Mommy's tiny, tiny bug...

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 1655

Може, тому, що вона - така легесенька...
Може, тому, що вона - вже четверта...
А зрештою, хіба має бути на це причина?
Вона... така...
ФБ мені приносить спогади про минулий рік... тоді стільки всього було інакше.
А тепер - є вона. Моя Лідія. Яка живе на мені, у мене постійно в руках. Коло мене на ліжку, на мені - у слінгу. І мені все її мало. Я нюхаю, цілую, вдихаю, мацаю, фотографую, намагаюсь зберегти побільше з цих безцінних перших місяців. А час летить.
І ось - буквально за 2 дні Лідія сіла, потім поповзла на животику, а тоді доповзла до опори і встала. Як??? Ну як цей комочок міг ще і встати?
Тоді ж з'явився і харчовий інтерес. Малюсічка радісно поїла гречаника, домашнього хлібчика, печива з насінням. І тепер обід на роботу я ношу не лише собі :)

А потім вона сказала "тата". І ще всякі звуки, з яких старші діти виловлюють "ляля Ліда", а я нічого не виловлюю, просто тану від того голосочка нереально солодкого.
І так захотілось пригадати її найдрібніший час.. Я відкрила на телефоні відео перших хвилин її життя - круглий комочок Лідія.
Вагітною я переживала, що зачерствіла і не зможу більше так полюбити маля. Що в мене складний час і я не матиму сили полюбити, радісно годувати, сюсюкати.
Але вона народилась. І вже наступного ранку я тримала її на руках і говорила в її крихітний носик:
- You... ladybug...
А коли їй був тиждень, я побачила, що годую її без проблем, і з величезною радістю.
Вона народилась навесні, і в неї був дуже малий мінімум одягу. Я багато, багато тримала її роздягненою на своєму животі. І вона вкладалась у мене ,як деталька у пазл :) Вона спала на моєму животі.
Коли їй було 10 днів, ми вдягались надвір і вона плакала. Я заспокоювала її, похитуючи на руках і наспівуючи в пухнасту маківку:

buggy-buggy-buggy-buggy
Mommy's buggy-buggy-bug
Mommy's tiny tiny lady, -
Mommy's tiny ladybug.

І вона заспокоювалась, підключалась до джерела молочка і засинала. Така малюсінька! Таксист, який возив нас того дня, був в шоці від крихітності.
А я думала про те, звідки беруться всі ці пісеньки... І час від часу риюсь в неті у пошуках програми для запису нот. Тому що одного ранку на світанку мені прийшла ще одна пісенька, і хоч без нот незрозуміло, наскільки вона прекрасна :), я залишу її тут:

Do
You
Know
About
Ladybugs, ladybugs?
Do
You
Know
What
Ladybugs are like?

Ladybugs are tiny,
Ladybugs are sweet,
Mommy's tiny ladybug
Always wants to eat.

Have
You
Seen
The
Ladybug, ladybug,
Yave
You
Seen
The
Pretty ladybug?

Ladybugs are tiny,
Ladybugs are sweet,
Mommy's tiny ladybug
Always wants to eat.

І ще пару куплетів в тім же дусі. Співають у нас вдома це усі :)
А також, коли вона була зовсім ще малюсінька, ми вважали, що в неї 2 стани: ladybug спить і ladybug IS :) Наприклад: "Що робить tiny bug?" А відповідь: "Ladybug - IS". А про жучка такого краще і не скажеш :) IS він, та й усе :)

Її волоссячко росте й росте. І вже закриває оченята. Стригти гривку я не хочу, тож плету косичку з 3-4 ланочок і зав'язую крихітною резиночкою. А також маємо пов'язочку від чудової майстрині. І Лідді у ній - просто мега стильна.
Взагалі, всі речі, які я для неї придбала наперед, підійшли і "як там і були". Досвід материнства, як-не-як :)

Моє серце з нею - м'яке і розплавлене. Наче зі сторони спостерігаю себе в цьому стані і почуваюсь як Земля: ззовні - тверда і міцна, а всередині - полум'я. Полум'я любові до малят.
Складний період життя триває. Ні, це зовсім не означає, що Лідді народилася невчасно. Це надзвичайне малючисько, і я просто не можу повірити, що вона справді у мене є.
Солодкі оченята. Липкі малюсінькі лапки. Животик нереально м'якенький. Вушка оксамитові. Голівка пухнаста-пухнаста, і пух той пахне так, що сльози навертаються. І голос.
Пишу про неї, пишу - і завершити не можу. На чому би поставити три крапки?
А ось на чому. Телефонує мені Дмитрикова класна керівничка. І між іншим каже: "Він такий надзвичайний хлопець. Так любить Вашу маленьку Лідію. Так розповідає про її запах - що вона пахне молочком і малесенькою дитинкою".
Але про нього я потім якось розповім. Бо він і tiny bug - це окрема тема.
MarMar, svoybox, Shapokliak та 29 іншим подобається це.
  • exmargarytka
  • SaraGold
  • cjomcjomka
You need to be logged in to comment