачивши, що коло ніхто не крутить, знов піднімає тему: "А що, мама, може Сергійчик знов заліз в твій живіт?" Я ледь кавою з молоком не захлиснулась. На спростування припущення братика, до кухні забігає Сергійко, і - шльоп! "впало"- констатує Їжак, флегматично підіймаючись з підлоги.
Дми замислюється. "то що, не Сергійчик? Ще якась ляля? Інша? буде нас три?" Так Сонечко, буде вас троє - відповідаю і обіймаю його худеньку дорослу спинку. "Ну добре" - зітхає хлопчик. Він завжди так погоджується зі всім, що не може змінити. Новини треба обдумати...
А крихітний Їжак відчуває зміну смаку молока - і нервує з цього приводу. Весь час шукає ще одну грудь - то правіше від правої, то лівіше від лівої, то на моїй спині :) Думає: "ну де ж та мама заховала моє нормальне смачне молоко? ех, що поробиш, їстиму те, що є."
Разом лізуть на руки, разом - погрітись під халатом. Вночі часто прокидаюсь в холодному поті, бо думаю, що ой не завжди я даю їм стільки уваги, скільки мала б давати... напевно..
а Цяточка тихенько рухається собі, віднедавна і вдень чую, а то - тільки ввечері перед сном чекала 1 руху - і засинала. А деколи падаю з ніг від втоми, і після вечірньої молитви думаю: "Цяточко, крапочко, зернятко... не має мама сил тебе почекати, плавай там, а я буду спати" - та і засинаю.
Раз на 3 дні відчуваю перевтому, реальну, до спухших ніг і фізичної безпорадності. Кожного другого дня думаю, що я - найгірша мачуха в світі:) але між тим, постійне яскраве відчуття такого нестримного щастя і багатства! Куди не піду, де б я не була - всюди завжди зі мною Бджілка моя, Дизя солодкий і мамина Цяточка. Лялі мої золоті!:girl_in_love:
  • arina
  • SoloZiLvova
  • Margot
  • Sertce
  • Orman
  • Mammy
You need to be logged in to comment