дівки, ну йомайо, ну що з вами сталось?!!!!

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 779

В темі "Кесарю-кесареве..." щось сталось. Чи то якась штука, якою через монітор заражаються, чи то вагітність впливає на мозГ, але почитала я вас, народ, і розстроїлась трохи. Настрой не той, ну хоч ти трісни. І дуже мені той ваш стан нагадує мене, коли я йшла з речами на Джамбула. Буду з вами чесна - тоді я знала, що прокесарять, і найбільшим бажанням було, щоб то всьо сталось якось не дуже обідно.
Ну йолкі зільониє. ну які болі у шві. Пояснюю анатомію. Спайки - не обов'язково тільки у кишківнику чи між органами. Вони можуть бути між очеревиною, навіть під шкірою. Можуть бути цілими шматками прирослої тканини, можуть бути крихітні - тоді навіть і розійтись можуть, і в момент розходження трохи поболить. Ааа, зараз хтось закричить, що всередині щось рветься! :) То НІЧОГО СТРАШНОГО, нормальна вагітність після КР, яка НІЧИМ НЕ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЗВИЧАЙНОЇ ПОВТОРНОЇ ВАГІТНОСТІ. Ну уявімо собі жінку, якій видалили апендикс. Чи кісту яєчника. ТО САМЕ, до 32 тижня ситуація не відрізняється нічим. А вже після 32 тижня почне розгортатись нижній сегмент матки - там, де Ваші повсякчасзгадувані шви знаходяться. І тільки тоді ті рубці можна на УЗД взагалі реально ПОБАЧИТИ.
Не ображайтесь на мене. Я вас всіх в цій темі вже просто люблю, і за кожну вболіваю. Але все залежить від вашого спокою і впевненості, і де вони є? Впевненість, аууу! Здається, треба її додати.
Отже. вагітність - настала, вже розвивається 6-8 тижнів. Що це означає? а ніщо інше, як те, що перший свій іспит малюки вже пройшли, і Ваш організм взяв на себе відповідальність за їхній ріст у здоров'ї. Невеличка загроза на ранньому терміні потребує спокою душевного і весь можливий максимум спокою фізичного. Але слід зазначити, що невеличкі гормональні відхилення з КР не мають нічого спільного. Отже, знову-таки, звичайна повторна вагітність. Молитимусь, щоб все було добре .
Тепер на рахунок того, щоби йти до лікарів. Йти - можна. Взагалі не дуже суттєво, що робити, суттєво - з якою практичною метою. Що Ви хотіли би почути від лікаря? "О, так, на Ваших 10 тижнях вже чітко видно, що Ви народите самі за 6 годин!"??? Або "ну що ж, вітаю з вагітністю, приходьте після 36 тижнів - поговоримо". Але ж деколи можна почути і те, що "ти не виносиш цю вагітність, бо від КР пройшло менше n років." І тоді - що?
Звісно, про "невиношування" я загнула. Але уявіть собі, мені настрого після Дмитра "заборонили" вагітніти 5 років і попередили, що раніше - просто не виношу і матка розірветься. Я знаю, про що говорю.
Тепер про УЗД. Не дай Бог хтось напише про "низьку плацентацію, плаценту у зоні рубця" по УЗД у 10-14 тижнів - так типу "ну всьо". та я вам то і без УЗД скажу, у 70%. Але Ваша матка буде рости і підійматись разом з Вашим солодким малятком і плацентою, через яку він живиться. І тільки після 34 тижнів можна сказати, де та плацента розташована. Але кінцево - лише перед пологами.
Дівчата, все буде добре. Кажіть це собі аж поки не повірите. Вагітність - такий чудовий час. Ходіть до лікарів, якщо вони вас заспокоюють і підтримують. Ходіть, якщо маєте сумніви у своєму здоров'ї. Розвіюйте сумніви, кріпіться у вірі в хороше. Долайте невеличкі труднощі для ще більшої впевненості. Насолоджуйтесь своїм станом. І не повторюйте поїх помилок. Не шукайте "щось", що зняло би з вас відповідальність, для того, щоби скласти лапки і сказати "ну, ми ж зробили ВСЕ, але далеко не все залежить від нас".
  • Made in USSR
  • cjomcjomka
  • Лідочка
  • truskaffka
You need to be logged in to comment