Маленький хлопчик

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 727

Маленька щічка, маленьке вушко.. маленький хлопчик :)
спить так солодко, тільки ковдрочка легенько на ньому рухаєтся. Вгору-вниз. Підійду ближче - посопує так липко-солодко.
А перед тим, як заснути, вовтузиться коло мене, тулиться, згортається в такий круглий гарячий колобочок, і ніжки і долоньки аж парують сном.
Маленьке волоссячко, маленькі очка, - маленький хлопчик.
Волоссячко полізло в оченята, постригли вчора гривку. І став він ще смішніше. Але вже потроху подібний на людину :) Щось там думає, все повторює, сміється, ніби догоджаючи. Покотив яблуко по підлозі. Проповз метр за тим яблуком, взяв у крихітні лапки. Питає мене: "Ам-ам-ам?" Я ствердно відповідаю. Він дає мені яблуко, щоб пересвідчитись, чи я точно буду то їсти. Я відкушую шматочок, з задоволенням жую: смачно. Маленький хлопчик простягає ручку: "Дизі!" Добре, тепер дам Дизі :)
Маленький ротик, маленький животик, маленький хлопчик :)
Маленькі пальчики на ніжках, маленька дупця, маленький хлопчик,
Маленькі війки, маленькі нігтики, маленький хлопчик!
Маленька посмішка, маленькі зубки, маленький хлопчик!
І Дмитрик - теж маленький, хоча з кожним днем все більше нагадує дорослого. А як залізе коло мене під ковдру, як поцьомаю його оксамитову шийку - маленький він.
Мої маленькі хлопчики дуже люблять тата. Дмитрик вже може то сказати. "Тату, я тебе дуже люблю" "Тату, давай ти знову захворієш і будеш вдома зі мною" :) "Хочу спати з татом, їсти з татом, і щоб в садочок мене тільки тато водив" "Тату!" - "Що?" - "А я з тобою дружу" - і ще багатобагатобагато такого, що ледь стримуємо сміх, бо ж то насправді так серйозно і зворушливо.
А тепер і Їжачок полюбив тата всім своїм гарячим маленьким серденьком. Пікає домофон. Я відчиняю. Дизя питає: "ТАТА?" Я підтверджую, тата-тата. Малявка від щастя падає на круглу спинку і піднімає вгору всі чотири лапки :) В житті ще такого не бачила. Вчора лопотів-лопотів, повзаючи навколо тата, а потім розщіпнув татові комір светра і зазирнув: а чи нема в тата нямці? Нема... ех, була би в тата нямця - вигнали би маму на заробітки, а самі з того тата не злізали би вдень і вночі. Чудеса мої. І тато деколи бурчить-бурчить: "Такі дрібні, постійно на руки лізуть, я втомився!!" А потім як схопить двох одразу, стисне в обіймах і як закричить: "Хльопсіііііі!!!!" І вони його цьомають, гладять і щипають, а я стою і думаю: всі вони однакові, хльопсі і є. Тільки розміру різного.
Сергійчик почав ходити і ще навчився дути в іграшковий саксофон. Іде, хитається і дує. Маленький наполегливий хлопчик.
Люблю їх всіх ужжжжжжжжжжжжжасно. Мої різнокаліберні хлопці. І, звісно, ЇжакиЇжакиЇжаки. Добре, що Мама, ІжеЇжаЇжаків поки хоч у чомусь незамінна :)
  • Kerzenlicht
  • truskaffka
  • cjomcjomka
  • SoloGalka
  • Margot
You need to be logged in to comment