Чотириспальне ліжко

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 585

На перший погляд, ліжко звичайне. Я його дуже люблю, я взагалі люблю меблі, на яких поміщаюсь на повен зріст. А при одному вигляді нашої посадочної смуги 210*160 сни снитись починають.
Дми якось непомітно виріс зі свого ліжечка, найближчим часом придбаємо для малюків двоповерхове підліткове. Але поки не купили, мальота повним складом лізе на наше ліжко. І ми можемо скільки завгодно бурчати, що хтось там хоче виспатись, що на чотирьох тут місця ну ніяк, що Сергійко теж перейде спати окремо, коли стане хоч трошки більший. Дмитрик простягає ручки: хочу до таааааатаа!!! - і хоч стій хоч падай. Оскільки все це відбувається ближче до 23.00, то варіант "падай" підходить, і ми всі падаємо. Очі закриваються, Їжак залізає мені на голову, а Дми утискає тата, як тільки може. Якось чоловік сказав, що спеціально хотів притиснути Дмитрика так, щоб йому стало незручно і щоб він пішов спати окремо. Та де там. Таааточко може хоч влягтись на Бджолика всією вагою, а той буде щасливо спати. Аби з нами. Ну і ладно. Зате можна лягати зручно, а малюки хай дають собі раду самі.
Їжачок, до речі, любить спати зі мною в обнімку. Дми в малюсічному віці - не любив зовсім, і не засинав, поки йому не було достатньо простору. Тому свого часу я часто спала рачки на підлозі, спершись головою на ліжко. А Їжачок залізе під пахву, вгріється, принямцяється, бубубу - щось буськає, засинаючи.
Деколи трапляється, що таки зіпхнуть мене з ліжка на крісло обличчям, і тоді я прокидаюсь з відбитком підлокотника на чолі і не можу вийти на вулицю до 10.00, поки не зійде :) Срульки солодкі. Але з тих пір як Їжачок вже став більшенький, я з ним теж не особливо панькаюсь: якщо хоче лежати поперек моєї подушки - то я зручно поправляю його дупцю і сплю ни тих солодких пампушках.
Нині розмовляли в сні, повзали, я ніц не виспалась. Прокинулась з *синдромом япохи* і мрією про каву. Блін, всьо, цього місяця дозбираємо гроші на ліжко - і най там сплять, я спаааати хочу! Ага, а вночі прийдуть тепленькі - і попробуй їх вижени :)
Спільний сон - загалом, це прикольно :)
  • Sera
  • SoloGalka
  • marife
  • fantastyka
You need to be logged in to comment