"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 1229

я ні разу не психолог.
І все ж вже формую свою власну думку з цієї теми.
"Розборки по факту" ранньопідліткового сексу - поки що не в моїй компетенції, я намагаюсь працювати на попередження.
Думаю, що в підлітковому сексі самого сексуального бажання - відсотків так до 10. А все решта - це бажання самореалізації і бажання любові.
Досягнути успіху в сексі - це просто фізіологія здорової людини. Тому не дивно, що, якщо дитину не хвалити за її досягнення і постійно шпиняти за найменші промахи, то вона може захотіти піти цим найлегшим шляхом. Ви цінуєте досягнення своїх дітей? А вони знають, що Ви цінуєте їхні досягнення? А Ви цінуєте, любите дітей просто так - апріоі, ні за що? А вони знають, що ви любите їх просто так?
Секс - це близькі стосунки. Задоволення від фізичної близькості. Діти (підлітки - це діти, так) хочуть, щоб їх торкались з любов'ю. Якщо Вам якось ніяково погладити підлітка по плечу, погладити і обняти власного сина чи власну доньку, які скоро доженуть Вас зростом - значить, у Вас в голові працює невірна установка "соромно", яку Ви і дітям теж передаєте. Їм дуже потрібен цей дотик підтримки. Не треба їх цього позбавляти, і не треба соромитись любити своїх дітей. Адже важливо і те, що ми до них відчуваємо і те, чи вони про цю нашу любов знають.
Дівчинка має знати, що вона - красива. Я вважаю, що тато має казати дівчинці це багато, багато разів - ще з такого віку, в якому, як прийнято вважати, вона цього не розуміє. Тоді вона не піде доводити шукати в когось іншого схвалення, захоплення, простих слів "ти гарна, я тебе люблю". Колись, коли вона виросте і стане дорослою, розвинутою, гармонійною особистістю - а саме такими і виростуть діти, які знають, що їх люблять, - вона буде мати сім'ю і нормальне гармонійне статеве життя зі своїм чоловіком. І тоді секс буде тим, чим має бути - фізичним виміром любові чоловіка і жінки. А не втечею від сірої буденності, не компенсацією комплексів тощо.
До речі, про сіру буденність. я вважаю, що крім всяких обовязкових справ у дитини обовязково мають бути і приємні справи. Хоббі - те, що цікаво, те, що получається, те, що приносить задоволення. Життя підлітка має бути наповненим і різноманітним, тоді менше ймовірність, що "дурне" полізе в голову від нічого робити.
Звісно, що віра в Бога і служіння Богу розставляють правильні акценти в питаннях статевого життя. Важливо, щоб релігія не була інструментом для маніпуляції дитиною. Авторитет Бога, любов до Бога і небажання Його скривдити лиш тоді можуть бути сильним аргументом, коли дитина бачить, що і батьки йдуть вірним шляхом. Виховувати себе - найперше і єдино дієве.
Сильне порівняння навів отець на передшлюбних науках, які ми з чоловіком відвідували 7 з половиною років тому. Він порівняв інтим до шлюбу з крадіжкою подарунка, призначеного для тебе ж. "Це вже твоє, чому ж не почекати дня свята?" Я вважаю, що важливо донести те, що нікуди статеве життя не дінеться, просто на все свій час.
Це я пишу в основному - для себе. Часом власні непогані думки у письмовому вигляді здаються майже мудрими. А я мушу мудрішати, бо діти ростуть. І хочу зробити все, щоб моїм дітям не хотілось красти недоотриману любов. Бог у поміч всім батькам!
truskaffka, Britney, panikvarts та ще 1-му подобається це.
  • Sera
  • сніжна
  • cjomcjomka
  • Ligymunka
  • Colombina1982
  • Sera
You need to be logged in to comment