не претендуючи на останню інстанцію. рубці на матці і зажими на мозгах

Published by cjomcjomka in the blog Блог cjomcjomka. Перегляди: 635

Для теми "Кесарю-кесареве..." було б занадто розлого.
Але сказати хочеться .
загалом, щось ми з вами, дівчата, задуже того рубця вчепились. Втім, розуміючи Ваш страх (сама 3 роки 9 міс тому була такою), готова для кожної особисто скільки потрібно разів повторити, що при 1 КР з горизонтальною лапаротомією в нижньому матковому сегменті ризик розриву рубця в родах є мінімальний.. І якби ж то хороший рубець=хороші роди... ми ж з вами не хочемо, щоб нам умовно дозволили почати народжувати, а в процесі почалась стандартна "підводна частина айсберга"? не хочемо. Отже, варто наперед відповідати для себе на деякі запитання.
наприклад. Що для Вас - природні пологи? Загалом часто прирівнюють природні пологи до вагінальних, але я Вам скажу по правді що від визначення вагінальні пологи до такого природні пологи пролягає прірва. Важливо це зрозуміти. Коли я свідомо погодилась на КР без показів - з Сергійчиком, я розуміла, що про варіант природних пологів ТОДІ не йшлося. А якщо всього лише обирати, через яку, вибачте, дірку витягнуть дитину ... шкода, що зрозуміла я це запізно, але то таке. Тому плануючі мами, які перенесли операцію КР і більше її не хочуть - питайтесь у себе, як би Ви хотіли народити. І розлого відповідайте собі на це питання.
Рубець на матці - ніщо у порівнянні із тими лещатами страху, в які може бути затиснутий мозок. Мозок любить логіку, любить думати. І перш ніж ми його відключимо (що необхідно вже безпосередньо в процесі народження), давайте логічно йому пояснимо, що цього разу все буде інакше. В кожної з нас є достатньо аргументів, але страх часто пересилює.
часто наштовхуюсь на питання, коли можна вагітніти після КР. Після Дмитрика від лікарів чула, що за 5 років. Наша форумлянка має двох діточок різницею у 15 міс. Де ж правда?
а от тепер я знаю. Нема інтервалу часу. Є СТАН, в якому можна вагітніти після КР.
Тут ще доречно було б сказати про бунтівні настрої. Часто стикалась підчас очікування Сергійчика з такими дурними висловами-питаннями як "Що за бунт проти планового КР, що ти хочеш довести?" Аж смішно, наскільки можна не розуміти вагітну жінку. Ніякого бунту у мене ніколи в тому плані не було і бути не повинно в принципі. Роблячи з вагітної-роділлі борця, її свідомо і успішно прирікають на програш - бо жінка, яка дає життя - вона не солдат і не борець в принципі і сам концепт війни на будь-якому фронті поглинає ту особливу жіночу силу, яка потрібна для пологів. Я навіть силою то точно назвати не можу, бо то щось трохи інше. Таке справжнє, нерафіноване, глибоке, не зрозуміле для оточуючих і потребуюче усамітнення.. Якщо проблем зі здоровям нема і вагітність іде добре - то природні пологи не є бунтом, а є нормою для жінки. Не винятком, не подвигом, не бунтом і навіть не правом. А просто нормою. ДЛЯ якої нічого не треба робити, просто нічого не треба робити ПРОТИ.
І коли настає вагітність - має настати штиль. Штиль - і погляд в обрій. Нема потреби десь іти і щось доводити. Життя є всередині. Ресурс є всередині. Довершена система любові працює. Чому? тому що це нормально. Звично. Так, як має бути. На кожне здивоване-обурене - посмішка. Нема війни, нема фронту. Нема ворогів. НІХТО НЕ МОЖЕ ДАТИ ХОРОШИХ ПОЛОГІВ і нема потреби ні в кого їх брати.
  • Adelaida
  • Лідочка
You need to be logged in to comment