Мій особистий, власний Їжак

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 613

Він виросте. І я це знаю. Потрошку, за дні, за роки. Стане хлопчиком, хлопцем, парубком, мужчиною. Колись ті зефірні щічки потребуватимуть гоління. Зараз-то аж не віриться :) Блондином не буде, буде якогось ступеня русявості. Сюня стане Сергієм, а тоді - і Сергієм Ігоровичем. Напевно, виросте до 1.80 - як мінімум. Фігуру матиме не таку деліканту і аристократичку, як в Дмитра, а таку важчу, міцнішу. Широкі плечі, вузькі бедра. Спортом буде займатись - і такий вже буде мужній хлопчина... от обличчя його - дорослого - ще не можу собі уявити. В Дмитрика вже досить чітко видно риси, які підуть з ним у доросле життя. Він у нас такий собі безпосередній красунчик, майбутній серцеїд і адресат купи дівчачих СМСок. А от Сергійко... ще важко поки сказати. Напевно, "розводящий": "ану, народ, за мною - обірвемо ту нічию аличу!" Активний, веселунчик.
Зі своїм крихітним досвідом материнства я вже бачу, як діти відокремлюються від батьків поступово. Як важко відпускати їх на відстань чергової орбіти. У маминому животі... у слінгу... за ручку... садочок... школа... друзі... - і то лише початок.
Але знаю для себе маленький рецепт, який допомагає мені змиритись з невпинним плином часу. Треба не відмовляти собі і дітям у проявах любові. Скільки вони хочуть, скільки дозволяють - зацьомувати, носити на руках, лоскотати, дуріти з ними.
І коли хтось мені у приклад каже, що в них піврічна дитина спить окремо від батьків, а я, хоч і маю дитяче ліжко, все ще кладу Сергійчика до себе - я відповідаю: "От захоче піти спати окремо - то і піде. А поки що він - мій, куди хочу - туди і покладу". Зараз важко уявити, що колись він може відмовитись від зацьомування. Але ж підросте - і таке станеться. Тому не зважаю на всяке, що чую зі сторони - і годую грудьми, ношу, сплю, запхавши носа у м'якушку. Час так летить, наче хтось натиснув "forward" на вселенському програвачі. Це не роки, насправді - це миті. І я ціную ті миті, у яких він - такий маленький і такий мій. Мій особистий, власний Їжак :) Рости здоровенький.
  • Almariel
  • Яська Березнева
  • Olka Sherolka
  • Ligymunka
  • fantastyka
You need to be logged in to comment