Інвестувати в жінку

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 938

Інвестувати в жінку... Я чула і читала різні експлуатації цього вислову, але ж воно працює навіть без отої всієї метафізики про "джерело енергії, берегиню вогнища".
От наприклад, салон краси. Відправиш жінку на манікюр, йде вона без зайвих думок туди, а там на сусідньому кріслі - власниця саме того магазину білизни, для якого вона мріяла писати блог.
Може, вона почервоніє, але опанує себе і врештізвернеться до тої власниці магазину з компліментом їй та її продукції. Розповість, що замовляла в них і що сподобалось. Та й почнеться бесіда. А може, і сама власниця раптом озирнеться, бо настрій в неї хороший і поговорити хочеться. Чи і впізнає її, жінку ту нашу, в яку інвестували манікюр [​IMG]:) бо вона й сама непоганий цікавий блогер [​IMG]:)
А з таких зустрічей нерідко починається щось дуже стрімке і творче. І, як би це не звучало, до біса прибуткове.

Або - оплатиш жінці цікаве навчання. Вона послухає-послухає і сама тренером стане. Сертифікується - і за деякий час рубає бабло, приносячи користь людям. А здається, пішла відпочити, лекцію послухати

Купиш їй путівку на класний відпочинок. А вона приїхала струнка і засмагла - і книгу написала за два місяці. Видала - і неочікувано вже третій наклад готує до друку, та й заробила порядно.

⛔⚠️Warning!!! "вали на манікюр і повертайся з піврічним контрактом" - не працює! Тільки диво, тільки невидимі зв'язки.

Всі герої, як ви розумієте, вигадані. Але правда лишається правдою. Все, що в жінку вкладеш безкорисливо і з захопленням - принесе чудові плоди. І взагалі, жінки здатні примножувати. Дві зліплені клітини примножують до стану людини. З одного доброго погляду накрутять цілу історію кохання. Маленькому щирому подарунку радітимуть так, що ця радість заповнить всі прогалини і недомовленості.
От тільки отримане погане вони теж примножують. Не зі зла: природа в них така.

І інвестиції - це не лише про гроші. Жінки мають крила. От не вірю я в те, що вони приземлені істоти. Кожна, хто чомусь зігнутою виглядає - просто стиснула ці крила одягом, і так вони тепер виглядають. Хто інвестує в ці крила вірою і щедрістю душі - зможе летіти і сам високо-високо поряд з нею. Намагаючись перегнати, здобуватиме висоти.
А хто обрубує крила жінці - той вбиває її. Хай каже наука, що нема такого органу і що не важливий він життєво. Але без крил вона помре і замість злетіти - впаде каменем. І буде ця дохлятина нікому непідйомною, хоч би і 50 кг всього у ній було.
exmargarytka, VERO, Kazkivnycja та 17 іншим подобається це.
You need to be logged in to comment