Дорослий Їжак

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 820

Сергійчикові рік і півтора місяці. Він вже не просто липко-солодке немовлятко, він - дорослий. Ну майже :)
Ходить впевнено, ну хіба деколи на поворотах його "заносить". Лапки-то крихітні, а голівка - тяжка, от і не справляється деколи. Наприклад, якщо він десь жене, а його покликали. Озирнеться - і буць!
Які там іграшки, коли ввечері тато щось ремонтує. Вольтметр, тестер для електрики, кольорові ізоляційні пластмаски - оце діло! Сюня пищить тонесенько, несучи до кімнати впольовану здобич. По дорозі, щоправда, його може перестріти митник-Дмитрик, конфіскувати контрабанду і здати мамі :)
Сергійчик деколи їсть тільки мамине молочко. А деколи хоче і дорослої їжі. Тю, які там мікродози. Мама, сама їх їж. А мені, будь ласка, ціле яблуко.
От воно, яблуко зимове, з села, вишневе з зеленкуватим відблиском, з товстезною шкіркою, велике... лежить перед малюком. Малюк примірюється, оглядає фрукт довкола - і нападає. Вгризається в яблуко всіма сімома зубками - і... і затверде. Сім дірочок у твердій шкірці яблука і розчарування в крихітних оченятах. Чищу яблуко і знов кладу йому ціле. Хрум-хрум-хрум! Справа пішла.
А зранку прокидається такий ще крихітний. Щось йому наснилось, заплакав. І я ще сама в півсні накриваю однією долонею його пухнасту голівку, а другою - гарячу зі сну дупцю, і похитую: їжакиїжакиїжаки.
Дмитрик дивиться на нього - і каже одного разу: а що мама, виросте колись та наша ляля і буде як я?
Виросте, синку, виросте. Як же швидко ви ростете, хльопсі мої...
  • fantastyka
  • Sertce
You need to be logged in to comment