Є таке заняття...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 794

Є таке заняття - вуцькати Мурашку. Це така окрема, і водночас дуже всеохоплююча дія. Вуцькати Мурашку можна і зосереджено, а можна - і між ділом. Взагалі, немає жодних обмежень вуцькання у часі. Можна вуцькатись цілодобово, з перервою на сон Мурашки. Єдиний час, коли треба потерпіти і не вуцькати - час, коли комашечка активно бавиться. Не варто відволікати її від самостійного пізнання світу. Хоча мені та її самостійність, навіть на такому крихітному рівні, настільки дивна, що цілий час хочеться схопити на руки - і не відпускати. А вона - виривається. А вона - цікавиться.
А як це - вуцькати Мурашку? Ну, можна, наприклад, підчас годування її маківочку так вувувуцьк! Або коли вона повзе чи стоїть поряд з голою дупцею - вуцьк! Можна вуцькати за вушками, і ще в ті складочки, які дорослі у себе обзивають "проблемні зони". Животик повуцькати - дуже смачно. Під пашками повуцькати - дуже лоскотно. Можна навіть долоньки або п'яточки, можна спинку, можна шийку. Головне - щоб Мурашечка не була проти. А то часом від надто інтенсивного вуцькання вона переповнюється своїми мікро_нано_емоціями - і потім має різкі зміни мурашиного настрою.
Нещодавно вона відкрила нам чудову особливість: наша Віруся має здібність до ритміки і танцю! Вона вмикає музичні іграшки - і кайфує у ритмі. Навіть на горщику танцює, якщо почує мелодію чи рингтон.
Тут-то і настав мій золотий час! Ми ж з чоловіком 5 років танцювали бальні танці. І я просто тащусь від танцювальної музики. Вперше організувавши танцювальну міні-вечірку для нашої дружної сім'ї, ми так щасливо вибилися з сил, що заснули одразу, щойно вимкнули світло на ніч.
Сергійко теж чує ритми і розміри. А Дмитрик - не дуже, але руханки йому все рівно подобаються. Але зірка вечора у нас - однозначно Мурася. Вона танцює біля тумбочки, танцює на підлозі рачки, розхитує свої мякушки в ритмі самби, стоячи посеред кімнати... А потім, вже втомившись, сидить у мене в слінгу за спиною - і танцюю вже я, ну а вона... а вона - вуцькається :) Туць-туць, вуць-вуць-вуць.
я часом навіть без музики вигукну їй: "Самба! Мурашина!" - і доця робить кілька рухів мурашиної самби, щоб показати ,що вона - в темі.
Так що - я у декретній відпустці без діла не сиджу. В мене стільки роботи щодня! А найголовніші справи - бджолитись, їжачитись... і вуцькати Мурашку.
blakytnooka подобається це.
  • Mammy
  • Ligymunka
You need to be logged in to comment