Маленькі помічнички - мої корисні звички

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 780

Вони реально допомагають жити. Я читала про те, що для того, аби зробити щось щоденною звичкою, потрібен 21 день. Отже, деякі зі звичок ще "достигають" :) Треба зберегти собі, щоб не забути.
1) вести записи. Навчилась в чоловіка - він повсякчасно носить з собою багаторазовоскладений А4, називаючи його "записки сумасшедшего" і вписуючи туди в окремі списочки усе, що потрібно зробити, купити, принести, позичити, віддати тощо.
Списки справ мене організовують, списки для покупок економлять гроші, ну і загалом облік потрібних і непотрібних речей спрощується. Ну і звісно, кому не знайома ситуація, коли збираєшся на базар і впевнений на 100%, що памятаєш усе, що потрібно придбати, а біля прилавка згадуєш лише цибулю і те, що потреб було близько 7? :)
2) пити склянку сирої води натще. Ноу коментс, від нині я всім забороняю жалітись на стан обміну речовин, а також на сухість шкіри та волосся, доки ви не перевірите дієвість цієї простої щоденної дії.
3) щодня 10 хвилин ходити навшпиньки. Якщо цю просту вправу сполучати з розтяжкою - граційна хода і легкість ходьби на підборах гарантовано вже через пару тижнів. Зовсім інше відчуття себе, майже як спортом займаєшся.
4) не забувати про поцілунки. Встала дитинка - поцілувати. Прийшлов з роботи чоловік - поцілувати. Ми всі - не співмешканці, а любляча сім'я. І ті маленькі поцілуночки наповнюють повсякдення ще більшою любов'ю і радістю.
5) вечірня прогулянка - щодня. Ну, крім всяких там стихійних негараздів типу зливи, -30 чи ще чогось. Вечірня прогулянка всією сім'єю зближує, водночас "розвієює", водночас зменшує шанси нажертись на ніч :)
6) прибирання перед сном. Не генеральне, але приведення хати (особливо - кухні) у такий вигляд, щоб зранку було приємно туди зайти. Приємні емоції зранку=хороший день. Заготовлюємо приємні емоції з вечора :)
7) гарний одяг. Передивитись весь свій одяг і укомплектувати гарні комплекти на кожен день. Щоб щодня вдягнутись - і почуватись гарною, почуватись зручно і виглядати на всі 100. Ціна одягу не важлива, важливе правильне сполучення і те, як речі пасують одна одній і разом - власниці :)
8) їсти з гарного посуду. Хочеш поїсти - візьми гарну тарілку, поклади туди гарно їжу та і поїж. А не хапай хліб по дорозі кудись, у постійному бігу. Користь буде як для фізичного, так і для емоційного здоров'я.
9) якщо треба щось зробити - роби зараз. Не відкладати на потім. Брудна підлога - взяти і витерти. Зимове взуття досі на полиці? взяти і сховати. І т.д. Здавалось би, от буду робити генеральне прибирання - тоді і пороблю ото все... але ж набагато краще робити потрошку. І легше, і приємніше. І ті дрібниці реально міняють життя.
Бо життя з дрібниць і складається. І треба робити їх приємними.
Прокидаються лялюхи, ускладнюють для мене формулювання решти корисних звичок. Ну що ж, зупинюсь поки на цих. Бо якщо хоча б вони стануть зовсім автоматичними - вже дуже добре.
  • Лідочка
  • Ligymunka
  • Almariel
  • cjomcjomka
You need to be logged in to comment