Я люблю тебе, Мурах...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 626

Мурашка липко круасаниться на моїй подушці. Пищить, сміється, показує 2 рисочки щойнопрорізаних зубеняточок. Візьме мене за палець, стисне свій крихітний м'якесенький кулачок - і, тримаючись міцно, підтягується до мене, повертається на круглий бочок, тулиться... моя Віруся.
Чесно кажучи, останньою краплею став той її дерматит зараз... і без того було важко... а воно так лавиною на нас накотилось. І зараз якесь таке відчуття дурнувате - треба захистити її від того, що в ній. Всередині. І допомогти їй хочеться пошвидше, щоби ще не було літо і не було спеки, і щоб вона ще "велась" на мої обдурювання і не чіхалася так сильно.
Блін, скрізь якісь самі загрози. І так неможливо заснути ввечері, а коли сон нарешті приходить - то це вже не сон, а якийсь отрубон, повне знесилення. А потім Дмитрика на горщик - майже не просинаюсь... а тоді відкрию очі: 5:00 - і трусити починає від страху, що можуть зателефонувати, що йому може буде потрібно їхати...
05.30... 06.00.. тихо... ще 50 хвилин у відключці ,а тоді починається день.

У її крихітних обіймах я завжди ховалась, а тепер так якось сильно відчуваю ту свою безпомічність перед її хворобою. Вона - дрібне м'яке солодке... а я ж така велика, сильна, з освітою, зі всіма понтами... і зовсім, повністю безсила. І ніби знаєш, що десь в далекій перспективі все має бути добре, але до того ще багато і багато днів, у кожному з яких важко сказати, чи ми на міліметр наблизились до мети, чи віддалились.

Може, я і слабачка. А може, дійсно трохи забагато зараз на мене одну... так, я зараз одна в світі і чи не вперше відчуваю таку чесність з собою. Якось досить знаково, що наші складнощі навалились якраз у Піст. Тепер ще і Вуця...
але ти не бійся, Ву.Мама з тобтю завжди. Я люблю тебе, Мурах. І всіх діточок своїх люблю дуже. Дітки, я з усім справлюсь. Трошки більше поплачу - і продовжу робити все, щоб з вами все було гаразд.
ми впораємось... Бог завжди десь поряд, як би не було важко в це вірити...
  • Ligymunka
  • cjomcjomka
  • Nastylove
  • cjomcjomka
  • buhgaltersha
  • Tutuka
You need to be logged in to comment